Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

QUOTE(Arėa @ 2011 02 06, 20:16)
Prisiskaičiau čia visokių baisybių  ohmy.gif  Negaliu teigti, kad tikiu visokiomis dvasiomis ir bildukais, bet negaliu teigti ir kad netikiu.... Turbūt esu ta per viduriuką, kuri pati yra susidūrusi su kažkuo, ko negali paaiškinti, bet labai nesigilinu į tai taip pat  smile.gif Štai mano istorijos,  jei jas galima taip pavadinti  blush2.gif

Pirma susijusi su sapnais, dar buvau gal penktoje kl. kažkur, sapnuoju, kad pas pusbroli, kur yra daug vaių šeimoje, kaime vyksta didelė šventė, visi ateina, bet mažytė puseserė kažkodėl neatėjo  g.gif  klausiu visų kur ji, kodėl neatėjo ir pan., nes žmonių daug, bet taip ir pabudau nesužinojusi nieko. Ir tą patį rytą skambutis iš tetos, kad tą mažytė puseserė ligoninėje prie mirties, nes ją nukankino mama, tiksliau nužudė.... Gal ir sutapimas, kad sapnavau daug žmonių, kad jos nebuvo, nznau, bet esmė, kad sapnavau  g.gif

Kitas nutikimas,, kad miegu, tiksliau pati suvokiu, kad nemiegu, bet atsimerkti negaliu, o ant kojų kažkas guli.... Galvoju šuniukas mano, bet taip ir kažko neramu baisu... Ir staiga tas kažkas nuo kojų nušoka ir aš atsimerkiu, kambaryje nieko nėra, šuns taip pat...  unsure.gif

Dar vienas, kad buvo namie remontai ir teko miegoti koridoriuje mažame ant čiužinio i kurio eina durys į neįrengtą palėpę. Kartu su manim buvo ir šuo. Tamsu, jau ko ne miegu ir staiga mano šuo pradeda urgsti ir visas drebantis palindo po anklode. Palindau ir aš po ja  biggrin.gif  biggrin.gif Abu tada ilgai drebėjom  biggrin.gif  Nežinau ko jis taip išigando, bet pati galvoju, kad gal kokios pelės  g.gif  Nors šiaip nėra bailys jis  schmoll.gif  schmoll.gif

O dėl to būrimosi su akim, esu kažkada dariusi, nznau ar ten buvo mano pasamonė ar kas, bet pamenu taip neiškiai, kad iš raidžių sudeliojo žodžius, bet po to buvo baisu ir daugiau niekad taip nebežaidžiau  biggrin.gif  biggrin.gif

O šiaip pati esu didelė bailė, po siaubo filmo bijau ir į toletą eiti  biggrin.gif  biggrin.gif

su gulejimu ant koju man panasei buvo.miegu ir jauciu kazkas kojas slegia.per miegus mastau kaip spirsiu unsure.gif pabundu ir matau ant koju gulincia dukra..miegojom katru.ko ji ten uzsirioglino nezinau,bet gerai,kad nespyriau buciau vaika is lovos ismetus doh.gif cia aisku ne baisybe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2011 02 07, 00:07)

Reziumė - tą vakarą ji buvo nusiteikusi pasiimti kažką su savimi, dairėsi, įspėjo (muzika, kurią aš girdėjau), pamatė, kad mums dar ne laikas, kad mylintys, kad reikalingi, tad pasiėmė, visai dar ne seno, o pačiame jėgų žydėjime, gyvybę.
Mano vyras netikintis antgamtiniais ir čiaip panašiais reiškiniais juokėsi iš mano "kliedesių" apie nuotrauką, bet kai pati parožiau, juokinga jąm nepasirodė.
Taigi, manau, kad ne visada mirtį gali pats pasirinkti, dažniausia mirties angelas pats pasirenka tave.

O siaube, bent viena baisi istorija, kurios moksliskai paaiskinti neina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2011 02 06, 23:07)
Su nepaaiškinamais reiškiniais susiduriu nuo vaikystės, mano mama taip pat.
Papasakosiu vieną istoriją, kuri nutiko vakare, viena diena likus iki kūčių.
Mes gyvename nuosavame name, tad nulipau į pusrūsį užmesti krosnin malkų ir vos priėjus išgirdau tylią muziką, na net paaiškinti nemoku, tokia be instrumentė, lyg niūnevimas, lyg šnarėjimas, bet ne kakafonija, o švarus garsas, tik nenusakomas, tylus. Viską nurašiau ant nedamiegojimo. Užlipau viršun, gryžo vyras, pavakarieniavom. Skambina krikšto mama ir sako, kad nufotografuoičiau savo mažąją, nes nori padaryt jai dovaną - kalėdinį puoduką su jos atvaizdu. Sutinku. Su vyru nusivedam dukrytę į svetainę ir pasodinę į pintą krėslą visaip bandom juokint, kad tik ji ramiai sėdėtų, nesimuistytų, žodžiu fotografuojam. Bet kiekviena nuotrauka išeina, kaip per rūką, šventiška eglutė taip pat lyg per rūką. Vyras sako, tai čia bus nuo balto lango rėmo atšvaitas, bet ne, nes kiek befotagrafuotumėm ir kad ir kokiais rakursais - niekaip, viskas rūke. Na, ok, šiaip ne taip nusiunčiam į elektroninį vieną padoresnę nuotrauką. Jau vėlu, staiga užeina į kambarį mama, sako kažkas pas kaimynus negerai. Eina laikas. Iš pradžių buvo greitoji, vėliau policija, dar vėliau katafalkas. Išaiškėjo, kad kaimynui širdis sustojo. Visiems stresas.
Klausit kas čia tokio, normali istorija, bet palaukit dar nebaikta.
Kadangi naktinėju dažnai, tai ir senas nuotraukas kompiuteryje pavartau. Tai štai, atsiverčiu neseniai darytas krikštamotei mano dukrelės nuotraukas, vartau, staiga akis užkliūva už foto, kur lango atspindyje matosi vyro atvaidas, tolėliau mirusiojo kaimyno svetainės langas, ten degė šviesa, o mano vyro užnugaryje rūko pavidalo, bet gerai matoma ir baugi figūra, su veidu, ir gaubtuvu.
Reziumė - tą vakarą ji buvo nusiteikusi pasiimti kažką su savimi, dairėsi, įspėjo (muzika, kurią aš girdėjau), pamatė, kad mums dar ne laikas, kad mylintys, kad reikalingi, tad pasiėmė, visai dar ne seno, o pačiame jėgų žydėjime, gyvybę.
Mano vyras netikintis antgamtiniais ir čiaip panašiais reiškiniais juokėsi iš mano "kliedesių" apie nuotrauką, bet kai pati parožiau, juokinga jąm nepasirodė.
Taigi, manau, kad ne visada mirtį gali pats pasirinkti, dažniausia mirties angelas pats pasirenka tave.

butu idomu ta nuotrauka pamatyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2011 02 07, 00:07)



Visas kūnas pagaugais nuėjo. Tikrai būtų įdomu pamatyti tą nuotrauką. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inguliukas56 @ 2011 02 07, 08:20)
butu idomu ta nuotrauka pamatyt ax.gif

Pritariu, tureciau net kam parodyti, kad sulyguntu su tuo, ka patys mate unsure.gif
Atsakyti
Man negaila, galiu įkelti foto, tik nežinau kiek jum ten matysis, nes foto teko sumažinti ir apkarpyti.Na jei išsisaugosit ir prisitrauksit arčiau, tai manau vistiek matysis, o ir iš toliau matosi. Atkreipkit dėmesį į vyro atspindį lange, tai štai, už jo reikia žiūrėti. Kas netiki, tas nematys, kad susidūręs ar tikintis, gal neapšauks manęs paranojike. Bet taip iš tikrųjų buvo.
Nuotrauka ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 07 vasario 2011 - 16:59
QUOTE(zazuna @ 2011 02 07, 17:58)
Man negaila, galiu įkelti foto, tik nežinau kiek jum ten matysis, nes foto teko sumažinti ir apkarpyti.Na jei išsisaugosit ir prisitrauksit arčiau, tai manau vistiek matysis, o ir iš toliau matosi. Atkreipkit dėmesį į vyro atspindį lange, tai štai, už jo reikia žiūrėti. Kas netiki, tas nematys, kad susidūręs ar tikintis, gal neapšauks manęs paranojike. Bet taip iš tikrųjų buvo.
Nuotrauka ČIA


Geras unsure.gif As veida iziuriu gana aiskiai g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2011 02 07, 18:58)
Man negaila, galiu įkelti foto, tik nežinau kiek jum ten matysis, nes foto teko sumažinti ir apkarpyti.Na jei išsisaugosit ir prisitrauksit arčiau, tai manau vistiek matysis, o ir iš toliau matosi. Atkreipkit dėmesį į vyro atspindį lange, tai štai, už jo reikia žiūrėti. Kas netiki, tas nematys, kad susidūręs ar tikintis, gal neapšauks manęs paranojike. Bet taip iš tikrųjų buvo.
Nuotrauka ČIA

Atsiprašau , bet man ten panašiau į gyvo žmogaus atvaizdą , atsispindintį lange .
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 02 07, 18:20)
Atsiprašau , bet man ten panašiau į gyvo žmogaus atvaizdą , atsispindintį lange .

Žiūrėkit už vyro atspindžio.
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 02 07, 18:20)
Atsiprašau , bet man ten panašiau į gyvo žmogaus atvaizdą , atsispindintį lange .

JUs uz to gyvo zmogaus ziurekit.
Atsakyti
Pridėsiu dar, kad manęs nuotraukoje nesimato, nes aš tupiu prie lovos, o namuose daugiau neko nebuvo, tik mes tryse.
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2011 02 07, 16:58)

Geras, idomu, kad tokius dalykus pavyksta uzfiksuoti. Gaila tik, kad neryskiai matosi, bet uz vyro nugaros ir as iziuriu veida - isbalusi ir senstelejusi (jei ziureti nedidinant foto).
Atsakyti