Įkraunama...
Įkraunama...

Gastritas

QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 21, 10:24)
gert galima.beje sio temoj is manes issisaipe,bet nepaliauju kartot gerkit vandens su druskyte. bigsmile.gif man pradejus gerti apie 3litrus i diena,pradejo tvarkytis skrandukas. bigsmile.gif

Aš bandžiau su tuo vandeniu, ale niekaip neišeina jo tiek išpimpyt doh.gif
Bandžiau skaičiuot kiek apskritai per dieną išgeriu cool.gif tai 1-1,5, niekaip daugiau netelpa
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 03 21, 11:27)
Aš bandžiau su tuo vandeniu, ale niekaip neišeina jo tiek išpimpyt doh.gif
Bandžiau skaičiuot kiek apskritai per dieną išgeriu cool.gif tai 1-1,5, niekaip daugiau netelpa

is pradziu ir man taip buvo.zinai kaip as darau?prisipilu nuo mineralinio 3 litru buteli ir per diena maukiu.2 stik.-ryte prabudus,[iskart i tualeta],2 stik.pries pusrycius pusvalandi,[jau 1 litras],2stik.pries pietus 2stikl.pries vakariene[jau 2litrai].dar tarp valgymu ikalu po stikl.kaip ipranti,visai nieko.bet butinai druskytes-jisukuria tam tikra osmosini slegi,kuris reikalingas,kad vanduo prasiskverbtu i lasteles. bigsmile.gif
Atsakyti
O kaip skonis/ Ar labai šlykštu

Man tai sakyciau net labai skanu, pirma karta kai issiviriau pasiruosiau gerti slikstyne, bet buvo taip blogai, kad viska buciau isgerus. O buvau nustebus visai skanu, bent man rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ramsaite @ 2007 03 21, 12:01)
O kaip skonis/ Ar labai šlykštu

Man tai sakyciau net labai skanu, pirma karta kai issiviriau pasiruosiau gerti slikstyne, bet buvo taip blogai, kad viska buciau isgerus. O buvau nustebus visai skanu, bent man rolleyes.gif

reiks išbandyt. Tai jos rūgštis numuša? g.gif
Atsakyti
Kaip as suprantu tos gleives padengia skrandzio ir stemples gleivine ir neleidzia rugsciai dirginti, turbut ir mazina kazkiek rugsti g.gif
Atsakyti
as siuo metu geriu nexium -40mg,,tai lyg ir nieko, bet pabandziau 20mg,,ir vel blogai,,gal dar kas juo gydotes smile.gif
Atsakyti
As tai turejau bakterija, rado man ja. Gydziausi pora antibijotiku ir omeprazol 20mg 2 kartus dienoj. Pirmas tris dienas buvo super, savijauta zenklei pagerejo, veliau su kiekviena diena blogiau. Baigiau gert as antibijotikus, tai tai rugstys kilo siaubas. Nepadejo nei omeprazol man. Meciau visus vaistus ir pradejau saziningai virtis linu semenys. Savijauta mano pagerejo. Kol verdu viskasd gerai, bet kokias 3 dienas nustoju ir ima bloget, tik kad va as niekaip nesugebu reguliariai taip kokias tris savaiteles pagert, pageriu kokias 5 dienas reik isvaziuot ir vel nustoju...
Atsakyti
,,truputi nesuprantu, juk sako kad suriai negalima, o surus vanduo nekenkia ?
Atsakyti
QUOTE(ursule @ 2007 04 13, 23:09)
,,truputi nesuprantu, juk sako kad suriai negalima, o surus vanduo nekenkia ?

aisku kad nekenkia.bedruske dieta yra is viso nesamone.juk organizmui reikia druskos.kai stato laseline taigi ten buna druskos tirpalas.paziurek kai zmogus nusividuriuoja kiek skysciu netenka-is karto stato lasaline.o mes namuose druskos gal ir pakankamai naudojam bet vandens mazai geriam. schmoll.gif gastritas,zaizdos skrandyje-tai organizmas prasosi vandens.atsiversk puslapi-JUSU KUNAS MALDAUJA VANDENS,daug kas paaiskes. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 13, 22:25)
aisku kad nekenkia.bedruske dieta yra is viso nesamone.juk organizmui reikia druskos.kai stato laseline taigi ten buna druskos tirpalas.paziurek kai zmogus nusividuriuoja kiek skysciu netenka-is karto stato lasaline.o mes namuose druskos gal ir pakankamai naudojam bet vandens mazai geriam. schmoll.gif gastritas,zaizdos skrandyje-tai organizmas prasosi vandens.atsiversk puslapi-JUSU KUNAS MALDAUJA VANDENS,daug kas paaiskes. biggrin.gif

Taip taip, juk kai nori ligoninėj atstatyt vandenį organizme, stato lašalinę su Natrio chloridu lygtai, t.y. su druska
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 14, 12:07)
Taip taip, juk kai nori ligoninėj atstatyt vandenį organizme, stato lašalinę su Natrio chloridu lygtai, t.y. su druska

teisingai.ta as ir norejau pasakyti. bigsmile.gif
Atsakyti
merginos, o ka valgyti?as nesuprantu ar man rugstis kyla, tiesiog sustoja skrandis ir viskas... po paskutinio gastrito priepuolio(skrandis nevirskino pusantros savaites)visai nieko negaliu valgyti. apie silke ar kotletus net nekalbu, nebent ant nakties, ryte vel gerai buna. ar valgot kas pagal dietas "skrandininkams"?
jauciu teks sesti ant bulviu kosiu ir sriubu, nes jau nebegaliu taip gyvent, o vaistu gert neapsimoka, nes tik pinigus i bala metu
Atsakyti