Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 34 tema.

Oho, kokie įdomūs tiek vidiniai breketai bigsmile.gif

Aš po vizito, nieko gero nedarė, pakeitė viršuje gumutes tas permatomas ir apačioje grandinėlę, kad išsitiesintų iki galo dantukas. Ilgai tempiasi man ta apačia, nekeista viela dar nei karto rolleyes.gif kitas vizitas tik vasario 22 unsure.gif nes gydytoja atostogaus, tai čia mums visoms pas Budrienę matyt tarpai ilgi bus tarp vizitų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 01 04, 20:08)
Aš po vizito, nieko gero nedarė, pakeitė viršuje gumutes tas permatomas ir apačioje grandinėlę, kad išsitiesintų iki galo dantukas. Ilgai tempiasi man ta apačia, nekeista viela dar nei karto  rolleyes.gif  kitas vizitas tik vasario 22  unsure.gif  nes gydytoja atostogaus, tai čia mums visoms pas Budrienę matyt tarpai ilgi bus tarp vizitų  rolleyes.gif

Aha, man irgi vasario 22 d., nors dar siūlė sausio gale, bet nusprendėm vėliau smile.gif

O man šiandien irgi nieko nedarė ypatingo, nieko ir nesumokėjau thumbup.gif kitą vizitą išsiprašiau apačios, taigi lauksiu jau clap.gif dar kur man dėl krūminio galvos skausmas buvo, tai pasirodo jį tikrai į kitą pusę suka, nes normaliai sakė užtruktų vien tą dantį atsukti 1,5 metų, taigi greitumo sumetimais man čia, sakė nieko net nesimatys kad ne taip jis stovi smile.gif o dėl protinių irgi sakė rauti nereikia, poliklinikos daktariūkštės matomai nusišnekėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blaze @ 2011 01 04, 21:43)
Aha, man irgi vasario 22 d., nors dar siūlė sausio gale, bet nusprendėm vėliau smile.gif

O man šiandien irgi nieko nedarė ypatingo, nieko ir nesumokėjau thumbup.gif kitą vizitą išsiprašiau apačios, taigi lauksiu jau clap.gif dar kur man dėl krūminio galvos skausmas buvo, tai pasirodo jį tikrai į kitą pusę suka, nes normaliai sakė užtruktų vien tą dantį atsukti 1,5 metų, taigi greitumo sumetimais man čia, sakė nieko net nesimatys kad ne taip jis stovi smile.gif o dėl protinių irgi sakė rauti nereikia, poliklinikos daktariūkštės matomai nusišnekėjo biggrin.gif


Ir aš nemokėjau, net nustebau laugh.gif
Atsakyti
Kokie idomus vidiniai breketukai,dar nebuvau macius bigsmile.gif
O man pradejo gale viela draskyti zandus doh.gif ,tai dabar uzsiklijavau tos silikonines mases,super, jau jauciu kaip apmalso skausmas,pradejo gyt. Geriausia tai kad nereikia kiekviena kart jos nusiimt kai nori uzkandziaut,nes as vis pamirsdavau wax'a tai prisivalgydavau jo. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Vakar nuėmė man vieną breketuką (keitė kitu), vajeee, menkas malonumas, tai kaip reiks visus atlaikyti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amelie* @ 2011 01 04, 20:34)
Vakar nuėmė man vieną breketuką (keitė kitu), vajeee, menkas malonumas, tai kaip reiks visus atlaikyti?  blink.gif



O kodel tau ji pakeite kitu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiux25 @ 2011 01 04, 22:38)
O kodel tau ji pakeite kitu?  blink.gif


Neįsivaizduoju blink.gif Gal kad dantuką kitaip pasuktų g.gif
Atsakyti
Man nuiminejo metalinius virsuje ir apacioje,tai neskaudejo g.gif bet man nuo kruminiu nuiminejo,tau gal nuo priekiniu?
Atsakyti
QUOTE(*Amelie* @ 2011 01 04, 23:34)
Vakar nuėmė man vieną breketuką (keitė kitu), vajeee, menkas malonumas, tai kaip reiks visus atlaikyti?  blink.gif

Jaigu neklystu, tai tau zandikauliu operacija darys? Ar nebijai operacijos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amelie* @ 2011 01 04, 20:34)
Vakar nuėmė man vieną breketuką (keitė kitu), vajeee, menkas malonumas, tai kaip reiks visus atlaikyti?  blink.gif

man tai kai breketukus nuiminejo tai isvis menkniekis palyginus su tuo, kaip po to vale klijus ir poliravo dantis. buvo ilgiausias pusvalandis (ar kiek ten truko) koks tik gali buti doh.gif
Atsakyti
Labas rytas, vakar buvau pas gydytoja, pakeite vielute i storesne, siandien siek tiek maudzia galinius dantukas, bet siaip viskas ok. smile.gif Kovo 1 d. jau des apacia. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inggusik: 05 sausio 2011 - 07:38
QUOTE(ajaja @ 2011 01 04, 23:50)
man tai kai breketukus nuiminejo tai isvis menkniekis palyginus su tuo, kaip po to vale klijus ir poliravo dantis. buvo ilgiausias pusvalandis (ar kiek ten truko) koks tik gali buti  doh.gif

MAn irgi nuemimas dzin,bet kai slifavo... blink.gif O apie antspaudus isvis tyliu..Kai pries breketusa dejo,viskas ok..O nuemusi,neimanoma buvo nuimt anstpaudu,ne smane pykino,krate,nes tiek privare tos teslos,su gerkle viskas lietesi..Tai kita karta atejau..
Atsakyti