Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

QUOTE(sena pažįstama @ 2011 02 15, 19:19)
Nezinau, per dusyk pasakota buvo apie antgamtiskuma, o ne situacijos baisuma, akcentuota, kad NET trim moterim vaidentis negalejo, tai kaip parasyta, taip supratau-jog dvasios neleido joms iseiti, ir tiek ax.gif
Aisku, kad spynai uzsikirtus nakti su numireliais ir as is baimes apsisisiociau biggrin.gif

Na kad dvasios/vaiduokliai neleido joms iseiti - neparasiau tikrai. Akcentuoti norejau tai, kad situacija is tiesu kraupi ir kad neatsirado logisko paaiskinimo tos spynos "cirkams" smile.gif
Atsakyti
Na o kaip mes su mama abi mateme savo artima? negi mama butu neatpazinusi savo vyro? be to veida taip ryskiai apsviete laukine lempa ir jis praejo puses metro atstumu pro mus,aplink negyvena net panasus zmogus.
Atsakyti
Yra tos dvasios,gal joms net juokinga kad yra kas netiki jomis rolleyes.gif Kaip man po tokio angelo kvietimo buvo reiskiniai ir vienas is ju pats paskutinis kai skrido lektuvas zemokai ir garsas didelis buvo.Abi su dukra norejom pamatyt ir staiga prie to lango pripuolusios ziurim kaip rankenele graziai pasisuko ir atsidare langas is virsaus blink.gif Dar sakyciau kad viena maciau-abi smile.gif Pries tai buvo ant mikro palikta.Niekada taip nebuvo nei po to nei pries tai.Tai cia tik vienas is tu reiskiniu trukusiu apie pora savaiciu smile.gif
Atsakyti
šiaip tokių dalykų nepasakoju niekam, bet ta proga, kad šiandien vyno pagurkšnojau, paatvirausiu ax.gif
nežinau, ar tai vadinti nuojauta, ar ryšiu su kitu pasauliu, bet keli įvykiai verčia susimąstyti ax.gif
1. praėjus keliems metams po senelio mirties, pati buvau dar vaikas, penktoje ar šeštoje klasėje, sapnuoju ryškų ir aiškų sapną, kur senelis barasi, kad 'kurių velnių čia mane užkasėt, geriau išgerti įpilkit', prabundu išsigandusi, pasipasakoju mamytei, ir nuvažiavę į kapus randam išdžiuvusias gėles, kurias verkiant reikia palaistyti.
2. būdama studente, išvažiavau pasimokyti į Lenkiją, beeinant į virtuvę sutinku iš matymo pažįstamą žmogų, su kuriuo nesu šnekėjusi - kenčiu nuo sociofobijos - bet kažkokia vidinė jėga sulaiko, ir pasisveikinu, bei paklausiu kaip sekasi, vos baigiant sakinį, išgirstam baisų sprogimą blink.gif kažkas virtuvėje pamiršo verdantį kondensuotą pieną unsure.gif jei būčiau nestabtelėjus, sprogimas mane būtų tiesiogiai palietęs unsure.gif
3. vieną dieną nei iš šio, nei iš to sumąsčiau nueiti į bažnyčią uždegti žvakutę, bet artimiausia bažnyčia buvo uždaryta, mąsčiau apsisukti ir patraukti savais keliais, bet kažkas pakuždėjo, ir prie šalia esančių kapų ant tuščio kapelio uždegiau ją, ir kad pradėjau verkti, net pasikūkčiodama unsure.gif tą patį vakarą paskambino tėtis, ir pranešė, kad rado savo sesę mirusią jos kambaryje, kai nuvažiavo aplankyti unsure.gif po tetos mirties pamėgau mezgimą, nors iki tol net nesidomėjau unsure.gif

taigi, gal ir sutapimai, gal išlavinta nuojauta, bet visgi manau, kad kažkoks ryšys yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Piglet @ 2011 02 15, 22:44)
taigi, gal ir sutapimai, gal išlavinta nuojauta, bet visgi manau, kad kažkoks ryšys yra  g.gif

Niekas siame pasaulyje neatsitinka be priezasties, o nuojauta (ar intuicija, ar kaip tai pavadinti) - geras dalykas, kuris tikrai ne visiems duotas smile.gif
Atsakyti
Supratau vieną, kąd įtikinėti netikinčių nereikia. Kam tuos žmones gąsdinti? Gal geriau pasidžiaugti, kad jiem ramiai gyvenasi, nieks nesivaidena. Man tie potyriai ne visi buvo malonūs. O dar kai atsimenu draugą, skeptiką iki širdies gelmių (jis galėjo absurdiškiausius paaiškinimus rasti, bet tik jau ne dvasioms nurašyti), tai sykį kažkas jiems ten su drauge įvyko, atbėgęs pas mane verkė ir drebėjo, gaila žiūrėt buvo. Tai gal geriau palinkėti netikintiems tokiais dalykais ir nepatirti to "malonumo".
Atsakyti
QUOTE(faustina @ 2011 02 13, 23:41)
Labai pritariu drinks_cheers.gif Tikiu ir as.Yra nutike man taip pat keistu dalyku gal pora kartu gyvenime.Tik man idomu kodel tos sielos vadinamos visiems vis skirtingai apsireiskia g.gif Vieniems seseliai tamsus,kitiems telefoniniais pokalbiais o dar kitiems sapne ar siluetais salia lovu g.gif Idomu vis tik.Ir dar,man atrodo geros sviesios duseles nevaiksto bele kur senuos namuos ar kt.Gal ten nusidejeliu dideliu ar kaip g.gif

Tikiu kad dvasios ir budamos geros gali pasirodyti senuose namuose.Juk buna gyvas zmogus nepaleidzia mirusio,arba to namo gyventojui be galo sunku todel sulaukia paramos is dvasiu pasaulio.
Papildyta:
QUOTE(Piglet @ 2011 02 15, 22:44)
šiaip tokių dalykų nepasakoju niekam, bet ta proga, kad šiandien vyno pagurkšnojau, paatvirausiu  ax.gif
nežinau, ar tai vadinti nuojauta, ar ryšiu su kitu pasauliu, bet keli įvykiai verčia susimąstyti  ax.gif
1. praėjus keliems metams po senelio mirties, pati buvau dar vaikas, penktoje ar šeštoje klasėje, sapnuoju ryškų ir aiškų sapną, kur senelis barasi, kad 'kurių velnių čia mane užkasėt, geriau išgerti įpilkit', prabundu išsigandusi, pasipasakoju mamytei, ir nuvažiavę į kapus randam išdžiuvusias gėles, kurias verkiant reikia palaistyti.
2. būdama studente, išvažiavau pasimokyti į Lenkiją, beeinant į virtuvę sutinku iš matymo pažįstamą žmogų, su kuriuo nesu šnekėjusi - kenčiu nuo sociofobijos - bet kažkokia vidinė jėga sulaiko, ir pasisveikinu, bei paklausiu kaip sekasi, vos baigiant sakinį, išgirstam baisų sprogimą  blink.gif kažkas virtuvėje pamiršo verdantį kondensuotą pieną  unsure.gif jei būčiau nestabtelėjus, sprogimas mane būtų tiesiogiai palietęs  unsure.gif
3. vieną dieną nei iš šio, nei iš to sumąsčiau nueiti į bažnyčią uždegti žvakutę, bet artimiausia bažnyčia buvo uždaryta, mąsčiau apsisukti ir patraukti savais keliais, bet kažkas pakuždėjo, ir prie šalia esančių kapų ant tuščio kapelio uždegiau ją, ir kad pradėjau verkti, net pasikūkčiodama  unsure.gif tą patį vakarą paskambino tėtis, ir pranešė, kad rado savo sesę mirusią jos kambaryje, kai nuvažiavo aplankyti  unsure.gif po tetos mirties pamėgau mezgimą, nors iki tol net nesidomėjau  unsure.gif

taigi, gal ir sutapimai, gal išlavinta nuojauta, bet visgi manau, kad kažkoks ryšys yra  g.gif

Pritariu kad nuojauta yra thumbup.gif Pavyzdziui mano gimines praso kad isaiskinciau ju sapnus nes zino kad ta sugebu,Klausia kada tures vaikuti ir kokios lyties.(niekada nesu suklydus)Kai atvykstu pas ka pasisveciuoti jauciu ju namuose dvaseles jei ju yra tik nesakau jei nejaucia tai ir toliau tegul gyvena ramei nezinodami lotuliukas.gif
Atsakyti
Noreciau kazka pajaust antgamtisko...Visai neissigasciau,tegul tai nebuna tik vaiduoklis.Pvz noreciau kad ateitu ikvepimas rasyti nezinant ka ir tik veliau persiskaityt rolleyes.gif Mat perskaiciau knygele-Gyvo mirusiojo laiskai.Galvoju-kodel retai kam taip nutinka...Galetu dazniau perdavinet zinias mirusieji zmonems rolleyes.gif Gal per daug as cia noriu-tas pats kaip dangiskieji migdolai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(biziukas @ 2011 02 16, 03:29)
Supratau vieną, kąd įtikinėti netikinčių nereikia. Kam tuos žmones gąsdinti?

kodėl gąsdinti? aš visai neprieštaraučiau sutikti ką nors iš anapusinio pasaulio. juolab, kad ten išėjusių žmonių vis daugėja ir jie buvo brangūs man. ir aš jiems. bet kažkaip nenori su manim bendraut niekas smile.gif
Atsakyti
nieko antgamtiško, tiesiog... toks sutapimas, visą dieną iš galvos neišeina.

Vakar iki išnaktų sėdėjau prie pc, jau naktį eidama miegoti - pasiėmiau iš lentynos atsitiktinę knygą ir atsitiktinoje vietoje atsiverčiau. Atsiverčiau ir perskaičiau:

---
gyvenimas vejas mane
aš vejuos gyvenimą

susitinkam trumpam

sakau jam
mano gyvenime
jis purto galvą

ar jis nepažįsta manęs
ar aš jo nepažįstu

kurį laiką einam kartu

aš žinau ką jis pasakytų man
jis žino ką jam pasakyčiau
tylim

apsimetu nepastebįs
atsisveikinimui
tiesiamos
rankos

[Just.Marcinkevičius]

---
Knyga ne Poeto, ir išvis ne poezijos, tiesiog kažkodėl matyt turėjau ją atsiversti tada ir toje vietoje.
Atsakyti
QUOTE(asku @ 2011 02 16, 23:56)
nieko antgamtiško, tiesiog... toks sutapimas, visą dieną iš galvos neišeina.

Vakar iki išnaktų sėdėjau prie pc, jau naktį eidama miegoti - pasiėmiau iš lentynos atsitiktinę knygą ir atsitiktinoje vietoje atsiverčiau. Atsiverčiau ir perskaičiau:

---
gyvenimas vejas mane
aš vejuos gyvenimą

susitinkam trumpam

sakau jam
mano gyvenime
jis purto galvą

ar jis nepažįsta manęs
ar aš jo nepažįstu

kurį laiką einam kartu

aš žinau ką jis pasakytų man
jis žino ką jam pasakyčiau
tylim

apsimetu nepastebįs
atsisveikinimui
tiesiamos
rankos

[Just.Marcinkevičius]

---
Knyga ne Poeto, ir išvis ne poezijos,  tiesiog kažkodėl matyt turėjau ją atsiversti tada ir toje vietoje.

Liūdna, kiek žmoniu poetą gerbe . Mazai liko tokiu nusipelniusių Lietuviai žmonių .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senmerge: 16 vasario 2011 - 22:19
Labai dažnai sapnuoju savo a.a. močiutę (tėvo mamą). Gyva būdama ji buvo labai gera, giliai tikinti. Ji mirė prieš 5 m. Niekam iš giminės daugiau nesisapnuoja tik man, pernai tiesiog kiekvieną naktį sapnuodavau - užpirkau mišias, aprimo. Po poros mėnesių vėl pradėjo sapnuotis. Šiąnakt vėl ją sapnavau, prašė, kad duočiau telefoną, kad galėtų su manim ar mano mama susisiekti. Sapne žinojau, kad ji mirusi ir visai nenorėjau su ja bendrauti tad daviau neveikiantį telefoną. Kažin ką tai galėtų reikšti? . Šiaip ji nepuola, negrasina, tiesiog nuolat ją sapnuoju jos namuose (jie parduoti), ir man labai baisu juose būti...
Atsakyti