Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

kokia čia stovykla?
Atsakyti
O kad yra kitas pasaulis - tikiu ir ne karta esu susidurusi su keistais reiskiniais. Nesmerkiu tu, kurie netiki, bet esu isitikinusi, kad mes dar daug ko nezinom ir nesuprantam, o jei kazko nesupranti, nematai ar nezinai, juk dar nereiskia, kad tai neegzistuoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Praline @ 2011 02 13, 22:41)
O kad yra kitas pasaulis - tikiu ir ne karta esu susidurusi su keistais reiskiniais. Nesmerkiu tu, kurie netiki, bet esu isitikinusi, kad mes dar daug ko nezinom ir nesuprantam, o jei kazko nesupranti, nematai ar nezinai, juk dar nereiskia, kad tai neegzistuoja  rolleyes.gif

Labai pritariu drinks_cheers.gif Tikiu ir as.Yra nutike man taip pat keistu dalyku gal pora kartu gyvenime.Tik man idomu kodel tos sielos vadinamos visiems vis skirtingai apsireiskia g.gif Vieniems seseliai tamsus,kitiems telefoniniais pokalbiais o dar kitiems sapne ar siluetais salia lovu g.gif Idomu vis tik.Ir dar,man atrodo geros sviesios duseles nevaiksto bele kur senuos namuos ar kt.Gal ten nusidejeliu dideliu ar kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(faustina @ 2011 02 13, 22:41)
Labai pritariu drinks_cheers.gif Tikiu ir as.Yra nutike man taip pat keistu dalyku gal pora kartu gyvenime.Tik man idomu kodel tos sielos vadinamos visiems vis skirtingai apsireiskia g.gif Vieniems seseliai tamsus,kitiems telefoniniais pokalbiais o dar kitiems sapne ar siluetais salia lovu g.gif Idomu vis tik.Ir dar,man atrodo geros sviesios duseles nevaiksto bele kur senuos namuos ar kt.Gal ten nusidejeliu dideliu ar kaip g.gif



drinks_cheers.gif as ir kazkuri vakara siuo klausimu masciau...ir idomu,kodel ypac naktimis jos reiskiasi...Juk joms turetu buti vienodai diena ar naktis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Semilga @ 2011 02 14, 11:23)
drinks_cheers.gif as ir kazkuri vakara siuo klausimu masciau...ir idomu,kodel ypac naktimis jos reiskiasi...Juk joms turetu buti vienodai diena ar naktis g.gif

tiesiog naktį jūs miegat.
Atsakyti
Aš nemiegojau kai mačiau
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2011 02 14, 13:06)
Aš nemiegojau kai mačiau

As manau, kad nakti tiesiog suzaidzia isisiautejusi vaizduote. mirksiukas.gif Kodel dienos metu retai plesikai isplesia pinigus is zmoniu pagal skambuti " mama, gelbek, papuoliau i avarija", o nakti tie patys zmones, pakile is miego staigiai, tikrai ragelyje girdi savo vaiko pagalbos prasyma. drinks_cheers.gif Analogiskai su rega, kartais nakti imame matyti ne tai, kas yra is tikruju.

Ta proga papasakosiu visai nebaisia istorija biggrin.gif
Pas mus periodiskai pries Naujus metus RST vis elektra atjungdavo a la remontui. Paskui vakare ijungdavo. Viena vakara ijungus elektra, pastebejom, kad rozetese sokineja fazes. Vyras paskambino elektros tinklu avarinei tarnybai, tie liepe laukti remontininku. Laukem, laukem, nu ka, ju ner ir ner. Anksti einam gulti, nes patys dirbantys, vaikai mokykliniai, kitas mazas. Devinta sapna sapnuojam, kai i duris dzin dzin-skambutis. doh.gif Soko vyras kaip kulka is lovos su vienais triusikais ir begte duru atidaryti, nepasiziurejus, nei kas ten, nepaklauses, del ko doh.gif O zmogus protingas, nesenas. Tai viena laime, kad RST avarine tarnyba "nubudusi" cia buvo 23.15, atvaziavo paziureti tu faziu doh.gif O jei kokie banditai? blink.gif Taigi, pats diedas po triusikais maloniai duris atidare ir vidun pakviete lotuliukas.gif
Klausiau paskui vyro, sakau, kodel nepasiziurejai, nepklausei, kas uz duru stovi? O jis-nezinau, buvau imiges, sapnavau kazka, kai isgirdau skambuti, nemastydamas sokau is lovos lekiau atidaryti, tarsi kas lieptu is sono ta daryti.

Tas pats su naktiniais vaiduokliais: zmogus buna imiges, viena dalis jo miega, kita buna pabudusi, pamato koki seseli, tai mieganti samones puse ta seseli vaiduokliui, dvasiai priskiria g.gif As manau taip, labai nemuskit biggrin.gif

Atsakyti
mano treniruoklis naktį baisiai atrodo, ypač jei pakabinti kokie marškiniai dar doh.gif vos nubudus atrodo, kad kažkas stovi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2011 02 14, 12:41)
mano treniruoklis naktį baisiai atrodo, ypač jei pakabinti kokie marškiniai dar doh.gif vos nubudus atrodo, kad kažkas stovi biggrin.gif



as ir viena velu vakara namus sugalvojau pravedint,ieinu i balkona(musu istiklintas),kad langa atidaryciau, net kruptelejau...toks jausmas,kad sienos kamputy kazkas sedi, net siena paciupinejau po to...kazkaip keistai ir nemaloniai susimate lotuliukas.gif
Atsakyti
kur vaidesa, tai ir diena vaidenasi g.gif iejus i patalpa ar vieta nerimas jauciasi, noras greiciau iseiti atsiranda
Atsakyti
Nerimas, šaltis traukia, atsiranda noras pabėgti
Atsakyti
Buna ir dienos metu pasirodanciu viziju ar vaiduokliu...Gal tik naktimis dazniau...O kaip paaiskint jei eina moteris diena gatve,mieste ir pamato ateinant mirusiji.Ir dar parsilenkia su juo blink.gif Kazkur cia skaiciau neseniai ar sioj ar kitoj temukej...
Atsakyti