Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -80-

QUOTE(micefee @ 2010 12 18, 21:49)
Vis tiek nei juoda, nei ruda nesigauna, nes išlenda raudonas chna atspalvis.

Vadinasi draugė kažko primaišė ten, nes dažė plaukus, gavosi tamsiai ruda, beveik juoda. Kai paklausiau kuo, sakė chna su basma g.gif Nuslėpė kažką matyt biggrin.gif

Šiandien išbandžiau morkų hidrolatą- pasaka, labai patiko, nes sudrėkino odą, tačiau ją vis tiek tempė (mano oda be galo sausa)
Taip pat KN įsigijau Kalėdinių dovanėlių ir nors ėjau su mintimi, kad sau tikrai nieko nepirksiu, pačiupau Monoi. Labai patiko, nes greitai susigeria, be galo skaniai kvepia ir lengvai tepasi. Mama irgi išbandė, sėdėjo apsipatenkinusi nuo kvapo, sakė jaučia tokį lyg ir vėsumą ant veido. Aš nepajutau, bet vis vien patiko.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 18, 21:15)
Vadinasi draugė kažko primaišė ten, nes dažė plaukus, gavosi tamsiai ruda, beveik juoda. Kai paklausiau kuo, sakė chna su basma g.gif Nuslėpė kažką matyt biggrin.gif


Na, gal dažė dviem žingsniais - pirma chna, paskui basma, gal dėjo dar amlos kokios... Įmanoma, bet labai sunku išgauti norimą rudą atspalvį. ax.gif Dar ir nuo plaukų spalvos labai daug priklauso.

O Monoi aliejumi tik veidą tepėt?

Jau radau info KN. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 18 gruodžio 2010 - 20:25
QUOTE(micefee @ 2010 12 18, 22:18)
Na, gal dažė dviem žingsniais - pirma chna, paskui basma, gal dėjo dar amlos kokios... Įmanoma, bet labai sunku išgauti norimą rudą atspalvį.  ax.gif Dar ir nuo plaukų spalvos labai daug priklauso.

O Monoi aliejumi tik veidą tepėt?


Čia tai tiesa, nes ji ir taip tamsi, tai matyt nesunku ir nudažyt reikiama spalva buvo.

Aš Monoi tepiau visą kūną po dušo, o mama tik veidą.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 18, 21:03)
Taip, tai, savaime suprantama, skirtingi dalykai, nes sviestmedis yra medis, o aliejus - iš jo vaisių išgaunamas produktas.  biggrin.gif

Per tą skubėjimą ne taip parašiau: ar sviestmedžio sviestas ir jo aliejus skirtingi dalykai? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2010 12 18, 19:51)
Pabandyk chna, basma, jos nudažo tamsiai rudai, juodai ir merginos gyrė Naturigin plaukų dažus. Aš mamai nupirkau Kalėdoms, bet dar nebandėm


Mamai nupirkai nuo Kalėdų senelio ir dėsi po egle ar kad per Kalėdas jau būtų gražiai dažyta ?.. smile.gif Mat aš per Kalėdas irgi jau graži noriu būti smile.gif Na, bet kuriuo atveju, paskui pasidalink įspūdžiais, gerai ?
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 12 18, 21:53)
Per tą skubėjimą ne taip parašiau: ar sviestmedžio sviestas ir jo aliejus skirtingi dalykai? doh.gif


Sviestmedžio sviestas aukštesnėje temperatūroje virsta aliejumi. Šiaip jis būna kietas.
Atsakyti
merginos kur perkate EA, kur geriausias kainos ir kokybes santykis ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 12 18, 21:53)
Per tą skubėjimą ne taip parašiau: ar sviestmedžio sviestas ir jo aliejus skirtingi dalykai? doh.gif

Tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LoretaC @ 2010 12 18, 23:04)
Mamai nupirkai nuo Kalėdų senelio ir dėsi po egle ar kad per Kalėdas jau būtų gražiai dažyta ?.. smile.gif Mat aš per Kalėdas irgi jau graži noriu būti smile.gif Na, bet kuriuo atveju, paskui pasidalink įspūdžiais, gerai ?

Pirkau po egle, bet visgi jau padovanojau, nes dažyti reikia, tai pažiūrėjau, kad neištemps iki Kalėdų ir nudažys cheminiais, tai teko traukti iš sandėliuko ir įteikti biggrin.gif Manau dažys kitą savaitę, tai parašysiu kas gavosi ir kokie įspūdžiai

QUOTE(Mytee @ 2010 12 18, 23:12)
merginos kur perkate EA, kur geriausias kainos ir kokybes santykis ?  4u.gif

AN
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2010 12 18, 20:56)
Ačiū už atsakymą  4u.gif O tai ką naudoja jūsų vyras? Kas jam padeda sustabdyti prakaito kvapą?


Aš jam pati darau dezodorantą smile.gif Veikia gal nevisai taip, kaip norėtųsi, bet tikrai geriau nei aptartas pirktinis.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 12 18, 21:18)
Na, gal dažė dviem žingsniais - pirma chna, paskui basma, gal dėjo dar amlos kokios... Įmanoma, bet labai sunku išgauti norimą rudą atspalvį.  ax.gif Dar ir nuo plaukų spalvos labai daug priklauso.

siaip jei plaukai standartines rudos spalvos, tai norint gauti tamsiai ruda spalva tai reikia maisyti 1d chna ir 2d basmos, tada gausis tamsiai ruda spalva, jei plaukai sviesesni tai basmos daugiau, bet siaip pazaidus tai galima isgaut ivairio tamsumo rudus atspalvius ir nebutina pirma dazyt su viena poto su kita, galima iskart supilt abu i viena, dar ipilt aliejuko kad plaukui kaukyte gautusi.tik va zilas plaukas vistiek bus sviesenis nei visi plaukai, cia niekaip nepazaisi
Atsakyti
del plauku dazu tikrai buvo kalbeta, gan neseniai, tik nebezinau kurioje temoje. gal kokios 2-3 pries? g.gif gal kuri bus issisaugojusi ar pan., pameginkit i google ivesti, Rasma tikrai atsimenu, kad rase apie plauku dazus, tai kazkur aplink jos postus ir ejo kalba. jei yra laiko, pasiieskokit, nes atkartoti visko praktiskai neimanoma, tada buvo gan nemazai apkalbeta ir is keliu nariu
Atsakyti