Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

QUOTE(Xero @ 2011 07 23, 13:16)
Kartais netgi iseina suvokti, kas tas "kazkas", kartais ne. Pas mane namie gana daznai taip atsitinka, bet tik viename kambaryje  g.gif . Ir siurpiausia, kad mano katinas irgi ziuri i ta vieta ispletes akis.
Arba ne is sio ne is to nuo sienos nukrito paveikslas

manau turit neprasyta "svecia" g.gif o nuo kada tai pradejo atsirast ar visada buvo?
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2011 07 23, 12:09)
Na, aš irgi taip manau- kur jau ten su jomis pakovosi.. unsure.gif Bet namo auros valymas visokiomis žolelėmis, smilkalais, druska- tai turbūt "jiems" įtakos neturi? "Jie" varomi religinėmis priemonėmis.
Bet pirmiausiai turiu išsiaiškinti- su kuo kovoti- ar su vaiduokliais, ar tiktai su užteršta namo aura, pelėsiu (kuris, pasirodo, yra labai toksiškas) ir kita visokia negera energija.
Vienas žmogus pasisiūlė man pagelbėt. Bet aš turėčiau nufotografuoti visus kambarius. Kažkaip nedrąsu siųsti nepažįstamam, nežinau.. Ką jūs darytumėt, siųstumėt?

Nesiusčiau , nes kai padės, tai ilgai po to gailėsitės
Papildyta:
Taip, būna. Po pašventinimo kaip ir dingo, bet šunys dažnai žiūri į tam tikrą vietą ir prisibijo to kambario
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2011 07 23, 12:29)
Nesiusčiau , nes kai padės, tai ilgai po to gailėsitės
Papildyta:

g.gif
Tai va, iš pradžių galvojau fotkinti visus kampus ir siųsti- kas bus tas bus. Po to suabejojau. Toks jausmas, kad "kažkas" lyg atkalbinėja mane tai daryti. Po to apėmė baimė- o jeigu fotografuodama pati "ką nors" pamatysiu? Reikia ir rūsį fotkinti, aš ten išvis befotkindama turbūt į kelnes prileisčiau... Na ir šiaip kažkaip labai nemalonus reikalas...
Atsakyti
Geriau pasikviesti kunigą. Vis mažiau bėdos bus
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 07 23, 12:24)
manau turit neprasyta "svecia"  g.gif o nuo kada tai pradejo atsirast ar visada buvo?


Tai prasidejo po keliu man labai artimu zmoniu mirties. Daznai deginu zvakes ir meldziuosi uz juos. Tiesa, kazkada viena zmogu (mirusi) bandziau prisisaukt i sapna doh.gif.Tai vat juos (tiesa nevisus) ir jauciu kambaryje g.gif. Saviitaiga? Sakyciau taip, bet mano drauge, kuri nieko net nezinio apie tai,kas vyksta tame kambaryje, man karta pasake,kad negali tame kambaryje buti, jai darosi negera ir baisu, g.gif .
Dar tame kambaryje daznai buriama Taro ir kitokiomis kortomis, uzsiimama meditacija ir pan. dalykeliais. Negi prisisaukiau bloga energija? unsure.gif



Atsakyti
Burimai tikrai ne pats geriausias dalykas . Galėjot ir prisišaukti ne tik blogą energiją, bet ir kai ką rimčiau
Atsakyti
QUOTE(Xero @ 2011 07 23, 12:16)
Kad jau prakalbom apie vaiduoklius....ar jums buna, jog jauciat, kad kambaryje kazkas dar be jusu yra?  tiesiog ne is sio ne is to kylanti jausma, kad kambaryje jus ne viena smile.gif. Jausmas buna labai ryskus, galima netgi nustatyti vieta, kur tas "kazkas" yra.  Bent jau man nepadejo nei smilkalai, nei sventintos zvakes  schmoll.gif . Nezinau irgi ar palikt viska kaip yra, ar imtis kokiu priemoniu  unsure.gif . Pelesio pas mane tai tikrai nera.

Taip, tas jausmas pastovus. Ypač sustiprėja vakare. Atrodo, kad kažkas mane sekioja, stebi. Mano katė išvis į kitą namo dalį neina. Aš pati vakare irgi nelabai į tą pusę einu. Toje namo dalyje seniai mirė vyro močiutė ir diedukas, bet aš jų nepažinojau, nemanyčiau, kad "tai" - yra jie.
O mano vyras pats kažkada jaunystėje ten magija užsiiminėdavo (juodą siūlą sukinėjo, klausimus uždavinėjo), po to jam labai blogai su sveikata buvo, jis net septynias bažnyčias aplankė, kad pasveiktų. Jo mama rado brėžinį su akimis ir kažkokiais ženklais, viską suprato ir sunaikino. O tas "kažkas" gal ir pasiliko.. g.gif
Dabar MB labai puikiai jaučiasi, jam tvarkosi sveikata, ima sektis darbas, o man- atvirkščiai- viskas krinta iš rankų, sveikata griūva, kažkokios keistos mintys, baimės.. Dukra irgi ištisai serga..
Kai grįžtam su dukra į miestą- vėl viskas susitvarko.
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2011 07 23, 15:33)
O tas "kažkas" gal ir pasiliko.. g.gif
Dabar MB labai puikiai jaučiasi, jam tvarkosi sveikata, ima sektis darbas, o man- atvirkščiai- viskas krinta iš rankų, sveikata griūva, kažkokios keistos mintys, baimės.. Dukra irgi ištisai serga.. 
Kai grįžtam su dukra į miestą- vėl viskas susitvarko.

4u.gif
Matomai dabar - Jūsų eilė aplankyti septynias bažnyčias.........
Atsakyti
Tokiais dalykais juokaut negalima.Galbut pasiliko artimuju veles neradusios kelio anapilin,istrigo.O gal nenorejo palikt artimuju.Kaip ten bebuve reikia kviest arba kuniga arba dar geriau-gera bioenergetika.Kad ir Markuna.Ar parapsihologa Azanova.Yra ir kitu maziau zinomu zmoniu.Na ir bandyt tas dvaseles sugrazint kur priklauso...Galima perzegnot ta negera kampa Dievo prasant ramybes.Kad jos rastu vieta,sukalbet malda...
Atsakyti
Tai gal galima su tais "neūspokajimcais" susidraugauti, ta prasme, nekreipti vieniems į kitus dėmesio.. Aplamai- ko jie nori? Ar jie nori, kad iš namų išeitų gyvieji? Ar mes jiems trukdom? Kad jie mums trukdo- tai čia aišku, nes mes jų bijom.. blink.gif
Atsakyti
Tai kad neaišku ar čia kokios sielos, kurios vietos neranda ar šetonas darbuojasi . Ar tikrai norit rizikuoti?
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2011 07 23, 17:47)
Tai kad neaišku ar čia kokios sielos, kurios vietos neranda ar šetonas darbuojasi . Ar tikrai norit rizikuoti?


Nu siaubas, tai namuose dar gali gyventi ir šėtonas ??? blink.gif blink.gif blink.gif
Tai tokiu atveju tik kunigą kviestis. O tai šėtonas gal daugiau ne namą apsėda, bet daugiau pačius šeimininkus persekioja, tada egzorcisto gal reikia..
Atsakyti