Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir mėnesinės

Labas rytas.
Oh, kaip as laukiu kad jos neprasidetu, tuos menesines...
Visada skaiciuoju, kad viskas butu diena i diena. Pries pora menesiu sutriko ciklas, visada buvo 29 dienos, o dabar sutrumpejo iki 26d. Siandien turi prasideti menesines, o gal neprasides? Ir vyro spermograma dabar normoje. Gal svajone taps realybe? Ir nereikes eiti daryti IUI. smile.gif
Atsakyti
sveikutes
zinau tiksliai kada turejau santykius blush2.gif bet po ju praeita menesi buvo mm,o si menesi jau 3d kai veluoja,ar galiu but nescia?niekada neveluodavo g.gif NT dar nesidariau
Atsakyti
QUOTE(ARKA* @ 2009 07 04, 17:50)
Aš truputį gal ne į temą, bet gal kas nors žinos, kas čia gali būti.
mm man prasidėjo birželio 24d., o pasibaigė 29d. tai jau 5 dienos, kaip jos pasibaigę. šiandien nuėjus į WC ant kelnaičių pamačiau kraujo unsure.gif iki šiol man nieko panašaus nebūdavo, mm ateidavo reguliariai be jokių patepliojimų..kadangi neužilgo planuojame pradėti  nestuke.gif per mėnesines nesisaugome, bet  mm prasirgau normaliai, manau, kad tikrai nesilaukiu, be to nejaučiu jokių požymių( per pirmą nėštumą siaubingai skaudėjo krūtinę).
tikriausiai nelabai rišliai aš čia aprašiau, bet gal turit kokių minčių, dėl ko gali atsirasti tepliojimas?

nu man zinok lygiai tas pats, susirgau, nors velavo ir testas buvo neigiamas, atrodo baigesi, po keliu dienu pradejo rudai tepliot, nu niekada nebuvo jokiu tokiu templiojimu ir va tesiasi penkta diena,nieko nesuprantu kas cia per bajeriai g.gif
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2009 09 14, 10:36)
Labas rytas.
Oh, kaip as laukiu kad jos neprasidetu, tuos menesines...
Visada skaiciuoju, kad viskas butu diena i diena. Pries pora menesiu sutriko ciklas, visada buvo 29 dienos, o dabar sutrumpejo iki 26d. Siandien turi prasideti menesines, o gal neprasides? Ir vyro spermograma dabar normoje. Gal svajone taps realybe? Ir nereikes eiti daryti IUI. smile.gif

O kur tyrėtete vyro spermiukus?
Atsakyti
pasipasakosiu ir savo istorija blush2.gif
planuojame vaikely ir lb tuo dziaugiames, pameginome kokius tris kartus iki pirmu menesiniu. Nieko greitai nesitikime, nes gal tik pora menesiu kai nedaudoju KP, Bet yra BET: pasidariau nezmoniskai mieguista, tiesiog negaliu pakesti kepamos ar vedramos mesos kvapo ( isvis net prikli nesu niekam), nuotaikos keiciasi kaip Airijos oras- 5 min linksma, 5 min- jau nervuota lotuliukas.gif juokas juokais, bet taip niekad nebuvo man, tdl pasidariau NT. 1-as kazkoks neaiskus, pasidariau antra- neigiamas. Menesinem susirgau laiku, bet ir velgi, jauciuosi baisiai. Visada budavo: pirma menesiniu diena KATAIS skausminga, ir daugiau kraujavimo, o dbr kraujuoju ne perdaugiausiai, bet jausmas toks, kd tuoj pamesiu gimda blink.gif
kazkas viduje sako, kad vistiek pastojau, bet viskas kas vyksta man ytartinai nepatinka g.gif pas ginekologe kol kas galimybes nueiti nera, nes ju cia nera ( as airijoje, o ka turiu omenyje, supras tik merginos cia pabuvusios).
gal kam tjp buvo? SOS help.gif
Atsakyti
P.S. tyrineju cia visokia informacija apie galima nestuma ir radau viena is pozymiu "PASPAUDUS KRUTINE BEGA KREKENOS", galvoju ant durniaus spustelsiu- bega!!! blink.gif o ysitikinus, kad 100proc anksciau niekas is ju nebego...
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2009 09 20, 10:07)
O kur tyrėtete vyro spermiukus?

Pirma karta Vaisingumo klinikoje, o dabar tai Renmedoje, nes ten ir kaina pigiausia, ir as dabar ten lankausi.
P.S. Menesines prasidejo verysad.gif .Dabar jau sestadieni eisiu pas ginekologe su tyrimais ir pradesime naturaliai su gyd. pagalba ...o paskui IUI...
Papildyta:
QUOTE(laimita @ 2009 09 21, 18:44)
P.S. tyrineju cia visokia informacija apie galima nestuma ir radau viena is pozymiu "PASPAUDUS KRUTINE BEGA KREKENOS", galvoju ant durniaus spustelsiu- bega!!! blink.gif  o ysitikinus, kad 100proc anksciau niekas is ju nebego...


Sveikinu 4u.gif Tikrai nescia
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2009 09 21, 17:01)
Papildyta:
Sveikinu 4u.gif Tikrai nescia

na, lb aciu, bet as vistiek su abejone g.gif ajsku apsidziaugciau labai, jei buciau mamyte blush2.gif ,tik yra BET: dvi dienas pakraujavau lb mazai,snd jau nieko nebera, bet testas neigiamas, eisiu pa gydytoja, nes ta nezinia mane zudo doh.gif
Atsakyti
Sveikute :4

QUOTE(slavlanta @ 2009 09 21, 19:01)
Pirma karta Vaisingumo klinikoje, o dabar tai Renmedoje, nes ten ir kaina pigiausia, ir as dabar ten lankausi.
P.S. Menesines prasidejo verysad.gif .Dabar jau sestadieni eisiu pas ginekologe su tyrimais ir pradesime naturaliai su gyd. pagalba ...o paskui IUI...
Papildyta:
Sveikinu 4u.gif Tikrai nescia

Gal butu galima suzinoti kiek kainuoja renmedoj spermograma pilna ? ax.gif Ar 90 litu kaip rasoma ju puslapyje?
Atsakyti
QUOTE(sniege1 @ 2009 09 23, 11:02)
Sveikute  :4
Gal butu galima suzinoti kiek kainuoja  renmedoj spermograma pilna ?  ax.gif  Ar 90 litu kaip rasoma ju puslapyje?

Spermogramos kaina Renmedoje 90 lt, man irgi buvo keista, nes Vais. klinikoje suplojome 180 lt. Galvojau gal ne visi rodikliai bus, bet ne pilnai padaryta spermograma.
Papildyta:
QUOTE(laimita @ 2009 09 22, 15:02)
na, lb aciu, bet as vistiek su abejone g.gif  ajsku apsidziaugciau labai, jei buciau mamyte blush2.gif ,tik yra BET: dvi dienas pakraujavau lb mazai,snd jau nieko nebera, bet testas neigiamas, eisiu pa gydytoja, nes ta nezinia mane zudo doh.gif

Siaip is slapimo darant testa, tai rezultatas gali buti klaidingas, ir anksciausiai po 2 sav mazdaug rodys. Reikia daryti HCG. Jau parodys po sav, po numatomu menesiniu.
Atsakyti
QUOTE(laimita @ 2009 09 22, 13:02)
na, lb aciu, bet as vistiek su abejone g.gif  ajsku apsidziaugciau labai, jei buciau mamyte blush2.gif ,tik yra BET: dvi dienas pakraujavau lb mazai,snd jau nieko nebera, bet testas neigiamas, eisiu pa gydytoja, nes ta nezinia mane zudo doh.gif


linkiu,kad visi tie pozymiai butu del nestumo,bet del pienelio is krutines,tai gali tokios isskyros pasirodyti del hormono prolaktino padidejimo.
Vietoj taves as nueiciau i kokia klinika ir pasidaryciau HCG tyrima.Jis parodys net jei nestumas yra labai labai mazas,tik uzkibes.Net po 7-10 po ovuliacijos hcg jau galima darytis.
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2009 09 23, 18:09)
Spermogramos kaina Renmedoje 90 lt, man irgi buvo keista, nes Vais. klinikoje suplojome 180 lt. Galvojau gal ne visi  rodikliai bus, bet ne pilnai padaryta spermograma.
Papildyta:




Didelis aciu uz atsakyma 4u.gif Tikrai nesitiki kad tik 90 litu kainuoja, nes kitur dvigubos kainos ax.gif
Atsakyti