Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 6

QUOTE(Terra2 @ 2011 02 13, 11:15)
aš vyteles dažau tik su medvilniniais dažais.


oba bigsmile.gif kaip tik maksimoj maciau ju ispardavima smile.gif
betgi jie vandenyje istirpinami g.gif o tai vyteles neistezta nuo vandens? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 02 13, 15:37)
oba bigsmile.gif kaip tik maksimoj maciau ju ispardavima smile.gif
betgi jie vandenyje istirpinami g.gif  o tai vyteles neistezta nuo vandens? g.gif

ne, neištįžta, tik sukant vyteles, jas reikia patepti su lipalu, o ne klijų pieštuku.
Atsakyti
Sveikutės!
Čia tarp kitko ir ne viskas į temą - atsiprašau
user posted image
krepšeliai
user posted image
velykiniai pintinukai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2011 02 13, 17:12)
ne, neištįžta, tik sukant vyteles, jas reikia patepti su lipalu, o ne klijų pieštuku.


na mano dezute jau nutepta pora sykiu beicu smile.gif
bet kaip suprantu laikrascio tekstas tai matysis g.gif kaip ji paslepti?

ir dar ten kur kliju pateke ant laikrascio, beicas neisigeria, sviesiau liko, nu bet kai pirmas blynas tai labai saves negrauziu del to biggrin.gif

QUOTE(Terra2 @ 2011 02 13, 17:52)
velykiniai pintinukai


labai fainuciai velykiniai zuikuciai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 13 vasario 2011 - 17:12
QUOTE(Sirvita @ 2011 02 13, 18:04)
na mano dezute jau nutepta pora sykiu beicu smile.gif
bet kaip suprantu laikrascio tekstas tai matysis g.gif  kaip ji paslepti?

dažant su rudais dažais ar kokiais kitais tamsesniais, raidžių beveik nesimato, bet man atrodo, kad tos raidės - tai ir yra pati "razinka", nes kai kam parodai kokį pintinuką, nupintą iš laikraščio kraštų, kur visai nėra raidžių, tai niekas netiki, kad čia iš laikraščių.
Atsakyti
Gal kam bus šitai naudinga?
Pasidairius aplinkui, ten galima rasti daug pamokėlių 4u.gif
Atsakyti
Tera, bet paskui nupinta daikta dar nulakuoji? nes blizga.
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2011 02 13, 21:15)
Tera, bet paskui nupinta daikta dar nulakuoji? nes blizga.

Taip, nulakuoju. Kai kurios gaminius, prieš lakuojant dar padengiu sluoksniu lipalo, bet tai priklauso, kokio dydžio gaminys, nes kartais reikia ypatingo tvirtumo, ir klijai tarsi sucementuoja.
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2011 02 13, 19:57)
Gal kam bus šitai naudinga?
Pasidairius aplinkui, ten galima rasti daug pamokėlių 4u.gif

Jau kaip aciu ax.gif Atgaiva man tokius papint.Labai smagiai siandien pynesi.Tik neturejau spalvotu vyteliu, tai prisisukau is kopijavimo popieriaus.Sunku buvo pint, nes vis vyteles teko lankstyt, kad paminkstetu.Pabaiga nesigavo kaip norejau butent del tu kietu vyteliu, bet rezultatas man vistiek patiko.Rytoj, jei bus galimybe, ikelsiu si savo blyna. mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia tas mano blynas-margumynas, kur kopijavimo popierius sunkiai pynesi biggrin.gif user posted image
O cia toks nepribaigtas(kliju darbe neturejau, o ta diena kazkaip labai gerai pynesi rolleyes.gif ), bet pyniau is rankos, tai dziaugiausi rezultatu, nes anksciau nesigaudavo, i virsu labai siauredavo.Bus alia stalcius-vaiku kojinems, kai drabuzine isirengsim blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muse+: 16 vasario 2011 - 11:15
QUOTE(muse+ @ 2011 02 16, 12:14)
Cia tas mano blynas-margumynas, kur kopijavimo popierius sunkiai pynesi biggrin.gif O cia toks nepribaigtas(kliju darbe neturejau, o ta diena kazkaip labai gerai pynesi rolleyes.gif ), bet pyniau is rankos, tai dziaugiausi rezultatu, nes anksciau nesigaudavo, i virsu labai siauredavo.Bus alia stalcius-vaiku kojinems, kai drabuzine isirengsim blush2.gif

Puiku! Tik patarčiau prie to "stalčiaus" dar dapinti rankeną, kad patogiau būtų traukyti. Tuo labiau, kad liko tokios ilgos vytelės. Užteks ir apdailai ir rankenai. O apačioje priklijuokite rutuliukus, padarytus iš vytelių. Labai patogu, kad nesibraižytų baldų paviršius.
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 02 13, 18:04)
ir dar ten kur kliju pateke ant laikrascio, beicas neisigeria, sviesiau liko, nu bet kai pirmas blynas tai labai saves negrauziu del to biggrin.gif


pasirodau cool.gif su savo pirmuoju blynu
labai savim didziuojuosi biggrin.gif
Beicavau 3 kartus, kad kuo tamsesnis būtų (beicas ąžuolo) ir lakavau 2 kartus
Antrą dėžutę taip pat darysiu, o kitą, pasinaudosiu mintimi, ir dažysiu vyteles medvilnes dažais.

Dėžutė ir jos praktinis pritaikymas smile.gif
user posted image

user posted image

QUOTE(Terra2 @ 2011 02 16, 14:21)
Puiku! Tik patarčiau prie to "stalčiaus" dar dapinti rankeną, kad patogiau būtų traukyti. Tuo labiau, kad liko tokios ilgos vytelės. Užteks ir apdailai ir rankenai. O apačioje priklijuokite rutuliukus, padarytus iš vytelių. Labai patogu, kad nesibraižytų baldų paviršius.


as uzbaigiau tiesiog uzlenkdama i vidu ir priklijuodama vyteles prie viduje esančios dėžės , bet galvoju kazkaip gi galima pabaiga ir ispinti g.gif nes jeigu be medziaginio ideklo, tai vidus negrazus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 16 vasario 2011 - 14:05