Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir mėnesinės

beje mano puseserė prieš nestuke.gif ir buvo smulkutė, tai pas ją jau 2 mėn, "matėsi" biskuliuką, toks mažiukas pilvukas biggrin.gif

..... na bent jau aš tai mačiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos !
Nezinau ka ir galvoti g.gif Apie tai kad galima sirkt mmm ir but nestuke.gif . Vieni sako, kad gali, o kiti kotegoriskai , kad ne. Seip tai turiu pora pazystamu koriom taip buvo.
Va mano pazistamos sesuo pastojo. Tai jau 5 men. kaip ji nestuke.gif o suzinojo tik pries savaite. Ji sako, kad mmm buvo. Ji jaunute. Tai sakau gal bijojo sakyt kazkam ir prisigalvojo, kad mmm buvo visus 5 men. Bet kaip as ja pamaciau tai jau pilvas didelis pasja doh.gif net negaliu patiket, kad ji sigro ir nezinojo kad yra nestuke.gif nes plika akim matosi kad laukesi . Sake kad mmm niekom nesiskyre nuo paprastu. Nu nezinau ka ir galvot blink.gif . Mano manimu tai mmm turi skirtis.
O kita mano drauge tai irgi suzinojo kad yra nestuke.gif kai jai buvo jau 4 men. Bet mmm pasja buvo tai labai silpnos ir tik 2 kartus tepliojo ir tiek. Tai ji daresi tetukus gal kokius 4 o jis nieko neparobe doh.gif
O mano mamai kai manim buvo nestuke.gif Tai ji sake, kad pas ja tepliojo per pirma menesi ir labai negausiai.
Tai va ir nezinau ka ir galvot doh.gif g.gif
Atsakyti
as cia gal truputi ziauriai, bet:
-niekada neisisvajok ir neisijausk, nes jausi visus nestumo pozymius, net tuos, kuriuos jaust pradeda tik po keliu men;
-svorio priaugau per pirma planavimo pusmeti ~6 kgnuo maisto, nes pradejau savimi rupintis, valgyti silta maista, o ne siaip koki vaisiu; gerti vitaminus, kurie skatina alki; dabar dar pora KG, bet jau nuo HORMONU
-atsipalaiduok ir kokius metus planuokit be per dideliu kaiciavimu;
sekmes planuojant 4u.gif
Atsakyti
Per TV kartą rodė jog atvežė moterį į ligoninę gimdyt, o ji net nežinojo kad laukiasi... Neįsivaizduoju kaip taip gali būti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovi @ 2005 10 10, 17:12)
Per TV kartą rodė jog atvežė moterį į ligoninę gimdyt, o ji net nežinojo kad laukiasi... Neįsivaizduoju kaip taip gali būti  doh.gif




Keliu men.buvo,kai nuveze i ligonine? g.gif
Atsakyti
man mama sake, kad jai menesines, kai su broliu buo nescia iki 5nestumo men buvo... blink.gif taciau kiek zinau tai yra labai nenormalu.... schmoll.gif
Atsakyti
Gal zinot, kokia BT buvo tom pastojusiom, kuriom buvo mmm....
Atsakyti
QUOTE(mazikeo @ 2005 10 31, 08:54)
Gal zinot, kokia BT buvo tom pastojusiom, kuriom buvo mmm....

Mane tas irgi domino, irgi visko buvau prisigalvojusi.Temperatūra po mmm turi nukristi, jei nenukris, tada galėsi darytis testą. Patarčiau geriau apie tokius dalykus negalvot, nes gali (bent jau man) sutrikdyti normalų ciklą - mmm vėluoja, o tai duoda dar daugiau valios fantazijai. Gal aš ir skaudžiai, bet per 3 bandymų metus visko patyriau.Supratau, kad reikia kuo ramiau į viską pažiūrėti, gerti vitaminus ir ,aišku, išnaudot vaisingas dieneles blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės.
mano mama kai manęs laukėsi, mmm prasirgo 2 mėn, ir kai klausiau sakė jokių pakitimų nebuvo, normalios mmm buvo ir tiek. Tai dabar ir galvoju ar tai paveldima ar ne. Nes mano giminėje, kiek žinau, tokių variantų daugiau nei reikėtų g.gif
Atsakyti
Visur ieškojau atsakymo į šitą klausimą - ar galimos tokios pat menesines jau ir besilaukiant? ir kur gi daugiau jei ne cia gali rasti atsakymus i visus klausimus.. biggrin.gif
mes intensyviai dalyvaujam procese ir labai tikimes leliuko blush2.gif
bet man problema dabar ta, kad nors esu ka tik po "savo dieneliu" kazkaip ir kvapai erzina ir pykina kartais, bet krutine skausminga buvo tik pries menesines (kazkaip anksciau kaip ir taip nebudavo) ir pavargusi ir labai jautri pasidariusi.. gal? vaistineje sake kad tokiu net teoriniu tikimybiu nera, bet iskart dave testa. Ech. ryt ryte ziuresiu, ar pastangos pasiteisino.. juk taip dirbta tiek stengtasi biggrin.gif
Atsakyti
Idomi tema.
Mano drauge, budama nescia, sirgo mmm iki 5 nestumo menesio. Vaikelis pradejo spardytis, ji nesuprato kame reikalas...Per antra nestuma mmm buvo 2 menesius. Jos mamai su ja buvo tas pats. Tokie pipirai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 17 lapkričio 2005 - 21:12
QUOTE(Aistulis @ 2005 11 17, 19:46)
Visur ieškojau atsakymo į šitą klausimą - ar galimos tokios pat menesines jau ir besilaukiant? ir kur gi daugiau jei ne cia gali rasti atsakymus i visus klausimus.. biggrin.gif
mes intensyviai dalyvaujam procese ir labai tikimes leliuko  blush2.gif
bet man problema dabar ta, kad nors esu ka tik po "savo dieneliu" kazkaip ir kvapai erzina ir pykina kartais, bet krutine skausminga buvo tik pries menesines (kazkaip anksciau kaip ir taip nebudavo) ir pavargusi ir labai jautri pasidariusi.. gal? vaistineje sake kad tokiu net teoriniu tikimybiu nera, bet iskart dave testa. Ech. ryt ryte ziuresiu, ar pastangos pasiteisino.. juk taip dirbta tiek stengtasi biggrin.gif

nagi irkokios naujienos pasidarius testa?
Atsakyti