Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai - 2

Sveiki, gal kuri galite parekomenduoti gera baldininka dirbanti su medzio masyvu? Busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
aktualu ir man butu smile.gif

QUOTE(vavuum @ 2012 04 23, 10:32)
Sveiki, gal kuri galite parekomenduoti gera baldininka dirbanti su medzio masyvu? Busiu labai dekinga smile.gif

Atsakyti
Zadetos virtuves foto... blush2.gif
user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(raiva @ 2012 04 23, 12:30)
aktualu ir man butu smile.gif




Sveiki,
Mes gaminomes baldus pas si baldininka. Kiek zinau jis gamina ir is medzio masyvo.
Jo darbai:
http://www.facebook.com/junrob5/photos

Likom patenkinti.
Atsakyti
palei Kauna zinau kas dirba su masyvu 4u.gif
Atsakyti
Skatinėjausi čia daug forumuose ir po to draugė parekomendavo tokią firmelę. Na, jie dar nėra senbuviai ir labai plačiai įleidę šaknis, bet nepabijojom su šeima ir pasinaudojom jų paslaugomis. Tai likome labai patenkinti kainos ir kokybės atžvilgiu. thumbup.gif O be to labai greitai sulaukėme namuose naujų baldų!!! Tai galiu drąsiai rekomenduoti baldunas.lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ana_conda @ 2012 04 24, 20:45)
Skatinėjausi čia daug forumuose ir po to draugė parekomendavo tokią firmelę. Na, jie dar nėra senbuviai ir labai plačiai įleidę šaknis, bet nepabijojom su šeima ir pasinaudojom jų paslaugomis. Tai likome labai patenkinti kainos ir kokybės atžvilgiu.  thumbup.gif  O be to labai greitai sulaukėme namuose naujų baldų!!! Tai galiu drąsiai rekomenduoti baldunas.lt  smile.gif


kaip is reklamos filmuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 04 23, 12:41)


laaaabai gražu wub.gif wub.gif wub.gif man balta spalva labai patinka thumbup.gif ir aplamai blizgios virtuvės man labai gražiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 04 23, 12:41)

Jei ne paslaptis kiek kaštavo? Galit ir į Až parašyti, jei nenorit viešai smile.gif Labai gražu, wub.gif thumbup.gif kokie išmatavimai komplektuko? nes man reiki ~ 2,97 m tai svarstau visokius variantus. ax.gif
Atsakyti
Gal kas nors gaminotės baldus firmoje "Dizaino laboratorija"? Įdomu, kaip kokybė..
Atsakyti
Gal kas gaminotės lauko baldus (žaidimų aikštelės reikia) bigsmile.gif Kur pas ką už kiek 4u.gif

Ups. Radau, kad yra lauko baldų tema ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moxe: 25 balandžio 2012 - 16:50
QUOTE(dendule @ 2012 04 23, 12:41)
Zadetos virtuves foto... blush2.gif


Labai grazi virtuve wub.gif
Isduokite kur darete ir uz kiek? blush2.gif

Mane apskritai, domina kas Vilniuje paprojektuotu virtuve man, patartu gal... Nes esu pasibraiziusi daugmaz, bet daug abejoniu yra dar doh.gif
O kol dar muras kyla yra laiko sprendimams keisti.

Gal rekomenduotumet ka nors?
Atsakyti