Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 34 tema.

QUOTE(Mildutė @ 2011 01 15, 15:11)
Labas  blush2.gif  Priimsit prazuvele  blush2.gif

Neskaiciau ka praleidau, nes nemazai praleidau  blush2.gif

Buvau sausio 13d. vizite, tai pakeite abu lankus, elastikus nesioti turesiu toliau, tik dabar jau du iskarto deduosi  mirksiukas.gif  Tarpas tarp pirmuku dabar visai mazytis liko  thumbup.gif  Daugiau lyg ir viskas taip pat  mirksiukas.gif

Nepykit, kad dingau, naujas darbas... katinukas mire mano, tai nenorejau nieko tom dienom, o per sventes mama buvo grizusi, tai buvau pas ja visa laika... nuo sausio pradejau dirbti, taip kazkaip ir atitrukau nuo jusu  blush2.gif


Vargsytis maziukas,laikykis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiux25 @ 2011 01 14, 21:54)
Clarity SL? Man lyg tie Clarity SL ir Smart clip'ai vienas ir tas pats. Merginos,pataisykit jei klystu.  ax.gif


Va: Clarity™ SL Self-Ligating Brackets incorporating SmartClip™ Self-Ligating System technology, are the only ceramic brackets that are passive self-ligating and feature an open slot, true twin edgewise design. You can feel confident that Clarity SL brackets will deliver difference-making advantages throughout every phase of treatment.

Tas pats kaip metaliniai ir keramikiniai skirias tik išvaizda, tai ir Smart Clip'ai yra tie patys breketai, tik keramikiniai Clarity SL vadinas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2011 01 15, 14:19)
Vargsytis maziukas,laikykis  verysad.gif



verysad.gif

Jau savaite praejo, tai lengviau truputi, tik namie trukumas visada kazkoks...
Atsakyti
QUOTE(Mildutė @ 2011 01 15, 15:25)
verysad.gif

Jau savaite praejo, tai lengviau truputi, tik namie trukumas visada kazkoks...


Tai yra tik vienas budas issigyk kita, pades uzmirsti skausma, aisku as nesiuliau pamirsti jo, nes jo niekad nepamirsi, tiesiog bus tau paciai lengviau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2011 01 15, 14:28)
Tai yra tik vienas budas issigyk kita, pades uzmirsti skausma, aisku as nesiuliau pamirsti jo, nes jo niekad nepamirsi, tiesiog bus tau paciai lengviau  verysad.gif



Zinau, galvojau apie tai ir sakiau vyrui iskarto, kad man niekas nepakeis to katinuko... bet planuojam isvykti ilgam laikui i uzsieni pavasario pabaigoj, tai susilaikom...
Atsakyti
QUOTE(Mildutė @ 2011 01 15, 15:35)
Zinau, galvojau apie tai ir sakiau vyrui iskarto, kad man niekas nepakeis to katinuko... bet planuojam isvykti ilgam laikui i uzsieni pavasario pabaigoj, tai susilaikom...


Aaa nu tada taip smile.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Man irgi yra taspats nesišypsau vengiu to labai ir aplamai su kuriuo žmogumi rečiau bendrauju kažkaip nemalonu bendraut atroda, kad ir težiūri į mano dantis, o aš dar kai vengiu atrodo, kad dar labiau matosi g.gif Kad nors eitusi geičiau, niekas nesikeičia tarpai iki galo nesusitrauke kurie dantys prieš 8 mėn traukti, vielos dar nei kartą nekeistos, nes apačia neseniai esu susidėjusi, o vizitas 25d. bus tai laukiu nesulaukiu, gal išgirsiu, kad pagaliau vielas keis, noriu kuo greičiau elastikuu, nu noriu jau rimtesnio, bo tie paveržimai, man nieko nepakeičia tik laikas bėga, o kantrybė slenka... Čia viršų buvo padarė kaip grandinėlę tik su vielutėm ir taip stipriai užveržė, kad net po suveržmo jutau, kad dantys jautrūs, tai net kai jutau kad taip paveržė šypsena iki ausų pakilo maniau, kad nors kasnors pasikeis deja vėl klydau tas pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*sunshine* @ 2011 01 15, 14:57)
as ir sypsodavausi ir buvo labai gerai:) pries breketus vengdavau sypsotis
http://img20.imagesh...94/18515213.png

Juste, ech seni geri laikai bigsmile.gif Vaaaasara gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiux25 @ 2011 01 14, 22:52)
Sveikinu  4u.gif  Priprasi ir bus viskas ciki,man irgi is pradziu nelabai patiko,kazkokie jie dideli atrode,o dabar pripratau ir gerai,kartais net ir grazu,net pamirsau as juos. O ir sypsausi daug daugiau ir placiau. Nes zinau kad nevisi sau gali leisti tokius pinigus isleisti ant dantu,del to vietoj to kad gedytis reikia dziaugtis kad galim sau tokius dalykus leisti.  Aisku,cia tik mano nuomone... mirksiukas.gif

Tai jau niekur nedingsiu, reiks priprasti ir sypsotis biggrin.gif Tik dabar labai skauda ,maudzia viska, tai tikrai nera noro sypsotis nes dar labiau skauda.. pagal viska pirmadieni viskas aprimti turetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingin @ 2011 01 15, 00:37)
Tarp priekinių dantukų tarpas pasidarė?  blink.gif


ne. kaip tik tarp priekiniu sumazejes, o padidejo tarp 1 ir 2
Atsakyti
turiu toki idomu klausima , manau bus tos kurios gales atsakyti. O breketai buciuotis netrugdo ? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blinge @ 2011 01 15, 18:29)
turiu toki idomu klausima , manau bus tos kurios gales atsakyti. O breketai buciuotis netrugdo ?  biggrin.gif  biggrin.gif




Bent jau man, tai kol skaudejo apie tai pagalvoti nenorejau, bet po to lyg ir ne biggrin.gif O skaudejo taip, kad net buciuotis nenorejau tik tada, kai uzdejo breketus, o po to kai tik paverzia arba keicia lankus, tai tik viena diena maudzia bent jau man mirksiukas.gif
Atsakyti