Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Asseni @ 2010 12 29, 14:39)
o kas pasake, kad negalima laikyt?  g.gif
Su gerai padaryta beze , bent jau man, nieko neatsitinka. Jeigu lieka, as ja uzsaldau.


kazkas cia sake. bet neminejo kad uzsadyti reikia. tik sake kad apdziuna.
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2010 12 29, 15:23)
kazkas cia sake. bet neminejo kad uzsadyti reikia. tik sake kad apdziuna.

apdziuna stovint atvirai. O uzdarame inde nieko neatsitinka. Kartais laikau saldytuve 2-3 dienos uzdarame inde, konsistencija nesikeicia
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 12 29, 14:39)
o kas pasake, kad negalima laikyt?  g.gif
Su gerai padaryta beze , bent jau man, nieko neatsitinka. Jeigu lieka, as ja uzsaldau.


o čia tai naujiena bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif grynai dėl "sportinio intereso" pabandysiu kas gausis ir ar dzibai stovės, nes dažnai lieka beze bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes, su praejusiom ir ateinanciom sventem 4u.gif .
As su tokiu klausimuku
dariau torciukus (foto kita kart kai prijunks fotika nes pati trupuuka neigali patapau doh.gif ). Tai vat tortukai buvo dengti beze pagal cipciuka. mano nuomone bezius gavosi, nes forma laike ir islaike. Taciau po ta forma jis tapo skystokas ir vietomis kur buvo daugiau dengimo ant torto sonu bezius "nuvaziavo". Klausimas kodel? Tortai neslapuoliai ir padengti sviestiniu kremu pries beze.
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 12 29, 16:28)
Sveikutes, su praejusiom ir ateinanciom sventem  4u.gif .
As su tokiu klausimuku
dariau torciukus (foto kita kart kai prijunks fotika nes pati trupuuka neigali patapau doh.gif ). Tai vat tortukai buvo dengti beze pagal cipciuka. mano nuomone bezius gavosi, nes forma laike ir islaike. Taciau po ta forma jis tapo skystokas ir vietomis kur buvo daugiau dengimo ant torto sonu bezius "nuvaziavo". Klausimas kodel? Tortai neslapuoliai ir padengti sviestiniu kremu pries beze.


Vadinasi nesigavo beze tokia, kokia turi gautis...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 29, 16:37)
Vadinasi nesigavo beze tokia, kokia turi gautis...

Tai kokia ji turi gautis? (gal mazai plakiau g.gif nes mikseris smirdet pradejo ant 7 min. doh.gif . Dariau is 2 kiausiniu)
Nes kai aptepiau torta, ji puikiai laikesi, visi mano pabangavimai t.p. tik kai jau ant to aptepimo dejau beziaus pusnis jos viduje paskystejo, o isore liko kaip ir buvau padarius. Ir siaip laikesi tik vezant del to paskystejimo nuciuoze sonai islaikydani savo forma. O pirminis beze aptepimas vis vien liko ant tu sonu.
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 12 29, 16:55)
Tai kokia ji turi gautis? (gal mazai plakiau  g.gif nes mikseris smirdet pradejo ant 7 min.  doh.gif . Dariau is 2 kiausiniu)


Jau jeigu blogai gavosi, tai plak kiek nori, vistiek nieko nepades.

Jeigu kiek nedavirtas sirupas, tai pradzioje atrodo, lyg dzibai stovi, bet vistiek veliau nuviuoz.

Geras plikytas baltymu kremas (mes vadinam ji beze) turi buti blizgantis, vientisas, bet "sausas". Blizgesys neturi buti slapias, o toks , kaip lyg sniegas blizga. Jeigu blizgesys slapias, vadinasi blogai isvirtas sirupas. As toki krema is kart metu lauk, vistiek nuciuoz.
O ant mikserio sluoteliu turi kremas stoveti, o ne kabeti, kaip varvekliai
Atsakyti
mergaitės, atsitiko toks dalykas biggrin.gif , turiu tortą suteptą rafaelo, apipjausčiau padariau kauburiuką ale maišui, uždengiau viršūnę su blynu , išsikočiojau maršelow tą masę ir sustojau atrodo parodyta, maišų gamyba, bet vis tiek paeiliui neradau doh.gif , ar pas jus maišai turi sudūrimą? tai yra vyniojat aplinkui, ar išsikočiojus didelį blyną pjaunat viduryje skylę ir dengiat taip?, sos sos sos, va dabar nebežinau sustojau ir galvoju kaip čia daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 12 29, 19:28)
mergaitės, atsitiko toks dalykas  biggrin.gif , turiu tortą suteptą rafaelo, apipjausčiau padariau kauburiuką ale maišui, uždengiau viršūnę su blynu , išsikočiojau maršelow tą masę ir sustojau atrodo parodyta, maišų gamyba, bet vis tiek paeiliui neradau  doh.gif , ar pas jus maišai turi sudūrimą? tai yra vyniojat aplinkui, ar išsikočiojus didelį blyną pjaunat viduryje skylę ir dengiat taip?, sos sos sos, va dabar nebežinau sustojau ir galvoju kaip čia daryt  g.gif

kiek zinau sudurima maiselio raisteliu maskuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 12 29, 13:44)
lauksim,lauksim ponios meno  bigsmile.gif

BUs bus - iš serijos įvarykim infarktą įgudusioms kepėjoms... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 12 29, 18:28)
mergaitės, atsitiko toks dalykas  biggrin.gif , turiu tortą suteptą rafaelo, apipjausčiau padariau kauburiuką ale maišui, uždengiau viršūnę su blynu , išsikočiojau maršelow tą masę ir sustojau atrodo parodyta, maišų gamyba, bet vis tiek paeiliui neradau  doh.gif , ar pas jus maišai turi sudūrimą? tai yra vyniojat aplinkui, ar išsikočiojus didelį blyną pjaunat viduryje skylę ir dengiat taip?, sos sos sos, va dabar nebežinau sustojau ir galvoju kaip čia daryt  g.gif



As darau su sudurimu maisa, paskui padarau uzsiuvimo imitacija toj vietoj.
Va taip:

user posted image
Atsakyti
ačiū mergaitės 4u.gif
žinau tik vieną daugiau šokoladinės masės dengimui nedarysiu niekada, nesusikalbu aš su ja doh.gif , man ji plyšta, šakojasi ir streikuoja, susinervijau juodai lotuliukas.gif , dar truputis nesąmonių ir liks namų valgymui doh.gif
Atsakyti