Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Po skiepo
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Skiepai
Pages: 1, 2
LARA
Mano mazei 3men paskiepijo ,reakcijos lyg ir nieko gal kiek irzlesne,mieguistesne.Kada po skiepo vedete i laukeli?Ir dar pasisavino tas skiepas jei akyte traiskanoja ir biski slogyte,na jau beveik nebera,daktarse sako skiepijam paskui vel nusitems.Jemem mokama skiepa ir galvoju ar tikrai jis "macyjo".Dar prie to paties kada maudete po skiepo?
cipliukas
Labutis! Mums po skiepo jau kita diena leido eiti ir i lauka ir maudyti. Taip ir darem. smile.gif
Del akyciu ar slogytes - nezinau. Mums taip nebuvo. Bet manau, kad "macyjo" tas skiepas biggrin.gif
Jomke
Man tai liepe tik ta diena neiti i lauka,ir maudziau tik parai praejus po skiepuko. 2.gif kai slogavo ir kosejo tai neskiepijo,kai pasveikom tik tada ir paskiepijo g.gif
sotto
Skiepai padeda susidaryti imunitetui. O skiepyti reikia tik visiškai sveiką vaikelį, nes jis juk gauna tam tikra prasme užkratą, kurį jo organizmas turi įveikti. ir jeigu jis serga, kosėja , sloguoja , tai po skiepo gali būti ryškesnės komplikacijos. Mano nuomone, gydytojai turėtų vengti skiepyti ne visai sveikus kūdikėlius. O skiepo įsisavinimui tai reikšmės neturi.
šilka
Apie kokį jūs čia skiepą, mano leliui, kitą savaitę ir trys mėnėsiai sukanka, tai ir mus turbūt skiepys huh.gif
LOCKETS
QUOTE (šilka @ 2004 06 06, 18:42)
Apie kokį jūs čia skiepą, mano leliui, kitą savaitę ir trys mėnėsiai sukanka, tai ir mus turbūt skiepys huh.gif

Cia reikes vaikiuka skiepyt nuo difterijos, kokliuso, stabliges ir poliomelito. Nuo siu ligu buna mokami(~110lt), mokami (~57lt) ir nemokami. Jei nuo siu ligu imsite nemokamas vakcinas, papildomai galite paskiepyti vaika Hib vakcina (tiksliai nezinau, bet ~40lt). Vistiek 3 menesiuku proga eisite pas gydytoja matuotis tai ir pasakys del skiepu.
P.S. nebutina skiepytis lygiai 3 menesiu, gali buti +-pora dienu wink.gif
Taurė
mes ta pacia diena po skiepo namo neskubam, o ir maudomes ta pati vakara su daktares palaiminimu g.gif
Derra
Mums tai kategoriskai uzdraude maudytis ta diena, bet i lauka ejom ta pacia diena, nors po skiepo pana gana irzli buvo, bet lauke, man atrodo, jai geriau buvo.
Fasolka
mums taip pat jokiu apribojimu maudytis ir i lauka eiti nebuvo, viska darem ta pati vakara.. viskas ok
Taurė
QUOTE (Fasolka @ 2004 06 07, 05:19)
mums taip pat jokiu apribojimu maudytis ir i lauka eiti nebuvo, viska darem ta pati vakara.. viskas ok

jau ne pirma karta pastebejau, kad mes esancios Amerikoje gauname priesingus patarimus is pediatru nei Lietuvoje. tai ir mastau, kur tiesa ? g.gif
Fasolka
QUOTE (TauRe @ 2004 06 07, 05:35)
jau ne pirma karta pastebejau, kad mes esancios Amerikoje gauname priesingus patarimus is pediatru nei Lietuvoje. tai ir mastau, kur tiesa ? g.gif

manau gal 60% cionai, o 40 Lietuvoje. o gal per puse, bet mum , uzsienio mamom, gerai, mes galime issirinkti auksini viduri!!! is ten truputi, ir is ten truputi
a79
Dieve, padek. Mus siandien skiepijo. Emem valstybes finansuojama vakcina. Tai dar nebuvau maciusi savo vaiko taip besikankinancio. Baisu, kai triju menesiu kudikis tyliai dejuoja ir net verkt nepajegia. Bet gydytoja mums sake kad mokamos vakcinos tik po ~110 ir paskui visada su tokia reik skiepyt. Jei ir sekantis skiepas toks...tai jau dabar baisu.
Jomke
Mano 2.gif vakar skiepijo,emem mokama skiepa.Jau antra karta skiepijo tuo skiepu ir jauciasi puikiai,gal vakar vakare siek tiek ir irzlesne buvo g.gif.Zinoma labai jau brangus tie skiepai sad.gif bet ko nepadarysi del savo 2.gif man svarbiausia kad tik ji jaustusi gerai wink.gif
Vaidulė
Po visu skiepu(mokamu) ejom i lauka, tokios net minties nebuvo, kad negalima rolleyes.gif ir viskas OK biggrin.gif O kodel turejau atsisakyt, juk kad nuvykt i poliklinika ir atgal juk savaime aisku, kad i lauka reikia iseit, nesvarbu jei ir su masina wink.gif Nebent vaikutis karsciuoja, tada aisku - kurgi jau beeisi - iskart namo cool.gif Nors mums ir del maudyniu nieko nesake, bet patys nusprendem ta pacia diena nemaudyt, o sekancia jau pliuskenomes smile.gif
a79
QUOTE (Zanetux @ 2004 06 06, 22:23)
Cia reikes vaikiuka skiepyt nuo difterijos, kokliuso, stabliges ir poliomelito. Nuo siu ligu buna mokami(~110lt), mokami (~57lt) ir nemokami.

Gal galetumet papasakot kuom skiriasi mokami skiepai uz 110 Lt ir 57 Lt. Idomiausia butu, aisku, galimos reakcijos tiek po vienu, tiek po kitu. Nes dar karta bandyt nemokamas vakcinas, brrrr.... Ir dar, idomu patapo, kodel musu gydytoja nieko neminejo apie ta pigesniaja vakcina (uz 57 Lt).
Ir dar, (cia galbut nelabai i tema, bet vistiek), ar norint, kad karsciuojanti kudiki aplankytu jam "priskirta" pediatre, arba sesute, butina tartis individualiai, ar tai ieina i ju pareigas?
Aciu.
Jomke
QUOTE (a79 @ 2004 06 08, 21:17)
Gal galetumet papasakot kuom skiriasi mokami skiepai uz 110 Lt ir 57 Lt. Idomiausia butu, aisku, galimos reakcijos tiek po vienu, tiek po kitu. Nes dar karta bandyt nemokamas vakcinas, brrrr.... Ir dar, idomu patapo, kodel musu gydytoja nieko neminejo apie ta pigesniaja vakcina (uz 57 Lt).
Ir dar, (cia galbut nelabai i tema, bet vistiek), ar norint, kad karsciuojanti kudiki aplankytu jam "priskirta" pediatre, arba sesute, butina tartis individualiai, ar tai ieina i ju pareigas?
Aciu.

As net negirdejau apie tokia suma,mes mokejom 114litu,be keliu centu.As pasirinkau mokama nes sake kad vienas duris bus ir galimos mazesnes komplikacijos arba visai ju nebus.O tuos kur duotuoja valstybe butu du duriai blink.gif ir komplikaciju tikimybe didesne.Nezinau ar cia teisybe,bet man taip aiskino gydytoja g.gif Po skiepu mano 2.gif jautesi gerai.O gydytoja privalo atvykti i namus,tartis asmeniskai nereikia,jai tai ieina i pareigas wink.gif Pasiskambini i poliklinika ir padarai iskvietima i namus jai tavo vaikelis negaluoja.
šilka
QUOTE (a79 @ 2004 06 08, 21:17)

Mus šiandien skiepyjo. Man pasiūlė vakciną po61lt, čia ta pati turbūt, kur pas jus po 57lt, ji grynesnė ir sesutė sakė, kad jie l;abai džiaugiasi, kad tėvai ima tas geresnes vakcinas, o ne tas nemokamas, kur neišgrynintos. Komplikacijų sakė, kad nebūna, gali pakilti temperatūra truputį, maudyti tik po dienso , į lauką galima, kad ir šiandien , jei graži diena, tai turbūt eisim. Maniškis biškutį mieguistas, dabar parpia sau, nors tokiu laiku būna aktyvus. Skiepą leido į abi kojytes, dabar po 45dienų kitas ir už 61lt, ir už dar 45d. paskutinis. Dabar apie tą skiepą , kur kainuoja virš 100lt, jį leidžia tik į vieną kojytę, ir nežinau kuom jis geresnis, bet žinau, kad jei vieną kart suleisi už tą 100lt su viršum, tai ir kitus2 kartus reiks, tokius pat skiepus leisti. Va taip
Zhiema
Mes skiepijomis INFANRIX du kartus po 110Lt kazkur, jokios reakcijos nebuvo, maze nelabai suregavo ir i duri... tas uz 60Lt tuo ir skiriasi kad yra du duriai ( man kuo ju maziau tuo maziau sirdi skauda, negaliu ziuret, leidziu abu su vyru smile.gif ) ir vienas yra nemokamas o kitas mokamas, tai va, tik nezinau is tu penkiu kurie prie mokamu kurie ne ( meningitas, kokliusas, difterija, stablige ir poliiomielitas). As tai siulyciau, jei tik yra galimybe imti ta brangu... gailu tu zuikiu kazkaip.... o i lauka mes ta pacia diena buvo iseje ziema, ir kai antra karta skiepijom, tai jau silta buvo tai irgi buvo, zodziu jei vaikas jauciasi gerai tai ir galima eiti, tik maudyti ta diena negalima.
Čillė
MEs šiandien gavom antrąjį skiepą ir ėmėm tą brangųjį.Po pirmo temp. pakilo iki 37.1.Tikiuosi kad ir po šio viskas bus ramu.Bet į laukutį tai neinam šiandien ir nemaudysim. rolleyes.gif
Isabelle
gal skiepai skiriasi lietuvoje ir amerikoje......?..keista kad dar skiepus pasirinkti galima.....mokamus nemokamus......vieni isvalyti kiti nevalyti...dar ir taip buna?.....nezinau atsilikus as visai nuo lietuveles.....

del kiemo tai prie ko skiepai ir kiemas......jei vaikui jokio salutinio poveikio nebuvo.....pvz. temperaturus......tai kodel i kiema eiti negalima.....?
arba del maudyniu......jei temperaturos nera kojytes nepatinusios....tai kodel maudyti negalima?......vanduo kaip tik vaikuti apramina....skausma nuslopina....bent jau man taip daktaras aiskino....
Fasolka
Nu as irgi visasi tundra! mokami - nemokami, isgrninti + neiisgryninti!!
as net nesidomejau, cia priklausoma vaika skiepyti ir darai... gal irgi koki ..neisgryninta leidzia ar dar ka, nu net bijoti pradejau...

bet, cia vaikai yra labai labai apsaugoti... as tikiuos

o dar... visai nesuprantu, prie ko cia kiemas!!!???? nu maudyis dar galiu suprasti, bet kodel del kiemo apribojimai g.gif keista labai
Isabelle
fasolka.....baik tu cia amerikoj net minciu nekyla del vaistu......cia juk visus vaistus turi FDA pripazinti......kol vaistus pripazina...kol visus tyrimus atlieka..kol visus "gerus ir blogus" salutinius poveikius atranda....patikek praeina daug laiko.....taip kad del vaistu as esu rami......o ypac del kudikiu vaistu.....cia net kalbos negali buti ar vaistai isvalyti ar ne.......cia ne trecio lygio salis.....ir tokiu dalyku nebuna......mano daktaras tai is visi pradejo is manes juoktis kai as paklausiua ar cia reikia pries maudant vaika vyrinti vandeni......ir ar reikia pilti kalio permenganato.....sako cia tau ne trecio lygio salis...... doh.gif ir sako is kur tu istraukiai tokius dalykus.....
Fasolka
QUOTE (Isabelle @ 2004 06 12, 08:17)
fasolka.....baik tu cia amerikoj net minciu nekyla del vaistu......cia juk visus vaistus turi FDA pripazinti......kol vaistus pripazina...kol visus tyrimus atlieka..kol visus "gerus ir blogus" salutinius poveikius atranda....patikek praeina daug laiko.....taip kad del vaistu as esu rami......o ypac del kudikiu vaistu.....cia net kalbos negali buti ar vaistai isvalyti ar ne.......cia ne trecio lygio salis.....ir tokiu dalyku nebuna......mano daktaras tai is visi pradejo is manes juoktis kai as paklausiua ar cia reikia pries maudant vaika vyrinti vandeni......ir ar reikia pilti kalio permenganato.....sako cia tau ne trecio lygio salis...... doh.gif ir sako is kur tu istraukiai tokius dalykus.....

oi, nu nuraminai mane... aciu... mano uosviene irgi klause, kai as vaiko nuotraukas jau isiunciau, kur kriaukleje ji maudziau, ar neparudija kriaukle nuo margancovkes... sakau nedejau as tos margancovkes... o zinok as pirmus 2 menesius vandeni virinau biggrin.gif
SuperBaba
O 1men nuo ko skiepyja? Ir kiek reikia moketi?
mažulka
QUOTE (SuperBaba @ 2004 06 13, 21:43)
O 1men nuo ko skiepyja? Ir kiek reikia moketi?

1 mėnesio amžiuje yra skiepas nuo hepatito B. Skiepas nemokamas. wink.gif
gutė*
Man keistos visokiausios tu skiepu kainos, uzvakar mus skiepyjo tuo 3 men skiepu (o mums tik du menesiukai) tai pasirinkoma nemokama; i lauka vakar nejau ir nemaudem. Bet siandien viska darem. Reakcija buvo tik 37,8 ir verksmas po keliu valandu paskiepyjimo (ta nemokama vakcina irgi gera pagaminta uzsienyje, prideta yra kazko nuo baisiojo meningito). Jei vaikutis jautresnis ir neramesnis geriau rinktis mokama (mes su drauge taip pagalvojom).
Ramunėlė*
dukrai emiau tik paskutini mokama nuo KDS- ui labai gerai...ramus vaikas, temp, tik 37,0, o sunui, kadangi skiepai nuo 2 men tai emiau mokama, g.gif
*valdonė*
skiepijomės 2 kartus, abu mokamus, kol kas viskas čiki buvo.Kadangi temperatūros nebuvo, sekančią dieną jau žygiavom į laukutį thumbup.gif
raganiuke86
geriausei daktares klausti ar sesele
*valdonė*
QUOTE(raganiuke86 @ 2005 02 20, 22:47)
geriausei daktares klausti ar sesele
*

Bent jau mums gydytoja sako neiti tik viena dienele i laukuti schmoll.gif
Zaiza
Mes dar tik viena skiepa turejom tai po jo kadangi gerai jautemes, ejom ilauka sekancia diena o maudem tik po potros dienu
jurčik
na mes taip pat jau du skiepus gavom ,darom mokamus.ryt darysim trečią.Šlapinti galima jau kitą dieną,o į lauką galima eit,jei nėra temperatūros ir vaikas jaučiasi gerai biggrin.gif
WildFire
Mes irgi viską darėm įprastine seka, nes niekas net neužsiminė jog kažko daryti po skiepo negalima g.gif
Bitelė
Mažoji Liucija po skeipo tik vieną vakarą praleido įprastines vandens procedūras. Taip liepė mūsų gydytoja. O dėl pasivaikščiojimo, tai ėjome tą pačią dieną ir kitą, nors vakare ir buvo temperatūros, bet per naktį ji nukrito.
Hmmm...
Nu jau dabar visai bloga mama pasijutau doh.gif
Mes vakar irgi skiepijomės (2 mėn), net nežinojau, kad tie skiepai trečiam mėnesiui, gydytoja liepė ir viskas schmoll.gif Užsiminė ji ir apie tuos mokamus skiepus (sakė 100lt, trys skiepai), bet taip miglotai apie pranašumus kalbėjo, kad nieko nesupratau, o be to ir sesutė galvą purtė, tai pasirinkau nemokamus verysad.gif ]
Nu lelius jau antra diena neramus toks, kaip priplaukęs truputį, tai net nežinau... praeis tikiuosi g.gif O kitą kartą mums liepė tik po poros mėn ateiti kitam skiepui, o iki tol galiu nesirodyti jei viskas gerai, nebent pasvert ir pamatuot vaiką norėčiau...
*Lina*
po skiepo aš savosios tik nemaudžiau,o įlauką ėjom tą pačią dieną,i bigsmile.gif
Mamsius
mes po skiepu ir i lauka einam, ir maudomes, nes jokios reakcijos nebuvo thumbup.gif
Simuko
butent - jei jokiu reakciju nera, tai kam sureiksminti ta diena ?
Bretane
O mes nei maudėm, nei į lauką ėjom.Na bet po vakarykščio skiepo, tai jau eisim šiandien į lauką, nes reakcijų nebuvo thumbup.gif
Helxa
Mamytes gyd i lauka nerekuomenduoja eiti,nes nezino kokia organizmo reakcija i skiepa bus,nes kad ir koke vakcina mokama,nemokama,kiekvieno vaikelio organizmas kitoks ir vienam nera jokiu problemu, o kitiems yra.Mes skiepijomes mokamu uz 113 su centais ir vistiek pakilo temp 37.7 38.00 jug su skiepais i organizma patenka virusas,su kuriuo organizmas kovoja,mano vaikelis visiskais sveikas,taciau reakcija po skiepo ,tikrai nekokia ir dar zinau bent kelis atvejus,kai po mokamo ar nemokamo skiepo vaikeliams,buvo tikrai ne kas,tad man tikrai nekilo noras nei maudyti nei ilauka eiti,nes temp laikesi 2 dienas, blink.gif
Helxa
Mamytes gyd i lauka nerekuomenduoja eiti,nes nezino kokia organizmo reakcija i skiepa bus,nes kad ir koke vakcina mokama,nemokama,kiekvieno vaikelio organizmas kitoks ir vienam nera jokiu problemu, o kitiems yra.Mes skiepijomes mokamu uz 113 su centais ir vistiek pakilo temp 37.7 38.00 jug su skiepais i organizma patenka virusas,su kuriuo organizmas kovoja,mano vaikelis visiskais sveikas,taciau reakcija po skiepo ,tikrai nekokia ir dar zinau bent kelis atvejus,kai po mokamo ar nemokamo skiepo vaikeliams,buvo tikrai ne kas,tad man tikrai nekilo noras nei maudyti nei ilauka eiti,nes temp laikesi 2 dienas, blink.gif
Cvetocek
Sveiki.Kiek esu jau skiepijusi vaiką,tai man visada daktarę primena,kad trys dienas vaiką negalima maudyti ir į lauką taip pat vesti negalima g.gif .
svelni
Gydytoja po kiekvieno skiepo liepia 3-4 dienas vaiko nemaudyti ir nevesti i lauka.Vaiku zurnale skaiciau, kad cia atgyvenes dalykas.Skiepai dabar zymiai siuolaikiskesni, vaikeli galima maudyti ir vesti i lauka jau kita diena.
Siracusa
Na mes paklausem gydytojos - tik ta pacia diena nemaudem ir nevedem i lauka smile.gif
Jacobs
mums tai pirmi du skiepai buvo be jokių pasėkmių- ir ėjom į lauką ir maudėmės, na ,o su trečiu- buvo pakilusi temperatūra dvi dienas ir pirma diena isterijos priepoliai... beje skiepai nemokami. na , o ketvirto kolkas nesidarėm, nes gripas siaučia blink.gif
juliana
Mes pirmą skiepą darėm nemokamą. Tai man taip pagailo vaiko kad kitus du net nesusimąsčiusi padariau mokamus. Į lauką ėjom ir maudėmes tik kitą dieną po skiepo.
kregzde
Jei vaikas jaučiasi gerai, jį galima jau kitą dieną vesti į lauką ir maudyti mirksiukas.gif Tačiau rekomenduojama jo neperšaldyti pasivaikščiojimų ir maudymų metu.
DaliaG
kitą dieną jau galima lotuliukas.gif
Siracusa
neseniai antra nemokama skiepa mergina gavo, tai visiskai jokios reakcijos nebuvo clap.gif nors po pirmo buvo uzkilusi temperatura g.gif
Mazius_
mes 1 ir 2 mėn. gavom skiepus, ėjom į lauką tą pačią dieną. nešlapinom skiepo vietos 1 parą (kitos dienos vakare jau maudėm). reakcijos jokios nebuvo. thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.