Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Dianocka
QUOTE(agu0na @ 2011 01 06, 15:38)
Sveikos,
Su Naujaisiais Metais visas!
Atnesu savo sventini torta:
Sokoladinis su karameliniu kremu, puostas sokoladu ir cukrinem gelem
user posted image
user posted image
user posted image
*

graziausias tortas koki esu maciusi siame forume... wub.gif
k.lapelyte
Sveikos,

*

mega_shok.gif vau koks superinis ,o kaip skaniai atrodo wub.gif
Auksiuke
QUOTE(agu0na @ 2011 01 06, 21:58)
auksiuke torta aptepiau sviestiniu-sokoladiniu kremu, idejau i saldytuva porai valandu..o tada dar karta islyginau..ir tada glazuravau su sokoladine glazura smile.gif
Torto pavirsiaus temperatura turi atitikti glazuros temperatura, mazdaug kambario temperaturos.. Tada lygiai pasiglazuruoja.
Jei tortas per saltas, tai glazura sustingsta per greitai ir suskilineja.
*

labai aciu uz paaiskinima, nes karta liejau ant sonu, apteptu sviestiniu, palaikiau saldytuve pora valandu ir glazuravau. Kaip ir saket-stingo moment, trukinejo, zodz, rezultate buvo nelygu...
beje, Zuliaskos tortuko sonai l.patiko thumbup.gif ir paprasta ir grazu.... ir dar gal nelygumus kazkiek maskuoja (cia as sau bandau jau prisitaikyt blush2.gif )
sraigyte :)
man aguonos tortas tobulas wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , visu pirma cia aukstas pilotazas, del tvarkingumo, visu antra pati geliu kompozicija turetu priestarauti taisyklems, kurios sako, kad geles eina didesnes nuo apacios i virsu, o sitame torte net neisivaizduojama kitaip, puikiai suderintos spalvos, pati torto "nuotaika"... as apsalus, jis meno kurinis, bet kartu toks "valgomas".. pasaka.. nuostabus.. lenkiu galva pries aguonos talenta, kurti tokius nuostabius valgomus meno kurinius wub.gif wub.gif wub.gif
agu0na
Labai aciu visoms, tikrai nesitikejau tokio auksto ivertinimo blush2.gif
DaivaVe
Tikrai agu0nos tortas pasakiskas wub.gif
o as su klausimeliu: ar pastilaza dengimui brandinate pries dengiant torta ar dengiate is karto? g.gif
Olesta
QUOTE(agu0na @ 2011 01 06, 23:18)
Labai aciu visoms, tikrai nesitikejau tokio auksto ivertinimo blush2.gif
*

blink.gif niu nieko sau, nesitikėjau, o tai ko čia daugiau tikėtis, aš tik dabar žadą atgavau blink.gif kalbos dovaną trims dienoms atėmė tavo tortas, gal 15-ą kartą atsiverčiu pasižiūrėti wub.gif sužavėta iki kaulų smegenų wub.gif jis man tikrai atrodo bent 7-8 kg wub.gif nu labai turtingas ir prabangus thumbup.gif
neramuole
pritariu Olestai, tortas tikrai labai prabangiai atrodo, net vyras paziurejes pasake vo cia tai klase, toki net pjaut gaila, labai labai grazu Agu0na wub.gif
DONRA
O Dieve 4u.gif ikisau nosi po dideliu darbu ir........nesinori savo rodyt 4u.gif
dariau pirmaji vestuvini su gelem, jei dabar galima tai pasakyti doh.gif

aguona labai labai nuostabus darbelis, tobula, neapsakomai grazu ir subtilu...lenkiu galva wub.gif

einu apsitvarkyt ir idesiu saviskius, baigiau tik paryciais doh.gif
tiesa del svorio, tai maniskis ir apie 6 kg gavosi, bet atrodo daug kudesnis g.gif

LABAS RYTAS mirksiukas.gif
dangiuk
QUOTE(Olesta @ 2011 01 07, 09:26)
nu labai turtingas ir prabangus thumbup.gif
*

Labai tinkamas įvertinimas drinks_cheers.gif
Rutele81
QUOTE(agu0na @ 2011 01 06, 20:58)
Aciu dar karta visoms uz komplimentus.

zuliaska tortas labai mielas, grazios geles.. matosi ideta daug darbo smile.gif
auksiuke torta aptepiau sviestiniu-sokoladiniu kremu, idejau i saldytuva porai valandu..o tada dar karta islyginau..ir tada glazuravau su sokoladine glazura smile.gif
Torto pavirsiaus temperatura turi atitikti glazuros temperatura, mazdaug kambario temperaturos.. Tada lygiai pasiglazuruoja.
Jei tortas per saltas, tai glazura sustingsta per greitai ir suskilineja.
*

Sveiki, kitam savaitgaliui noresiu irgi torta glazuruot, tai labai aktualu. Kas yra sviestinis-sokoladinis kremas? Kondensuotas pienas+sviestas+tirpintas sokoladas? Antra karta lyginot su tuo paciu kremu ir is karto glazura pilet? Kaip padarytas rastas? Su ta pacia glazura? Spausta per konditerini maiseli ar su teptuku? Kuria mase naudojat gelytem? Surasiau kalna klausimu doh.gif Is anksto labai dekoju as atsakymu drinks_cheers.gif Beje, visi jusu tortai fantastiski wub.gif
zuliaska
QUOTE(agu0na @ 2011 01 06, 21:58)
Aciu dar karta visoms uz komplimentus.

zuliaska tortas labai mielas, grazios geles.. matosi ideta daug darbo smile.gif
*

ačiū, aš taip nekenčiu tų gėlių kompozijų, nemoku visiškai, ir kantrybės neturiu... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Auksiuke @ 2011 01 06, 23:50)
labai aciu uz paaiskinima, nes karta liejau ant sonu, apteptu sviestiniu, palaikiau saldytuve pora valandu ir glazuravau. Kaip ir saket-stingo moment, trukinejo, zodz, rezultate buvo nelygu...
beje, Zuliaskos tortuko sonai l.patiko  thumbup.gif  ir paprasta ir grazu.... ir dar gal nelygumus kazkiek maskuoja (cia as sau bandau jau prisitaikyt  blush2.gif )
*

nu pas mane lygus buvo. čia padėklas nenormalus, bet tingėjau daryti, tai dėl to ir atrodo nelygus, bet jis tikrai lygus buvo smile.gif
*saules_zuikutis*
kokia temperatura buna saldytuve? g.gif susilipinau mini torciuka,bet nenoriu jo ten kisti,nes "prasmirs" rukytu kumpiu smile.gif lauke,ziuriu 0 laipsniu rodo,tai gal i balkona nesti g.gif
kirbe
QUOTE(mulatux @ 2011 01 07, 12:27)
kokia temperatura buna saldytuve?  g.gif  susilipinau mini torciuka,bet nenoriu jo ten kisti,nes "prasmirs" rukytu kumpiu  smile.gif  lauke,ziuriu 0 laipsniu rodo,tai gal i balkona nesti  g.gif
*

žinoma gali nešti.......
*saules_zuikutis*
QUOTE(kirbe @ 2011 01 07, 13:39)
žinoma gali nešti.......
*

tai liux tada smile.gif

------------------
radau namuose nenaudojamas formeles varpeli didesni ir sirdute mazesne. patiesinau jas ir gavosi 2 formeles geliu lapeliams-didesne ir mazesne.isbandziau ant batono biggrin.gif
user posted image user posted image
dangiuk
QUOTE(kirbe @ 2011 01 07, 12:39)
žinoma gali nešti.......
*

aš, genijus, per šalčius buvau snikersą išvilkusi doh.gif doh.gif paskui tamtamą drąsiai galėjau mušt... blush2.gif
simisimi84
Sveikos,

nepaprastas... čia jau kažkas toooookio.... ko man niekad nepavyks padaryti biggrin.gif Žaviuosi agu0na... ko gero gražiausias tortas iš ties....
Olesta
kumpį von iš šaldytuvo, tortas šventas reikalas lotuliukas.gif
Bossi
4u.gif balti ferrero roshe biskvitai, rafaelo kremas, plius riesutai, plius mandarinai. puostas gliukozes mase, su sokoladinio skonio milteliais. pastarieji labai dare trapia mase, greit luzinejo

user posted image
Olesta
mniam niam koks gerulis thumbup.gif norėčiau jo dabar thumbup.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(Olesta @ 2011 01 07, 14:37)
kumpį von iš šaldytuvo, tortas šventas reikalas  lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif
QUOTE(Bossi @ 2011 01 07, 14:37)
4u.gif balti ferrero roshe biskvitai, rafaelo kremas, plius riesutai, plius mandarinai. puostas gliukozes mase, su sokoladinio skonio milteliais. pastarieji labai dare trapia mase, greit luzinejo

thumbup.gif
o toks tortas yra kazkiek formuojamas,ar paprastai apvalus ,visi vienodo diametro biskvitai sudeti ir viskas? ax.gif
Bossi
QUOTE(mulatux @ 2011 01 07, 14:46)
lotuliukas.gif

thumbup.gif
o toks tortas yra kazkiek formuojamas,ar paprastai apvalus ,visi vienodo diametro biskvitai sudeti ir viskas?  ax.gif
*

dvieju dydziu biskvitai ir apipjausciau

Olesta, skanus ... buvo biggrin.gif
naitas
Sveikos, kurios sveikos 4u.gif

smile.gif+2011 01 07, 00:50-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2011 01 07, 00:50)
visu antra pati geliu kompozicija  turetu priestarauti taisyklems, kurios sako, kad geles eina didesnes nuo apacios i virsu,
*

g.gif tai kad gal ne blush2.gif čia tik torto diametrai eina didesni nuo apačios į viršų.. o pati gražiausia didžiausia gėlė ar puokštė yra ant viršutinio aukšto.

QUOTE(DaivaVe @ 2011 01 07, 02:10)
o as su klausimeliu: ar pastilaza dengimui brandinate pries dengiant torta ar dengiate is karto?  g.gif
*

čia kaip kuri rankeles atkalus. Nebrandintas pastilažas gali apgauti, paimti daugiau pudros negu reikia ir tada kočiojant pradės trupėti. Nes vis atrodys kad mažai ir mažai tos pudros.
O pabrandintas jis jau kitoks.

QUOTE(DONRA @ 2011 01 07, 12:31)
einu apsitvarkyt ir idesiu saviskius, baigiau tik paryciais doh.gif
tiesa del svorio, tai maniskis ir apie 6 kg gavosi, bet atrodo daug kudesnis g.gif
LABAS RYTAS mirksiukas.gif
*

nu nu lens.gif kur tas grožis?

QUOTE(mulatux @ 2011 01 07, 14:48)
radau namuose nenaudojamas formeles  varpeli didesni ir sirdute mazesne. patiesinau jas ir gavosi 2 formeles geliu lapeliams-didesne ir mazesne.isbandziau ant batono  biggrin.gif
*

auksarankė. Frangipani gėlės formelės jau ir yra. wub.gif

QUOTE(dangiuk @ 2011 01 07, 15:23)
aš, genijus, per šalčius buvau snikersą išvilkusi  doh.gif  doh.gif paskui tamtamą drąsiai galėjau mušt...  blush2.gif
*

o kas nutiko tortui? sušalo į kaulą? ar į tamtamą? cool.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(Bossi @ 2011 01 07, 14:48)
dvieju dydziu biskvitai ir apipjausciau

Olesta, skanus ... buvo  biggrin.gif
*

jau "buvo"?taip greitai sunaikinot? biggrin.gif

o gal gali pasakyti tada,kiek i toki torta dejai biskvitu?turetu buti aukstesnis nei iprasti tortukai.ar ne?
Papildyta:
QUOTE(naitas @ 2011 01 07, 15:10)
auksarankė. Frangipani gėlės formelės jau ir yra.  wub.gif

kas cia per keiksmazodis? lotuliukas.gif
man tos formeles sueis ir rozes lapams daryti -kolkas daugiau nieko nemoku biggrin.gif
Papildyta:
net pagooglinau del tos geles biggrin.gif
va kokia radau http://pazintys.draugas.lt/dovanos2.cfm?dovana=426 sita? smile.gif
dangiuk
QUOTE(naitas @ 2011 01 07, 14:10)

o kas nutiko tortui? sušalo į kaulą? ar į tamtamą?  cool.gif
*

nus kaulo stadijos nespėjo pasiekt blush2.gif
DONRA
Tai ka, mergikes, mano pirmasis vestuvinis torciukas mirksiukas.gif
skonius dariau skirtingus , tai ju ir neminesiu.....dengta mmg, geliu mase su tralialia guma
keleta pastebejimu, gal kam pravers....nors ir kiek buvau apgalvojus visa torta , jo kompozicija, visgi praktikos trukumas, pagrindine klaida kad didziasias rozes nedariau ant vielutes ( negaliu paaiskint kodel galvojau , kad taip geriau...norejau kad puokste gautusi tokia putli ( kazkas panasaus kaip aguOnos), zodziu reikejo risti i viena doh.gif ir dar ziauriai nervijo stovas, jis neskirtas tortams, nors uzsakovai ji veze keist, bet nieko nepese.... doh.gif jis visas drebejo, pats stovas labai nekokybiskas ir kreivas, tai del jo daugiausia pergyvenau......
user posted image

na keleta is arciau mirksiukas.gif
user posted image
user posted image

svoris 6 kg
meldziu, kad stovas nesubiretu doh.gif
keno
Sveikos,
user posted image
user posted image
user posted image
*

koks toortas blink.gif ohmy.gif karsta.gif ploja.gif
DONRA
Na dar vienas, cia mamos tortas i tas pacias vestuves smile.gif
Dengtas sokoladine saldainiu mase, geles tos pacios mases mirksiukas.gif
user posted image
user posted image

va sitas man paciai visai patiko blush2.gif nes atitiko tai ka buvau sumascius thumbup.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(DONRA @ 2011 01 07, 16:05)

viskas labai grazu,tik man asmeniskai, kazkodel noretusi virsutiniam tortukui ar tai maziau gelyciu,ar tai,kad jos butu arciau viena kitos... nu bet cia mano kreiva akim ziurint biggrin.gif siaip saunuoles,kad subegat ir nebijot tokius sedevrus daryti thumbup.gif
keno
QUOTE(DONRA @ 2011 01 07, 16:33)

va sitas man paciai visai patiko blush2.gif  nes atitiko tai ka buvau sumascius thumbup.gif
*

thumbup.gif torciukai 4u.gif is kokios mases geriausia gaminti geles? nes cukriniu geliu mase,su manim nedraugauja g.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(DONRA @ 2011 01 07, 16:33)

sitas irgi thumbup.gif o geliu lapai tai isvis kaip tikri ,su visom gyslelem,"puslelem"
agu0na
QUOTE(Rutele81 @ 2011 01 07, 12:10)
Sveiki, kitam savaitgaliui noresiu irgi torta glazuruot, tai labai aktualu. Kas yra sviestinis-sokoladinis kremas? Kondensuotas pienas+sviestas+tirpintas sokoladas? Antra karta lyginot su tuo paciu kremu ir is karto glazura pilet? Kaip padarytas rastas? Su ta pacia glazura? Spausta per konditerini maiseli ar su teptuku? Kuria mase naudojat gelytem? Surasiau kalna klausimu  doh.gif  Is anksto labai dekoju as atsakymu  drinks_cheers.gif  Beje, visi jusu tortai fantastiski  wub.gif
*

krema as darau sviestas,kondensuotas pienas ir kakavos milteliai.Kai dekoruoju torta,tai i si krema ipilu sokoladines glazuros(su kuria apipilu torta) tam,kad suvienodint spalva.Tortas lyginamas antra karta tuo paciu kremu,karstu peiliu ir tik paskui pilamas ant jo skystas sokoladas (glazura).patarciau is pradziu padaryti maza tortuka,nes lygiai paglazuruoti torta reikia igudziu,labai gaila jei sutrukines arba nubegs varvekliais.Sonai isspausti per konditerini maiseli ,kuri pasidarau is pergament. popieriaus,ju reikia nemazai,nes kremas tirpsta tarp ranku,o rastas turi buti vienodas,jokio teptuko nenaudoju.Smulkiom gelem mase uzsimaisau pati ankstesnese temose rasiau recepta,o siaip atsisiunciu is uk.aciu uz pagyrimus biggrin.gif
JETU
AguOna, tooobulas tortas wub.gif wub.gif
dangiuk
O galima, atnešiu tą šimtalapį, dėl kurio puošimo kilo diskusija blush2.gif tik nepykit, po plėvėle, nes buvau pamiršus ir skubėjau fotografuot prieš atiduodant.... blush2.gif Padorias gėlytes nulipdžiau pirmą sykį... smile.gif
Šimtalapis
naitas
QUOTE(mulatux @ 2011 01 07, 16:16)
kas cia per keiksmazodis?  lotuliukas.gif 
man tos formeles sueis ir rozes lapams daryti -kolkas daugiau nieko nemoku  biggrin.gif
Papildyta:
net pagooglinau del tos geles  biggrin.gif
va kokia radau http://pazintys.draugas.lt/dovanos2.cfm?dovana=426  sita?  smile.gif
*

che che.. wat ir pagauta neatlikus namų darbų nono.gif:
viršutinėj papuošimų temoj yra parodyta ir kaip padaryt frangipani, ir kaip padažyt book.gif

QUOTE(DONRA @ 2011 01 07, 17:05)
skonius dariau skirtingus , tai ju ir neminesiu.....dengta mmg, geliu mase su tralialia guma
*

kaip pirmą vestuvinį, užskaitysim wub.gif Fainos gėlės wub.gif

aš tai iš viso nesuprantu, kaip tortams galima naudoti tokį stovą... jis gi visą tortą užgožia. Nu nebent tiem gerai, kurie tortą kaip rankinuką į savo vestuves atsineša.

QUOTE(DONRA @ 2011 01 07, 17:33)
*

aha rolleyes.gif šitas tortas man labai gražus... wub.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(dangiuk @ 2011 01 07, 17:29)
O galima, atnešiu tą šimtalapį, dėl kurio puošimo kilo diskusija  blush2.gif tik nepykit, po plėvėle, nes buvau pamiršus ir skubėjau fotografuot prieš atiduodant....  blush2.gif Padorias gėlytes nulipdžiau pirmą sykį...  smile.gif
Šimtalapis
*

nu,klausyk,liux. tobulejam biggrin.gif
QUOTE(naitas @ 2011 01 07, 17:30)
che che.. wat ir pagauta neatlikus namų darbų nono.gif:
viršutinėj papuošimų temoj yra parodyta ir kaip padaryt frangipani, ir kaip padažyt book.gif

tai kai pamaciau apie kokia gele kalba eina,tai ir prisiminiau,kad esu macius,tik man tie pavadinimai doh.gif biggrin.gif as ta pirma puslapi skersai isilgai N kartu jau perziurejus tongue.gif
naitas
QUOTE(dangiuk @ 2011 01 07, 18:29)
O galima, atnešiu tą šimtalapį, dėl kurio puošimo kilo diskusija  blush2.gif tik nepykit, po plėvėle, nes buvau pamiršus ir skubėjau fotografuot prieš atiduodant....  blush2.gif Padorias gėlytes nulipdžiau pirmą sykį...  smile.gif
Šimtalapis
*

o kur beze? gelės? padžiovintas beze?
dangiuk
QUOTE(naitas @ 2011 01 07, 16:34)
o kur beze? gelės? padžiovintas beze?
*

Gėlės yra, tik ne ant bezė, o ant aisingo.
Papildyta:
QUOTE(mulatux @ 2011 01 07, 16:33)
nu,klausyk,liux. tobulejam  biggrin.gif

*

vėžlio žingsniu doh.gif
laimiene
Donra, nu tas antras wub.gif niam niam kok grazus.
vestuvinis...nezinau kaip cia issireksti kad neizeisti, juk cia sitiek visko ideta.... aisku man iki tokio toli grazu, bet issakysiu ir savo nuomone. man biski tokia misraine, kiekvienas aukstas skirtingos fakturos - kazkaip blasko. geles labai grazios, bet kaip ir pati sakei virsuj labai jos issipletusios,arba ju per daug. siaip tai dailus.

aisku lengviausia kritikuot mirksiukas.gif
Olesta
DONRA, jaunosios kaip jaunosios, bet jau tas Mamos tortas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif kažkaip simpatiją šokoladiniams labai jaučiu, ta gėlė fantastiška, visko ne per daug, nu labai gražu thumbup.gif gal gali papasakoti, kaip darei gėlytę 4u.gif 4u.gif 4u.gif
DONRA
Aciu mergaites 4u.gif del vestuvinio tai jau kaip ir paaiskinau, kad virsutines geles sudetos blogai doh.gif jos turejo kruvoj buti, bet ta rankena dar turejo per viduri isisukti doh.gif ir pasiskleide jos.....na ne mano stilius ir, megstu subtilesnius ( bet teko atsizvelgt i klienta), jau labai stengiaus , kad nepemazint blush2.gif .....tai padauginau

praktikuotis, praktikuotis ir dar karta, nes jau po sito tikrai daug ka kitaip daryciau schmoll.gif

dekui uz parasymus ir pastabas, tikrai neisizeidziu, tam ir idedu, kad protingos akys pastebetu mirksiukas.gif

Bijuno ( taip ji sau pavadinau) darymo eiga kazkada buvau uzejus internete, bet neberandu nors uzsimusk doh.gif gal puse metu galvoj nesiojaus, bandziau ir visai nieko ( labai panasiai i rozes daryma)....pradzioj paimi rutuliuka ( ten buvo toks is polesterojliu kamuliukas spec) is mases jis labai svorio prideda, nes tokio nemazo dydzio, ziedlapiai ein gal 3 dydziu, pacia virsunele as dar ispjaustau gilesnem bangelem ir pabanguoju ant kempeneles, dedu ant to rutuliuko lapeli po lapelio kaip rozei....tada dar pasidariau koki 12 lapeliu ant velikes, dejau i vienkartinius saukstus ( priklijuotus prie lentos) ir dziovinau....dar buvau tik gavus is naito ispaudus, tai dar tuos lapelius ispaudziau.....gerai isdziuvus - surinkau mirksiukas.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(DONRA @ 2011 01 07, 18:30)
Bijuno ( taip ji sau pavadinau) darymo eiga kazkada buvau uzejus internete, bet neberandu nors uzsimusk doh.gif 

as ta bijuna,regis,vakar kazkur buvau aptikus,bet kur... doh.gif kazkuriam rusu saite...
Olesta
nu jei rusų tai aš žinau kur ieškoti tada thumbup.gif taip ir maniau kad ant rutuliuko, nu labai gražu thumbup.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(Olesta @ 2011 01 07, 19:02)
nu jei rusų tai aš žinau kur ieškoti tada  thumbup.gif  taip ir maniau kad ant rutuliuko, nu labai gražu  thumbup.gif
*

imesk jei rasi.as pasiknisau,bet visgi neradau
agente25
sveikute sendien ir as bandziau daryti tortuka tiesa pirma karta smile.gif na ne pats graziausias ber man kaip mano tai mielas:)

cia gelytes darytos ir frutela saldainiu
http://i040.radikal.ru/1101/9b/7e8e582434a6.jpg

na o cia visas tortas
http://i069.radikal.ru/1101/b5/227e0c71d01e.jpg
vaisinis smile.gif
*saules_zuikutis*
QUOTE(agente25 @ 2011 01 07, 19:11)
sveikute sendien ir as bandziau daryti tortuka tiesa pirma karta smile.gif  na ne pats graziausias ber man kaip mano tai mielas:)

cia gelytes darytos ir frutela saldainiu
http://i040.radikal.ru/1101/9b/7e8e582434a6.jpg

na o cia visas tortas
http://i069.radikal.ru/1101/b5/227e0c71d01e.jpg
vaisinis  smile.gif
*

sakai pirmas kartas..?nu ir grazu smile.gif
kiek fruttela sunaudojai siom gelytem? jos pastingsta,nebuna minkstos?
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.