Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

Ką čia tortai, atnešu žuvį ax.gif Auksinis karpis su žveju, jogurtinis, pastilažas.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2010 12 25, 17:59)


wooooooooooooooooooooooooowwww wub.gif na tas su burbulais tai FANTASTIŠKAS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(neli @ 2010 12 25, 19:21)
Ką čia tortai, atnešu žuvį

swoon.gif nu kokia žuvis wub.gif wub.gif wub.gif nereali thumbup.gif

ir visi naminiai torčiukai jėga bigsmile.gif šaunuolės mergaitės 4u.gif linkiu susirgt tortų liga bigsmile.gif
Atsakyti
Laba vakra kad cia taip tylu imesiu ir as savo tortukus puosti beze
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kiek daug fainių tortukų Kalėdų proga thumbup.gif

Mergytės, off topic blush2.gif gal kas turit MiskoUogos telefoną arba skype kontaktą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 12 23, 16:48)
vanda_zydi, labai nuostabus tortas  wub.gif  tikrai šauniai padirbėta  thumbup.gif  tik viena pastabėlė (nors čia tos pastabėlės nelabai mėgiamos, bet vistiek pasisakysiu  biggrin.gif ) - rožių viduriukas per daug iškilęs į viršų  smile.gif  manau jį padarius labiau "įdubusį" į rožės vidų vaizdas būtų dar gražesnis  thumbup.gif  o šiaip puiki pradžia, taip ir toliau mirksiukas.gif


aciu uz patarima! su tom rozem tai ten nuotykiu buvo, nes lipdyti gavosi tik balkone sedint.... gal medaus per daug idejau ar kas ten, kad rankose tiesiog tirpo, jei siltai:) na bet visgi gavosi:)
Atsakyti
dar vienas kurinukas - user posted image

labai paprastutis, bet man labai zieminis:)
Atsakyti
Neli,ohoho karpis........fantastika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Vaidosee,tortas su žaisliukai fantastiškas......labai labai gražus...... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

mano Rafaelo,MMG

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 12 27, 12:34)

labai grazu wub.gif
paaiskinkit man kaip padarot dvieju spalvu dengima? blush2.gif dejot rozines spalvos mmg,o poto dar ant virsaus ant puses torto balta mmg,ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
kaip visada fantastiski torciukai wub.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikinu su ką tik prašurmuliavusiom Kalėdom visas 4u.gif
Kiek fantastiškų tortų prikepėt ir pripuošėt šaunuolės visos 4u.gif o ypač akvilytė su dianocka kai mestels - taip ir lieku be žado user posted image su saviškiais lieka tik po lapais slėptis lotuliukas.gif ...seniai čia nieko nerodžiau, bet sakau reik pasivaident dėl kvapo biškį biggrin.gif už šio torto papuošimo idėją labai dėkoju Asseni user posted image labai man tiko ši idėja, nes tortą dariau dukrai mokyklon, 10 vaikiukų klasėj - 10 zuikių cool.gif tortas viduj Rafaelas, MMG, zuikiai iš pastilažo+mmg, eglutės - pastilažo, sniegas - beze

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 27 gruodžio 2010 - 14:27
Mergaites ir berniukai, visus su praejusiomis graziomis Sventemis 4u.gif

Oj, Rimamuk, na ir zuikiu prilipdei thumbup.gif . Smagu, kad patiko ideja

As irgi Kaledom dariau vaikams i darzeli tortuka. Bet labai norejau, kad butu kuo maziau mases ir be figureliu. Norejosi kazko linksmo ir sventisko. Tai sugalvojau stai toki torta, aisku, visiskai be mases nepavyko padaryt.

Vaikams labai patiko.

Senis Saltis Raudonnosis biggrin.gif

user posted image


Viduje 6 ploni bilsvitukai kepti su kondensuotu pienu. Bananai, zele gabaliukai, varskes kremas. Tortas greitukas, nuo kepimo iki papuosimo padarytas per vakara.
Papuostas beze, pastilazas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 27 gruodžio 2010 - 14:56
fantastinisssssss, fantastinis Kalėdų senelis, Asseni, labai gražuuuu thumbup.gif wub.gif

RiMami, labai nuotaikingas ir smagus tortukas, ir man labai gražai taip vos vos pažalsvintos eglės, ir zuikiai labai faini thumbup.gif
Atsakyti