Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pynimas iš laikraščių - 6
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
J-u-r-a-t-e
QUOTE(Sirvita @ 2011 03 12, 12:52)
zurnalinis krepsiukas  smile.gif
user posted image
*

Norėjau paklausti, o medžiagytę irgi priklijuota ar kaip kitaip pritvirtinta, kad nejudėtų.. Kolkas tik mąstau panašią dėžutę pasidaryti, bet joje planuoju laikyti duoda, dėl to aktualu, kad medžiagytę galima būtų išimti ir prireikus išplauti.. smile.gif Tai ir domiuosi kaip ją geriau būtų pritvirtinti.. g.gif

QUOTE(asta30a @ 2011 04 24, 17:06)
senokai jau skaitineju jusu temute ir vis zaviuosi jusu darbeliais  wub.gif
bet negaliu atsisakyti ir minties pabandyti si laikrastuku naikinimo meno  ax.gif
siaip, kas liecia vyteliu sukima - gana neblogai gaunasi... nuo 10 vyteles jos pradejo suktis dailiai ir tolygiai  thumbup.gif  as jas suku ant kilimines dangos, tada nepraslysta ir lengvai susiverzia... ta prasme - neplateja i gala  bigsmile.gif
*

Aš irgi jau senokai domiuosi šiuo pynimo būdu.. Tik neturėjau laikraščių, mėginau daryti iš reklaminių maximos ar kt.parduotuvių žurnaliukų, bet kažkaip man nelabai patiko iš jų sukti vyteles, be to nelabai įsivaizdavau kaip jas teisingai sukti.. Dabar kažkuri iš jūsų įmetė nuorodą su tikrai aiškiu aprašymu, tad vytelės nuo toliau tuo geriau sukasi, ir kaip sakė asta30a, mano atveju nuo kios 20 vytelės gaunasi gan lygios, tvirtos. PAziūrėsiu tik kaip paskui pinsis. Tiesa, kai mėginau pinti iš žurnalinių tų vytelių, tai kaip dabar matau vytelės buvo mano netikusios, susiplodavo, be to pirmam darbeliu pasirinkau netikusią formą.. Mėginau apipinti stiklainiuką.. doh.gif Nesigavo, susinervinau, dar MB kažko sunervino - tai jau kia šveičiau visą šitą užsiėmimą į šiukšlių dėžę biggrin.gif Dabar juokinga.. Nes noras kažką daryti nepraėjo.. Vėl mėginsiu smile.gif
Tiesa, norėjau paklausti, jei visgi pavyks man pirmas darbelis (kuris kolkas tik vytelių pavidale), planuoju padaryti sūneliui dėžę žaislams susidėti, bet galvoju ar ji nebus per "skysta", ta prasme ar nebus ji minkšta ir lengvai sulankstoma? Ar visgi lakas gerai sustiprina vyteles? blush2.gif
asta30a
Duodu naudinga info pradedancioms merginoms apie vyteliu sukima is savo dvieju dienu patirties blush2.gif lotuliukas.gif

Cia aktualiau toms, kurioms nesiseka gerai susukti vyteliu... bandykit pakeisti laikrasti (ta prasme, kad butu is kitos spaustuves rolleyes.gif )...

nezinau ar dazu kokybe, ar popieriaus sudetis, bet is kai kuriu laikrasciu tikrai nesisuka vyteles... popierius plysineja, atsilaisvina, nesusiverzia ir pan... g.gif

as pati sekmingai pirmaja diena pripynusi vyteliu, siandien parsinesiau vel kruva laikrasciu... ir ka... ogi niekaip nesiseka ju suvyti, nors vakar kaip per sviesta ejosi unsure.gif ... tadu suziurejau, kad laikrasciai ne tos pacios spaustuves... atsikasiau, butent tuos pacius laikrascius, is kuriu sukau vakar - ir vel darbukas mielas ir pavykes gaunasi thumbup.gif

na... bent jau pas mane tokia situacija cia IRL... gal LT visi vienodi tie laikrasciai ax.gif
Terra2
QUOTE(asta30a @ 2011 04 26, 22:51)
Duodu naudinga info pradedancioms merginoms apie vyteliu sukima is savo dvieju dienu patirties  blush2.gif  lotuliukas.gif
Cia aktualiau toms, kurioms nesiseka gerai susukti vyteliu... bandykit pakeisti laikrasti (ta prasme, kad butu is kitos spaustuves  rolleyes.gif )...
nezinau ar dazu kokybe, ar popieriaus sudetis, bet is kai kuriu laikrasciu tikrai nesisuka vyteles... popierius plysineja, atsilaisvina, nesusiverzia ir pan...  g.gif 
as pati sekmingai pirmaja diena pripynusi vyteliu, siandien parsinesiau vel kruva laikrasciu... ir ka... ogi niekaip nesiseka ju suvyti, nors vakar kaip per sviesta ejosi  unsure.gif  ... tadu suziurejau, kad laikrasciai ne tos pacios spaustuves... atsikasiau, butent tuos pacius laikrascius, is kuriu sukau vakar - ir vel darbukas mielas ir pavykes gaunasi  thumbup.gif
na... bent jau pas mane tokia situacija cia IRL... gal LT visi vienodi tie laikrasciai  ax.gif
*

Nežinau kuo skiriasi skirtingų spaustuvių laikraščiai, bet kad daug kas priklauso nuo paties laikraštinio popieriaus, tai tiesa. Per patį krizinį laikotarpį, tai labai jaučiau, kad skiriasi netgi to paties pavadinimo laikraščių storis skirtingomis dienomis. Bet manau, kad tai priklauso nuo paties popieriaus apdirbimo technologijos, o ne nuo spaustuvės. Juk priklauso, kaip medžio plaušai buvo džiovinami ir apdirbami, kad gautųsi popierius. Ir kai jis perdžiovinamas, tai ir gaunasi toks "medinis" kietesnis popierius. Bet čia mano "išvedžiojimai", gal ir kita priežastis yra. Su nekantrumu lauksime Jūsų darbelių!
Sirvita
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 04 25, 11:29)
Norėjau paklausti, o medžiagytę irgi priklijuota ar kaip kitaip pritvirtinta, kad nejudėtų.. Kolkas tik mąstau panašią dėžutę pasidaryti, bet joje planuoju laikyti duoda, dėl to aktualu, kad medžiagytę galima būtų išimti ir prireikus išplauti.. smile.gif Tai ir domiuosi kaip ją geriau būtų pritvirtinti..  g.gif
..
*

medziagytes idekliukas tiesiog idetas, niekuo nepritvirtintas.
darau platesniu uzleidimu i isore, kad kai ko idejus ividu neigriutu idekliukas.

Vaikui zaislu dezute dariau be idekliuko, nes perdaug daznai naudojama, tai susiveltu ta medziaga ten, tiesiog vidu nudaziau i rnulakavau taip kaip ir isore.
Ir kad butu tvirta deze, as apipinta dezute palieku viduje mirksiukas.gif
negi as zailsu dezes cia nesirodziau g.gif einu pajieskoti savo postu
Papildyta:

va mano zaislu dezele, matyti vidus kaip padarytas mirksiukas.gif

QUOTE(Sirvita @ 2011 04 13, 23:25)
....nupyniau savo kudykelio barskalams dezute ir dar dekupazinau
user posted image
*

J-u-r-a-t-e
QUOTE(Sirvita @ 2011 04 30, 10:23)
medziagytes idekliukas tiesiog idetas, niekuo nepritvirtintas.
darau platesniu uzleidimu i isore, kad kai ko idejus ividu neigriutu idekliukas.

Vaikui zaislu dezute dariau be idekliuko, nes perdaug daznai naudojama, tai susiveltu ta medziaga ten, tiesiog vidu nudaziau i rnulakavau taip kaip ir isore.
Ir kad butu tvirta deze, as apipinta dezute palieku viduje mirksiukas.gif
negi as zailsu dezes cia nesirodziau g.gif einu pajieskoti savo postu
Papildyta:

va mano zaislu dezele, matyti vidus kaip padarytas mirksiukas.gif
*

Dėkui už atsakymus smile.gif
O šitą žaislų dėžutę aš mačiau smile.gif Tikrai graži thumbup.gif Aš galvoju šiektiek didensę daryti, dėl to ir suabejojau.. Bet.. Kolkas ji tik planuose ir mintyse kaip ją padaryti.. Kolkas pirmam darbui pinu neaukša dėžutę kam nors susidėti smile.gif Tad kai ją pabaigsiu - tada ir galvosiu ar verta apsiimti kažką kitą daryti.. smile.gif Tiesiog, bepindama šią - susidūriau su nemažai klaidų biggrin.gif Bet.. Kitąsyk mėginsiu tas klaidas ištaisyti. Tiesiog, vertikalios lazdelės susiplojo ir nuėjo biški į šoną biggrin.gif horzontalios irgi pasilamdė.. Kažkaip tikėjausi, kad jos bus kiek stangresnės smile.gif

Va mano pirmas blynas (aišku dar nebaigtas) blush2.gif
user posted image
Sirvita
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 04 30, 13:28)
... vertikalios lazdelės susiplojo ir nuėjo biški į šoną biggrin.gif horzontalios irgi pasilamdė.. Kažkaip tikėjausi, kad jos bus kiek stangresnės smile.gif
*

saunus pirmas blynas
dar kai apsidazys, dar geriau atrodys mirksiukas.gif

mano vyteles irgi i kaire suka biggrin.gif tai pindama su pagaliuku (iesmiuku)bukuoju galu i desine vis pastumu, tiesinu smile.gif ir dar kai pinu po stacia vytele toje vietoje kur uz stacios uzeina, gulscia ispaudziu - ilenkiu, tada maziau susiploja,
Cia as taip, o kaip kitos daro nezinau
J-u-r-a-t-e
QUOTE(Sirvita @ 2011 04 30, 17:54)
saunus pirmas blynas
dar kai apsidazys, dar geriau atrodys mirksiukas.gif

mano vyteles irgi i kaire suka biggrin.gif tai pindama su pagaliuku (iesmiuku)bukuoju galu i desine vis pastumu, tiesinu smile.gif ir dar kai pinu po stacia vytele  toje vietoje kur uz stacios uzeina, gulscia ispaudziu - ilenkiu, tada maziau susiploja,
Cia as taip, o kaip kitos daro nezinau
*

a, ačiū už pagyrimą. Šiaip nuo pusės ir aš pradėjau horizintalę vytelę įlenkinėti, nes pastebėjau, kad taip gražiau gaunasi.. Na, o su nukreivavimo į kairę.. Tai neiškart pastebėjau, kad kreivuoja, dėl to dabar ir išlyginti sunku, bet vis patiesinu, kad taip labai labai nenusikreivuotų.
Kadangi neįtin įdėmiai skaičiau temą blush2.gif paklausiu: kuom dažei dėžutes, tiek baltą, tiek tą tamsią?
Iš anksto dėkoju už atsakymą 4u.gif
Sirvita
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 05 01, 09:53)
...Kadangi neįtin įdėmiai skaičiau temą  blush2.gif  paklausiu: kuom dažei dėžutes, tiek baltą, tiek tą tamsią?
Iš anksto dėkoju už atsakymą  4u.gif
*

balta dazyta baltais akriliniais dazais (nuo remonto aplink langus liko),
o tamsias - medzio spalvotas inpregnantas, spalva- polisanderis
http://www.almarunoprekyba.lt/index.php?ma...=26&page=26

po du kartus nutepiau,
o pabaigai vieno sluoksnio lakas vandens pagrindu (berods irgi akrilinis vadinasi) mirksiukas.gif
pmociute
Sveikinu visas pradedančiasias su pirmaisiais "neprisvilusiais blynais". Visoms - sėkmės tolimesniuose darbuose.
Rodausi su jau matytais velykiais krepšiais, tačiau naujoje aplinkoje: prieš pat pakraunant kiaušinius ir velykines dovanėles anūkams mirksiukas.gif user posted image
asta30a
Na... ir as pasirodau su savo pirmuoju blynu blush2.gif

user posted image

beliko nubeicuot ir nulakuot rolleyes.gif
rosebud1
asta30a ok.gif
Terra2
QUOTE(asta30a @ 2011 05 01, 21:50)
Na... ir as pasirodau su savo pirmuoju blynu  blush2.gif
beliko nubeicuot ir nulakuot  rolleyes.gif
*

Labai kruopščiai nupinta. Šaunuolė!
J-u-r-a-t-e
QUOTE(Terra2 @ 2011 05 02, 12:15)
Labai kruopščiai nupinta. Šaunuolė!
*

thumbup.gif Pritariu visu 100% smile.gif Tikrai labai kruopščiai supinta smile.gif O dar apvali forma thumbup.gif Man apvali forma pirmam blynui buvo pats blogiausias pasirinkimas doh.gif
asta30a
Aciu, mergaites,uz teigiamus ivertinimus wub.gif

apacioje, pacioje darbo pradzioje - matosi nevienodas ir laisvokas pynimas.... bet kylant i virsu ranka vis tobulejo thumbup.gif

jau nubeicavau ir nulakavau... kai isdzius imesiu vaizdeliu ax.gif
just me
sveikos,nu graziu tikrai darbeliu prisiziurejau,saunuoles.Senai besirodziau su savo darbais,tai dabar pasirodysiu. Kadangi kas savaite perku zurnala Ji tai man ju nemazai susikaupe,pagaliau sumasciau ka is ju padaryt. Darbai nera ispudingi ir dar reikia nudazyt ir nulakuot,nes neprisiruosiu nusipirkt reikmenu:ax: paziurekit ir ivertinkit. http://public.fotki.com/060803/pynimas-is-...s/dscf2986.html
http://public.fotki.com/060803/pynimas-is-...2983.html#media
http://public.fotki.com/060803/pynimas-is-...2992.html#media
pmociute
[quote=just me,2011 05 03, 15:01]

Darbai nera ispudingi ir dar reikia nudazyt ir nulakuot,nes neprisiruosiu nusipirkt reikmenu:ax: paziurekit ir ivertinkit.

juste me, man tavo darbeliai įspūdingi: jie kitokie negu visi kiti laikraštinukai. O ir naudos kiek - ir žurnalai paskaityti, ir nauji daiktai namuose atsirado. thumbup.gif
just me
dejoku uz ivertinima 4u.gif ,kazkokiam forume uzmaciau tokiu ideju tai pamaniau pasidaryt,zurnalu stovelis labai patiko mano draugei tai ji jau uzsiprase,teks kada prisest ir padaryt biggrin.gif
Terra2
QUOTE(just me @ 2011 05 03, 15:01)
sveikos,nu graziu tikrai darbeliu prisiziurejau,saunuoles.Senai besirodziau su savo darbais,tai dabar pasirodysiu. Kadangi kas savaite perku zurnala Ji tai man ju nemazai susikaupe,pagaliau sumasciau ka is ju padaryt. Darbai nera ispudingi ir dar reikia nudazyt ir nulakuot,nes neprisiruosiu nusipirkt reikmenu:ax: paziurekit ir ivertinkit.
*

Labai gražu ir originalu! Žurnaliniai pintinukai gražūs ir nedažyti.
Malibu
Mano penktas darbelis iš laikraščių. Taupyklė mažajam sūneliui.
Rodausi pirmą kartą blush2.gif

user posted image
pmociute
[quote=Malibu,2011 05 05, 12:23]
Rodausi pirmą kartą blush2.gif

Malibu, labai vasatiškai žaisminga taupyklė thumbup.gif
Sirvita
QUOTE(Malibu @ 2011 05 05, 12:23)
Rodausi pirmą kartą  blush2.gif
*

laaaabai dailu thumbup.gif
klausimai:
1) ar klijuojant servetele, jos stengeisi kad neuplystu (ta prasme as klijuojant stengiausi kad prisiklijuotu ant zemiau esancios vytele, tai tada plysdavo servetka)

2)kaip tokia foto padarei, kai paveiksliukas iskirptas is nuotraukos? cia kazkokia spec programa? g.gif
Malibu
Labai dėkinga už įvertinimus.
Prieš klijuodama servetėlę gal kokius 3 kartus dažiau baltais akriliniais dažais, kurie šiek tiek užpildė tuos įdubimus, susidarančius tarp pintų vytelių eilių. O po to klijuodama servetėlę stengiausi labai stipriai nespausti, kad neplyštų, nuo klijų sudrėkusi servetėlė švelniai glostoma sudrėkintu klijais pirštu šiek tiek tįsta, tai matyt dėl to neplyšo. O kai išdžiūvo, pora sluoksnių medienos lako ir daiktas gavosi gana kietas ir patvarus.

Kadangi fotografavau pastačiusi ant naktinio stalelio, šalia buvo daugiau daiktų (nuotrauka buvo skirta kitame mieste gyvenantiems giminaičiams parodyti), tai forume nesinorėjo tokios rodyti, greitai ir nelabai jau kokybiškai apdorojau nuotrauką su fotošopu. Tiesiog ištryniau foną ir padariau jį pilką.
just me
grazus darbelis saunuole bigsmile.gif
rosebud1
Malibu super good.gif
Sirvita
QUOTE(Malibu @ 2011 05 05, 18:29)
...greitai ir nelabai jau kokybiškai apdorojau nuotrauką su fotošopu. Tiesiog ištryniau foną ir padariau jį pilką.
*

labai atisprasau kad ne i tema rolleyes.gif
gal galit atsiusi i AZ nuoroda kokia programa fotosopo naudojat? ax.gif
kabarksta
QUOTE(Malibu @ 2011 05 05, 12:23)
Rodausi pirmą kartą  blush2.gif

Labai dailus darbelis thumbup.gif wub.gif
Malibu
Tiesiog devintame danguje nuo pagyrimų...notworthy.gif Ačiū aciuks.gif
asta30a
na... o dabar parodau uzbaigta savo darbuki ax.gif
ale pastebejau, kad isdziuves truputuka pasitraukia g.gif vazoncikai nebeitelpa lotuliukas.gif

user posted image
user posted image
Sirvita
QUOTE(asta30a @ 2011 05 06, 23:43)
na... o dabar parodau uzbaigta savo darbuki  ax.gif 
ale pastebejau, kad isdziuves truputuka pasitraukia  g.gif vazoncikai nebeitelpa  lotuliukas.gif 
...
*

sauniai thumbup.gif
koki beica naudojot?

ir medelis koks tai nematytos veisles g.gif labai grazus bigsmile.gif
asta30a
QUOTE(Sirvita @ 2011 05 07, 14:59)
sauniai thumbup.gif
koki beica naudojot?

ir medelis koks tai nematytos veisles g.gif  labai grazus bigsmile.gif
*

medelis, tai roze wink.gif
as pati is IRL... tai ir beicas pirktas cia... tai turbut nelabai ir svarbu koki naudojau, nes LT gali jo ir nebut biggrin.gif
Sirvita
QUOTE(asta30a @ 2011 05 07, 16:22)
*medelis, tai roze  wink.gif
**as pati is IRL... tai ir beicas pirktas cia... tai turbut nelabai ir svarbu koki naudojau, nes LT gali jo ir nebut  biggrin.gif
*

* o geras blink.gif net neitariau
** tiesa sakai smile.gif
Sirvita
QUOTE(Kristanew @ 2011 05 12, 15:23)

man tai mezginiu ir kaktusu krepsiukai idealus bigsmile.gif
Kristanew
QUOTE(Sirvita @ 2011 05 12, 16:20)
man tai mezginiu ir kaktusu krepsiukai idealus  bigsmile.gif
*

blush2.gif ačiukas, stengiausi, bet pačiai vis tiek dar ne tokie gražūs, ypač čia pažiūrėjus kitų darbelius, net seilės ištįsta rolleyes.gif
Malibu

Puikumėlis, o ne darbeliai. Šaunuolė, nes viskas labai kruopščiai nupinta. Baltai pavydžiu.
Terra2
Na aš irgi kelis savo kreivučius noriu parodyti  ax.gif 
*

Ačiū, kad pasirodėt su savo darbeliais! Matosi, kad su meile pinta. Tokie šilti pintinukai.
pmociute
[quote=Kristanew,2011 05 12, 15:23]
Na aš irgi kelis savo kreivučius noriu parodyti ax.gif

Kristanew, graži spalva, tvarkingai nupinti krepšeliai. O ar jums nesinorėtų truputėlį sutankinti statinius? Prie dugno, apačioje, gal ir gerai, o paskui, į viršų, kadangi forma platėjanti (Siūlams), tai lyg ir didoki tarpai tarp statinių. Gal taip tik nuotraukoje atrodo. Neužpykit, nes visumoj - geri tvarkingi darbai.
Kristanew
QUOTE(Malibu @ 2011 05 12, 23:10)
Puikumėlis, o ne darbeliai. Šaunuolė, nes viskas labai kruopščiai nupinta. Baltai pavydžiu.
*

Ačiū 4u.gif , manau ir jums ne ką blogiau išeina, tik man to laiko vis pritrūksta rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Terra2 @ 2011 05 13, 08:57)
Ačiū,  kad pasirodėt su savo darbeliais! Matosi, kad su meile pinta. Tokie šilti pintinukai.
*

Na bet jūsų krepšelis tai oho bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif , vat tokius tik girti mirksiukas.gif
Kristanew
[quote=pmociute,2011 05 13, 16:01]
[quote=Kristanew,2011 05 12, 15:23]
Na aš irgi kelis savo kreivučius noriu parodyti ax.gif

Kristanew, graži spalva, tvarkingai nupinti krepšeliai. O ar jums nesinorėtų truputėlį sutankinti statinius? Prie dugno, apačioje, gal ir gerai, o paskui, į viršų, kadangi forma platėjanti (Siūlams), tai lyg ir didoki tarpai tarp statinių. Gal taip tik nuotraukoje atrodo. Neužpykit, nes visumoj - geri tvarkingi darbai.
*

[/quote]
pmociute, jūs tikrai teisi drinks_cheers.gif , kai pradėjau daryti pastebėjau, bet taip ir užbaigiau, kitą jei daryčiau, būtinai dėčiau daugiau statinių mirksiukas.gif , MB iškart pasakė, kad dėčiau daugiau, bet vis ta moteriška doh.gif
rosebud1
QUOTE(Kristanew @ 2011 05 12, 16:23)

labai faini krepšiukai 4u.gif
pmociute
Vazonas draugei. Dar nelakuotas, todėl spalva nei šiokia, nei tokia mirksiukas.gif .Išbandau laikraštinukus lauko sąlygom. Vieną lietų (nelabai smarkų, bet ilgą) jau prakabojo. Nė ženklo. Du kartus lakuoti.

[user posted image.user posted image.user posted image
Kristanew
QUOTE(pmociute @ 2011 05 15, 10:30)
Vazonas draugei. Dar nelakuotas, todėl spalva nei šiokia, nei tokia mirksiukas.gif .Išbandau laikraštinukus lauko sąlygom. Vieną lietų (nelabai smarkų, bet ilgą) jau prakabojo. Nė ženklo. Du kartus lakuoti.

[user posted image.user posted image.user posted image
*

pmociute, jus kaip visada žavite savo darbais bigsmile.gif , pas jus ir nelakuoti atrodo thumbup.gif , žemai lenkiu galvą jūsų visiems darbams 4u.gif . Po jūsų bandymo žinosim laikraštinukai jėga, tokie tvirti, kad net lietūs nebaisūs smile.gif
Sirvita
QUOTE(pmociute @ 2011 05 15, 10:30)
Vazonas draugei. Dar nelakuotas, todėl spalva nei šiokia, nei tokia mirksiukas.gif
*

labai graziai uzbaigimas padarytas, as jo niekaip neivaldau, meginau pora sykiu, bet s....gavosi, isardziau i ruzbaigiau paprastai (viena uz kito)
ir kasele meginau uzbaigima mokintis, tai ten isviso nesupratau net nuo ko pradeti biggrin.gif
Gera
pmociute labai gražu!
pmociute
Ačiū, mergytės mirksiukas.gif
Užbaigimą tokį išmokau išardžiusi vieną seną iš vytelių pintą krepšį. Turėtų būti pynimo iš vytelių kokioje knygoje. Aprašyti, gal ir nelabai gautųsi, reikia matyti. Nors nieko sudėtingo. O užbaigti kasele niekada nebandžiau smile.gif
LINUTUKĖ
prieš šimta metų pažadėta krepšelio rūbelių pamokėle galite pamatyti pas mane ax.gif
user posted image
rosebud1
pmociute ir LINUTUKĖ thumbup.gif
musianiuxx
Linutuke ir pmociute labai grazu bigsmile.gif
eling
O aš norėčiau kiek kitokių dirbinių iš laikraštukų, ne pintų indų, na, pvz. interjero detalių, paveiksliukų ir pan.... Gal turite kokių nuorodėlių po ranka? (reikia skubiai reanimuoti vienos pusės virtuvės sienos pusytę).... 4u.gif O gal ir kokių minčių mestelėtumėte? Mielai pagaučiau biggrin.gif
Sirvita
QUOTE(pašnekutė @ 2011 06 04, 19:34)
thumbup.gif Būtent Jūsų dėžutė mane paskatino atidžiau pasidomėti šia technika
*

nugi aciu blush2.gif rolleyes.gif smagu girdeti , kad kazka mano darbelis ikvepe sauniems darbams, prasom pasirodyti savo kurinukus mirksiukas.gif
mano darbeliai sustojo blush2.gif nupinu, o nudazyti neprisiruosiu - nes labai namus aptaskau bedazydama doh.gif tai galvoju daugiau pripinsiu, tai vienu sykiu terliosiuos biggrin.gif arba i kaimeli vesiuos, lauke darbuotis galesiu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.