Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir mėnesinės

QUOTE(Violeta* @ 2009 12 03, 16:46)
Maždaug po kiek laiko parodo?

kazkur skaičiau kad net 10 dienų po O g.gif
Atsakyti
kaip čia tylu,nejau nėra nei vienos kuri spėliotų o gal kad po mm esu jau nestuke.gif ,nes aš tai kolkas taip ir nežinau nes krūtinė liko jautri tik niekaip neprisiruošiu NT bijau I biggrin.gif lauksiu kalėdų td gal paaiškės
Atsakyti
Sveikos busimos mamytes 4u.gif o pas mane taip. Jau kaip tris savaites mane pykina ne tai kad pykina jauciu sleikstuli kazkoki. O ypac vakare. Jauciu silpnuma kartais apsisuka galva jauciuosi pavargus.Krutine ir pilvo apacia maudzia o kai atsiguli duria i sona ir begalo pucia pilvuka. Galvojau o jau yra ir kagi pasidariau testuka viena ryski kita vos vos galvojau dar reik luktert ir dar karteli pakrtosiu bet per ta laukima atejo mm jos kitokios nei buvusios pries tai, jos saiubingai gausios ir tai truko tik dvi dienas trecia diena kaip niekur nieko. Dabar krutines maudimas apmazejas bet sleikstulys nepasitrauke nesuprantu kas cia dabar atsitiko.. gal testas buvo ne koks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(uogiukas @ 2009 12 09, 00:03)
Sveikos busimos mamytes  4u.gif  o pas mane taip. Jau kaip tris savaites mane pykina ne tai kad pykina jauciu sleikstuli kazkoki. O ypac vakare. Jauciu silpnuma kartais apsisuka galva jauciuosi pavargus.Krutine ir pilvo apacia maudzia o kai atsiguli duria i sona ir begalo pucia pilvuka. Galvojau o jau yra ir kagi pasidariau testuka viena ryski kita vos vos galvojau dar reik luktert ir dar karteli pakrtosiu bet per ta laukima atejo mm jos kitokios nei buvusios pries tai, jos saiubingai gausios ir tai truko tik dvi dienas trecia diena kaip niekur nieko. Dabar krutines maudimas apmazejas bet sleikstulys nepasitrauke nesuprantu kas cia dabar atsitiko.. gal testas buvo ne koks  verysad.gif

tai pasidaryk NT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2009 12 08, 15:33)
kaip čia tylu,nejau nėra nei vienos kuri spėliotų o gal kad po mm esu jau  nestuke.gif ,nes aš tai kolkas taip ir nežinau nes krūtinė liko jautri tik niekaip neprisiruošiu NT bijau I biggrin.gif lauksiu kalėdų td gal paaiškės

Praeita savaite pagaliau prasidejo pirmosios mm po gimdymo ir i ju pabaiga toks keistas jausmas apeme, kad ir vel esu nescia ir kas keisciausia, tas jausmas toks stiprus ir dabar dar vis manes neapleidzia.. is to keistumo jau net 2 NT pasidariau, bet vis rodo I juostele.. per ta laika vis skaiciau skaiciau temas, apie mm per nestuma, bet jauciu tai buna tik retais atvejais ir mano nuojauta mane paprasciausiai apgavo unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes. Vasarele bandziau pastoti, buvo dingusios mm jau galvojau, kad laukiuosi, gine ytare negimdiny nestuma, bet laimeij atlikus kraujo tyrima paaiskejo, kad visi pozymiai man turbut del streso, ytampos ir nera jokio nestumo smile.gif po to susirgau mm ir kaip visada jos toliau buvo normalios kiekviena menesy. Dabar turejo buti lapkricio 23 d. , bet taip ir nesulaukiau, gruodzio 4 patepliojo iskyros su krauju, bet tik tuo tarpu, po poros dienu vel ryte atsikelusi pamacia, kad patepliota, bet nezinau ar tai galima pavadinti mm, greiciau iskyros vos rausvos unsure.gif testas neigiamas ar yra galimybe kad laukiuosi, o gal cia kazkas labai negero verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuke3 @ 2009 12 09, 15:19)
Sveikutes. Vasarele bandziau pastoti, buvo dingusios mm jau galvojau, kad laukiuosi, gine ytare negimdiny nestuma, bet laimeij atlikus kraujo tyrima paaiskejo, kad visi pozymiai man turbut del streso, ytampos ir nera jokio nestumo smile.gif  po to susirgau mm ir kaip visada jos toliau buvo normalios kiekviena menesy. Dabar turejo buti lapkricio 23 d. , bet taip ir nesulaukiau, gruodzio 4 patepliojo iskyros su krauju, bet tik tuo tarpu, po poros dienu vel ryte atsikelusi pamacia, kad patepliota, bet nezinau ar tai galima pavadinti mm, greiciau iskyros vos rausvos unsure.gif testas neigiamas ar yra galimybe kad laukiuosi, o gal cia kazkas labai negero verysad.gif

kas čia žino reikia pas ginę eiti console.gif
Atsakyti
Man 14 сd.Šįkart mmm kitokios buvo. Atėjo tiksliai kaip laikrodukas. Pirmas dienas stiprios, o po to negausios labai, bet ne tepliojo. Man įprasta 3,4 kraujavimo dienos ir kokios 4, 5 tepliojimo. O dabar mmm net 11 dienų truko.
Buvau pas daktarę, o ši kiaušidėse matė gražius folikulus, tinkamus ovuliacijai, sakė netrukus turi įvykti. O gimdoj užmatė kažkokį darinuką, taškiuką. Kažkaip keistai išsireiškė, kad va taip galėtų atrodyti ankstyvas nėštumas. Bet kai pasakiau, kad mylėjomes senokai, prieš mėnesines, tai ir nesureikšmino to taškiuko. Man pilvą skauda , prieš tai strėnas skaudėjo. Paskaičiavau , vaisiui būtų apie 4 savaites. Eisiu NT darytis man atrodo. unsure.gif
Atsakyti
NT žinoma neigiamas. Jau OT teigiami. Taigi nesu aš nėščia, tik reik darbuotis su vyru toliau. Tik manau eisiu kitą mėnesį, po mmm, pas kitą daktarą, iki to laiko tikiuosi, kad mano cista išnyks, tas darinukas gimdoj sunyks arba ne, o gal pavyks šįkart nesulaukti mmm ir gauti Naujametinę dovanėlę iš Dievulio. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes, sveikinu su Sv. Kaledom 4u.gif .
Noriu ir as pasisakyti, nesupratau savo kuno ,praeita men. mmm prasidejo viena diena veliau, bet jos buvo negausios ir spalvyte kitokia ruda ,pagalvojau gal... nestuke.gif , o gal del nuovargio ir nervu(turim seimoj rupesciu), o si karta dar geriau, prasidejo visa sav. anksciau ir tai patepliojo tik viena diena, bet cia ne kraujas, o kazkokios rudos isskiros ir dingo, nezinau kas cia gali buti g.gif , dar palauksiu pora dienu ir darysiu testa, gal nestuke.gif .Bet jokiu pozimiu neturiu, nei pikina, nei pilvo maudimai ar krutines skausmai neko ?
Atsakyti
mano drauge iki 5men nestumo kraujavo
Atsakyti
Laba diena.Su vyru planuojame vaikeli ir jau visa menesiuka darbuojames ax.gif
Menesines veluoja 4 dienas...Pasidariau 4 NT ir visi neigiami.Kodel tada veluoja menesines?Nerimauju.... unsure.gif
Atsakyti