Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir mėnesinės

Sveikutės. Mano bėda tokia: gruodžio pabaigoje, 24 dieną kažkur sirgau mm, jos tokios kaip visad buvo maždaug. Po to apie sausio 14 d pasidariau testą ir jis buvo neigiamas. Sausį nesulaukiau jau mm. Ir iki šiol jų nėra ..gal ovuliacija įvyko vėliau, bet tada jau turėjau vistiek susirgt.
4u.gif kaip čia suprast..aš pasimetus.
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(Fibse @ 2011 02 04, 01:28)
Sveikutes ,tikiuosi pataikiau i sita tema. Labai noriu vaikelio taciau turiu viena baime, todel noriu paklausti,gal pacios buvote susidure su kuo nors panasaus,gal jum taip buvo.  Viskas prasidejo pries metus, per menesiniu viena is pirmuju dienu eme mausti pilva, skausmas eme stipreti deje vaistu neturejau, pamaniau praeis nes tai normalu,deje emiau jausti vis stipresni skausma ir silpnuma,gerai,kad sedejau eme svaikti galva,vos nenualpau,bet atsigavau,parlekiau namo pilve jutau  tarsi spazmus skausmas taip nurimdavo,tai sustipredavo,is geriau nospos ir ibumetin pagulejau ir praejo ir pamisau gan ilgam sita kosmara,  vasara kbuvo uzejas tik skaudejo pilvas isgeriau ibumetin praejo viskas gerai buvo skausmas buvo tada kitoks nei anksciau be spazmu ,deje rudeni vel pajutau skausma vel tas pats bet sikart galva nesvaigo buvo bloga skaudejo,vel kaip spazmai pykino, net vemiau, tiesa ta diena maziau valgiau gal tas itakojo isgeriau ibumetin vel buvo gerai. Vel givenau ramaii be skausmo aisku menesines buvo. sausi jos uzsivelavo maniau,kad laukiuosi ,deje ne prasidejo menesines skausmas buvo ziaurus teko vel gerti ibumetin ir paguleti. Si menesi vel pajutau silpnuma menesiniu antra diena skaudejo pilva, isgeriau vaistu skaumas auksto lygio nepasieke tik pamaude. Bijau,kad per nestuma nekesciau skausmu,kad del to, gimdymas nebutu labai sunkus ir skausmingas, kad nebutu sunkaus nestumo. Gal galite,ka patarti? gal pacios esate susidurusios? o ga; tai ne kiek nesurista ir neturi nieko bendro menesines ir nestumas?
Aciu

Buna moterims ir labai skaismyngos menesines ir tokios lyg nieko nejaustu. mano mmm yra laaabai skaismyngos kartais net neatsikeliu is lovos ir niekur neinu o tai ypac vyko paauglysteje dabar gal truputi sumazejo bet vistiek be vaistu as neapseinu per mmm smile.gif na bet aisku kekvienam skausmas skirtyngas ir jei norisi suzinoti viska tiksliau reikia keliauti pas daktarele ir jinai tau viska pasakys kaip yra is tikruju smile.gif
Papildyta:
Kazkaip darosi man keista. nuo vasario 20 mazdaug gal ir angsciau jau nebepamenu pradejau jausti idomius pozymius. Krutine begalo istino, labai jautri paliko issryskejo venos jos dabar jau tikrai krutinese matomos aisku ir patamsejo aureoles, jos gana labai skausmingos , po to seke strenu ir nugaros skausmas net gulint buvo sunku pasisukti ir galiausiai pykino kartais pasvaigdavo galva ir iskresdavo saltas prakaitas (priduriu to pries mmm niekada man nebudavo) dariausi testus bet aisku buvo neigiami nes buvo per angsti tai nusprendziau palaukti iki kokios vasario 14d. ir tada juos vel daryti. bet nutiko keisciausias dalykas. mano mmm labai nereguliarios bet jei jau buna cia visa gyvenima man angsciausiai pasorodo tai tik po dveju menesiu. ir buna laaabai gausios ir skausmyngos. taigi toks dalykelis vasario 4 pavakarei sulaukiau tariamu mmm....pries tai baltai tepliojo pora dienu. jau galvojau kad cia implantacija ir truputuka pateplios apsidziaugiau . menesines labai neiprastos kaip man nes as visiskai nejauciu kad jos butu, nes seniau labai stiprus spazmai aplankydavo o biski gausiau dabar buvo tik antra diena ir po to vos ten tepliojo naktim is vis nieko ir diena irgi taip lyg yra lyg nebera. Siandien ju lyg jau ir nebera o kas keisciausia krutine mano per ta laiko nepakito ir jos neatleido ji tokia pati istinusi ir matosi venos, kartais pilvuke atrodo lyg kazkas skaidytu ir jo itraukti neimanoma. BT nzn nes dabar kur esu termometro neturiu. Taigi esu girdejusiu realiu istoriju kad moterims pirma ir kartais antra o gal daugiau nestumo menesi atdiranda tariamos mmm . aisku pirksiu testa rytoj bet butu labai idomu isgirsti ar kam nors tai yra buve ar cia tik mano fantazijos smile.gif bet jausmai realus pas mane kune o ne psihologiniai tai jau tikrai. ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare_gabanna: 08 vasario 2011 - 23:15
QUOTE(Gintare_gabanna @ 2011 02 09, 01:15)
Papildyta:

Buna moterims ir labai skaismyngos menesines ir tokios lyg nieko nejaustu. mano mmm yra laaabai skaismyngos kartais net neatsikeliu is lovos ir niekur neinu o tai ypac vyko paauglysteje dabar gal truputi sumazejo bet vistiek be vaistu as neapseinu per mmm smile.gif na bet aisku kekvienam skausmas skirtyngas ir jei norisi suzinoti viska tiksliau reikia keliauti pas daktarele ir jinai tau viska pasakys kaip yra is tikruju smile.gif
Papildyta:
Kazkaip darosi man keista. nuo sausio 20 mazdaug gal ir angsciau jau nebepamenu pradejau jausti idomius pozymius. Krutine begalo istino, labai jautri paliko issryskejo venos jos dabar jau tikrai krutinese matomos aisku ir patamsejo aureoles, jos gana labai skausmingos , po to seke strenu ir nugaros skausmas net gulint buvo sunku pasisukti ir galiausiai pykino kartais pasvaigdavo galva ir iskresdavo saltas prakaitas (priduriu to pries mmm niekada man nebudavo) dariausi testus bet aisku buvo neigiami nes buvo per angsti tai nusprendziau palaukti iki kokios vasario 14d. ir tada juos vel daryti. bet nutiko keisciausias dalykas. mano mmm labai nereguliarios bet jei jau buna cia visa gyvenima man angsciausiai pasorodo tai tik po dveju menesiu. ir buna laaabai gausios ir skausmyngos. taigi toks dalykelis vasario 4 pavakarei sulaukiau tariamu mmm....pries tai baltai tepliojo pora dienu. jau galvojau kad cia implantacija ir truputuka pateplios apsidziaugiau . menesines labai neiprastos kaip man nes as visiskai nejauciu kad  jos butu, nes seniau labai stiprus spazmai aplankydavo o biski gausiau dabar buvo tik antra diena ir po to vos ten tepliojo naktim is vis nieko ir diena irgi taip lyg yra lyg nebera. Siandien ju lyg jau ir nebera o kas keisciausia krutine mano per ta laiko nepakito ir jos neatleido ji tokia pati istinusi ir matosi venos, kartais pilvuke atrodo lyg kazkas skaidytu ir jo itraukti neimanoma. BT nzn nes dabar kur esu termometro neturiu. Taigi esu girdejusiu realiu istoriju kad moterims pirma ir kartais antra o gal daugiau nestumo menesi atdiranda tariamos mmm . aisku pirksiu testa rytoj bet butu labai idomu isgirsti ar kam nors tai yra buve ar cia tik mano fantazijos smile.gif bet jausmai realus pas mane kune o ne psihologiniai tai jau tikrai.  ph34r.gif

Atsakyti
as taip pat nebesusigaudau.. mmm velavo 9d. per ta laika, ir tikejau, kad nestuke.gif , ir vel netikejau.. dariau 2 testus - neigiami. kai pasiryzau dar viena nusipirkt, prasidejo kraujavimas (ta ryta taaaaaaaaaaip supykino, kad 100% jau galvojau, kad nestuke.gif ): 1d - rudai tepliojo, 2d sakyciau normaliai pakraujavau, 3d - jau visai nebedaug, bet lyg ir iprastai, raudonai.. sian vyras nupirko easy cup. nzn ar reikia palaukt, kol baigsis kraujavimas, ar galiu kad ir dabar g.gif nes vis tiek neramina manes ta mintis.. nors atrodo susirgus, turejau jau suvokt, kad ne, bet lyg ir papykina, nugara baisiausiai skauda, nu zodziu..keistai vis tiek.. o ir neplanavom nieko dar..
Atsakyti
Ziurekite ,mergaites ,as kelias savaites nesisaugojau ,nes labai jau lialia norisi tureti biggrin.gif ir labai tikejausi sulaukti,bet stai vakar susirgau..jei taip galima "tai"pavadinti. g.gif vos vos tepe kraujas,siandien irgi panasiai..cia tikrai kakokios nenormalios menesines,jei cia isvis jos,be to tikrosios dar uz keliu dienu tik turetu pasirodyti..Tai as kazkaip itarciau,kad galbut nescia esu.bet kiek jusu cia pasisakymu paskaiciau,tai jum menesines normalios saot budavo nestumo metu(na ,jei isvis budavo).tai as ir mastau-kas gi cia man do dalykai dedasi unsure.gif nestumo testu is anksciau esu darisu,tai neigiami buvo,bet tai per mazai laiko gal budavo nuo surum burum praeje..
Atsakyti
man irgi paskutines mm taip tepe tik,tai vakar gine prirase zvakuciu uz 50lt ir dar vitaminu planuojancioms pastoti smile.gif beje as jauciau pilvo apacios tempima
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 02 24, 15:58)
man irgi paskutines mm taip tepe tik,tai vakar gine prirase zvakuciu uz 50lt ir dar vitaminu planuojancioms pastoti smile.gif beje as jauciau pilvo apacios tempima

O sake gydytoja del ko tepe? nes man irgi paskutines mm( jei tai galima pavadinti mm) buvo laaaabai negausios, tik patepliojo ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(sahitu @ 2011 02 23, 20:31)
Ziurekite ,mergaites ,as kelias savaites nesisaugojau ,nes labai jau lialia norisi tureti  biggrin.gif ir labai tikejausi sulaukti,bet stai vakar susirgau..jei taip galima "tai"pavadinti.  g.gif  vos vos tepe kraujas,siandien irgi panasiai..cia tikrai kakokios nenormalios menesines,jei cia isvis jos,be to tikrosios dar uz keliu dienu tik turetu pasirodyti..Tai as kazkaip itarciau,kad galbut nescia esu.bet kiek jusu cia pasisakymu paskaiciau,tai jum menesines normalios saot budavo nestumo metu(na ,jei isvis budavo).tai as ir mastau-kas gi cia man do dalykai dedasi  unsure.gif  nestumo testu is anksciau esu darisu,tai neigiami buvo,bet tai per mazai laiko gal budavo nuo surum burum praeje..

Man irgi mano mėnesinės prasidėjo maždaug trim keturiom dienom ankščiau nei turėjo. Pirmą dieną kraujavo gausiai, o dabar tik pateplioja ir tiek. Dariausi vakar NT - nieko. Gal dar per anksti dariaus, bet jei jau mmm atėjo, tai manau, kad nieko ir nėra. Beja, čia ir kituose forumuose paskaitinėjus, sužinojau, kad mėnesinių nėštumo metu negali būti, moteris kraujuoja dėl kitų priežaščių, pvz kaip progesterono trūkumo.
Atsakyti
[quote=cccitrin,2011 02 24, 21:24]
O sake gydytoja del ko tepe? nes man irgi paskutines mm( jei tai galima pavadinti mm) buvo laaaabai negausios, tik patepliojo ir tiek.

ne ji nieko apie ta tepima nesake,bet mate ji kad kazkas nelabai gerai tai israse kazkokias 3zvakutes,o po ju gerasias bakterijas,tada vel pas ja nueiti,tada sake ir per echo paziures
Atsakyti
Laba dar karteli smile.gif Tai vat,noriu pasidalinti isoudziais rytiniais bigsmile.gif Pasidariau siandien testuka ir parode rausva gan neryskia juostele-vaiduokliuka vadinamaji. Sakes,o sianakt dar sapnavau kaip kalbuosi su savo vaikuciu mazu mazu tokiu biggrin.gif Bijau dziaugtis per anksti ir apsigauti,bet taaaip tikiuosi,kad nestuke tapau ax.gif Bijau darytis net kita testa,nes o kas,jei tas nerodys nestumo.. verysad.gif ui...koks keistas jausmas-pilve drugeliai skraido bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sahitu @ 2011 02 27, 11:28)
Laba dar karteli smile.gif Tai vat,noriu pasidalinti isoudziais rytiniais  bigsmile.gif  Pasidariau siandien testuka ir parode rausva gan neryskia juostele-vaiduokliuka vadinamaji. Sakes,o sianakt dar sapnavau kaip kalbuosi su savo vaikuciu mazu mazu tokiu  biggrin.gif  Bijau dziaugtis per anksti ir apsigauti,bet taaaip tikiuosi,kad nestuke tapau  ax.gif  Bijau darytis net kita testa,nes o kas,jei tas nerodys nestumo.. verysad.gif  ui...koks keistas jausmas-pilve drugeliai skraido  bigsmile.gif

kaip fainai tau!!!! clap.gif tikiuosi kad tikrai pastojai!! o as pasiskaicius forumuose nuomones,pati taip uzsimaniau vaikuuuu!!! blush2.gif aisku cia jau butu ne vienos minutes reikalas,o visam gyvenimui tai...nors man dar mazokai metu palyginus vaikams,bet noriu noriu noriu!!! wat esme tame kad ysidejau kntrc. implanta nesenai ir dabar kazkaip geda butu ait ji issiimt ;D speju juoktusi ten is manes visos gydytojos lotuliukas.gif bet ne tame esme,galbut man tiesiog truksta ryzto dar tam,o jei truksta ryzto reiskias dar ne laikas..ir manes kazkodel tokios mintys visai neguodzia... unsure.gif cia tik tarp kitko pasiguodziau ir tiek blush2.gif

o as ziuriu visai ne y tema pataikiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Itsonedesire;]: 20 kovo 2011 - 15:40
Sveikutes norejau paklausti nes nebezinau ka begalvoti ana menesi tik susirgus menesinem iskart apsinuodijau maistu bent taip maniau pora dieu pykino ir vemiau. Poto viskas baiges ir menesines gan keistos buvo skausmingos pradzioj kaip visada daugiau tik tepliojo, maniau,gal del apsinodijimo,nors dabar imu manyti gal del nestumo. si menesi menesines vel pasirode laiku pirma diena truputi pakraujavau bet ne itin gausiai antra diena ir truputi dar kraujavau, o tiek siandien tiek vakar tik tepimas ir jokiu menesiniu. kas keisciausiai pastaraiseis menesei menesines visada budavo skausmingos sikart jokio skausmo ir niekad nera taip staigiai sumazejes kraujavimas tai yra ,kad tik teptu. Ar galiu buti nescia? jei taip kada daryti nestumo testa? Apart besaikio noro valgyti ir padidejusio apetito lyg jokiu pozymiu nejauciu, nebent nuovargi. Beje saugojomes pagrinde lytinio akto nutraukimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fibse: 29 kovo 2011 - 22:31