Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai - 2

QUOTE(astoosab @ 2011 03 12, 16:57)
Tai gal galit parekomenduoti kas tie kiti? mirksiukas.gif


Tikiuos, tai nebus reklama blush2.gif Bendraujam su TG baldais. Padare virtuve, tik montuojant dureliu apdaila siek tiek apgadino, tai pasieme pakeisti thumbup.gif dabar darysimes spinta. Tikiuos ir ja nenusivilsim
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2011 03 13, 11:15)
Tikiuos, tai nebus reklama  blush2.gif Bendraujam su TG baldais. Padare virtuve, tik montuojant dureliu apdaila siek tiek apgadino, tai pasieme pakeisti  thumbup.gif dabar darysimes spinta. Tikiuos ir ja nenusivilsim



o man dar klausimas,ar jie Vilniuj dirba?Nes kontaktuose tai Kaunas..
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2011 03 13, 12:15)
Tikiuos, tai nebus reklama  blush2.gif Bendraujam su TG baldais. Padare virtuve, tik montuojant dureliu apdaila siek tiek apgadino, tai pasieme pakeisti  thumbup.gif dabar darysimes spinta. Tikiuos ir ja nenusivilsim

Gal ne paslaptis kiek Jums atsiėjo jų paslaugos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2011 03 13, 12:15)
Tikiuos, tai nebus reklama  blush2.gif Bendraujam su TG baldais. Padare virtuve, tik montuojant dureliu apdaila siek tiek apgadino, tai pasieme pakeisti  thumbup.gif dabar darysimes spinta. Tikiuos ir ja nenusivilsim


Kazin, viskas kas parodyta ju puslapyje ju paciu gamyba ? Jei taip, tai grazu. O jeigu ir kainos prieinamos, tai visai gerai g.gif Bandysiu i juos kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(astoosab @ 2011 03 10, 23:06)
na internete tikrai gražūs jų pagaminti baldai smile.gif Kaip ti šiandien išsiunčiau klausimą dėl spintos stumdomom durim be metalinių profilių. Beveik nerandu kas Vilniuj tokias gamintų arba ieškoti nemoku,tai gal kažkas darėsi ir daugiau firmų žinot? mirksiukas.gif Laukiu atsakymo iš Lino baldų. smile.gif



Sveiki,
Jus norite, kad ant zemes nesimatytu profiliu? Pvz kaip cia:
user posted image

As pats gaminu baldus ir is patirties zinau, kad lubos turi buti tvirtos, ne pakabinamos, o turi eiti blokas, nes visa apkrova eina luboms.
Atsakyti
o as ziauriai nusivyliau supermamoje "atrastu" baldininku .galvojau zmogus bijos viesumo ...nedris kiaulinti...o dabar net nekyla rankos vel is naujo ieskotis...o vaikas jau menesi ant grindu miega....jau pradedu nebetiketi kad saziningu zmoniu buna
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2011 03 14, 10:59)
o as ziauriai nusivyliau supermamoje "atrastu" baldininku .galvojau zmogus bijos viesumo ...nedris kiaulinti...o dabar net nekyla rankos vel is naujo ieskotis...o vaikas jau menesi ant grindu miega....jau pradedu nebetiketi kad saziningu zmoniu buna


O kas tokio buvo nitike?
Atsakyti
lovos jau penkis menesius laukiam nors zadejo pagaminti per 40 dienu
..jau trecia savaitgali sugadino-atvesiu setadieni....sestadieni paraso kad atves sekmadieni ...ir taip be pabaigos..tupi namuose ...lauki....
uzkniso...dar neaisku avansa atgausim...nebereikia jau man ir lovos
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2011 03 14, 13:03)
lovos jau penkis menesius laukiam nors zadejo pagaminti per 40 dienu
..jau trecia savaitgali sugadino-atvesiu setadieni....sestadieni paraso kad atves sekmadieni ...ir taip be pabaigos..tupi namuose ...lauki....
uzkniso...dar neaisku avansa atgausim...nebereikia jau man ir lovos


O sutartį pasirašėt, jei nepaslaptis kiek avanso davėte?
tai gal visiems parašykit, as jie tokie? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2011 03 14, 13:03)
lovos jau penkis menesius laukiam nors zadejo pagaminti per 40 dienu
..jau trecia savaitgali sugadino-atvesiu setadieni....sestadieni paraso kad atves sekmadieni ...ir taip be pabaigos..tupi namuose ...lauki....
uzkniso...dar neaisku avansa atgausim...nebereikia jau man ir lovos


blink.gif Dar ir taip buna! Man jau darosi neramu, nes mes virtuves baldus uzsisakem pas viena baldininka, rekomenduota is supermamu. Kazkaip ir man itarimu jau yra...Prasau parasykit i AZ pas ka gaminates lovyte....
Atsakyti
QUOTE(Snusmumrikas @ 2011 03 14, 20:08)
blink.gif Dar ir taip buna! Man jau darosi neramu, nes mes virtuves baldus uzsisakem pas viena baldininka, rekomenduota is supermamu. Kazkaip ir man itarimu jau yra...Prasau parasykit i AZ pas ka gaminates lovyte....


O kodėl į A.Ž. ?
Gal pasidalinkyte? Juk tam ir yra šį tema. Kad galėtume atsirinkti smile.gif Kas geras o kas blogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2011 03 14, 11:59)
o as ziauriai nusivyliau supermamoje "atrastu" baldininku .galvojau zmogus bijos viesumo ...nedris kiaulinti...o dabar net nekyla rankos vel is naujo ieskotis...o vaikas jau menesi ant grindu miega....jau pradedu nebetiketi kad saziningu zmoniu buna

maniskis baldininkas irgi dingo su 500lt avansu, nieko kito nematau kaip rasyti policijoj pareiskima, nes jis tik meluoja ir slapstosi.
Atsakyti