Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai - 2

QUOTE(Renata_Bo @ 2011 03 22, 21:50)

Grazu thumbup.gif ar labai teplinasi pavirsius? na turiu galvoje ar labai lieka pirstu antspaudai ant spinteliu fasado?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugyte: 22 kovo 2011 - 21:08
QUOTE(bugyte @ 2011 03 22, 23:08)
Grazu  thumbup.gif  ar labai teplinasi pavirsius? na turiu galvoje ar labai lieka pirstu antspaudai ant spinteliu fasado?
Naudojausi ja 2 metus, kai sedejau namie su vaiku tai nebuvo problema, bet ta virtuve reikalauja daaaug pastangu. Matosi viskas - kiekvienas pirstas, prisilietimas, vandens lasas ir netgi dulkes.As pasirinkau tokia virtuve tik todel kad is kambario neatrodytu kaip virtuve, bet dabar kai turiu vietos atskirai virtuvei tokiu dureliu 100% nesirinksiu. Atrodo jinai neitiketinai, kas uzeidavo i namus stovejo isiziojes, bet....jinai atima tikrai daug laiko ir verta susimastyt ar esat pasiruosusi jai tarnauti.Pasikartosiu kad atskirai virtuvei tokios nesirinkciau, bet jei vel tektu virtuve komponuot su svetaine tikriausiai vel paaukociau savo laika del grozio. Kita vertus juodas gliancas( nezinau del kitu spalvu) jau is mados iseina...Zodziu grazu, ispudinga -TAIP, praktiska - TIKRAI NE.
Atsakyti
Laba diena,
Gal kas dare Alantas firmoj? KA nors gali pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 03 22, 22:21)
Zodziu grazu, ispudinga -TAIP, praktiska - TIKRAI NE.

Kad ispūdingai atrodo, tai tikrai thumbup.gif na bet jeigu reikalauja daug dėmesio, tai ne man schmoll.gif Dėkoju už išsamų atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 03 22, 21:50)
Virtuve 2008 [/url]

Tikrai stilinga, l. gražu, kaip ir minėjai į virtuvę visai nepanašu. Aš galviju virtuvės dažyta paviršių rinktis tik viršuje, apačią neteplią. kaip manot ar taip galiu kombinuot? Gal neatims daug laiko tas viršaus valymas, jis man tikrai l. gražu.

g.gif O gal glencas aplamai eina iš mados? Kaip manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atigisa: 23 kovo 2011 - 09:12
gal kas susidure su baldu dizaineriais ? kai kurios firmos skelbiasi kad ju dizaineriai pades susiprojektuoti virtuves baldus ir pan. Ko galima tiketis is baldu dizainerio? ir ko neverta laukti...?
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2011 03 23, 11:11)
Tikrai stilinga, l. gražu, kaip ir minėjai į virtuvę visai nepanašu. Aš galviju virtuvės dažyta paviršių rinktis tik viršuje, apačią neteplią. kaip manot ar taip galiu kombinuot? Gal neatims daug laiko tas viršaus valymas, jis man tikrai l. gražu.

g.gif O gal glencas aplamai eina iš mados? Kaip manot?

Vat ir man atrodo kad jau is mados iseina. Del valymo tai zinot - jei spalva ne juoda tai visai normaliai ( ten jei matet pilkos sviesiai dar yra tai jos zyyymiai praktiskesni). Kita vertus mada ne mada o patikti jum turi o ne mados kritikams.As pati sukuriau projekta, parinkau spalvas ir kitas detales ir man buvo visiskai vienodai ar kazkam ten patiks ar ne uz tai mum su vyru labai patiko. blush2.gif Manau imanoma graziai sukombinuoti glianca su kitu pavirsium.Beje buna pusiau matinis - kazkas tarm glianco ir matinio tai sako kad irgi visai gerai valosi, beabejo jei tik ne tamsi spalva.Nors pastebejau kad ant sviesesnio kartais pasitaiko nagu lako kur rankenele doh.gif ( lyg ir ne pigiu naudojausi) Dar daug priklauso nuo rankeneliu, nes mano pvz. kur mazi kvadraciukai ju nebuvo. Spintele atsidarinejo paspaudus tai likdavo anspaudas kaskart atidarius ir uzdarius spintele.Zodziu bandykyt rinktis pusiau matines sviesesnes spalvos ir su rankenelem lotuliukas.gif O jei rimciau tai manau kai paciai bus grazu tai ir valymas daug vargo nesukels.Negaliu pasakyti - jokiu budu! tik ne juoda! - negaliu, nes taip sake man ir as vis tiek ja pasirinkau, zinojau kad sunku su ja nes grozis reikalauja auku ax.gif , bet jei nesiruosiat tarnauti virtuvei tiesiog pasirkyte praktiskesne spalva. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 03 23, 15:49)
bet jei nesiruosiat tarnauti virtuvei tiesiog pasirkyte praktiskesne spalva. smile.gif

Ačiū labai už išsamų atsakymą. Aišku, kad turi patikti, tada nesunku bus ir valyti drinks_cheers.gif. Na pasirinkimą turėsiu daryti jau labai greitai, susiplanavusi virtuvę kaip ir turiu. Reikia tik apsispręsti dėl plokštės.
Atsakyti
Renata_Bo, o kokio didumo dar + Jūsų svetainė? g.gif
Atsakyti
nu kiek suku galva del spalvu.. nieko man grazaus nesigauna:(
sakykit o gal kas zino baldu gamintojus ar ju dizainerius, kad tikrai grazia virtuve suprojektuotu? ir nereiktu sukti paciai galvos... visas temas atrodo jau perskaiciau ir susidare ispudis kad dauguma pacios viska sugalvojo ir spalvas ir medziagas isirinko, bet gal kam ir kokie baldininkai ar dizaineriai stipriai pagelbejo? ir juos rekomenduot galite?... nu nedave man dievas estetikos suvokimo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jinap @ 2011 03 24, 16:09)
nu kiek suku galva del spalvu.. nieko man grazaus nesigauna:(
sakykit o gal kas zino baldu gamintojus ar ju dizainerius, kad tikrai grazia virtuve suprojektuotu?   ir nereiktu sukti paciai galvos... visas temas atrodo jau perskaiciau ir susidare ispudis kad dauguma pacios viska sugalvojo ir spalvas ir medziagas isirinko, bet gal kam ir kokie baldininkai ar dizaineriai stipriai pagelbejo? ir  juos rekomenduot galite?... nu nedave man dievas estetikos suvokimo verysad.gif


O tai kam sukt galva, galima peržiūrėti gamintoju galerijas, katalogus ir rasti kažką tinkančio sau. Arba idėjų pasisemt. g.gif
PVZ:
http://www_dizainola...t/galerija.html
http://www.arpolis.lt/kolekcijos
http://www.rimasirjo...tuves-baldai-2/
http://www.voke3.lt/lt.php/shopc,cid.1
ir t.t. smile.gif
Nebent norite kažkokio kosmoso smile.gif Tada jau be gero dizainerio neapsiesite, plius ne kiekvienas gamintojas apsiims, kiek teko susidurti dauguma dirba standartiškai, laabai nenoriai apsiima kažką naujo kurt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alesvc: 24 kovo 2011 - 16:24
QUOTE(pupune @ 2011 03 24, 12:32)
Renata_Bo, o kokio didumo dar + Jūsų svetainė?  g.gif

Neisivaizduoju kiek ten atskirai, bet svetaines su virtuve kartu plotas tai iki 20kv buvo. Perkelem virtuve i svetaine o is senos virtuves pasidare vaiko kambarys. Kai pagalvoju kad dabar vien virtuve tiek ploto uzima.... Buvo tikrai nedaug vietos bet vistiek buvom labai patenkinti tuo ka tada turejom happy.gif
Atsakyti