Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -80-

Gal kas parekomenduotų intymios higienos prausiklį? Blog'e populiariausias BIOTURM.

P.S. Gerai aš čia viena pati šįvakar varau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 04 sausio 2011 - 03:54
Nu nieko sau kremo kaina!!! ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 04, 05:30)

Ir kiekis dar koks "didelis" doh.gif O gal ten koks stebuklas? g.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2011 01 04, 04:45)
Gal kas parekomenduotų intymios higienos prausiklį? Blog'e populiariausias BIOTURM.

P.S. Gerai aš čia viena pati šįvakar varau.  biggrin.gif

Pirkau Anthyllis Intimo, sertifikuotas ICEA, raso, kad be blogiuku .....Bet kazkur skaiciau, kad reikia maziau zavetis intimios higienos priemonemis, geriau lasiukas arbatmedzio EA virintame vandenuke i psio ......Cia jau kaip kam g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 04, 04:01)
Ar kas nors bandėt Green People dantų pastas?

turejau cool mint (ar mint cool g.gif ), tai nepatiko.. vale pusetinai, o gaivumo irgi truko, nors galvojau jau bus kokia astresne.. yra geresniu pastu..

QUOTE(micefee @ 2011 01 04, 04:45)
Gal kas parekomenduotų intymios higienos prausiklį? Blog'e populiariausias BIOTURM.

man visai patiko Cattier intym. hig. prausiklis.. turejau meginuka, bet planuoju isigyti normalaus dydzio pakuote.. tik kai susiruosiu pirkti, vis nebuna doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 04, 04:01)
Ar kas nors bandėt Green People dantų pastas?

Turėjau su šaltmėte (peppermint). Nekartočiau, nes pvz.: AloeDent patinka žymiai labiau. GP dantų pasta neputoja, nelabai taupi, palieka šiokį tokį gaivumo jausmą. Pliusas, kad gerai valė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos!

Su Naujais!

As vel su klausimu del prausikliu arba prausimosi geliu veidui. Gal galit ka rekomenduot?
Gal yra atsiliepimu apie Madara giliai valancias ziedu putas arba Lavera prausiklius?

Pries tai naudojau si:
http://www.mondebio....150ml/5497.html

Patiko, taciau sikart noreciau kazko pigesnio smile.gif

Atsakyti
Išbandžiau FIN dušo želį su dumbliais
user posted image
Skaniai kvepia, gerai muiluojasi, drėkina odą. Po dušo oda neišsausėjo, liko minkšta ir padrėkinta. Dušo želė gal tik kiek skystoka, todėl lengva jos sunaudoti daugiau nei reikia, bet šiaip patiko, užskaitau. Manau kartosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 04, 09:05)
Bet kazkur skaiciau, kad reikia maziau zavetis intimios higienos priemonemis, geriau lasiukas arbatmedzio EA virintame vandenuke i psio ......Cia jau kaip kam g.gif


O kodėl? Juk jeigu ekologiškas, tai gal nieko tokio? g.gif

Ačiū u atsiliepimus, apsieisim be GP pastos. biggrin.gif

Cattier prausiklį irgi turiu užsirašiusi. Bet turbūt pabandysiu tą Bioturm.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 04, 12:55)
Išbandžiau FIN dušo želį su dumbliais
user posted image
Skaniai kvepia, gerai muiluojasi, drėkina odą. Po dušo oda neišsausėjo, liko minkšta ir padrėkinta. Dušo želė gal tik kiek skystoka, todėl lengva jos sunaudoti daugiau nei reikia, bet šiaip patiko, užskaitau. Manau kartosiu smile.gif

Gerai, kad jums tiko, nes man tiek nuo šito dušo gelio, tiek nuo šampūno su dumbliais labai niežėjo odą. Matyt, dėl ALS smile.gif O ir nedrėkino visai man sausos odos, netgi atvirkščiai.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2011 01 04, 14:31)
Gerai, kad jums tiko, nes man tiek nuo šito dušo gelio, tiek nuo šampūno su dumbliais labai niežėjo odą. Matyt, dėl ALS smile.gif O ir nedrėkino visai man sausos odos, netgi atvirkščiai.

Matyt labai jautri oda, nors manoji irgi tokia ir dar linkusi į alergijas g.gif Vat rozmarinų šampūnas po ilgesnio naudojimo sukėlė galvos niežėjimą, kurį net nežinau kaip panaikinti, nors FIN šampūno nenaudoju jau gerą mėnesį. Dabar naudoju Sante Brilliant Jojoba ir vis tiek niežti tą galvą g.gif Žinoma, kažkiek jau net ir įprtis atsirado kasytis. Pirmą dieną po plovimo viskas būna gerai, o antrąją kasausi kaip nežinau kas. Ir aliejines kaukes darau, ir bandau drėkinti galvos odą, naudoju mažai priemonių plaukams, bet vis vien kažkas ne taip. Nežinau kaip su tuo kovoti... Ką patarsit?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 04, 13:10)
O kodėl? Juk jeigu ekologiškas, tai gal nieko tokio?  g.gif

Ačiū u atsiliepimus, apsieisim be GP pastos. biggrin.gif

Cattier prausiklį irgi turiu užsirašiusi. Bet turbūt pabandysiu tą Bioturm.

cattier nebandziau, bet bioturm superinis prausiklis, jau antra buteliuka naudoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2011 01 04, 13:45)
cattier nebandziau, bet bioturm superinis prausiklis, jau antra buteliuka naudoju  mirksiukas.gif


O kokia iš esmės tų pieno rūgšties bakterijų nauda? Rašo, kad atkuria makšties mikroflorą, bet mes juk tik išorę prausiam...
Atsakyti