Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

Brrr... Na ir prisiskaiciau as cia... Dabar tikrai vakare sviesos neisjunginesiu, MB prasysiu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 03 03, 15:55)
lavonai sapne-oru permainos  biggrin.gif

as megstu pasisiurpinti kartais  bigsmile.gif

Tai ir atsalo oras pas mus , Vokietijoje.

Bet as ciut ne kas nakti spanuoju ir detektyvus, tiriu visokias bylas, begu nuo nusikalteliu ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alisia31 @ 2011 03 03, 21:01)
Tai ir atsalo oras pas mus , Vokietijoje.
Bet as ciut ne kas nakti spanuoju ir detektyvus, tiriu visokias bylas, begu nuo nusikalteliu ir t.t. biggrin.gif


CSI neziurėkit lotuliukas.gif
čia joke buvo 4u.gif nes aš pastoviai, kai dar naujas nematytas serijas rodydavo, tai pastoviai naktimis kriminalus tirdavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 03 03, 22:47)
CSI neziurėkit  lotuliukas.gif
čia joke buvo  4u.gif  nes aš pastoviai, kai dar naujas nematytas serijas rodydavo, tai pastoviai naktimis kriminalus tirdavau  biggrin.gif

Kasd neziuriu tu kriminalu, nemegstu biggrin.gif
Atsakyti
prisiminiau sapną.
tėvo mama jau gan ilgai sirgo, paskutiniu laiku jau tik ant patalo gulėjo, visada kas nors būdavo šalia močiutės, arba tėtis mano arba tėčio sesuo ... na ir vienu metu labai pablogėjo, jau net kvėpavimas močiutės pasikeitė, tuo metu pagal eilę tėvo sesuo močiutę slaugė. Skambina man ji ir sako, kad labai jau bijanti viena likti su mama, jei numirtų močiutėlė, nenori likti viena, nedrąsu jai, tai pasikvietė mane kartu pagyventi.
Aisku sutikau. Na pirmą naktį miegu pas močiutę su teta ir sapnuoju ... Aš guliu lovoje, jau rytas ,toks šviesus ir ramus, truputį apsimiegojusi esu ir matau kaip atsidaro močiutės kambario durys ir ji lėtais žingsneliais pasiramstydama į vaikštynę keliauja per kambarį (kol dar vaikščiojo būtent taip ir judėdavo tos vaikštynės pagalba). aš tarsi pasipurtau iš nuostabos, na nes taip būt negali, jau keli mėnesiai tik guli lovoje... aš žiūriu į ją tarsi klausdama "o tu ką vaikštai? blink.gif " ir galvoju kaip čia per naktį šitaip pasveikti galima ... O močiutė manęs klausia "o tu gal valgyt nori kokių pusryčių, gal kiaušinienės?" sakau jai , kad nenoriu, ji nutipena sau link virtuvės , o aš guliu ir galvoju "nu kaip taip gali būti? juk jau visi tik mirties ir laukėm, o čia še tau , kad nori ..."
staiga krūpteliu, mane žadina teta, įjungia kambaryje šviesą, dar naktis ir sako kelkis, einam žvakutę uždegsim prie močiutės unsure.gif verysad.gif
va taip va Atsisveikino su manim močiutėlė ..
Atsakyti
QUOTE(Owlet @ 2011 03 15, 17:48)
va taip va Atsisveikino su manim močiutėlė ..

Išėjo... verysad.gif ir taip simboliškai su savo amžinu "rūpestėliu" ,kad anūkai tik sotus būtų.. verysad.gif
Atsakyti
Net graudu pasidare...Matyt mires zmogus ne visada suvokia kad jau mire... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(faustina @ 2011 03 16, 23:08)
Net graudu pasidare...Matyt mires zmogus ne visada suvokia kad jau mire... verysad.gif



Ir as susigraudinau....
Atsakyti
QUOTE(Mamyte'09 @ 2011 03 16, 18:40)
Išėjo... verysad.gif ir taip simboliškai su savo amžinu "rūpestėliu" ,kad anūkai tik sotus būtų.. verysad.gif


žinot, apie tą kiaušinienę niekad nebuvau pagalvojus, kaip apie svarbią sapno detalę, bet po jūsų posto susimąsčiau unsure.gif močiutė buvo iš tų žmonių,kuriems valgymas buvo be galo svarbus, visi svečiai visada sočiai būdavo pamaitinami, ir atėjus į svečius reikėdavo valgyti VAlgyti ir dar kartą VALGYTI biggrin.gif
beje ir mano teta su kuria buvom močiutei išeinant paveldėjo šitą svetingumą-vaišingumą iš mamos, tiesą pasakius perspaustas visas tas dalykas, per giminių balius daug kas net per dantį traukią tą jos mėginimą visus pamaitinti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
labai idomi temuke, tik pries miega nereikia jos skaityti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2011 03 02, 20:45)
Na aš ir norėčiau su jumis pasidalinti kai kuriomis istorijomis.
1.Kai buvau paauglė pas vieną draugę kvietėmis dvasias. Tai darėm jos vonioj, kol tėvų nebuvo. Po to po kelių mėnesių buvom pas ją sode, visa jos šeima, mama, tėtė, ji ir aš. Ir vakare grįžtam, kieme sutinkam jos draugę - sako "Ko vakar neatrakinai durų, buvau užėjus", mes sakm "Kad mes sode buvom, namie išvis nieko nebuvo", o ji tada :Tai kodėl šviesa miegame degė?"........ žodžiu, iškart užlėkėm į butą, nu bet šviesų neradom paliktų... aš pakankamai skeptikė tokiem dalyka, bet pati savo ausim girdėjau, ir akim mačiau... ir dar - su ta drauge poto nustojom bendraut, bet jos gyvenime buvo juodas periodas - ji susirgo depresija, žudytis bandė... nežinau, ar tai galėjo turėt įtakos? ...

Teko ir man susidurt su tuo dvasiu saukimu ir dalyvaut visoje "egzekucijoje"(buvau jau rasius kazkada cia).tai galiu pasakyt pas mus nutiko lygiai tas pats dalykas, iki tol buves linksmas energingas vaikinas, kuriam gyvenime sekes viskas jo visur buvo pilna, staiga tapo isterisku, kartais net agresyviu, ne karta bande ir zudytis, pastovi nuotaiku kaita, dazna depresine nuotaika ir pan. ir mes tikrai nesupratom kodel, kol viena moteris nusimamanti tokiuose dalykuose pasake, kuo greiciau turi jis isikelt is tu patalpu, ir su lyg ta minute viskas dingo, jis akyse atsigavo , vel buvo kupinas energijos, o dabar kartais kai paklausiu apie tas dienas pries daugiau nei 10 metu(nes dabar jis mano vyras blush2.gif ) zinokit mano nuostabai jis praktiskai nieko nebeatsimena, o jei ka atsimena tai sake lyg koks sapnas pro migla ir stengias kuo greiciau uzbaigt ta tema.taigi tikiu, kad ir jusu draugei buvo kazkas panasaus.Beje, kodel musu visu ten dalyvavusiu neistiko tas pats? nezinau kiek tai leme, bet apsedo butent ji - jis buvo tas kuris kalbejosi su ta dvasia ir atliko visus ritualus su adatom ir pan.Gal but todel mes lengviau visi dalyvave isisukom.Na tikiuos , kad isisukom biggrin.gif
P.s nu va sakiau vyrui, kol jo nebus nebelysiu i ta tema, nes cia paskaitai ir siurpai bega, o dar kai reikia vienai patamsei nutepent i lova, kurioje nera kam aplink kakla apsivyniot biggrin.gif Tai sakiau tikrai tikrai nieko neskaitysiu, ale va smalsumas savo vel padare blush2.gif tongue.gif .Teks dabar ziuret gera komedija , kad negirdeciau braskesiu nakti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2011 03 28, 23:41)
Teko ir man susidurt su tuo dvasiu saukimu ir dalyvaut visoje "egzekucijoje"(buvau jau rasius kazkada cia).tai galiu pasakyt  pas mus nutiko lygiai tas pats dalykas, iki tol buves linksmas  energingas vaikinas, kuriam gyvenime sekes viskas  jo visur buvo pilna, staiga tapo isterisku, kartais net agresyviu, ne karta bande ir zudytis, pastovi nuotaiku kaita, dazna depresine nuotaika ir pan. ir mes tikrai nesupratom kodel, kol viena moteris nusimamanti tokiuose dalykuose pasake, kuo greiciau turi jis isikelt is tu patalpu, ir su lyg ta minute viskas dingo, jis akyse atsigavo , vel buvo kupinas energijos, o dabar kartais kai paklausiu  apie tas dienas pries daugiau nei 10 metu(nes dabar jis mano vyras blush2.gif ) zinokit mano nuostabai jis  praktiskai nieko nebeatsimena, o jei ka atsimena tai sake lyg koks sapnas pro migla ir stengias kuo greiciau uzbaigt ta tema.taigi tikiu, kad ir jusu draugei  buvo kazkas panasaus.Beje, kodel musu visu ten dalyvavusiu  neistiko tas pats? nezinau kiek tai leme, bet apsedo butent ji - jis buvo tas kuris kalbejosi su ta dvasia ir atliko visus ritualus su adatom ir pan.Gal but todel mes lengviau visi dalyvave isisukom.Na tikiuos , kad isisukom  biggrin.gif
P.s nu va sakiau vyrui, kol jo nebus nebelysiu i ta tema, nes cia paskaitai ir siurpai bega, o dar kai reikia vienai patamsei nutepent i lova, kurioje nera kam aplink kakla apsivyniot  biggrin.gif Tai sakiau tikrai tikrai  nieko neskaitysiu, ale va  smalsumas savo vel padare  blush2.gif  tongue.gif .Teks dabar ziuret gera komedija , kad  negirdeciau braskesiu nakti  biggrin.gif

o kazi kas ten braska nakti? biggrin.gif
Atsakyti