Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 6

QUOTE(asta30a @ 2011 05 06, 23:43)
na... o dabar parodau uzbaigta savo darbuki  ax.gif 
ale pastebejau, kad isdziuves truputuka pasitraukia  g.gif vazoncikai nebeitelpa  lotuliukas.gif 
...


sauniai thumbup.gif
koki beica naudojot?

ir medelis koks tai nematytos veisles g.gif labai grazus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 05 07, 14:59)
sauniai thumbup.gif
koki beica naudojot?

ir medelis koks tai nematytos veisles g.gif  labai grazus bigsmile.gif


medelis, tai roze wink.gif
as pati is IRL... tai ir beicas pirktas cia... tai turbut nelabai ir svarbu koki naudojau, nes LT gali jo ir nebut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 05 07, 16:22)
*medelis, tai roze  wink.gif
**as pati is IRL... tai ir beicas pirktas cia... tai turbut nelabai ir svarbu koki naudojau, nes LT gali jo ir nebut  biggrin.gif


* o geras blink.gif net neitariau
** tiesa sakai smile.gif
Atsakyti
Na aš irgi kelis savo kreivučius noriu parodyti ax.gif http://public.fotki....ams-patink.html , http://public.fotki....s-ir.html#media ir http://public.fotki....onms.html#media
Atsakyti
QUOTE(Kristanew @ 2011 05 12, 15:23)


man tai mezginiu ir kaktusu krepsiukai idealus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 05 12, 16:20)
man tai mezginiu ir kaktusu krepsiukai idealus  bigsmile.gif

blush2.gif ačiukas, stengiausi, bet pačiai vis tiek dar ne tokie gražūs, ypač čia pažiūrėjus kitų darbelius, net seilės ištįsta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristanew @ 2011 05 12, 15:23)


Puikumėlis, o ne darbeliai. Šaunuolė, nes viskas labai kruopščiai nupinta. Baltai pavydžiu.
Atsakyti
QUOTE(Kristanew @ 2011 05 12, 15:23)
Na aš irgi kelis savo kreivučius noriu parodyti  ax.gif 

Ačiū, kad pasirodėt su savo darbeliais! Matosi, kad su meile pinta. Tokie šilti pintinukai.
Atsakyti
[quote=Kristanew,2011 05 12, 15:23]
Na aš irgi kelis savo kreivučius noriu parodyti ax.gif

Kristanew, graži spalva, tvarkingai nupinti krepšeliai. O ar jums nesinorėtų truputėlį sutankinti statinius? Prie dugno, apačioje, gal ir gerai, o paskui, į viršų, kadangi forma platėjanti (Siūlams), tai lyg ir didoki tarpai tarp statinių. Gal taip tik nuotraukoje atrodo. Neužpykit, nes visumoj - geri tvarkingi darbai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 13 gegužės 2011 - 15:04
QUOTE(Malibu @ 2011 05 12, 23:10)
Puikumėlis, o ne darbeliai. Šaunuolė, nes viskas labai kruopščiai nupinta. Baltai pavydžiu.

Ačiū 4u.gif , manau ir jums ne ką blogiau išeina, tik man to laiko vis pritrūksta rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Terra2 @ 2011 05 13, 08:57)
Ačiū,  kad pasirodėt su savo darbeliais! Matosi, kad su meile pinta. Tokie šilti pintinukai.

Na bet jūsų krepšelis tai oho bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif , vat tokius tik girti mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=pmociute,2011 05 13, 16:01]
[quote=Kristanew,2011 05 12, 15:23]
Na aš irgi kelis savo kreivučius noriu parodyti ax.gif

Kristanew, graži spalva, tvarkingai nupinti krepšeliai. O ar jums nesinorėtų truputėlį sutankinti statinius? Prie dugno, apačioje, gal ir gerai, o paskui, į viršų, kadangi forma platėjanti (Siūlams), tai lyg ir didoki tarpai tarp statinių. Gal taip tik nuotraukoje atrodo. Neužpykit, nes visumoj - geri tvarkingi darbai.
[/quote]
pmociute, jūs tikrai teisi drinks_cheers.gif , kai pradėjau daryti pastebėjau, bet taip ir užbaigiau, kitą jei daryčiau, būtinai dėčiau daugiau statinių mirksiukas.gif , MB iškart pasakė, kad dėčiau daugiau, bet vis ta moteriška doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristanew @ 2011 05 12, 16:23)

labai faini krepšiukai 4u.gif
Atsakyti