Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir mėnesinės

QUOTE(idommi @ 2007 01 19, 16:11)
Aš sirgau mm pirmą pirmą nėštumo mėnesį  ax.gif



o mm buvo tokios pat kaip visalaik? g.gif
Atsakyti
Sveikutes... mirksiukas.gif

Nors as cia dar nauja,bet matau problemos vienodos.As ir pries pora sav.pirkau testa rode teigiama.Apsidziaugem su vyru tai thumbup.gif Bet siandien va kraujavimas pasirode. g.gif Tai atrodo zeme slysta is po koju alc.gif Bandysiu vakare testuka daryt,ziuresim ka rodys g.gif Visada kaip taip lauki,et ir velniavos prasideda verysad.gif
Atsakyti
paskaitinėjau, ir supratau, kad daugumos požymiai yra kaip neštumo...na ir man db labai keistas laikotarpis...BT 37.1 , nuotaika durna, kintanti, nugarą maudeno gana stipriai prieš porą dienų, nosies gleivinė užburkusi blush2.gif , testukas neigiamas....bet gal dar nebuvo tų reikiamų hormonų šlapime, nes dariausi jį vakare ax.gif tiesa, turiu susirgti ryt poryt, šiom dienom ir be to esu su spirale g.gif
vyras labai apsidžiaugė, kai sužinojo, kad BT pakylusi, važiavo pirkti į budinčią vaistinę testuką, kuris beje kaip minejau buvo neigiamas...mačiau savo vyro akyse nusivylimą, jis taip nori antro vaikučio,,,net gi pasiulė išsiimt spiralę...bet... daug reikalų ir problemyčių stabdo nuo šio žingsnio....bet tokio nuliudusio vyro dar nemačiau...jis sedėjo įsmeigęs akis į testuką, laukdmas antros juostelės... unsure.gif unsure.gif unsure.gif net nžn ką daryt....
Atsakyti
QUOTE(Marko&Vitka Karnišauskai @ 2007 01 30, 00:47)
paskaitinėjau, ir supratau, kad daugumos požymiai yra kaip neštumo...na ir man db labai keistas laikotarpis...BT 37.1 , nuotaika durna, kintanti, nugarą maudeno gana stipriai prieš porą dienų, nosies gleivinė užburkusi blush2.gif , testukas neigiamas....bet gal dar nebuvo tų reikiamų hormonų šlapime, nes dariausi jį vakare ax.gif  tiesa, turiu susirgti ryt poryt, šiom dienom ir be to esu su spirale g.gif
vyras labai apsidžiaugė, kai sužinojo, kad BT pakylusi, važiavo pirkti į budinčią vaistinę  testuką, kuris beje kaip minejau buvo neigiamas...mačiau savo vyro akyse nusivylimą, jis taip nori antro vaikučio,,,net gi pasiulė išsiimt spiralę...bet...  daug reikalų ir problemyčių stabdo nuo šio žingsnio....bet tokio nuliudusio vyro dar nemačiau...jis sedėjo įsmeigęs akis į testuką, laukdmas antros juostelės... unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif net nžn ką daryt....


Pabandyk po keliu dienu pasidaryti, nes kiek girdejau, geriausia daryti kelios dienos po mmm kai turejo buti, nors zinau atveju, kai testas "melavo" ilgesni laika. Tai siuo atveju kraujo tyrimas patikimiausias.
Atsakyti
verysad.gif
QUOTE(youste @ 2007 01 30, 20:35)
Pabandyk po keliu dienu pasidaryti, nes kiek girdejau, geriausia daryti kelios dienos po  mmm kai turejo buti, nors zinau atveju, kai testas "melavo" ilgesni laika. Tai siuo atveju kraujo tyrimas patikimiausias.

Jau pasidariau antrą testuką, tik šį kartelį jau su rytiniu šlapimu ir nieko.... unsure.gif mmm jau veluoja, bet dar laukti galima, BT 36,9...įtariu, kad ne nestuke.gif verysad.gif jaučiuosi pasimetusi ir tiek...bijau net vyrui į akis pažvelgt, nes matysiu nusivylimą... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Marko&Vitka Karnišauskai @ 2007 01 31, 13:23)
verysad.gif
Jau pasidariau antrą testuką, tik šį kartelį jau su rytiniu šlapimu ir nieko.... unsure.gif mmm jau veluoja, bet dar laukti galima, BT 36,9...įtariu, kad ne nestuke.gif verysad.gif jaučiuosi pasimetusi ir tiek...bijau net vyrui į akis pažvelgt, nes matysiu nusivylimą... unsure.gif


sorry verysad.gif uzjauciu, bet nenukabink nosies ir del vyro kalta nesijausk - taigi ne del tavo kaltes.
Atsakyti
taip as irgi esu girdejusi, kad nestukes gali aplankytis menesines... g.gif
Atsakyti
QUOTE(youste @ 2007 01 31, 16:22)
sorry verysad.gif uzjauciu, bet nenukabink nosies ir del vyro kalta nesijausk - taigi ne del tavo kaltes.

unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Esu girdejusi, kad menesines netgi iki 5 nestumo menesio gali buti normalia menesiniu eiga:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalna: 02 vasario 2007 - 15:05
Sveikos,
mėnesinės turėjo prasidėti 14 d., tačiau atsitiko toks keistas dalykas: 12 d. pasirodė vos vos vieną kartą ir viskas, 13 d. visai nieko, 14 d. taip pat vos vos, siandien vel nieko, ką galėtų reikšti?Man anksčiau niekad tap nebūdavo, jau kaip pradėdavo tai 5 d. be jokių pertraukų.Gal aš jau ne viena...?Šiap jaučiuosi normaliai
Atsakyti
Labucius visoms. Pas mane ta pati beda, kaip pas visas. Praejusi cikla tepe 2d ir o paskui dingo 5d.BT pakilus buvo, jau apsidziaugaiu, kad nestuke.gif , bet...susirgau normaliai ir BT nukrito. Nors jauciu, kad ten kazkas buvo uzkibe, bet pabego verysad.gif Si men vel tas pats, laukiu nesulaukiu kas bus. Tepa jau 4 dienos, BT 37.2., bet sirgt nesergu...neramu, noriu nestuke.gif , bet tas nekantrumas is proto varo, o nervai ir neisveikata... Gal kuri ka patarsit, kaip isgyvent? smile.gif
Atsakyti
kai laukiaus dukrytes, tai pirmus du menesius buvo Mano dienos, bet negausios ir trumpesnes negu iprastai. o su sunum, tik pirma menesi ,bet labai negausiai...
Atsakyti