Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

Na receptą tai įdėt galiu, bet ką Jūs be raugo darysit, siųsti man stiklainiais į kitą miestą??? Aš tai gavau gatavą raugą, tai mandri mat blush2.gif

labai gražūs tortai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 01 02, 20:45)
Ir aš kepiau kelis.. nu pingvinomanija... Kadangi visus biskvitinius tortus atidedu geresniems laikams (nu kai normalią orkaitę turėsiu), tai kepu medaus tortus.
...
user posted image

user posted image

Sveikos visos kepejeles
Perziuriu daznai jusu kurtus SEDEVRUS. Nuostabus visi visi totukai.
O sitie pingvinukai man sukele nostalgija, senais laikais (tas budavo gal 20 ir daugiau metu atgal) babyte kepdavo torus ir pingvinukais puosdavo. Kaip miela, aciu uz prisiminimus 4u.gif
Skaniu, dailiu, kuribingu ir spalvotu metu JUMS VISOMS !!!
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 04, 08:41)
Na receptą tai įdėt galiu, bet ką Jūs be raugo darysit, siųsti man stiklainiais į kitą miestą??? Aš tai gavau gatavą raugą, tai mandri mat  blush2.gif

labai gražūs tortai  4u.gif


raugas ruginei duonai? Labai lengva pasidaryti pacioms, nes raugas tai nieko kito, kaip tik suruge miltai smile.gif
Jei rodys, cia yra rugines duonos kepimas nuo pat raugo gaminimo :
http://www.facebook....100000755891003
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2011 01 04, 11:17)
raugas ruginei duonai? Labai lengva pasidaryti pacioms, nes raugas tai nieko kito, kaip tik suruge miltai smile.gif
Jei rodys, cia yra rugines duonos kepimas nuo pat raugo gaminimo :
http://www.facebook....100000755891003


nerodo unsure.gif
Atsakyti
Taip olesta recepto laukiam, o mergaitės šiaip duonos temoj receptų milijonas ir kvietinio raugo yra ir receptas yra batonas su raugu smile.gif viskas išbandyta ir viskas nerealiai skanu, tik užlėkt ten reikia wink.gif Gatavas raugas gerai, bet kai pati pasidarai gerai, su duona ir visko norisi ne tik su tortais, norisi ir fomors ir visokių priemaišų smile.gif Neblogą off topic padariau. Sorry.. smile.gif merginos nors tortų nebekepu, bet šią temą seku ištisai smile.gif tikiuosi, grįš kepiniai ir į mano virtuvę wink.gif Smagu žiūrėti kaip tobulėjat smile.gif
Atsakyti
Naito tortai tokie mieli ir žiemiški
Atsakyti
Lipdziau nuo 9 vakaro iki 7 ryto, su smile.gif 1 val pertrauka. Pradejau turedama tik biskvitus. Sunkiausia buvo kiskis, nes jis viduje saldzia bulvyte turi, o jau kiek vargau. Ir sveria jis turbut daugiau nei puse kilogramo. viso torto dar nesveriau. doh.gif Po tokiu kiskiu reikia padekla uzdet doh.gif Bus dukros gimtadieniui. g.gif Tikiuosi sveciai neisbrokys, nes dukra tai patenkinta.

user posted image
Atsakyti
Be galo mielas tortas ir graži idėja thumbup.gif

mergytės duonytės receptas
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2011 01 04, 10:19)



http://www.facebook....mp;l=e74c628cc6

pabandyk.. arba teks i draugus ateiti facebooke smile.gif
Ten yra nuotraukos, receptas, aprasymas kaip ka daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2011 01 04, 12:55)
Tikiuosi sveciai neisbrokys, nes dukra tai patenkinta.

nu zinai... blink.gif jei atsiras ,kas isdris ispeikti toki torta...tada as be zodziu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2011 01 03, 16:28)

Labai grazus tortukai, noriu paklaust pagal koki recepta kepat vaisini torta, manieji taip megsta lengvus, tai gal pabandyciau trims karaliams iskept- vis proga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 04, 13:11)
Be galo mielas tortas ir graži idėja  thumbup.gif


aciuks.gif

QUOTE(mulatux @ 2011 01 04, 13:25)
nu zinai...  blink.gif  jei atsiras ,kas isdris ispeikti toki torta...tada as be zodziu  blink.gif


aciuks.gif
Atsakyti