Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Baisybės
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Paplepėjimai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Liutas2006
QUOTE(FortePiano @ 2011 01 23, 00:55)
Sveikutės,jungiuosi ir aš prie jūsų 4u.gif
Esu skeptikė,kiek buvau susidurusi su tokiais dalykais,viską stengiausi logiškai paaiškinti.Bet šią vasarą nemažai baimės apturėjau.. blink.gif
Važiavome į festivalį Piteryje ir mūsų draugai pasiūlė apsistoti pas juos,kad nereikėtų viešbutyje trintis.Jie turi didelį namą,kaip dvarą užmiestyje.Mes ir dar pora draugų atvažiavom-viskas gerai,šašlykai,muzika.Negerėm(kitą dieną turėjom koncertą ir nenorėjom būti patinę),taigi negaliu nurašyti visko apsvaigimui.
Kai susiruošėm miegoti,šeimininkai pasakė,kad jei išgirsim keistus garsus,tai čia normalu,taigi nereikia bijoti.Aišku,pasijuokėm ir nuėjom į lovas.Ėmiau snausti ir girdžiu žingsnus.Kažko man pasidarė baugu,purtau vyrą.Jis sumurmėjo,kad kažkas iš kitų vaikšto.Gerai,guliu.Lėtai prasiveria durys,veriasi veriasi ir...staigiai atsilapoja.Aš pašokau klykdama,vyras ėmė keiktis,kas čia per velniai.Išgirdusi mano klykimą,atėjo draugė ir pakvietė į apačią,nes nieks nemiega dėl tų garsų.Visi susėdom,atsinešėm užkasti,nusprendėm kortom sulošti.Šeimininkai sako,kad čia normalu,kasdien taip,sako ir kunigą kvietė ir ekstrasensus-nieko.Žmonių daug,šviesa dega,viskas gerai,tik staiga puf-ir šviesa dingo.Išėjo vyrai žiūrėt,bet parėjo nieko nepešę-saugikliai ar kas ten perdegė.Nu jau visai pakraupau.. blink.gif
Ėmė švisti,mes sėdėjom prie žvakių ir nuo židinio nukrito dubuo su vaisiais.Juokavom,kad Puškino laikų žudiko aukos apsireiškė,bet kraupu buvo vistiek.Kitas dienas durų nieks nedarinėjo,bet girdėjosi žingsniai.Taip džiaugiausi namo grįžus unsure.gif
*

Skaitau ir taip ir taip, nu atrodo visiskai neitiketina. blink.gif Gal jusu draugai geri pokstininkai ? Bet jeigu ne, tai tada as nezinau ka galvot, tada tikrai kraupu unsure.gif
Semilga
QUOTE(Undinencija @ 2011 01 24, 12:31)

drinks_cheers.gif sita kazkada esu savaitiniame laikrastyje "seimininke"skaiciusi.Taip pat ir nuotrauku vidaus jos buvo mirksiukas.gif
sienos nukabinetos laidotuviu vainikais ir butaforinis karstelis pradzioje jos stovi.Kazkodel niekas nesiryzta viso to isardyti g.gif
Senti*
QUOTE(Undinencija @ 2011 01 24, 13:31)

Nelabai tikiu,kad ten vaidenasi.Paprasciausiai neturi piniguciu atsatyti baznyteles,o i tokia tikrai zmones neitu.O ir pasake kad vaidenasi turbut tam,kad jaunimas nedykinetu ir ant galvos stagarai neuzkristu,bet panasu kad kazkas ten ieina ir sugeba sienas apipaisyti lotuliukas.gif Zinoma nenoreciau tokioje vieteleje atsidurti fear.gif
imarta
mama siandien pasakojo, sapnavo savo mirusi teva. Sako sapnuoju, kad jis mane uzsipuole ir musu, dar taburete pasiemes norejo uztvoti blink.gif sake kai soko is miegu visa pasiurpus
Rodnega
Oho ho ho blink.gif
Praline
Na, kadangi iraso kokybe labai jau nekokia, tai kazkaip as linkus itarti montaza g.gif
Paradoksualė
QUOTE(imarta @ 2011 01 27, 16:25)
mama siandien pasakojo, sapnavo savo mirusi teva. Sako sapnuoju, kad jis mane uzsipuole ir musu, dar taburete pasiemes norejo uztvoti blink.gif sake kai soko is miegu visa pasiurpus
*

nu tai ka prisidirbe esat ten,kad tevukas is kapu keliasi ir tvatina jus ten? biggrin.gif
zvakele uzdekit,pasimelskit.. puola reiskia negerai kazkas
Semilga
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 01 28, 21:47)
nu tai ka prisidirbe esat ten,kad tevukas is kapu keliasi ir tvatina jus ten?  biggrin.gif
*

misias baznycioje reik uzpirkti 4u.gif Jei artimas mires zmogutis sapnuojasi, reik pasimelsti uz ji 4u.gif
due drops
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 01 24, 14:20)
Mes Kernavej studentai praktika atlikinejom. Aisku, niekas musu neprileido prie kauleliu, fizinis darbas musu juodas buvo(ta prasme, su kastuvais virsutinius sluoksnius nukasti), bet vakarais susesdavom su destytojais prie butelio, klausem apie vaiduoklius, sake, Kernavej jie ramus-ne vienam nesivaideno tongue.gif
*

Itariu tai buvo senokai biggrin.gif
Marcha
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 01 28, 21:47)
nu tai ka prisidirbe esat ten,kad tevukas is kapu keliasi ir tvatina jus ten?  biggrin.gif
*

O kiek metų jis mire? Jai ilgai, tai keista, kad tik dabar sapnuojasi. g.gif Kai mūsų močiute mire visi ją sapnavo. g.gif
imarta
tuoj 17m bus kai mires. As ir mamai sakiau, kad kazko jis ant taves pyksta, kad priploti nori g.gif
Semilga
QUOTE(Klavera212 @ 2011 01 29, 09:25)
O kiek metų jis mire? Jai ilgai, tai keista, kad tik dabar sapnuojasi. g.gif Kai mūsų močiute mire visi ją sapnavo.  g.gif
*

kad ir seniai mires, jei apsireiskia, taip praso ramybes...kas kiek laiko giminej mociute vis susapnuojam, tai tas,kuris sapnuoja-uzperka misias, ir visi i jas susirenkam 4u.gif praeita sestadieni kaip tik buvome mirksiukas.gif
Marcha
QUOTE(imarta @ 2011 01 29, 10:39)
tuoj 17m bus kai mires. As ir mamai sakiau, kad kazko jis ant taves pyksta, kad priploti nori g.gif
*

Ar tik dabar pradėjo sapnuotis? g.gif
Paradoksualė
QUOTE(imarta @ 2011 01 29, 10:39)
*

Misias uzpirkit gal.. g.gif Mires puola-tikrai ne i gera unsure.gif
imarta
mama sake jau uzpirko
Praline
As dar vaikas budama esu sapnavus, kad mane is savo namu veja tada jau mires senelis. Su juo sutardavom labai gerai, mylejau ji, jis - mane. Kai mire, po poros metu sapnavau, kad neva as atvaziavus pas mociute, ieinu i buta, o jis issoka is virtuves, rankoj sluota (kaip kiemsargio) - veja mane, saukdamas: dink is mano namu ir nebegrizk.... Atsimenu iki siol ta vaizda, kaip islekiu is buto, laiptu viena marsa nubegu zemyn, atsisuku ir matau jo baisu baisu veida, tooooki pikta.... Niekad gyvenime nesu macius jo pikto. Jau po to sapno praejo turbut kokie 20 su virsum metu, o as ten iki siol nejaukiai jauciuosi g.gif Privengiu ten lankytis verysad.gif
*Ricco*
Ot kvaksė aš, prisiskaičiau čia visko, tai vėl visokios baimės sugrįžo blush2.gif Einu miegot...
*InresI*
Atejau pasibaimint pries miega,bet nera nauju istoriju,teks ramiai miegot biggrin.gif
Nesugausi
ir aš norėčiau daugiau istorijų biggrin.gif

esu pati neaiškumų oatyrusi.. vaikystėje gyvenau su ddiele šeimyna, močiute, teta, dėde ir mama, smagu buvo, bet.. močiutės kambarys būdavo ilgo koridoriaus gale - iš to kambario niekada neišeidavau ramiai, visada išbėgdavau neatsisukdama, iki šiol nesuprantu kodėl..
visai neseniai irgi apturejėjau nutikimą, nors bandau galvot, kad tiesiog pasirodė, labai tikiuosi smile.gif
miegu naktį, o vyras kelius į mane įrėmęs, jaučiu, kad pikta, nes žiauriai noriu miego, o jis taip skaudžiai įsirėžęs, apsisuku į langą ir akis pramerkiu, staiga kai šokau,. prie vyro prisispaudžiau, visas pyktis išgaravo.. kai atsimerkiau, pamačiau stovintį vyrą iš apačios apšviestą ir rankas laikantį taip, lyg ketintu mane ant rankų paimti ir neštis.. bijojau kojas iš po kaldros iškišti, paskui atsimerkus nieko nebemačiau, užmigau gana greitai. Bet jausmas labai keistas buvo, staigus ir trumpas smile.gif turbūt tikrai pasivaideno smile.gif

o šiaip moša yra pasakojus, kad ją karts nuo karto kažkas lanko.. ji šiaip yra praktikuojanti truputi, lankius pas Lietuvos raganą pamokas, kortom moka paburt, jauna moteris, tai sakė, guli vieną naktį su vaiku, miega.. tik jaučia kad kažkas ant lovos užsilipęs tarsi šokinėja... kitą naktį vel tas pats, tik užlipęs ant lovos kažkas į ją rankom įsirėmęs pakratę, tarsi žadintu.. nežinau ar tuo tikėti.. bet sako jos jaunėlis kartais kažką mato akis išpūtęs, o paskui ima verkti.. sūneliui tik neseniai metai suėjo..

noris ir tikėti, ir ne smile.gif
Visgi
QUOTE(Praline @ 2011 01 29, 22:45)
As dar vaikas budama esu sapnavus, kad mane is savo namu veja tada jau mires senelis. Su juo sutardavom labai gerai, mylejau ji, jis - mane. Kai mire, po poros metu sapnavau, kad neva as atvaziavus pas mociute, ieinu i buta, o jis issoka is virtuves, rankoj sluota (kaip kiemsargio) - veja mane, saukdamas: dink is mano namu ir nebegrizk.... Atsimenu iki siol ta vaizda, kaip islekiu is buto, laiptu viena marsa nubegu zemyn, atsisuku ir matau jo baisu baisu veida, tooooki pikta.... Niekad gyvenime nesu macius jo pikto. Jau po to sapno praejo turbut kokie 20 su virsum metu, o as ten iki siol nejaukiai jauciuosi  g.gif Privengiu ten lankytis  verysad.gif
*

Yra senu zmoniu sakoma taip, "jei mires zmogus sapne piktas ir veja tave, vadinasi tau dar nelaikas keliauti anapilin, uztat tas mires zmogus sapne veja ir neprisileidzia artyn, o jei butu kad- apkabina, pabuciuoja, tai va cia jau negerai sapne tokia "draugyste", sakoma kad kviecia tave jau, arba tada liga arba labai dideli nemalonumai".
Shania
QUOTE(visgi @ 2011 02 05, 11:30)
*

Turiu du pazistamus, vienam vis sapnuojasi, kad mire gimines paskui ji bega, o jis nuo ju pasprukti nori, o kitam, kad jis paskui mirusius gimines bega, o jie nuo jo sprunka... g.gif
As isejusiu anapilyn is viso nesapnuoju, kartais gaila, labai pasiilgau...
Vaitaitau
Man iki šiol didžiausia mistika yra sapnai. Kai buvau mokyklinukė, gal 7oi klasėj, sapnavau, kad pas mane ateina vyras prie lovos paryčiais, paima mano ranką ir suleidžia vaistus i riešą. Tiesą pasakius iki šiol aš nesuprantu ar čia buvo mano vaizduotė ar sapnas, nes tuo metu lyg ir žinojau kad atsikėliau, bet jis greit ateina suleidžia ir išeina. Taip kartojos 4 kartus, o kai atėjo paskutinį kartą aš pradėjau šaukti mama, ji sako tuoj tuoj ateisiu nes virtuvėj buvo, o aš šaukiu kad greičiau ateik, verkiu, o tas vyras atsiklaupė prie manęs ir sako: 'Šitas paskutinis kartas ir daugiau nebeateisiu'. Suleido man vaistus, ir dingo, mama atbėgo ir nieko nerado, kai papasakojau jai, tai sako prisisapnavo tau, bet aš tikrai žinau, kad buvau atsikėlus. g.gif Daugiau tas vyras niekad ir nebuvo atėjęs... Čia vienas iš sapnų, kurių niekaip negaliu pamiršt.

O kas dėl dvasių, tai prieš metus palaidojau savo tėtį, antrą dieną šarvojimo salėj stovint man prie karsto, beveik galvūgaly priėjo kažkas iš dešinės pusės, aš paėjau į šoną ir atsisukau pažiūrėt kas ten, bet didžiausiai mano nuostabai nieko nebuvo, o ir vietos kažkam prieit prie tos vietos nebuvo likę. Tėtis labai mane mylėjo, tai noriu manyt, kad jis paskutinį kartą norėjo pastovėt greta.. Kartais pagaunu save tokioj būsenoj lyg kažkas mane stebėtų, ar stovėtų už kambario durų naktį, bet nebijau.. Savas žmogus, niekada nieko blogo nepadarys.
cukrinevarlyte
Šiek tiek papasakosiu ir aš, nors ir ne iš savo patirties.

Mano močiutės šeimoje buvo du galima sakyti bendravardžiai brolis ir sesuo. Jų vardai skyrėsi tik galūne- moteriška ir vyriška forma. O kaip senovėj buvo sakoma- vienoje šeimoje negalima duoti tokių pat vardų..
Taigi sapnuoja jos mama savo vyrą, jis prašo jos užpirkti mišias. Ji taip nepadaro, nes viena augina pokario metais kaime septynis vaikus, amžinas pinigų trūkumas..
Kitą naktį vėl sapnuoja savo vyrą, jis supykęs jai taria- "jei tu šitaip, tai aš pasiimsiu kanors.." Po mažiau nei savaitės laiko miršta jos septyniolikmetis sūnus.

Kartą, artėjant uošvienės mirimo metinėms, gauna mano seneliai laišką iš senelio sesers su kvietimu atvykti į motinos mirties metinių minėjimą. Jame nurodyta ir data, vėlesnė nei iš tikrųjų tos metinės turi būti.
Tą naktį močiutė susapnuoja uošvienę, ji jai sapne liepia neišmes to laikšo, saugot.
Taigi atėjus tai datai, senelis su siuntiniu kaimiškų gėrybių važiuoja ten, pasiima kartu ir laišką.
Atvykus jis pasitinkamas piktai, sesuo kaltina, kad nežino brolis mirimo datos, į namus net neįsileidžia. Tada jis jai parodo tą laišką su data. Vien tik dėl jo, ir perspėjimo, viskas išsisprendžia taikiai..
*InresI*
QUOTE(cukrinevarlyte @ 2011 02 05, 18:13)
Šiek tiek papasakosiu ir aš, nors ir ne iš savo patirties.

Mano močiutės šeimoje buvo du galima sakyti bendravardžiai brolis ir sesuo. Jų vardai skyrėsi tik galūne- moteriška ir vyriška forma. O kaip senovėj buvo sakoma- vienoje šeimoje negalima duoti tokių pat vardų..
Taigi sapnuoja jos mama savo vyrą, jis prašo jos užpirkti mišias. Ji taip nepadaro, nes viena augina pokario metais kaime septynis vaikus, amžinas pinigų trūkumas..
Kitą naktį vėl sapnuoja savo vyrą, jis supykęs jai taria- "jei tu šitaip, tai aš pasiimsiu kanors.." Po mažiau nei savaitės laiko miršta jos septyniolikmetis sūnus.

Kartą, artėjant uošvienės mirimo metinėms, gauna mano seneliai laišką iš senelio sesers su kvietimu atvykti į motinos mirties metinių minėjimą. Jame nurodyta ir data, vėlesnė nei iš tikrųjų tos metinės turi būti.
Tą naktį močiutė susapnuoja uošvienę, ji jai sapne liepia neišmes to laikšo, saugot.
Taigi atėjus tai datai, senelis su siuntiniu kaimiškų gėrybių važiuoja ten, pasiima kartu ir laišką.
Atvykus jis pasitinkamas piktai, sesuo kaltina, kad nežino brolis mirimo datos, į namus net neįsileidžia. Tada jis jai parodo tą laišką su data. Vien tik dėl jo, ir perspėjimo, viskas išsisprendžia taikiai..
*

Nieko sau blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaitaitau @ 2011 02 05, 15:10)
O kas dėl dvasių, tai prieš metus palaidojau savo tėtį, antrą dieną šarvojimo salėj stovint man prie karsto, beveik galvūgaly priėjo kažkas iš dešinės pusės, aš paėjau į šoną ir atsisukau pažiūrėt kas ten, bet didžiausiai mano nuostabai nieko nebuvo, o ir vietos kažkam prieit prie tos vietos nebuvo likę. Tėtis labai mane mylėjo, tai noriu manyt, kad jis paskutinį kartą norėjo pastovėt greta..  Kartais pagaunu save tokioj būsenoj lyg kažkas mane stebėtų, ar stovėtų už kambario durų naktį, bet nebijau.. Savas žmogus, niekada nieko blogo nepadarys.
*

pilnai tikiu,kad tevas atejo atsisveikint....

Papasakosiu viena istorija. Kai mire mano mociutes brolis,tai prie jo karsto visas 3 dienas buvo pelyte,kuri vaiksciojo palei galva prie zvakiu-priekyje. Pagaunama nesileido,o gaudoma tik pasislepdavo uz geliu.... o juk zinom,kad peles bailios,ir tuo labiau nebuna sviesoje,prie zmoniu.
Ir dar,kai jau ji veze i kapus,eme ir sugedo autobusas,visi islipa ir eina pesciomis,tik islipo -bir bir ir autobusas vel uzsiveda,ilipa-vel nevaziuoja, ir taip kelis kart. Jis buvo su jumoru zmogus,tai dar ir miires pajuokavo.
Elee
QUOTE(Vaitaitau @ 2011 02 05, 16:10)

O kas dėl dvasių, tai prieš metus palaidojau savo tėtį, antrą dieną šarvojimo salėj stovint man prie karsto, beveik galvūgaly priėjo kažkas iš dešinės pusės, aš paėjau į šoną ir atsisukau pažiūrėt kas ten, bet didžiausiai mano nuostabai nieko nebuvo, o ir vietos kažkam prieit prie tos vietos nebuvo likę. Tėtis labai mane mylėjo, tai noriu manyt, kad jis paskutinį kartą norėjo pastovėt greta..  Kartais pagaunu save tokioj būsenoj lyg kažkas mane stebėtų, ar stovėtų už kambario durų naktį, bet nebijau.. Savas žmogus, niekada nieko blogo nepadarys.
*

O aš visa laiką jaučiu savo prosenelę, buvo neseniai metai,kai ji jau mirusi. Niekada su ja nebendravau, nes ji jau nebe suprato kas dedasi aplink. Mano močiutė ja rūpinosi,kartu su ja gyveno bute kuriame dabar aš gyvenu. Į tą kambarį kur mirė prosenelė išvis įeiti baimė didžiulė, jausmas,kad būtent ji už manęs, kai ryte lieku viena visada turiu įsijungti TV, nes jei neįsijungiu tada girdžiu visokius krebždesėlius, o kai įjungta,vėl gi tik jaučiu lyg būtų šalia. doh.gif
Vaitaitau
QUOTE(Elee @ 2011 02 05, 22:41)

O gal tie krebždesiai tik vaizduotėj? Galima labai lengvai tokiais dalykais įtikint save, nors aplink ir nieko nevyksta. Keista, kad jau praėjo metai, o tavo prosenelė nuolat šalia. Sako, kad taip būna tik pirmą savaitę, kol dvasia supranta, kad nėra jos gyvųjų tarpe... g.gif
Elee
QUOTE(Vaitaitau @ 2011 02 06, 00:45)
O gal tie krebždesiai tik vaizduotėj? Galima labai lengvai tokiais dalykais įtikint save, nors aplink ir nieko nevyksta. Keista, kad jau praėjo metai, o tavo prosenelė nuolat šalia. Sako, kad taip būna tik pirmą savaitę, kol dvasia supranta, kad nėra jos gyvųjų tarpe...  g.gif
*

Galvojau iš pradžių ir aš,kad va čia tik įsivaizduoju,kad kažkas krebžda, bet kai pamačiau,kad ir šuo suklusta, arba staiga iš ano kambario atbėga ir žiūri ausis pastačiusi į kito kambario puse, tai tada taip sumasčiau,kad ir šuniukas visgi kažką jaučia g.gif
Praline
Mes vakar su vyru ziurim televizoriu vakare. Jau apie kokia 23,30 buvo. Staiga bac telikas issijungia. Sakau: eee, ijunk. Vyras sako: neisjungiau gi as. Telikas vel isijungia. Vel issijungia. NU sakau baik cia bajerius. Ziurim - teliko pultas ant televizoriaus guli g.gif As aisku prisigalvojau visokiu nesamoniu, o MB tik juokiasi, sako, kad telikas jau anapilin matyt ruosiasi biggrin.gif
Bet nakti miegam - vyras pasoko, sako kas cia buvo? As nieko negirdejau ir nieko nejutau. Vyrui pasirode, kad kazkas i kambari iejo. Uzdege sviesa, apziurejom namus - gal koks vagis. Nieko, ramu, vaikai miega. Na nutarem, kad prisisapnavo. Po kokio pusvalandzio isijunge vel televizorius. Kas cia gali but? Gal kokie sroves sokinejimai? Nu blin sianakt nakvosiu viena su vaikais, jau dabar gasdinuosi. Paaiskinkit kas nors logiskai kas cia galetu but g.gif
Rodnega
Man į bilduką panašu. Jei jus tikinti, pašventinkit namus unsure.gif
Praline
Nu joooooooo fear.gif Linksma naktele laukia doh.gif Turiu svesto vandens, reiks pakrapint.
Bet negali cia but taip del kokiu nors fizikiniu reiskiniu? Gal kas ismanot tokius dalykus?
Sirenete
QUOTE(Praline @ 2011 02 06, 19:25)
Nu joooooooo fear.gif Linksma naktele laukia  doh.gif Turiu svesto vandens, reiks pakrapint.
Bet negali cia but taip del kokiu nors fizikiniu reiskiniu? Gal kas ismanot tokius dalykus?
*

Gali. Matyt televizoriaus pultelis genda, būna, kad pats pradeda išsijunginėti ir įsijunginėti. Miegokite ramiai, tik išjungite televizorių iš elektros tinklo ir niekas neįsijunginės mirksiukas.gif
Praline
QUOTE(Sirenete @ 2011 02 06, 18:35)
Gali. Matyt televizoriaus pultelis genda, būna, kad pats pradeda išsijunginėti ir įsijunginėti. Miegokite ramiai, tik išjungite televizorių iš elektros tinklo ir niekas neįsijunginės mirksiukas.gif
*

Aciu uz patarima, isjungsiu is tinklo televizoriu. Kiek save pazistu, tai jau klausysiu ausis istempus biggrin.gif
Arėa
Prisiskaičiau čia visokių baisybių ohmy.gif Negaliu teigti, kad tikiu visokiomis dvasiomis ir bildukais, bet negaliu teigti ir kad netikiu.... Turbūt esu ta per viduriuką, kuri pati yra susidūrusi su kažkuo, ko negali paaiškinti, bet labai nesigilinu į tai taip pat smile.gif Štai mano istorijos, jei jas galima taip pavadinti blush2.gif

Pirma susijusi su sapnais, dar buvau gal penktoje kl. kažkur, sapnuoju, kad pas pusbroli, kur yra daug vaių šeimoje, kaime vyksta didelė šventė, visi ateina, bet mažytė puseserė kažkodėl neatėjo g.gif klausiu visų kur ji, kodėl neatėjo ir pan., nes žmonių daug, bet taip ir pabudau nesužinojusi nieko. Ir tą patį rytą skambutis iš tetos, kad tą mažytė puseserė ligoninėje prie mirties, nes ją nukankino mama, tiksliau nužudė.... Gal ir sutapimas, kad sapnavau daug žmonių, kad jos nebuvo, nznau, bet esmė, kad sapnavau g.gif

Kitas nutikimas,, kad miegu, tiksliau pati suvokiu, kad nemiegu, bet atsimerkti negaliu, o ant kojų kažkas guli.... Galvoju šuniukas mano, bet taip ir kažko neramu baisu... Ir staiga tas kažkas nuo kojų nušoka ir aš atsimerkiu, kambaryje nieko nėra, šuns taip pat... unsure.gif

Dar vienas, kad buvo namie remontai ir teko miegoti koridoriuje mažame ant čiužinio i kurio eina durys į neįrengtą palėpę. Kartu su manim buvo ir šuo. Tamsu, jau ko ne miegu ir staiga mano šuo pradeda urgsti ir visas drebantis palindo po anklode. Palindau ir aš po ja biggrin.gif biggrin.gif Abu tada ilgai drebėjom biggrin.gif Nežinau ko jis taip išigando, bet pati galvoju, kad gal kokios pelės g.gif Nors šiaip nėra bailys jis schmoll.gif schmoll.gif

O dėl to būrimosi su akim, esu kažkada dariusi, nznau ar ten buvo mano pasamonė ar kas, bet pamenu taip neiškiai, kad iš raidžių sudeliojo žodžius, bet po to buvo baisu ir daugiau niekad taip nebežaidžiau biggrin.gif biggrin.gif

O šiaip pati esu didelė bailė, po siaubo filmo bijau ir į toletą eiti biggrin.gif biggrin.gif
Ponia Delovej
Gal ir nevisai cia baisu buvo.Mes karta darbe per pietu pertrauka zaidem su porcelianine lekstele, papaisem lape visokiu raidziu ir vedziojam ta lekste.Nu buvom suauge moteriskes, po 30 ir daugiau metu.Tiesiog taip , uzmusinejom laika.Ir va ka ta lekste parase: jus esat durnos ir as daugiau nerasysiu.Matyt kazko uzpyko.
O dabar katinas gana daznokai stebi viena kambari.Tiesiog budamas kitam kambaryj istiesia kakla , ausis pastato ir stebi.As su juo kartu.Bet nieko nematau.O jis nepasako.Kartais , kai bunam su juo dviese namuose, kazkaip visko prisigalvoju.Tuomet sukalbu visas maldas kokias tik pamenu ir stengiuosiu nukrepti katino demesi i dubeni su maistu smile.gif Ir dar buvo toks atvejis.Vasara, anksti ryte , gal buvo kokios 5 val.skambutis i duris.As atsisedau lovoj ir nieko negalvojus - chalata ant peciu ir net nepaziurejus per akute ,atidarau duris(gyvenam nuosavam name), o ten nieko nera.Tikrai niekas negalejo pajuokauti , nes vistik kiemas, vartai , negalejo pabegti nepastebetas.Sako , kad taip nelaime gali ileisti.Na bet tuomet bent jau kazko blogo kad nutiktu nepamenu.O pries kelias dienas vyras ziuri telika ir staiga sako :girdi kazkas skambina? O as nieko negirdziu.Jis jau ruosiasi eiti atidaryti duris, as saukiu - nedaryk, negalima, prisisauksi nelaime.Tas sako , kad paziures tik per akute.Nu , akurat, nieko nebuvo.Gal sakau prisnudo priei tv ir pasivaideno.
sena pažįstama
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 02 06, 20:09)
Ir dar buvo toks atvejis.Vasara, anksti ryte , gal buvo kokios 5 val.skambutis i duris.O pries kelias dienas vyras ziuri telika ir staiga sako :girdi kazkas skambina?
*

Oi, toki atveji turejusi drinks_cheers.gif Patikrinkit elektros kontaktus, kur prie skambucio prijungti. 4u.gif Pas mus taip buvo nesyki ir, kas pikciausia ir idomiausia, 2 valanda nakties blink.gif Irgi pro akute zvilgt-nieko nera. Bet bute gyvenom, galvojom, gal koks kaimynas pijokas atsireme i mygtuka. Kita nakti vel skambutis i duris, gal ir diena, bet nezinojom, dirbom, namie musu nebuvo. Zodziu, kol susviete mums elektros kontaktus patikrinti, o jie apsilyde buvo, gerai, kad neuzsidegem doh.gif
zazuna
Su nepaaiškinamais reiškiniais susiduriu nuo vaikystės, mano mama taip pat.
Papasakosiu vieną istoriją, kuri nutiko vakare, viena diena likus iki kūčių.
Mes gyvename nuosavame name, tad nulipau į pusrūsį užmesti krosnin malkų ir vos priėjus išgirdau tylią muziką, na net paaiškinti nemoku, tokia be instrumentė, lyg niūnevimas, lyg šnarėjimas, bet ne kakafonija, o švarus garsas, tik nenusakomas, tylus. Viską nurašiau ant nedamiegojimo. Užlipau viršun, gryžo vyras, pavakarieniavom. Skambina krikšto mama ir sako, kad nufotografuoičiau savo mažąją, nes nori padaryt jai dovaną - kalėdinį puoduką su jos atvaizdu. Sutinku. Su vyru nusivedam dukrytę į svetainę ir pasodinę į pintą krėslą visaip bandom juokint, kad tik ji ramiai sėdėtų, nesimuistytų, žodžiu fotografuojam. Bet kiekviena nuotrauka išeina, kaip per rūką, šventiška eglutė taip pat lyg per rūką. Vyras sako, tai čia bus nuo balto lango rėmo atšvaitas, bet ne, nes kiek befotagrafuotumėm ir kad ir kokiais rakursais - niekaip, viskas rūke. Na, ok, šiaip ne taip nusiunčiam į elektroninį vieną padoresnę nuotrauką. Jau vėlu, staiga užeina į kambarį mama, sako kažkas pas kaimynus negerai. Eina laikas. Iš pradžių buvo greitoji, vėliau policija, dar vėliau katafalkas. Išaiškėjo, kad kaimynui širdis sustojo. Visiems stresas.
Klausit kas čia tokio, normali istorija, bet palaukit dar nebaikta.
Kadangi naktinėju dažnai, tai ir senas nuotraukas kompiuteryje pavartau. Tai štai, atsiverčiu neseniai darytas krikštamotei mano dukrelės nuotraukas, vartau, staiga akis užkliūva už foto, kur lango atspindyje matosi vyro atvaidas, tolėliau mirusiojo kaimyno svetainės langas, ten degė šviesa, o mano vyro užnugaryje rūko pavidalo, bet gerai matoma ir baugi figūra, su veidu, ir gaubtuvu.
Reziumė - tą vakarą ji buvo nusiteikusi pasiimti kažką su savimi, dairėsi, įspėjo (muzika, kurią aš girdėjau), pamatė, kad mums dar ne laikas, kad mylintys, kad reikalingi, tad pasiėmė, visai dar ne seno, o pačiame jėgų žydėjime, gyvybę.
Mano vyras netikintis antgamtiniais ir čiaip panašiais reiškiniais juokėsi iš mano "kliedesių" apie nuotrauką, bet kai pati parožiau, juokinga jąm nepasirodė.
Taigi, manau, kad ne visada mirtį gali pats pasirinkti, dažniausia mirties angelas pats pasirenka tave.
imarta
net pasiurpau paskaicius doh.gif
Milka-Vanylka
QUOTE(Arėa @ 2011 02 06, 20:16)
Prisiskaičiau čia visokių baisybių  ohmy.gif  Negaliu teigti, kad tikiu visokiomis dvasiomis ir bildukais, bet negaliu teigti ir kad netikiu.... Turbūt esu ta per viduriuką, kuri pati yra susidūrusi su kažkuo, ko negali paaiškinti, bet labai nesigilinu į tai taip pat  smile.gif Štai mano istorijos,  jei jas galima taip pavadinti  blush2.gif

Pirma susijusi su sapnais, dar buvau gal penktoje kl. kažkur, sapnuoju, kad pas pusbroli, kur yra daug vaių šeimoje, kaime vyksta didelė šventė, visi ateina, bet mažytė puseserė kažkodėl neatėjo  g.gif  klausiu visų kur ji, kodėl neatėjo ir pan., nes žmonių daug, bet taip ir pabudau nesužinojusi nieko. Ir tą patį rytą skambutis iš tetos, kad tą mažytė puseserė ligoninėje prie mirties, nes ją nukankino mama, tiksliau nužudė.... Gal ir sutapimas, kad sapnavau daug žmonių, kad jos nebuvo, nznau, bet esmė, kad sapnavau  g.gif

Kitas nutikimas,, kad miegu, tiksliau pati suvokiu, kad nemiegu, bet atsimerkti negaliu, o ant kojų kažkas guli.... Galvoju šuniukas mano, bet taip ir kažko neramu baisu... Ir staiga tas kažkas nuo kojų nušoka ir aš atsimerkiu, kambaryje nieko nėra, šuns taip pat...  unsure.gif

Dar vienas, kad buvo namie remontai ir teko miegoti koridoriuje mažame ant čiužinio i kurio eina durys į neįrengtą palėpę. Kartu su manim buvo ir šuo. Tamsu, jau ko ne miegu ir staiga mano šuo pradeda urgsti ir visas drebantis palindo po anklode. Palindau ir aš po ja  biggrin.gif  biggrin.gif Abu tada ilgai drebėjom  biggrin.gif  Nežinau ko jis taip išigando, bet pati galvoju, kad gal kokios pelės  g.gif  Nors šiaip nėra bailys jis  schmoll.gif  schmoll.gif

O dėl to būrimosi su akim, esu kažkada dariusi, nznau ar ten buvo mano pasamonė ar kas, bet pamenu taip neiškiai, kad iš raidžių sudeliojo žodžius, bet po to buvo baisu ir daugiau niekad taip nebežaidžiau  biggrin.gif  biggrin.gif

O šiaip pati esu didelė bailė, po siaubo filmo bijau ir į toletą eiti  biggrin.gif  biggrin.gif
*

su gulejimu ant koju man panasei buvo.miegu ir jauciu kazkas kojas slegia.per miegus mastau kaip spirsiu unsure.gif pabundu ir matau ant koju gulincia dukra..miegojom katru.ko ji ten uzsirioglino nezinau,bet gerai,kad nespyriau buciau vaika is lovos ismetus doh.gif cia aisku ne baisybe blush2.gif
sena pažįstama
QUOTE(zazuna @ 2011 02 07, 00:07)

Reziumė - tą vakarą ji buvo nusiteikusi pasiimti kažką su savimi, dairėsi, įspėjo (muzika, kurią aš girdėjau), pamatė, kad mums dar ne laikas, kad mylintys, kad reikalingi, tad pasiėmė, visai dar ne seno, o pačiame jėgų žydėjime, gyvybę.
Mano vyras netikintis antgamtiniais ir čiaip panašiais reiškiniais juokėsi iš mano "kliedesių" apie nuotrauką, bet kai pati parožiau, juokinga jąm nepasirodė.
Taigi, manau, kad ne visada mirtį gali pats pasirinkti, dažniausia mirties angelas pats pasirenka tave.
*

O siaube, bent viena baisi istorija, kurios moksliskai paaiskinti neina unsure.gif
inguliukas56
QUOTE(zazuna @ 2011 02 06, 23:07)
Su nepaaiškinamais reiškiniais susiduriu nuo vaikystės, mano mama taip pat.
Papasakosiu vieną istoriją, kuri nutiko vakare, viena diena likus iki kūčių.
Mes gyvename nuosavame name, tad nulipau į pusrūsį užmesti krosnin malkų ir vos priėjus išgirdau tylią muziką, na net paaiškinti nemoku, tokia be instrumentė, lyg niūnevimas, lyg šnarėjimas, bet ne kakafonija, o švarus garsas, tik nenusakomas, tylus. Viską nurašiau ant nedamiegojimo. Užlipau viršun, gryžo vyras, pavakarieniavom. Skambina krikšto mama ir sako, kad nufotografuoičiau savo mažąją, nes nori padaryt jai dovaną - kalėdinį puoduką su jos atvaizdu. Sutinku. Su vyru nusivedam dukrytę į svetainę ir pasodinę į pintą krėslą visaip bandom juokint, kad tik ji ramiai sėdėtų, nesimuistytų, žodžiu fotografuojam. Bet kiekviena nuotrauka išeina, kaip per rūką, šventiška eglutė taip pat lyg per rūką. Vyras sako, tai čia bus nuo balto lango rėmo atšvaitas, bet ne, nes kiek befotagrafuotumėm ir kad ir kokiais rakursais - niekaip, viskas rūke. Na, ok, šiaip ne taip nusiunčiam į elektroninį vieną padoresnę nuotrauką. Jau vėlu, staiga užeina į kambarį mama, sako kažkas pas kaimynus negerai. Eina laikas. Iš pradžių buvo greitoji, vėliau policija, dar vėliau katafalkas. Išaiškėjo, kad kaimynui širdis sustojo. Visiems stresas.
Klausit kas čia tokio, normali istorija, bet palaukit dar nebaikta.
Kadangi naktinėju dažnai, tai ir senas nuotraukas kompiuteryje pavartau. Tai štai, atsiverčiu neseniai darytas krikštamotei mano dukrelės nuotraukas, vartau, staiga akis užkliūva už foto, kur lango atspindyje matosi vyro atvaidas, tolėliau mirusiojo kaimyno svetainės langas, ten degė šviesa, o mano vyro užnugaryje rūko pavidalo, bet gerai matoma ir baugi figūra, su veidu, ir gaubtuvu.
*

butu idomu ta nuotrauka pamatyt ax.gif
Vaitaitau
QUOTE(zazuna @ 2011 02 07, 00:07)

Visas kūnas pagaugais nuėjo. Tikrai būtų įdomu pamatyti tą nuotrauką. rolleyes.gif
Shania
QUOTE(inguliukas56 @ 2011 02 07, 08:20)
butu idomu ta nuotrauka pamatyt ax.gif
*

Pritariu, tureciau net kam parodyti, kad sulyguntu su tuo, ka patys mate unsure.gif
zazuna
Man negaila, galiu įkelti foto, tik nežinau kiek jum ten matysis, nes foto teko sumažinti ir apkarpyti.Na jei išsisaugosit ir prisitrauksit arčiau, tai manau vistiek matysis, o ir iš toliau matosi. Atkreipkit dėmesį į vyro atspindį lange, tai štai, už jo reikia žiūrėti. Kas netiki, tas nematys, kad susidūręs ar tikintis, gal neapšauks manęs paranojike. Bet taip iš tikrųjų buvo.
Nuotrauka ČIA
Praline
QUOTE(zazuna @ 2011 02 07, 17:58)
Man negaila, galiu įkelti foto, tik nežinau kiek jum ten matysis, nes foto teko sumažinti ir apkarpyti.Na jei išsisaugosit ir prisitrauksit arčiau, tai manau vistiek matysis, o ir iš toliau matosi. Atkreipkit dėmesį į vyro atspindį lange, tai štai, už jo reikia žiūrėti. Kas netiki, tas nematys, kad susidūręs ar tikintis, gal neapšauks manęs paranojike. Bet taip iš tikrųjų buvo.
Nuotrauka ČIA
*

Geras unsure.gif As veida iziuriu gana aiskiai g.gif g.gif
Patraukli ir Savarankiska
QUOTE(zazuna @ 2011 02 07, 18:58)
Nuotrauka ČIA
*

Atsiprašau , bet man ten panašiau į gyvo žmogaus atvaizdą , atsispindintį lange .
zazuna
QUOTE(senmerge @ 2011 02 07, 18:20)
Atsiprašau , bet man ten panašiau į gyvo žmogaus atvaizdą , atsispindintį lange .
*

Žiūrėkit už vyro atspindžio.
Praline
QUOTE(senmerge @ 2011 02 07, 18:20)
*

JUs uz to gyvo zmogaus ziurekit.
zazuna
Pridėsiu dar, kad manęs nuotraukoje nesimato, nes aš tupiu prie lovos, o namuose daugiau neko nebuvo, tik mes tryse.
Shania
QUOTE(zazuna @ 2011 02 07, 16:58)
*

Geras, idomu, kad tokius dalykus pavyksta uzfiksuoti. Gaila tik, kad neryskiai matosi, bet uz vyro nugaros ir as iziuriu veida - isbalusi ir senstelejusi (jei ziureti nedidinant foto).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.