Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

Gal jau kur buvo rasyta, bet vienas is budu sutaupyti yra vietoj sushi ryziu naudoti apvaliuosius ryzius...rezultate man gaunasi vienodai...nors zinoma ekspertai turbut sukritikuotu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey @ 2011 01 28, 12:02)
Gal jau kur buvo rasyta, bet vienas is budu sutaupyti yra vietoj sushi ryziu naudoti apvaliuosius ryzius...rezultate man gaunasi vienodai...nors zinoma ekspertai turbut sukritikuotu ax.gif

Aš taip darau, gaunasi labai skaniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey @ 2011 01 28, 12:02)
Gal jau kur buvo rasyta, bet vienas is budu sutaupyti yra vietoj sushi ryziu naudoti apvaliuosius ryzius...rezultate man gaunasi vienodai...nors zinoma ekspertai turbut sukritikuotu ax.gif



QUOTE(Oxys @ 2011 01 28, 12:22)
Aš taip darau, gaunasi labai skaniai  smile.gif

o man apvalieji gaunasi per lipnūs, burnoj makaluojasi g.gif gal ne taip, ką darau. viriau pagal sušių ryžių instrukciją. g.gif
Atsakyti
Na tikrai skaniai gaunasi. smile.gif
Darau pagal šį receptuką visada:
http://vitossandeliu...-maki-roll.html
Atsakyti
Man irgi gaunasi kuo puikiausiai su apvaleisiais ryziais , is pradziu bijojau bandyt, nes nezinojau ar pavyks, bet pasiseke....
Atsakyti
as darau su spec sushi ryziais - jegele didis.gif

o ta lentele - doh.gif nieko ten blatno nematau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skujiene @ 2011 01 28, 18:08)
o ta lentele - doh.gif nieko ten blatno nematau unsure.gif

Matot, jau žmonės išsiverst be jos negali, stebuklas gyvenimą pakeitęs kardinaliai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfanė @ 2011 01 28, 23:53)
Matot, jau žmonės išsiverst be jos negali, stebuklas gyvenimą pakeitęs kardinaliai  lotuliukas.gif

Nu bet ir nusisnekat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2011 01 29, 00:43)
Nu bet ir nusisnekat  doh.gif

Į save iš šono ir su ironija pažiūrėkit, nereiks galvos trankyt biggrin.gif Dar nemačiau, kad jokios naudos neduodantį medžio gabalą kas nors stebuklu vadintų.
Bet užtenka čia tų reklamų ir offtopinimo.
Atsakyti
QUOTE(Fanfanė @ 2011 01 29, 00:49)
Dar nemačiau, kad jokios naudos neduodantį medžio gabalą kas nors stebuklu vadintų.

Tai kad pati ji stebuklu ir pavadinai hihihi.gif ech bet ir neturi zmones ka veikti, vaiksto po temas ir kabinejas mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2011 01 29, 00:57)
Tai kad pati ji stebuklu ir pavadinai  hihihi.gif ech bet ir neturi zmones ka veikti, vaiksto po temas ir kabinejas  mastau.gif

Gerai, kad pati veikla aptekus - sušių temoj po pjaustymo lenta kaip tobulybių tobulybe pasirašinėt biggrin.gif

Kalbant į temą - gal žinot į kokius džiuvesėlius varto išvirkščius sušius? biggrin.gif Specialūs kažkokie?
Atsakyti
kiek triuksmo del lentos hihihi.gif
Atsakyti