Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

QUOTE(LandL84 @ 2011 01 08, 21:31)
Pelės ir vorai dažni reiškiniai. Sakė, kad niekada nematė ten šikšnosparnių.. O kaip jūs paaiškintumėt tą istoriją su šikšnosparniu? Atsitiktinumas? Sutapimas?..

biggrin.gif atsitiktinumas. didesnis pastabumas tą dieną. jautrumas.sutapimas.
Atsakyti
šikšnosparniai irgi miršta.
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2011 01 08, 18:37)
biggrin.gif atsitiktinumas. didesnis pastabumas tą dieną. jautrumas.sutapimas.

Galbūt.. tik per daug jau keista.. esu susidūrusi su visokiausiais keistais ženklais.. nežinau, gal būt tai tik susireikšminimas, o galbūt ir ne... čia ir lieka tik mistika, paslaptis, nežinomybė.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LandL84 @ 2011 01 08, 21:42)
Galbūt.. tik per daug jau keista.. esu susidūrusi su visokiausiais keistais ženklais.. nežinau, gal būt tai tik susireikšminimas, o galbūt ir ne... čia ir lieka tik mistika, paslaptis, nežinomybė..  smile.gif

o man visiškai nekeista. keisčiau, kad nesąmonėms suteikiama kažkokia sakralumo aura.... nedurniuokit, smegenys suskystės.
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2011 01 08, 18:52)
o man visiškai nekeista. keisčiau, kad nesąmonėms suteikiama kažkokia sakralumo aura.... nedurniuokit, smegenys suskystės.

Visgi yra tas kitas pasaulis, kurio mes nepažįstam... kartais tiesiog gera tuo tikėt (ženklais visokiais ir pan)..
Atsakyti
QUOTE(LandL84 @ 2011 01 08, 21:57)
Visgi yra tas kitas pasaulis, kurio mes nepažįstam... kartais tiesiog gera tuo tikėt  (ženklais visokiais ir pan)..

tikim kuo norim tikėti.
Pasaulis yra toks, kokį mes jį norime matyti.
didžiausias heroizmas matyti pasaulį tokį, koks jis yra ir jį tokį mylėti ( kažkokio protingo žmogaus mintis smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2011 01 08, 19:06)
tikim kuo norim tikėti.
Pasaulis yra toks, kokį mes jį norime matyti.
didžiausias heroizmas matyti pasaulį tokį, koks jis yra ir jį tokį mylėti ( kažkokio protingo žmogaus mintis  smile.gif )

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Yra dalykų kurios negalime matyti ar suprasti, tai nereiškia , kad jų nėra
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2011 01 08, 22:41)
Yra dalykų kurios negalime matyti ar suprasti, tai nereiškia , kad jų nėra

pvz?
Atsakyti
Vaiduokliai, pranašiški sapnai , gebėjimas matyti praeitį ir dabartį , bendrauti su mirusiais kaip daro ekstasensai.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2011 01 08, 22:54)
Vaiduokliai, pranašiški sapnai , gebėjimas matyti praeitį ir dabartį , bendrauti su mirusiais kaip daro ekstasensai.

vaiduokliai? biggrin.gif
sapnai tėra pasąmonės žaidėjai, mūsų IT. juos irgi interpretuojame kaip norime.
kas jau mato tą ateitį ir praeitį? bigsmile.gif
ekstrasensai? biggrin.gif šaunuoliai, melžia kvailiukų ar kenčiančiųjų pinigines ir tiek.
Atsakyti
Taip, vaiduokliai, esu mačiusi ir ne kartą.
Ekstrasensai - užsienyje jie padeda rasti dingusius žmones , mačiau ne vieną dokumentinę laidą ir labai daug skaičiau .
Praeitis ir ateitis, užtenka paminėti Nostradamusą
Sapnus gali interpretuoti kiek tik nori, jų informacija nuo to ne taps melaginga
Atsakyti