Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

IKI perkant cukraus pudra dan suger,nuo 3,99 Lt jums i kortele gryzta 1,30 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 31, 06:05)
koks nuoširdus tortas  wub.gif  o gniūžtės ant makaronų  thumbup.gif  wub.gif

Ačiū visom pagyrusiom 4u.gif Aga ant makaronų, nes nieko kito neturėjau blush2.gif

KOks nuostabus tortukas su koralais ir kriauklytėm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2010 12 31, 10:25)
labai grzus as jurine tema dar kaupiuosi. O koralus paiset ant popieriaus ir stingdet? maciau youtube panasiai daro


Aisingu ispiesiau ant kepimo popieriaus ir sustingdziau... paskui perlo dazais uzpiesiau.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 31, 12:55)
Aisingu ispiesiau ant kepimo popieriaus ir sustingdziau... paskui perlo dazais uzpiesiau.



drinks_cheers.gif tokia as pamoka ir maciau. Nu labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2010 12 31, 11:04)
IKI perkant cukraus pudra dan suger,nuo 3,99 Lt jums i kortele gryzta 1,30 Lt 4u.gif

O prizmoje Vilniuje ir Kaune pudra 2.99
Atsakyti
ko cia ties supermarketai vien po kito ja pigiau paleido, ar nebus, kad pakesi da suker pakuote ir paleis brangiau
Atsakyti
QUOTE(Kistina @ 2010 12 31, 11:17)
Man vakar gavosi tas pats - įtariu, kad šokoldas prastas, o gal grietinėlė per karšta  g.gif

na viena dejau butent konditerijai skirta, kitas buvo siaip valgomas bet Pergales tai nemanau kad jau visai prastas blush2.gif g.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 31, 11:23)
Perplaket... arba neatsaldet gerai.

nu saldziau daugiau nei pora valandu gal, nes per nakti neturejau tiek laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 12 30, 20:01)
Kad jau padirbom su dukryte, tai pasirodom ir mes. Tik prie šedevrų aišku nėr ką lygintis blush2.gif  Įdėja ne mano, kopijuota  blush2.gif



Maciau pas Cipciuka toki, man jis nerealus!!!
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 31, 08:05)
juodas miškas, šokoladinė saldainių masė  rolleyes.gif

dariau pirmą kartą... tiesą sakant tikėjaus kad bus lengviau  lotuliukas.gif  na gavos kas gavos.... o saldainių masė-jėga  wub.gif  klausimukas profėm: ar jum mmg gaunas kažkas panašaus į tą saldainių masė ar ne???


thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Asseni @ 2010 12 29, 09:30)
Kiskiu sidabrines vestuves


Dailus labai...
Papildyta:
QUOTE(RiMami @ 2010 12 28, 14:30)
o čia mano pirmieji teletabiai blush2.gif Cipciuko medutis, MMG, pastilažas, beze.



Grazuma... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 31 gruodžio 2010 - 12:46
man poinigų maišas ir rugiageles su koralais pasakiški tortai, nuostabūs.
mergaitės gerų jums ateinančių naujų metų
Atsakyti
rugiagele wub.gif wub.gif wub.gif nu tikrai idealus tortukas wub.gif labai labai wub.gif
Atsakyti
Laba diena labai graziu tortuku padaret labiausiai istrigo baibokas tai kad jis visai nebaisus va pas mus kepykla tai 100kart baisesnius baibokus lipdo turgui buvau sakau pasidairysiu kaip puosia issigandau ten tai baisus tikrai nu firmos neminesiu
meskis su rogutemis istrigo labai mielas
atnesu ir as savo paskutinius siais metais pabandziau su sokoladine tvorele antra kart pavyko kai dariau vasara tai nestingo tvorele dabar ir laikiau kambario temp 20 min ir ziuriu kad nestingsta tada isnesiau i balkona tai per 2 min sustingo vos spejau uzdengti
user posted image
o antras veziau i kaima giminem snikersas puostas beze
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2010 12 31, 14:48)


Faini tortukai.
Del tvoreles, darymo vasara smile.gif. nestingo ir man tai kisau i saldtuva (biskuliuka ji pakankinau). Kadangi apjuosimas ilgas, Dalis buvo saldytuve, kol ji apstingo kita dali laikiau rankose. Paskum apkeiciau puses. Zinoma saldytuvas pabuvo truputeli praviras doh.gif .
Atsakyti