Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 6

Terra2, isduokit paslaptele, kiek mazdaug vyteliu reikia, tokiam didziuliui daiktui? as pati patyliukais cia skaitinedama pinu, bet dabar ruosiuos tokiai pintinei, taj idomu ar 1000 vyteliu uztektu, ar dar reiktu?
Atsakyti
Man jau pirštus skauda nuo sukimo lotuliukas.gif O dar tik "friaučius" pasidariau... rytoj pradėsiu horizantaliom eilutėm sukti lazdeles...
O su reklaminiais laikraštukais man kažkaip smagiau dirbasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 04 12, 17:33)
Yra bėdelė...neturiu laikraščių  lotuliukas.gif  ar būtų įmanoma iš tų reklaminių laikraštukų  g.gif  žinau, kad jie per kieti, bet gal kaip suminkštint įmanoma juos?  g.gif


as zurnalus suku, tai visai gerai sekesi, ir pynimas buna nesusiplojes, apvalios triubkes lieka. Dazyti tai tenka 2 kartus nes nuo reklaminio slidaus popierio dazas praslysta.
nupyniau savo kudykelio barskalams dezute ir dar dekupazinau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aristeja @ 2011 04 13, 20:27)
Terra2, isduokit paslaptele, kiek mazdaug vyteliu reikia, tokiam didziuliui daiktui? as pati patyliukais cia skaitinedama pinu, bet dabar ruosiuos tokiai pintinei, taj idomu ar 1000 vyteliu uztektu, ar dar reiktu?

Na, kaip pirštu į akį! Tai dėžei kaip tik sunaudojau 1000 vytelių! Man lengva suskaičiuoti, nes pas mane visos vytelės sudėtos į ritinėlius po 100vytelių.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Sirvita @ 2011 04 13, 23:25)
as zurnalus suku, tai visai gerai sekesi, ir pynimas buna nesusiplojes, apvalios triubkes lieka. Dazyti tai tenka 2 kartus nes nuo reklaminio slidaus popierio dazas praslysta.

Kai kada ir man užeina noras panaudoti reklaminius bukletukus.Bet aš tų pintinukų sąmoningai nedažau visai. Man daug gražiau naturali spalva. Gaunasi tokie neįprasti ornamentai. Bet, žinoma, čia skonio reikalas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 04 13, 22:25)


Labai graži dėžutė atrodo wink.gif o ir tvirčiau man jos atrodo, nei kad iš laikraščių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 04 14, 09:50)
Labai graži dėžutė atrodo wink.gif o ir tvirčiau man jos atrodo, nei kad iš laikraščių  ax.gif


aciu 4u.gif

del tvitumo tai vienodai tvirtai gaunasi, jei pinama aplink deze ir ji ten paliekama mirksiukas.gif

Terra2, labai grazus reklaminiai rastai thumbup.gif

mano tai kai is zurnalu tai gaunais va toks "rastas"
nepasakyciau kad grazu, todel uzdazau smile.gif
as dar vidu po to apdoroju, apklijuoju juostele laikrascio , kad nesimatytu priklijuotu vyteliu ir uzdazau

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 14 balandžio 2011 - 09:14
g.gif o aš norėjau dėžutę apipinti, bet po to ją ištaukti g.gif nes kad ji ten pasiliktų nėra tinkama...hm..tj kaži ar tvirta dėžutė tada liks ir ar darbas nenueis veltui lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Sirvita,2011 04 14, 10:13]
O man tai gražu toks chaosiškas raštas.

[quote=Koxamte,2011 04 14, 10:29]
g.gif o aš norėjau dėžutę apipinti, bet po to ją ištaukti g.gif nes kad ji ten pasiliktų nėra tinkama...hm..tj kaži ar tvirta dėžutė tada liks ir ar darbas nenueis veltui lotuliukas.gif
[/quote]
Jeigu tarpai tarp atraminių vytelių bus ne didesni nei 2,5cm ir atramines vyteles dėsite ne po vieną, o po dvi, tai tikrai bus tvirta.
Atsakyti
Och ti doh.gif dejau tai kas 2 cm, gal mažiau gavosi, bet va po viena vytelę ir jau dugną užklijavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 04 14, 15:15)
Och ti  doh.gif  dejau tai kas 2 cm, gal mažiau gavosi, bet va po viena vytelę ir jau dugną užklijavau  doh.gif

Nieko baisaus. Kai nupinsit dvi-tris eiles į viršų, šalia kiekvienos vytelės, įkiškit dar po vieną!
Atsakyti
Sveikutes. na ir as uzsikabinau uz sio uzsiemimo, bet turiu problema, gal kas pades ja ispresti tongue.gif Norejau nusipinti dideli apvalu krepsi, ismokau dugna nupinti, bet kadangi piniau sonus be jokio pagrindo, tai i virsu smarkiai susiaurejo. Kita krepsi pindama i vidu isidejau, savo pinta (is tikru vyteliu)skalbiniu krepsi, apipyniau daugiau kaip puse ir nebegaliu istraukti krepsio verysad.gif ir dabar galvoju, negi darbas bus suniui ant uodegos, taip sakant. jei jau teks daryti is naujo, gal labiau patyrusios, patars kaip jos pina tuos didelius skalbiniu krepsius, Nezinau ar cia aiskiai parasiau, bet gal kas supras 4u.gif
Papildyta:
Nezinau ar buvo idetas sitas puslapis, bet dedu dar karta, labai gerai pradedanciosioms o gal ir profems tiks parodyta kaip reikia daryti.
http://translate.goo...---na-uzavirky/

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta19 @ 2011 04 16, 08:52)
Sveikutes. na ir as uzsikabinau uz sio uzsiemimo, bet turiu problema, gal kas pades ja ispresti  tongue.gif  Norejau nusipinti dideli apvalu krepsi, ismokau dugna nupinti, bet kadangi piniau sonus be jokio pagrindo, tai i virsu smarkiai susiaurejo. Kita krepsi pindama i vidu isidejau, savo pinta  (is tikru vyteliu)skalbiniu krepsi, apipyniau daugiau kaip puse ir nebegaliu istraukti krepsio  verysad.gif ir dabar galvoju, negi darbas bus suniui ant uodegos, taip sakant. jei jau teks daryti is naujo, gal labiau patyrusios, patars kaip jos pina tuos didelius skalbiniu krepsius, Nezinau ar cia aiskiai parasiau, bet gal kas supras  4u.gif

Sveika, prisijungusi prie mūsų nedidelio būrio! Iš karto pabandysiu atsakyti į rūpimą klausimą. Tiksliau noriu patarti. Jeigu dar tik pradedate pinti, tai geriausia pinti apie kokią nors formą. Na, kad ir apie trilitrinį stiklainį. Dugną nusipinkite kokius 2cm platesnius negu formos dugnas, įsidėkite formą ir pirmyn. Tas indas tiesiog neleis nukrypti nuo norimos formos. O jeigu norit iškarto pinti be jokios formos, tai su kaire ranka vis reikia prilaikyti atraminę vytelę, kad ji laikytųsi tiesiai. Dar galite šalia atraminių vytelių įsmeigti medinius pagaliukus( čekės naudoja dviračių virbalus, ar kaip jie ten vadinasi). Man , asmeniškai, jau nebereikia jokių pagalbinių priemonių - gaunasi gerai ir iš akies pinant. Kai gerai įprasit , viskas gerai eisis ir Jums. Sekmes!
Papildyta:
Bandžiau nupinti skrybėles. Galvos apimtis 60cm. Tokios vyriškos gavosi, kaime šienui grėbti pats tas!
user posted image
Atsakyti