Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

rugiagele, labai šaunus makvynas thumbup.gif

mulatux, piratas bigsmile.gif

Donra, tavo tortas - lėlė koks gražus wub.gif ir hamburgeris valgomas bigsmile.gif

julioske, paprastas ir kartu labai dailus tortas thumbup.gif

agu0na, bigsmile.gif pakerėjo gėlės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
agu0na,2011 01 06, 15:38]

Fantastiška puokštė ir tortas, o „puoštas šokoladu” tai pilnai dengtas šokoladu ar tik šokoladiniai raštai, o dengtas kokia nors mase
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo likta: 06 sausio 2011 - 14:59
QUOTE(neli @ 2011 01 06, 15:53)

mulatux, piratas bigsmile.gif

piratas ne mano,jei ka hihihi.gif as ji tik kaip pavyzdi ikeliau biggrin.gif
Atsakyti
aciu uz gerus zodzius,tortas glazuruotas sokoladu,o sonai dekoruoti sokoladiniu kremu.
Atsakyti
aguona,neispasakytas torto grozis wub.gif wub.gif wub.gif geliu kompozicija bigsmile.gif ,kaip taip graziai sokoladu sonus ispiest g.gif
Bossi,nesk savo torta mirksiukas.gif
mulatux,grazus parsiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agu0na @ 2011 01 06, 16:10)
aciu uz gerus zodzius,tortas glazuruotas sokoladu,o sonai dekoruoti sokoladiniu kremu.

TOBULYBE!!!! ir taip valgomai!!!
o kaip taip lygiai sonai glazuruoti? pries tai aptepet gal sviestiniu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksiuke: 06 sausio 2011 - 16:00
QUOTE(agu0na @ 2011 01 06, 15:38)
Sveikos,
Su Naujaisiais Metais visas!



gal mane ir išmes ir užblokuos ir užspamins , unsure.gif bet jus man pasakykit, kiek realiai kainuoja toks tortas ph34r.gif g.gif karsta.gif negaliu net išsivaizduot g.gif vien gėlių kokia kaina ??????
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2011 01 06, 17:00)
gal mane ir išmes ir užblokuos  ir užspamins , unsure.gif  bet jus man pasakykit, kiek realiai kainuoja toks tortas ph34r.gif  g.gif  karsta.gif  negaliu net išsivaizduot  g.gif vien gėlių kokia kaina ??????



su trimis nuliais drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agu0na @ 2011 01 06, 15:38)
Atnesu savo sventini torta:
Sokoladinis su karameliniu kremu, puostas sokoladu ir cukrinem gelem

Issiziojus ir likau. Tos geles nerealios. Labai grazus. wub.gif blink.gif

QUOTE(wingaile @ 2011 01 06, 17:00)
bet jus man pasakykit, kiek realiai kainuoja toks tortas ph34r.gif  g.gif  karsta.gif  negaliu net išsivaizduot  g.gif vien gėlių kokia kaina ??????

Tikrai labai idomu ir man ax.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mulatux: 06 sausio 2011 - 16:35
QUOTE(julioske @ 2011 01 06, 00:12)
ooooo vat dabar tookia kvaile pasijauciau.... studiju laiku men is skarbonkiu darydavom ivairiausias plunksnas kaligrafijai doh.gif kaip man paciai i galva neatejo? as tik jau kuri laika ziurejau i tecio skardinimo irankius (buvo laikas stogdengiu-skardininku dirbo) ir skardu likucius, bet ten postore skarda doh.gif


http://www.kuharka.r...s/6073.html?p=9
Va ir paprasta plona skarda smile.gif
Atsakyti
torto biskvitai su tirpintu sokoladu,grynai sokoladinis biskvitas labai dera kremas sokoladinis ganasa santykiu 1:1 ant virsaus dar sluoksnis virtos karameles ir t.t.,svoris gavosi 6kg. tortas brangus.
Atsakyti