Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 34 tema.

QUOTE(Emukas21 @ 2011 01 07, 15:51)
Nu ok pabusiu pleksne biggrin.gif

Saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 01 07, 14:12)
Labadiena  4u.gif Kur visos dingot? uzpuste?  biggrin.gif





Nejuokauk,pliaupia pas mus nenormaliai blink.gif

Vizitas 25 diena,laukiu smile.gif

Galvoju gal reik zydras gumytes uzsidet,na bent karta per visa gydyma,o tai rozines,rozines visad. Ale jauc neisdrisiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renachiuke: 07 sausio 2011 - 16:02
QUOTE(renachiuke @ 2011 01 07, 17:01)

Galvoju gal reik zydras gumytes uzsidet,na bent karta per visa gydyma,o tai rozines,rozines visad. Ale jauc neisdrisiu biggrin.gif


Fain ir žydros, pas mane buvo, tik kažkokios gal labiau jūros žydrumo, ryškios bet gerai buvo, sekantį vizitą galvoju vėl kokias ryškesnes bandyti biggrin.gif
Atsakyti
Tai taip taip,suprantu,tkk sm tokios spalvos neturi biggrin.gif

bliamba beveik kiekviena kart bevalgant isikandu i lupu vidine puse ar zando,arba dantys pasisliko arba valgyt nebemoku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(renachiuke @ 2011 01 07, 16:20)
Tai taip taip,suprantu,tkk sm tokios spalvos neturi biggrin.gif

bliamba beveik kiekviena kart bevalgant isikandu i lupu vidine puse ar zando,arba dantys pasisliko arba valgyt nebemoku biggrin.gif



Aisku butu geriau jei dantys butu pasislinke,vilkimes kad taip ir yra. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natale @ 2011 01 04, 22:48)
Man nuiminejo metalinius virsuje ir apacioje,tai neskaudejo  g.gif bet man nuo kruminiu nuiminejo,tau gal nuo priekiniu?


Aha, man nuo priekinio nuėmė. dabar tarp dantukų tarpas pasidarė, įtariu, kad pašlifuos vieną, o tada sustums atgal.

QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 01 04, 22:48)
Jaigu neklystu, tai tau zandikauliu operacija darys? Ar nebijai operacijos? rolleyes.gif


Taip, laukiu operacijos 4u.gif Nepasakyčiau, kad bijau, nes noriu kuo greičiau wub.gif Aišku, kai ateis ta diena, tai nerimo bus pilnos kelnės unsure.gif Prieš pusantro mėnesio protinių dantukų operaciją turėjau, tai viskas liux, labai greit sugijo, jokių komplikacijų.

QUOTE(Emukas21 @ 2011 01 05, 12:27)
Laba smile.gif
as galvojau bus slyksciau ta tesla, bet siaip normaliai tik kad kai ja trauke galvojau dantis kartu istrauks biggrin.gif lotuliukas.gif


Man antspaudus jau ėmė kokius šešis kartus, tai kaskart tojs jausmas, kad visus dantis lauk ištrauks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 01 07, 14:12)
Labadiena  4u.gif Kur visos dingot? uzpuste?  biggrin.gif


Laba diena, dirbam, mokomės ir pan laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amelie* @ 2011 01 07, 22:22)
Prieš pusantro mėnesio protinių dantukų operaciją turėjau, tai viskas liux, labai greit sugijo, jokių komplikacijų.


O skaudėjo/ labai nemalonu buvo operacijos metu? blush2.gif Manęs taip pat artimiausiu metu šitas "džiaugsmelis" laukia verysad.gif, tai noriu teisingai nusiteikt. Nesvarbu ar gerai, ar blogai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 08 sausio 2011 - 00:51
Vasko pabandyk uzsidet,o jaigu nesilaiko tai vatos tamponeli makiazui valyt pabandyk  4u.gif
[/quote]

Vatos tamponėlis visai gerai, man juo teko naudotis kelis kartus 4u.gif Ir laikėsi visai neblogai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabrieliuxx: 08 sausio 2011 - 01:10
QUOTE(Twista @ 2011 01 08, 00:50)
O skaudėjo/ labai nemalonu buvo operacijos metu? blush2.gif Manęs taip pat artimiausiu metu šitas "džiaugsmelis" laukia verysad.gif, tai noriu teisingai nusiteikt. Nesvarbu ar gerai, ar blogai biggrin.gif

Man trečiadienį du protinius rauna, tiksliau operuoja, nes jų tik truputį kažkoks baltumas matosi unsure.gif O kitą likusį protinį kitą dieną blink.gif Bijau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingin @ 2011 01 08, 02:35)
Man trečiadienį du protinius rauna, tiksliau operuoja, nes jų tik truputį kažkoks baltumas matosi  unsure.gif O kitą likusį protinį kitą dieną  blink.gif  Bijau  blink.gif

sveikos visos kurios bijo protinių dantukų šalinimo. Na pati procedūra tikrai nėra maloni, bet išgyvenama. man šalino vieną protinį dantuką tai kitos dienos rytą jau nebereikejo nuskausnimamųjų, bet buvau neblogai patinus smile.gif bet jau viskas pamiršta ir praeityje 4u.gif tad nenusiteikinėkit blogiausiam ir viskas bus kuo puikiausiai smile.gif Gal dar Esha apsilankys greitu laiku ir pasidalins savo potyriais smile.gif
Atsakyti
Kur čia visos dingę? smile.gif
Atsakyti