Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 34 tema.

QUOTE(pantera negra @ 2011 01 18, 15:05)
Kosmaras  doh.gif  Maniau, kad tik anekdotuose taip buna  doh.gif



pasirodo ir gyvenime biggrin.gif
danti rove ketvirtadieni, kol visi uzsaldymai nuejo ir issiziojau, tai nuo vaizdelio vel viskas man nutirpo doh.gif skambinu odontologui, prashau, kad priimtu, o jis pasirodo jau isejo is darbo ir penktadieni, o tuo labiau savaitgali nedirbs doh.gif tai iki pirmadienio blioviau doh.gif
Atsakyti
Kaip as pasiilgau tu paverzimu,vizitu ir to maudimo po paverzimu biggrin.gif
Atsakyti
Emuk, man puse šešių vakare.smile.gif
blin, skauda man gomurį dabar. Išėmė kuriam laikui lanką, prikabino su grandinėle ir sagute tą dantuką, nes pasirodė kairiau, nors dešinėj pusėj jo vieta.:}
Atsakyti
natale,ir as,labai mazai siaip man skaudejo ,gal tik po kokiu 3 pirmu paverzimu ir viskas. O gal jau ir nebeprisimenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinga @ 2011 01 18, 16:59)
Emuk, man puse šešių vakare.smile.gif
blin, skauda man gomurį dabar. Išėmė kuriam laikui lanką, prikabino su grandinėle ir sagute tą dantuką, nes pasirodė kairiau, nors dešinėj pusėj jo vieta.:}


Gal susitiksim nes man 16,50h, tai kol mane sutvarkys ir tavo eile ateis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2011 01 18, 19:28)
Gal susitiksim nes man 16,50h, tai kol mane sutvarkys ir tavo eile ateis  thumbup.gif



visai gali būti! thumbup.gif o ką tau planuoja daryti?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2011 01 18, 16:21)
pasirodo ir gyvenime biggrin.gif
danti rove ketvirtadieni, kol visi uzsaldymai nuejo ir issiziojau, tai nuo vaizdelio vel viskas man nutirpo  doh.gif  skambinu odontologui, prashau, kad priimtu, o jis pasirodo jau isejo is darbo ir penktadieni, o tuo labiau savaitgali nedirbs  doh.gif  tai iki pirmadienio blioviau  doh.gif

ne nu čia tai žiauru.... doh.gif doh.gif doh.gif bandyk kokią kompensaciją prisiteist biggrin.gif JAV gal ir pavyktų tą padaryt, deja LT liktum nesuprasta biggrin.gif biggrin.gif kas dėl maisto, tai aš pradžioj per anksti įsidrasinau ir valgiau jau po mėnesio džiūvėsius - daugiau nebevalgau nes pamečiau breketą per juos doh.gif o dabar valgau ir keptą duoną ir riešutus - aišku LAAABAI RETAI , ir atsargiai...
Atsakyti
QUOTE(Džinga @ 2011 01 18, 20:44)
visai gali būti! thumbup.gif o ką tau planuoja daryti?


Net nezinau ka, ateisiu ir suzinosiu, gal keis apacioj lanka nes ana kart nekeite smile.gif
Atsakyti
Emuk, su 5 menesiais thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
blinge, bučiuotis netrukdo lotuliukas.gif nors su viršum ir apačia nebandžiau, ti su viršum lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Buciuotis tikrai netrukdo,pas mane ir apacia ir virsus. Maniskis sake kad galetu paneigti visus mitus apie merginas su breketais (jei kas paklaustu), nei mes svepluojam,nei buciuotis trukdo nei baisiai atrodom su jais nei pan.,kaip kad kiti turi numone susidare. ax.gif Jis kai pirma karta mane pamate su breketais,sako: I will get u a t-shirt with I'M OVER 18!! on the back. lotuliukas.gif

KAVYTE: ir as prisidedu prie sveikinimu,nuostabi sypsena. 4u.gif
Papildyta:
[quote=Twista,2011 01 16, 19:38]O man kaip tik sakė, kad po rovimo turi praeit ne daugiau kaip savaitė (t.y. kad dar nebūtų užgiję viskas) ir uždės breketus smile.gif
[/quote]


Man reikejo 6 arba 8 rauti, tai isrovem 6. Ortodonte sake geriausiai po rovimo savaite arba dvi deti breketus,kad skyle nepradetu trauktis.Lengviau pradeti stumti kita danti ten. Bet cia gal del to kad man reikia i israuto stumti kita. ax.gif
Papildyta:
[quote=Mingin,2011 01 17, 16:56]Tika grįžau iš KMUK išrovė 2 retinuotus protinius apačioje ir vieną viršuje pilnai išdygusį. Apačioje siusiuvo, o viršui ne, viršutins nenustoja kraujuoti jau visą valandą...  verysad.gif  visa burna nutirpus, gerai kad dar neskauda.. bet procedūra ne iš maloniausių  unsure.gif  ar juk ilgai kraujavo??
[/quote]


Man 6-uka isrovus kraujavo 24 valandas. O uzsaldyta buvo taip kad net akies toj pusej nejauciau. Nemoku net apsakyt koks jausmas buvo,akis nevalingai mirkcioja,asaros bega,toks saltukas aplink akies obuoli jautesi is vidaus...Bet visvien biski jauciau kai rove. Brrr...nemalonu net prisimint... mellow.gif

Papildyta:
Tai vat jau menesi kankinuosi su visokiais dantu rovimais. Isrove du protinius, po savaites viena sveika toj pacioj pusej (beje, kaip anekdote isrove ne ta  doh.gif  bet Andrius sake, papildomai teks panesiot 1 menesi breketus). O jau nuo vakar esu su geleziukais. Pas mane paprasti metaliniai. Valgau maista kosiu tipo ir tai skauda viska. Kur dantis isrove ne tik, kad skauda, bet ir nepatogu, nes teisingo danties atsikast maistui nera. O prie visu dziaugsmu rytoj istrauks kitoj pusej protinius.
Su visom siulem skrendu atgal i status, ten ieskosiu, kas tuos siulus isims  doh.gif 
O paskui nueisiu paverzimui pas odontologa JAV, kuris aisku neapsidziaugs nemenka suma prarades  biggrin.gif
dar turiu klausima, ar imanoma bus kada nors valgyt normalu, ne kosiu tipo maista ir kada  biggrin.gif  bigsmile.gif
[/quote]

Sveika prisijungusi 4u.gif
Man ir taip pat.As su ta puse kur 6 rautas isvis nevalgau,l.nepatogu,skyle didele likus, o ir ta puse man l.skauda,nei kast nei kramtyt nei minciu negali buti,tas pats su priekiu. Tai viska ka galiu valgau tik su kaire puse. Siek tiek kietesni maista turetum galet pradet valgyt uz kokios sav gal dvieju, siaip cia labai individualus reikalas,kaip kam... mirksiukas.gif O tai tau taip ortodontas ir pavers,nesvarbu kad ne pas ji dejais??? blink.gif Pas mane tai atsisake net viela nukirpt kur islindo,o apie paverzimus jokius net kalbos negal buti. Nes "tipo" nezino koki mano ortodonte gydymo plana pasirinkus,jokiu uzrasu,atspaudu neturi ir t.t.. Kaip idomiai cia tau iseis.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabiux25: 18 sausio 2011 - 22:58
QUOTE(gabiux25 @ 2011 01 18, 22:50)
O tai tau taip ortodontas ir pavers,nesvarbu kad ne pas ji dejais???  blink.gif  Pas mane tai atsisake net viela nukirpt kur islindo,o apie paverzimus jokius net kalbos negal buti. Nes "tipo" nezino koki mano ortodonte gydymo plana pasirinkus,jokiu uzrasu,atspaudu neturi ir t.t.. Kaip idomiai cia tau iseis.. g.gif



tai as pasirinkau ta gydymo plana, kuri pasiule JAV gydytojas, tik tiek, kad pagal ta plana breketus man klijavo lt. Su juo kaip ir sutarta, klausiau, sake priziures mane. baikit gasdint, as dar tik penktadieni skrendu atgal, nervuosiuos dabar, kad nepriims manes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2011 01 18, 12:36)
o man uzdejus breketus sake pamirst riesutus ir tokio kietumo maista visam breketu nesiojimo laikui.


Labuka, as irgi valgau viska essen.gif is pradziu buvo sunkiau bet po kiek laiko ismokau valgyti ir kieta maista ax.gif
Atsakyti