Įkraunama...
Įkraunama...

Gastritas

pirmiausia reikia nueiti paziureti kas skrandy dedas, praryt zarnike taip sakant kad butu 100% aisku. man gastrita nustate gal kai 16-kos buvau, priepuoli kad skaudejo ziauriai turejau tik viena(pati pirma)raize skrandi, isvemiau mamos pyraga, negalejau pasikelt is lovos, net snopavau kaip astimininke, iki tualeto vos pasliauzdavau, veliau jie tokie budavo savaitiniai kai nieko visiskai nevirskina, slykstu vaiksciot visa diena su rytiniu sumustiniu ir sriuba pietums doh.gif dabar negaliu valgyti silkes, visu desreliu ir desru, rukytos zuvies, vaniliniu ledu, keptos duonos ir dar n visokiu skanumynu nes momentaliai stoja skrandis, skauda galva... anksciau gerdavau enzistali, paskui teta is lenku parvezdavo festali, mezimas nepadeda, tai tiesiog kenciu arba einu miegot biggrin.gif
apie gastrita galima faktu pasiskaityti cia
Atsakyti
dekui,matyt.kad teks eiti tikrintis,nors nezinau jei neskaudes ar prisiversiu eiti ir ryti ta zarna :wacko:valgyt lygtai viska galiu,bet aisku dabar ziuriu ka ir pykinimo nera tik tie priepuoliai siaubingi kad buvo,galvojau uzdusiu,issigandau,nu ziuresim kaip toliau,bet jau aisku,kad cia visam gyvenimui bus su tuo skrandziu dabar mastau.gif pasiskaitysiu dar aciuks.gif
Pasiskaiciau,gali buti,kad nuo aspirino prasidejo ir stresas+ :unsure:nes su maistu as tai prisiziuriu visada,retai ka astraus ar ten rukyto valgau,su kava ir rukymu aisku dabar pristabdziau schmoll.gif (nors rukau palyginus nedaug pagal nuotaika smile.gif )
Neiseina tokia jau sveikuole buti,gyvenimas nera paprastas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumis: 14 liepos 2009 - 18:02
na ganetinai bjaurus dalykas, kai negali visko valgyt(noreciau kiausinienes su paprika labai, bet negalima).
gali buti ir ne visam gyvenimui mirksiukas.gif laikantis dietos, sveikai, tinkamomis porcijomis maitinantis, ribojant aspirinus analginus edancius skrandi, galima ir susigrazinti sveikata mirksiukas.gif tik as neturiu tiek kantrybes biggrin.gif
Atsakyti
Tai jo sunku kai negali visko valgyti ,o norisi g.gif,kad as ir valios neturiu,kartais zinai .kad negerai,o valgai,paskui kenti ta ikyru skausma schmoll.gif
Siandien man vel maudimas po pietu uzejo,o ka valgiau g.gif omleta su juoda duona,atrodo nieko tokio,gal duona netiko su saulegrazom g.gif isgeriau mezymo dvi,tai nueme,nu sakes reiks varyti pas daktariuksti unsure.gif kita savaite planuoju jau.
Tiesa ar gerai tos bulviu sultys pagerti?Berods valanda iki valgio puse stiklines reikia? g.gif Dar reiks atsisiusti linu semenu is Lietuvos,nes cia nera schmoll.gif
Nu ka laikykimes 4u.gif
Atsakyti
nueikit, issitirkit, zinant priezastis galima skirti ir gydyma ar tinkama dieta mirksiukas.gif as su visokiom sultim neeksperimentavau, tiesa geriau kazkoka arbata pries valgi, bet reto slykstumo, tai meciau schmoll.gif
Atsakyti
Skrandzio skausmus tinka gydyti ir su senu ,geru vaistuku maalox, bent jau man tai jis nuima skausmus, rugstis.
Atsakyti
Girdejau apie Malox geru atsiliepimu,o kaip ji vartoti,kasdien ar kaip skausmas uzeina? g.gif
Atsakyti
Help,kaip gydotes gastrita?as jau nebezinau ka daryt.jau hemoglobinas nukrito,svoris nukrito,gresia anoreksija....
Atsakyti
Sakyciau Lucero reiktu rimtai su gydytojaiis pasikonsultuoti....
Cia mes tik siaip patarimais dalinames,o pas tamsta jau rimta labai cool.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumis: 26 rugpjūčio 2009 - 11:10
QUOTE(lucero @ 2009 08 26, 06:47)
Help,kaip gydotes gastrita?as jau nebezinau ka daryt.jau hemoglobinas nukrito,svoris nukrito,gresia anoreksija....

lucero aš irgi jau trys savaites kenčiu nuo gastrito,skausmai užeina ryte ,pavalgius ir vakare.O buna kad ir visą dieną vaiksčiuoju su skausmai skrandyje doh.gif Manau man paūmėjo gastritas nuo streso ir plius dabar valgau nemažai šviežių vaisių, daržoves mėgstu .O mums negalima piknaudžiauti šviežiomis daržovemis ir vaisius reikia nerugsčius valgyti verysad.gif Pastebėjau kai sukramtau šviežią morką iškarto graižymas skrnadyje užeina. Geriu aš Raniberl nakčiai, bet man pasake pusbrolis jis studijoje mediciną, kad Raniberlas gali padėti kai juo nepiknaudžiauji,o man gydytoja sake gerk nakčiai vos ne mėnesį g.gif Paskui vidurių lašus geriu, espumizno kai putimas užeina ( o pilva pučia laaabai dažnai),Mezima, dar iš lino semenų arbatą darau. Oj,kuo aš tik negeriu, bet žinok kažkaip nelabai man padeda.Bet vą linai tai tikrai nuima skausmą. Dar arbatos daug šiltos geriu,pvz. ramunelių,čiobrelio. Ir žinoma mažiau visokio sunkaus maisto. Košes valgyk,sviestelių truputuką koše pagardink, mėsyte virk arba troškink. Valgyk tik aišku reikia gaminti kitaip, geriau troškinti arba virti. Aš kepto visai negaliu valgyti.Jeigu tik laaabai retai šašlykus suvalgau ,bet jie kepami ant ugnies tai manau visai neblogai kartais save tokių maistų palepinti.Laikykis, žinau žinau koks tai nemalonus ir varginantis skausmas verysad.gif console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 26 rugpjūčio 2009 - 11:17
Ačiū Ksėna , man ir taip pat yra,numečiau 25 kg,geriu lanzul...linu semenis,cinamona...bet nezinau matyt dar stresas ar kas prisideda...sad.gif valgyt nebezinau ka jau,o cia yra pasveikusiu nuo gastrito?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 08 26, 13:10)
Ačiū Ksėna , man ir taip pat yra,numečiau 25 kg,geriu lanzul...linu semenis,cinamona...bet nezinau matyt dar stresas ar kas prisideda...sad.gif valgyt nebezinau ka jau,o cia yra pasveikusiu nuo gastrito?

Nėra už ką lucero mirksiukas.gif Man atrodo kad tu ir pati žinai ką reikia daryti . O dėl pasveikimo man pavyzdžiui skrandis pradejo skaudeti nuo 12 metų,surado opele ir uždegimą ,bet paskui ir vėl skrandys aprimo. Vėliau vėl skausmai pradejo kamuoti. Bet šiaip girdėjau kad yra pasveikusiu nuo gastrito g.gif O dabar ir vėl skauda doh.gif Šiandien jau Raniberlo išgeriau ir vidurių lašiukus,fui kartus labai bet man padeda biggrin.gif Valgiau pvz. troškintos daržoves ir veršienos-kiaulienos kukulius,po tokio maisto man skrandis niekada neskauda,o va suvalgyčiau kokio kepsnio kepto su rebalais...Nenoriu ir rašyti pati žinai koks skusmas tada buna doh.gif
Gerai ikiukas ,šiandien dar į polikliniką vakare važiuosiu,o rašysiu taip jau AD temoje. biggrin.gif
Papildyta:
Oho 25 kg. numetei ....Tai laaaaaaaabai daug doh.gif O grinai nuo tuo kad negali normaliai valgyti dėl gastrito ar yra dar kita priežastis blink.gif O koks tavo ugis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 26 rugpjūčio 2009 - 14:03