Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

QUOTE(pupa*uoga @ 2011 10 12, 18:26)
Nuo siandien IKI akcija - 30% sushi ruosimo produktams smile.gif

o nuo ryt maximoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa*uoga @ 2011 10 12, 18:26)
Nuo siandien IKI akcija - 30% sushi ruosimo produktams smile.gif

eiline apgavyste,ne visiem sushi produktams galioja lotuliukas.gif
Atsakyti
na kodel apgavyste? as nusipirkau nori, imbiero, ryziu acto, maciau ir ryziams akcija...
Atsakyti
Važiuosi į IKI, jau senokai suši noriu. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dianna @ 2011 10 13, 16:06)
eiline apgavyste,ne visiem sushi produktams galioja lotuliukas.gif

O kas pasakė, kad privaloma taikyti visiems produktams. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos sushi gerbejos,
na ka buvau pamokeleje sushi gaminimo, paskaiciau cia jusu temele ir dariau ryzius pagal cia imesta receptuka (keli puslapiai atgal). Sushiai, kur ryziai viduje gavosi puikiai (gautusi dar puikiau, bet lieva kilimeli nupirkau, labai jau masyvus jis g.gif ), lyg ir ryziai atrode pakankamai lipnus. Bet kai nusprendziau susukti sushius su ryziais isoreje, deja ryziai nesilaike taip puikiai, truko sakyciau lipnumo, labai minimaliai g.gif kazin kame problema?
Atsakyti

QUOTE(axioma @ 2011 10 11, 21:02)
aš irgi ilgą laiką dariau iš Skanėjos ryžių, bet va pabandžiau iš Diamond ( Skonio studijoje pirkom) tai visai nėra ką lyginti, daugiau Skanėjos nepirksim smile.gif  ir kaina ne kažin ką skiriasi: Skanėjos pusė kg kaina 4 lt su centais, Diamond- 1 kg 13 Lt. o skirtumas tikrai yra. ir skonio, ir dengimosi smile.gif


o gal skonio studijos produkcija zinai kur prekiauja klaipedoje? g.gif

QUOTE(-Anna- @ 2011 10 14, 13:43)
Sveikos sushi gerbejos,
na ka buvau pamokeleje sushi gaminimo, paskaiciau cia jusu temele ir dariau ryzius pagal cia imesta receptuka (keli puslapiai atgal). Sushiai, kur ryziai viduje gavosi puikiai (gautusi dar puikiau, bet lieva kilimeli nupirkau, labai jau masyvus jis  g.gif ), lyg ir ryziai atrode pakankamai lipnus. Bet kai nusprendziau susukti sushius su ryziais isoreje, deja ryziai nesilaike taip puikiai, truko sakyciau lipnumo, labai minimaliai  g.gif kazin kame problema?


Gal per mazai pasidarei ryziu acto-druskos-cukraus misinio... Gal del to..
Atsakyti
Laba diena, darbstuoles 4u.gif
Noriu prasyti patarymu blush2.gif kazkaip uzsimaniau susi, bet neturiu nieko ju patuosimui schmoll.gif buvau ka tik Rimi , tai pirmam kartui reikia nemazai pinigeliu viskam isleisti doh.gif gal patarsit, kur pigiau blush2.gif Ar butinai reikia spesialaus susi soju padazo, nes paprasta kainuoja pigiau ax.gif Ar ryziu acto kokybe ir skonis priklauso nuo kainos g.gif nes yra uz 5-6 Lt ir " ...dragon" uz 11 Lt blink.gif
Atsakyti
Na taip, šis malonumas nepigiai kainuoja ax.gif pirmiausia reiktų pradėti nuo ryžių - tikrai nebūtina pirkti tuos spec. sušiams (skanėjos berods), aš perku paprastus apvaliagrūdžius ryžius iš permatomo pakelio (Galinta berods) tikrai gaunasi pigiau, o rezultatas tas pats smile.gif Kadangi negaliu pakęsti ryžių acto skonio, nes jis man tik gadina ryžius, tai jo iš vis nenaudoju, man jie daug skanesni be jo ir puikiai sulimpa (kartais virdama įdedu žiupsnelį druskos, cukraus ir įspaudžiu šlakelį citrinos), soją irgi naudoju paprastą (didelis buteliukas kainuoja apie 6Lt), ji buna silpnesnio skonio, bet jos tiesiog nereikia skiesti.
Beeeet iš esmės sutaupysite tik kokį 10 Lt, nes lašiša kainuoja brangiai, nori lapai brangūs, kiti priedai brangūs ir t.t. Nebent gaminsit su kokiom krablazdėm, bet man su jom visai neskanu... schmoll.gif
Atsakyti
geriausia laukti kokių nors akcijų, kaip ir aš kažkada padariau, užsipirkau nori lapų, ryžius visada perku kai akcija, dėl acto - tai galima pirkti tą pigesnį
user posted image
pvz tas nėr labai brangus. bet tada reikia jį paruošt su cukrum, dar su kažkuom, lygtais druska g.gif (aš perku jau paruoštą, nes kol terliojuos su neparuoštu, mano vaiką pykint pradeda nuo kvapo pasklidusio namuose biggrin.gif )

lašišą pigiau galima nusipirkt - iš po prekystalio parduotuvėj , o ne vakuotą.

pradžioj tas susipirkimas yra brangesnis, o paskui dasiperki kai ko trūksta, geriausia akcijų metu biggrin.gif

kai jau pagrindinius dalykus turi, tai jau nebeatrodo ir gaminimas brangus smile.gif

aš irgi naudoju kartais tiesiog tuos apvaliuosius ryžius. puikiai tinka smile.gif svarbiausia juos gerai atvėsinti, vartant, tada nepasidaro į košę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 27 spalio 2011 - 12:39
Aciukas mergaites aciuks.gif

Na gal ir as bandysiu be acto gaminti, nes siaip paprasto asto skonis ir kvapas man nepatinka, niekur jo nenaudoju schmoll.gif net saslyka dabau su vynu mirksiukas.gif

Radau tokius lapus, ar tinka blush2.gif visai salia manes yra parduotuve aliejus ten tokiu yra po 7.50 Lt
Jūržolė suši gaminimui
http://www.rudugys.l...?product_id=616


O del akciju, taip supratau, kad visai neseniai buvo doh.gif teks laukti kitos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2011 10 27, 14:02)
Aciukas mergaites  aciuks.gif

Na gal ir as bandysiu be acto gaminti, nes siaip paprasto asto skonis ir kvapas man nepatinka, niekur jo nenaudoju  schmoll.gif  net saslyka dabau su vynu  mirksiukas.gif



Na nuo tikrojo acto jis toli gražu skiriasi. Tikrasis nėra toks bjaurus biggrin.gif
Dar dėl ryžių, juos ne tik reikia gerai atvėsinti, bet ir gerai nuvarvinti, kad nelikto to glitaus skyscio po virimo... 4u.gif
Atsakyti
Aš dariau su šitom jūržolėm, jos puikiai tinka.Actą naudoju balto vyno, man labai skanu.Sojos padažą perku Vitanos paprastą thumbup.gif
Atsakyti