Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir mėnesinės

na o man jau 5diena teplioja, nors mmm turetu buti tik pirmad (po 2dienu) pries savaite skaudejo tai viena, tai kita sona ir pilvas issipute blink.gif lyg kaip ir pries mm, bet nesuprantu kodel tik teplioja, niekada taip nebudavo verysad.gif ir labai jautriai reaguoju i kvapus, pries savaite dar pavalgius budavo negerumas skrandyje, lyg stovetu g.gif belieka palaukti unsure.gif
Atsakyti
Pas mane irgi keistai si menesi viskas. Pradejom planuot leliuka vasario gale, taciau sulaukiau savo mm penktdadieni (mazdaug kada ir turejo prasideti) , kurios tesesi tik dvi dienas. Niekada taip anksciau nebuvo ir dazniausiai trukdavo 5-6 dienas. Cia kazin jau gali kanors reiksti ar tik siaip organizmo reakicija i koki nors stresa
Atsakyti
O man velavo 5 ar 6 dienas, pasidariau siandie ryte testuka-teigiamas, bet va po pietu susirgau ir taip gausiai, tai net nezinau, ka manyti. gal kuriai taip buvo? ptarkit kaip toliau elgtis
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 03 22, 16:26)
O man velavo 5 ar 6 dienas, pasidariau siandie ryte testuka-teigiamas, bet va po pietu susirgau ir taip gausiai, tai net nezinau, ka manyti. gal kuriai taip buvo? ptarkit kaip toliau elgtis

gali buti kad pastojai bet pabego zirniukas
Atsakyti
man yra taip buvo, kad velavo pusantros savaites, dariaus testukus du, abu buvo teigiami ir aksti ryte kitos dienos susirgau, ejau baigus pas gine, sake gimda viskas tvarkoje, grazu, tai net nzn kas buvo, esu girdejus, kad kartais testukas pries mmm truputuka pameluoja...
Atsakyti
Tai kaip manot ar verta man po keliu dienu pasidaryti testa nors ir sergu ir ar verta eiti pas gine jei sergu, gal ji su echoskopu pasiziures, ka? Atsakykit jei galit, nes man labai svarbu del darbo, sia savaite mane nori atleisti, tai jei laukiuosi, parodyciau pazyma.......
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 03 22, 17:56)
Tai kaip manot ar verta man po keliu dienu pasidaryti testa nors ir sergu ir ar verta eiti pas gine jei sergu, gal ji su echoskopu pasiziures, ka? Atsakykit jei galit, nes man labai svarbu del darbo, sia savaite mane nori atleisti, tai jei laukiuosi, parodyciau pazyma.......

tai aisku bandyk pasidaryti juk visko dar gali buti, gal kraujuosi ne taip stipriai, bet jei jau testas rodys neigiama, tai nemanau kad verta pas gine eit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evlin @ 2008 03 22, 20:14)
tai aisku bandyk pasidaryti juk visko dar gali buti, gal kraujuosi ne taip stipriai, bet jei jau testas rodys neigiama, tai nemanau kad verta pas gine eit  g.gif

verta tikrai nueiti,padarys vaginalini ultragarsa net ir kraujuojant unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Evlin @ 2008 03 22, 16:30)
gali buti kad pastojai bet pabego zirniukas




o nuo ko zirniukas tokiu atveju pabega? man kazkas panasaus buvo, tik pirmas dvi dienas mmm man buvo negausios tokios, paskui kai jos pasidejo buvo negausios, gine nieko man i tai atsakyti negalejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutepp @ 2008 03 22, 20:47)
verta tikrai nueiti,padarys vaginalini ultragarsa net ir kraujuojant unsure.gif

bet gi echoskopuot vaginaliniu tokiu ankstyvu nėštumu (jei jis yra) pavojinga schmoll.gif
Atsakyti
schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
O as pasisakysiu kad pas mane isvis kazkokios mistikos dedasi .Mmm veluoja jau 3 dienos.Bt virs 37 jau 18 dienu laikosi.Teplioja nemazai kartais su kraujuku netgi,bet ne kaip per mmm.Testu jau pasidariau dau ir aisku nieko gero nerodo.Ta diena kai turejo prasideti mmm,abai maude pilvo apacia bet taip po to ir praejo.Siandien vel maudena.nezinau jau net nervai kazkokie,stresas,norisi verkti kai taip.Visada pries mmm jei pradedavo teplioti tai ir susirgdavau,o dabar tik kazkokie x-failai. g.gif rolleyes.gif
Atsakyti