Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

labas naujais metais smile.gif
ar pinti krepseliai daromi is sios mases?
150 g cukraus pudros,
200 g karčiojo šokolado,
180 g marshmallow (neturi reikšmės kokios spalvos),
1 v. š. margarino arba sviesto,
3 v. š. grietinėlės,
1 v. š. likerio, brendžio arba apelsinų sulčių (nebūtina).

kuo turi buti padengtas tortas,kad pynimas geriau priliptu?
kiekviena juostele dedama atskirai ant torto,ar kazkiek "supinama"ant stalo ir dedama prie torto?
kiek sios mases reiketu,norint "apipinti" torta 24cm skersmens?
ir gal siaip kasnors turetu kokiu patarimu darant si papuosima? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mulatux: 02 sausio 2011 - 21:41
QUOTE(Auksiuke @ 2011 01 02, 23:15)
o dar klausima turiu del marcipano: marcipanas dengimui ir lipdymui skiriasi ar ne  g.gif as esu tik vienos rusies bandzius-is Dasitos, tai kazkaip sunkiai isivaizduoju, kad ji pavyktu iskociot  g.gif

aš turiu angliško.. lietuviško nesu bandžius. Olesta, man atrodo, turi čia daugiausiai žinių mirksiukas.gif

QUOTE(mulatux @ 2011 01 02, 23:40)
labas naujais metais  smile.gif
ar pinti krepseliai daromi is sios mases?

šiandien dažnai čia užsuku, bet šiuo klausimu tai nieko negaliu pasakyt.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vienatvėje @ 2011 01 02, 20:02)
nu kaip karštą aguoninę bulką skaniausia valgyt? užsigeriant šaltu pienu.  cool.gif
žiūrau, Dangiuk, pražūsi tu be manęs šioj temoj  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


doh.gif
QUOTE(naitas @ 2011 01 02, 21:10)
kokia nuovoki, vienatvėje. Aš negaliu valgyti šimtalapio nei kava užgerdama, nei šampanu.. man geriausia pienukas  biggrin.gif
ačiū..


Nu nors čia absoliutus off topic'as, bet lyginti šimtalapį su bulka, tas pats, kas bezė - su kiaušiniene. Anas man be nieko - be jokio gėralo skanus, šlapias, cecece.... seilės pajudėjo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Naitai wub.gif jau kokia spalvikė wub.gif labai gražus maišelis, o marcipanas, kaip žinia, labai gerai perima spalvas wub.gif

Dasitos marcipanas yra trijų man žinomų rūšių: pertepimui ir įdarams, lipdymui ir dengimui skirtas. Dengimui skirtasis marcipanas yra baltesnis nei lipdymui skirtas, bet nesu jo bandžiusi, tik yra tekę pamatyti, kai atvežė sumaišę ne tą pakuotę... kaina jų praktiškai vienoda, tik įdarinio man rodos skiriasi. Ir skoniai jų skiriasi 4u.gif

Auksiuke, aš tai atsiduočiau nedraugavus už tuos Tavo valgomus tortus wub.gif labai gražūs ir apetitą keliantys wub.gif


krepšelius galima pinti ir iš pacituotos masės ir iš pastiliažo ir iš abiejų masių mišinio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 02 sausio 2011 - 23:07
ir is ko jus darote tuos konkorezius? na,akys gali isvarveti nuo ju grozio blink.gif g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 01 02, 23:10)
ir is ko jus darote tuos konkorezius? na,akys gali isvarveti nuo ju grozio blink.gif  g.gif  lotuliukas.gif

masės korpusas ir rudi kakaviniai dribsniukai sukaišiojami lotuliukas.gif visa paslaptis, o jei dar su cukraus pudra apibarstai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 03, 00:12)
masės korpusas ir rudi kakaviniai dribsniukai sukaišiojami  lotuliukas.gif visa paslaptis, o jei dar su cukraus pudra apibarstai  wub.gif  wub.gif

niekaip nebuciau sugalvojusi doh.gif lotuliukas.gif ir isradingos gi Jus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 01 02, 23:13)
niekaip nebuciau sugalvojusi doh.gif  lotuliukas.gif  ir isradingos gi Jus thumbup.gif

gi rašė kažkuri mergaitė čia ne per seniausiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 02, 23:59)
krepšelius galima pinti ir iš pacituotos masės ir iš pastiliažo ir iš abiejų masių mišinio  4u.gif

aciu uz atsakyma mirksiukas.gif
jei negausiu greitu metu rudu dazu,visgi bandysiu is sokoladines mases smile.gif

apie konkorezius... gal kam bus ideja torto papuosimui smile.gif tik nepamenu is kur esu ta foto nusikopinus ax.gif
user posted image
Atsakyti
kokie faini thumbup.gif
o man pavyko dar tokių visokių rasti smile.gif

labai gražuuu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 02 sausio 2011 - 23:51
Su Naujaisiais, auksarankes! Mano sventes buvo be tortu smile.gif Visa savaite buvau isvykusi, tad ir tortu kepti nereikejo, nes tiesiog nebuvo galimybes, nors jau turejau visokiu minciu rolleyes.gif Uztat pries sventes prikepiau tuzina sausainiu ( nes daug pridovanojau) ir dar keleta tikru kalediniu dziovintu vaisiu pyragu smile.gif

Graziu jums metu, mergytes! Visu tortai nuostabus, juk jie puose jusu stalus ir dziugino jusu artimuosius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 03, 01:12)
masės korpusas ir rudi kakaviniai dribsniukai sukaišiojami  lotuliukas.gif visa paslaptis, o jei dar su cukraus pudra apibarstai  wub.gif  wub.gif

hmmm... aš net masės nenaudojau.. puošiau beze, tai padėjau taškiuką beze, tada susmeigiau į tą taškiuką 5 kakavinius lapelius, tada vėl taškiuką bezo dėjau, vėl lipdžiau.. ir taip viską ant torto ir sulipdžiau. Bezas gerai laiko, tie lakšteliai gi lengvučiai.
Tik tiek, kad kuo toliau, tuo mažiau tų lakštelių yra gražiai išlenktų. visi tokie apytiesiai...
Atsakyti