Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

as ne zinove, bet kad visas bezas tavo sutezo, formos neislaike unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2010 12 30, 14:11)
as ne zinove, bet kad visas bezas tavo sutezo, formos neislaike unsure.gif

Tai as ji ir dariau toki netaisiklinga, taigi pusnys lotuliukas.gif doh.gif . Cia tokia buvo mano ideja. Faktas kad kaip padariau taip ir viskas laikes ant virsaus. Bet sonai tiesiog nuslydo suskilo ir nuslydo, nes vidus kaip ir sakaiu grietines tirsumo paliko.
As tikejaus kad bezius turi visas but toks trapus (ir viduj). kadangi dariau pirma kart neturiu realiai su kuo palygint. Bet kitoms kurioms nesigavo, pagrinde skundesi kad neislaike formu ir slapiavo (as supratau kad virsus slapiavo). Mano virsus buvo sausas (su plutele). Na kazkas ten su tuo beziu gavos matyt negerai. Bandysim kita kart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 12 30, 14:24)
Tai as ji ir dariau toki netaisiklinga, taigi pusnys  lotuliukas.gif  doh.gif . Cia tokia buvo mano ideja. Faktas kad kaip padariau taip ir viskas laikes ant virsaus. Bet sonai tiesiog nuslydo suskilo ir nuslydo, nes vidus kaip ir sakaiu grietines tirsumo paliko.
As tikejaus kad bezius turi visas but toks trapus (ir viduj). kadangi dariau pirma kart neturiu realiai su kuo palygint. Bet kitoms kurioms nesigavo, pagrinde skundesi kad neislaike formu ir slapiavo (as supratau kad virsus slapiavo). Mano virsus buvo sausas (su plutele). Na kazkas ten su tuo beziu gavos matyt negerai. Bandysim kita kart smile.gif

cia kalba buvo ne apie beze slapiavima, o apie cukrines mases. ir beze neisdziuna iki galo.

bet tavo besmegeniu seveliuros thumbup.gif tokie silti iskart wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimiene: 30 gruodžio 2010 - 14:42
QUOTE(laimiene @ 2010 12 30, 14:41)

bet tavo besmegeniu seveliuros  thumbup.gif  tokie silti iskart  wub.gif

lotuliukas.gif Prisiminiau vaikystes eilerastuka berods Vainilaicio "mes nulipdem sniego seni sniego seni besmegeni, sniego senis besmegenis sniego senes uzsimane. Mes nulipdem sniego sene sniego sene besmegene, sniego sene besmeene anukeliu uzsimane, mes papustem delniukus ir nulipdem anukus smile.gif). (kazkaip taip) smile.gif. I ta tema ir lipdziau savo baibokus tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 12 30, 15:24)
Na kazkas ten su tuo beziu gavos matyt negerai. Bandysim kita kart smile.gif


nu tikrai va idomu profesionaliu nuomone isgirst

QUOTE(laimiene @ 2010 12 30, 15:41)
bet tavo besmegeniu seveliuros  thumbup.gif  tokie silti iskart  wub.gif


drinks_cheers.gif saunus besmegeniai wub.gif lipdziau iras kaledom, taip miela
Atsakyti
nu ka,prasideda helowynas lotuliukas.gif

mano pirmas mmg,kuri darydama padariau klaida(zelatina regis buvo istirpus,bet viska sumaisius,matesi granulytes,tai viska slepiau po aisingu blush2.gif )
taigi...
----------------------------brokas----------------------------------ir jau aceit grazus tortas
lotuliukas.gif
user posted image user posted image

Dangiuk,tu ne viena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 12 30, 15:16)


Dangiuk,tu ne viena  lotuliukas.gif

karsta.gif thumbup.gif už valandžikės atnešiu kitą bandymą avangardo tema blush2.gif

Kas viduje? g.gif

Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 12 30, 15:16)
nu ka,prasideda helowynas  lotuliukas.gif

mano pirmas mmg,kuri darydama padariau klaida(zelatina regis buvo istirpus,bet viska sumaisius,matesi granulytes,tai viska slepiau po aisingu  blush2.gif  )
taigi...
----------------------------brokas----------------------------------ir jau aceit grazus tortas


niekam nesakyk, kad pirmas, nes per gražus, kaip pirmas thumbup.gif

o su želatina galima susidraugauti- ją išbrinkinus kaitink mikrobangėj, kol ištirps, o kad tikrai nebūtų vienos kitos nereikalingos granulės, dar gali perkošti, prieš naudodama mirksiukas.gif

kiti šventiniai tortukai labai gražūs- tokie snieguoti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2010 12 30, 16:30)
Kas viduje?  g.gif

vysninis karamelinis rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Darsė @ 2010 12 30, 16:37)
o su želatina galima susidraugauti- ją išbrinkinus kaitink mikrobangėj, kol ištirps, o kad tikrai nebūtų vienos kitos nereikalingos granulės, dar gali perkošti, prieš naudodama mirksiukas.gif

aciu uz patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
MERGAITES, viena forumo dalyve uzsisake parvezti is UK dazu ir gum tragachan milteliu ir jau beveik du menesius neatsiima ju. Jie yra Klaipedoje, as jai daviau siandien diena atsiemimui, tad jei neatsiims, gal bus norinciu? Rasykite i AZ.
6 buteliukai dazu ir 100g miltuku - viskas randasi Klaipedoje.
Aisku, as tikiuosi, kad uzsakove susisgribs, bet...
Atsakyti
Nus avangardistinis žiemos motyvas...
Rafaelo, pastiliažas dengimui, bezė, virtęs aisingu, kokoso drožlės, bele kas.... blush2.gif

user posted image

user posted image

Vėl keliant sutrūkinėjo viršus.... doh.gif
Atsakyti
dangiuk nieko sau bigsmile.gif , toks ledinės fėjos tortas, man iš karto karūna, ir šaltas šaltas ledas, labai gražu wub.gif
Atsakyti