Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir mėnesinės

Net ir laukiantis gali buti mmm
Ypac mano giminej tai populiaru: Su manim sirgo mmm iki pirmu judesiu g.gif Tai biskiuka gasdina, kad ir man tas pats nebutu doh.gif

Jei mmm veliuoja bent savaite jau galima eiti pas gine, nes ji mato net ir maziausia nestuma thumbup.gif Bet vis tiek pries einant pas ja geriausia butu pasidaryti NT ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ir busimos mamytes biggrin.gif
Pradedu manyti arba man su galva negerai arba mano menstruaciju ciklas issibalansaves, arba nebezinau ka daugiau ir manyti... Mes su brangiausiuoju leliuko kaip ir neplanuojam, bet ir nesisaugom.

paprastai buciau jau nulekusi pas gine arba pas seimos daktare, bet siuo metu esu uzsieni.

Todel noriu pasikonsultuoti pas jus, mergaites. mano istorija tokia: isvykau i uzsieni pries pora menesiu, turejau mmm vasario 14. kovo pradzioje buvau parlekusi i Lietuva, su brangiausiuoju pasimegavom tom keliom dienom nuo sirdies wub.gif tai buvo mano ciklo 19 diena, kovo 14 vel sulaukiau mmm, bet man sukele itarima mano mmm "gausa", paprastai pilna to zodzio prasme per mmm plaukiu, bet ne si karta... labai nesureagavau, galvojau kad klimato kaita, kad nuo vaikiskos obuoliu tyreles supykino "nurasiau" stresams ir virskinimo problemoms. bet kai nuo sios savaites pradzios pradejau jaustis kaip prie mmm, sunerimau. Purto saltis arba pila prakaitas, vakar supykino nuo buviu koses, siandien puse dienos praziaukciojau g.gif be to kelias paskutines dienas maudzia pilvo apacia, nugara, ir toks vaizdas kad mano gimdoje puciasi balionas g.gif kas dar keista, kad mano krutine jautri kaip po ovuliacijos... Be to mano uosle pasidare kaip suns, viska uzuodziu.
Dazniausia taip jauciuosi po ovuliacijos pries mmm, bet ar gali buti ovuliacija 9 ciklo diena?

Kaip jus manot ar man darytis NT? (nes jau ir anksciau esu prigadinusi ju kruva ir dazniausia visada sulaukdavau mmm doh.gif )

Gal as tik viska isivaizduoju? verysad.gif
Laukiu jusu nuomones.

Atsakyti
Pasidaryk NT
Atsakyti
QUOTE(violiuke @ 2009 03 24, 23:32)
Sveikos mamytes ir busimos mamytes  biggrin.gif
Pradedu manyti arba man su galva negerai arba mano menstruaciju ciklas issibalansaves, arba nebezinau ka daugiau ir manyti... Mes su brangiausiuoju leliuko kaip ir neplanuojam, bet ir nesisaugom.

paprastai buciau jau nulekusi pas gine arba pas seimos daktare, bet siuo metu esu uzsieni.

Todel noriu pasikonsultuoti pas jus, mergaites. mano istorija tokia: isvykau i uzsieni pries pora menesiu, turejau mmm vasario 14. kovo pradzioje buvau parlekusi i Lietuva, su brangiausiuoju pasimegavom tom keliom dienom nuo sirdies  wub.gif  tai buvo mano ciklo 19 diena, kovo 14 vel sulaukiau mmm, bet man sukele itarima mano mmm "gausa", paprastai pilna to zodzio prasme per mmm plaukiu, bet ne si karta... labai nesureagavau, galvojau kad klimato kaita, kad nuo vaikiskos obuoliu tyreles supykino "nurasiau" stresams ir virskinimo problemoms. bet kai nuo sios savaites pradzios pradejau jaustis kaip prie mmm, sunerimau. Purto  saltis arba pila prakaitas, vakar supykino nuo buviu koses, siandien puse dienos praziaukciojau  g.gif  be to kelias paskutines dienas maudzia pilvo apacia, nugara, ir toks vaizdas kad mano gimdoje puciasi balionas  g.gif  kas dar keista, kad mano krutine jautri kaip po ovuliacijos... Be to mano uosle pasidare kaip suns, viska uzuodziu.
Dazniausia taip jauciuosi po ovuliacijos pries mmm, bet ar gali buti ovuliacija 9 ciklo diena?

Kaip jus manot ar man darytis NT? (nes jau ir anksciau esu prigadinusi ju kruva ir dazniausia visada sulaukdavau mmm  doh.gif  )

Gal as tik viska isivaizduoju?  verysad.gif
Laukiu jusu nuomones.

aisku padaryk testuka, bet patikimiau butu kraujo testas, jis nedaug kainuoja ir jau tikrai viska parodis! o pykint gali ir pries menesines manau, ar ne g.gif gal man paciai reikia pasitikrint lotuliukas.gif mano mmm irigi keistai sustreikavo
Papildyta:
o tai kad mmm serga per nestuma tai girdejau is savo mamos, jai taip buvo iki 3 men. zinot merginos visokiu stebuklu buna, va pvz. namo vyro mama susilauke netiketai, nors maitino krutimi pirma vaikeli ir atejo pasitikrint pas gine, o ji pasake kad jos nestumas jau 5 menesiu, tai vos is kedes nenukrito kai isgirdo. va kaip biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
Galiu pasidalinti savo patirtimi man tai su pirmu nestumu buvo 1 dienele patepliojo ir viskas daugiau jokiu menesiniu nesulaukiau, bet gresiantis buvo iki pat gimdymo praktiskai nors nekraujavau bet gyvenau ligonineje iki pat gimdymo, bet viskas gerai.Su antru nestumu buvo kiek kitaip velavo menesines ir jokio lasiuko ju nematyti, bet kai pasidariau nestumo testa ryt is ryto tai pamaciau tik viena juostele labai su vyru nusimineme ir isvaziavome i darbus, tik grize pamateme kad juosteles jau buvo dvi.
Atsakyti
Na, ir aš neištvėriau...
Visokie įtarimai mane kamuoja jau trečią mėnesį. Nes mmm buvo trumpesnės ir ne tokios gausios kaip visada (4-5 dienas vietoj 7)... šį mėnesį vėluoja jau apie 12 d., o be to ir visokie kitokie nėštumo požymiai ryškėja... Bet šiandien vėl pasirodė kraujo, bet viskas - einu pirkti testo, rytoj jau viską žinosiu.... Negaliu daugiau laukti... Ir dar - aš turiu spiralę, todėl labai abejoju, bet nerandu jokio paaiškinimo...
Atsakyti
Ką gi - testas neigiamas, bet manęs kažkodėl tai nenuramino g.gif .
Kadangi mano mama irgi sužinojo, kad laukiasi tik tada, kai buvo 4 mėn., nors iki to laiko sėkmingai "sirgo". O man jau visokie judesiai vaidenasi... Turbūt reikia raminančių vaistų ir vitaminų pagert, nes stogas važiuoja... Eisiu pas gydytoją dėl viso pikto...
Atsakyti
O man šis mėnuo keistas. Pasidariau iki mėnesinių du testus - abu neigiami, mėnesinės prasidėjo 6 dienom anksčiau nei įprastai ir buvo kitokios - kraujo gausiai buvo tik dvi dienas, trečią dieną - vos vos ir labiau rudos splavos. Pirmą mėnesinių dieną į tualetą bėgau dažnai, atrodė, kad vos pareinu ir vėl reikia keliauti...Ryte iš lovos per prievartą reikia lipt...Nežinau nei ką galvot...daryt dar kartą testą, ar dar palaukt?...
Atsakyti
kai cia prisiskaitau tai nervas pradeda imti verysad.gif pries menesi su draugu turejom santykiu,aisku saugojomes prezervatyvais, po to buvo menesines, normalios lyg ir... dabar gal jau 5dienas pamaudzia pilvo apacia, o kitos menesines dar negreit, nesuprantu kas vyksta g.gif siaip kitokiu pozymiu nepastebiu... dabar tikrai butu ne metas pastoti, del to labai nerimauju...
gal prisigalvoju, bet kai paskaitai tai...
Ka manot mergaites?
Atsakyti
Menesines nestumo metu tikrai gali buti. Man taip buvo. Neitariau, kad esu nescia. Mm buvo laiku, gal tik keliom dienom ilgiau uzsitese nei paprastai. Nieko itartino nepastebejau. Taciau dar po poros savaiciu eme mausti pilvo apacia, kasdien vis nemaloniau, pasirode rudu isskyru. Galvojau, mm durniuoja. Bet kadangi buvau persalus ir turejau prirasytu antibiotiku, o namie buvo nepanaudotas nt, kazkaip intuityviai nusprenciau nt sugadinti pries geriant tuos vaistus. Ir ziauriai nustebau II pamacius. nes mano buvo pats ciklo vidurys ir dar neturejo rodyti nestumo. Nuejus pas gydytoja suzinojau, kad mano nestumui jau 6 savaites, taciau jis isitvirtines ne gimdoje, o kiausintakyje verysad.gif Deja, mums baigesi nekaip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaby @ 2009 06 23, 13:00)
Menesines nestumo metu tikrai gali buti. Man taip buvo. Neitariau, kad esu nescia. Mm buvo laiku, gal tik keliom dienom ilgiau uzsitese nei paprastai. Nieko itartino nepastebejau. Taciau dar po poros savaiciu eme mausti pilvo apacia, kasdien vis nemaloniau, pasirode rudu isskyru. Galvojau, mm durniuoja. Bet kadangi buvau persalus ir turejau prirasytu antibiotiku, o namie buvo nepanaudotas nt, kazkaip intuityviai nusprenciau nt sugadinti pries geriant tuos vaistus. Ir ziauriai nustebau II pamacius. nes mano buvo pats ciklo vidurys ir dar neturejo rodyti nestumo. Nuejus pas gydytoja suzinojau, kad mano nestumui jau 6 savaites, taciau jis isitvirtines ne gimdoje, o kiausintakyje verysad.gif Deja, mums baigesi nekaip  verysad.gif

Bet juk visos ginės sako, kad tai ne mėnesinės, o tiesiog tepliojimai būna... Dažnai nėštukės tuos tepliojimus maišo su mėnesinėmis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimozyte @ 2009 06 26, 10:10)
Bet juk visos ginės sako, kad tai ne mėnesinės, o tiesiog tepliojimai būna... Dažnai nėštukės tuos tepliojimus maišo su mėnesinėmis... g.gif


bet nuo mm nesiskyre niekuo: nei gausa, nei spalva schmoll.gif Taip, kad jei nezinai, tikrai nesuprasi... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaby: 26 birželio 2009 - 10:17