Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -80-

ar normalu ,kad nuo cheminiu sampunu pereinant prie "naturaliu" atsiranda pleiskanu? nes pries kokius 3 men pabandziau weledos rozmarinu sampuna, tai labai vele plaukus,niezejo ir pleiskanojo galvos oda,po to bandziau laveros apelsinini kazkoki-rezultatas tas pats,po to perejau prie urtekarm volume tai galvos jau nebeniezti ,bet pleiskanos nedingo,gal net padaugejo.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamo @ 2011 01 05, 14:57)
ar normalu ,kad nuo cheminiu sampunu pereinant prie "naturaliu" atsiranda pleiskanu? nes pries kokius 3 men pabandziau  weledos rozmarinu sampuna, tai labai vele plaukus,niezejo ir pleiskanojo galvos oda,po to bandziau laveros apelsinini kazkoki-rezultatas tas pats,po to perejau prie urtekarm volume tai galvos jau nebeniezti ,bet pleiskanos nedingo,gal net padaugejo.. doh.gif


As tai tokiam "perejimui" turiu savo primesta versija, kad galbut naudojant normalu sampuna (be chemijos) tiesiog pradeda luptis galvos odos sluoksnis susidares del SLS ir del to tas sluoksnis lupasi tokiom pleiskanom, po kazkiek laiko turetu nebepleiskanoti...

Taciau cia tik tokia prielaida, gali buti, kad sampunas visiskai netinka ir pvz.: sausina galvos oda... del to reiktu bandyt labiau drekinancius ar matinancius..

Na o jeigu ir tai nepadeda, tai net nezinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 01 05, 16:05)
As tai tokiam "perejimui" turiu savo primesta versija, kad galbut naudojant normalu sampuna (be chemijos) tiesiog pradeda luptis galvos odos sluoksnis susidares del SLS ir del to tas sluoksnis lupasi tokiom pleiskanom, po kazkiek laiko turetu nebepleiskanoti...

Taciau cia tik tokia prielaida, gali buti, kad sampunas visiskai netinka ir pvz.: sausina galvos oda... del to reiktu bandyt labiau drekinancius ar matinancius..

Na o jeigu ir tai nepadeda, tai net nezinau smile.gif


o gal galit patart koki sampuna nuo pleiskanu?
Atsakyti
QUOTE(mamamo @ 2011 01 05, 15:27)
o gal galit patart koki sampuna nuo pleiskanu?

O kaukes pries plovima ar bandet daryti ? Labai padeda ir dar ilasinkit arbatmedzio EA ( jis geras antiseptikas) i kauke . Pleiskanas vien sampunu nepanaikinsit ......
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 01 05, 15:05)
As tai tokiam "perejimui" turiu savo primesta versija, kad galbut naudojant normalu sampuna (be chemijos) tiesiog pradeda luptis galvos odos sluoksnis susidares del SLS ir del to tas sluoksnis lupasi tokiom pleiskanom, po kazkiek laiko turetu nebepleiskanoti...


Man čia kažkas jau iš fantastikos srities atrodo. biggrin.gif

QUOTE(mamamo @ 2011 01 05, 15:27)
o gal galit patart koki sampuna nuo pleiskanu?


Aš patariu naudoti bet kokį šampūną, gal pasirinkti jautresnei galvos odai ir būtinai prieš galvos plovimą nakčiai tepti plaukus kokosų aliejumi su įlašintu arbatmedžio eteriniu aliejumi. Pats geriausias vaistas nuo pleiskanų. mirksiukas.gif Dar galit ir į šampūną kai įsipilat į saują plaunat galvą įlašinti kelis lašus arbatmedžio eterinio aliejaus.
Atsakyti
Sveikos, ką galėtumėte pasakyti apie Jyva Ayurveda gaminius? Gal turite tokių? norėčiau atsiliepimų ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 05, 16:31)
O kaukes pries plovima ar bandet daryti ? Labai padeda ir dar ilasinkit arbatmedzio EA ( jis geras antiseptikas) i kauke . Pleiskanas vien sampunu nepanaikinsit ......

du kart i savaite darausi linu semenu aliejaus ir alyvuogiu aliejaus su medum kauke..nes kitaip plauku neissukuociau,kadangi sante briliant kondicionierius permazai drekina plaukus..bet va vienas pliusas tiem snecheminiams sampunams,kad ryskiai sumazejo plauku slinkimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 05, 15:32)
Man čia kažkas jau iš fantastikos srities atrodo.  biggrin.gif


Gali būti biggrin.gif bet aš jau taip prisigalvojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamo @ 2011 01 05, 14:57)
ar normalu ,kad nuo cheminiu sampunu pereinant prie "naturaliu" atsiranda pleiskanu? nes pries kokius 3 men pabandziau  weledos rozmarinu sampuna, tai labai vele plaukus,niezejo ir pleiskanojo galvos oda,po to bandziau laveros apelsinini kazkoki-rezultatas tas pats,po to perejau prie urtekarm volume tai galvos jau nebeniezti ,bet pleiskanos nedingo,gal net padaugejo.. doh.gif

sveika, pamenu kai as pereidinejau prie naturalios kosmetikos plauku, odos bukle ispradziu irgi tik tragiskejo, nes valytis pradejo.... isbandziau begales priemoniu kol atradau tinkamas ir su laiku tiek plaukai, tiek oda vis grazejo.... tiesiog galbut jums netiko sie sampunai, bandykit kt, juk manau ne vienai nebuvo taip kad iskart atrastu idealiai tinkamas priemones, su laiku atsirinksit kas jums tinka....
nuo pleiskanu tinka tiek arbatmedzio tiek rosmarinu ea, bandykit iv sampunus, bandykit pirktis likucius, prasykit SM nupilti jums smile.gif

Merginos db kraunu AZ krepsiuka ir pamenu buvo rasyta kas tinka deti i balzama kad gerai drekintu plaukucius bet nesunkintu, ir nepamenu kas butent, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 01 05, 14:32)
Sveikos, ką galėtumėte pasakyti apie Jyva Ayurveda gaminius? Gal turite tokių? norėčiau atsiliepimų  ax.gif  4u.gif

Naudoju šampūną su amla rolleyes.gif sunaudojau tik pusę buteliuko, bet man konsistencija patinka ir jis labai gerai putoja, užtenka nedidelio kiekio, kad puikiai išplautų ilgus plaukus ax.gif naudojant pakaitom su Urtekram'o rozmarinų šampūnu sumažino plaukų slinkimą. Planuoju kartoti šį gaminį.
Šiaip kiek mane apšvietė amloje yra didžiausia vitamino C koncentracija, todėl labai tinkamas produktas plaukų negerumams (slinkimui, pleiskanoms) gydyti ... antroje vietoje pagal poveikio stiprumą yra visiems gerai žinomas rozmarinas ir t.t. blush2.gif Tokios tad mano žinios, gal kas daugiau ką papasakos.
Atsakyti
Man netsidaro AZ puslapis, vis prancuziska ismeta, gal parasykit pilna pavadinima.... aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 05, 17:10)
Man netsidaro AZ puslapis, vis prancuziska ismeta, gal parasykit pilna pavadinima.... aciu 4u.gif

tai ir turi ismest prancuziska
Atsakyti