Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio šventimas Vilniuje,jo apylinkėse

QUOTE(ievoole @ 2013 06 04, 19:55)
bet žinokite, kai aš skambinausi dėl savo vaikų gimtadienio, tai dar vieną smulkmeną sužinojau, kad prie pavėsinės mokesčio dar reikia susimokėti už kiekvieną įeinantį svečią jų parko lankymo mokestį wink.gif

tai man išėjo per brangu, šeimos narius suskaičiavus  smile.gif

Šakės doh.gif Čia Lietuva rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(almg @ 2013 06 04, 14:29)
kas yra šventę ČILI picerijose, pasidalinkit prašau įspūdžiais 4u.gif
http://test.cili.lt/...imtadienis_pica



Priklauso koks vaiko amžius?

mes šventėm 6 tortadieni, bet. mes į picerija važiavom tik picų ir koktelių (imėm ir kepimą jubiliato picą) Bet mūsų šventė prasidėjo lazeriuose it tik valgyti ten važiavom...


QUOTE(neuzmirstuole @ 2013 06 04, 18:10)
Patys ten nešventėm, bet teko dalyvauti draugės sūnaus gimtadienyje. Nepatiko. Perzonažas nesugebėjo užimti vaikų, plius kavinėje buvo dar žmonių, kuriuos erzno vaikų begiojimas, o kadangi vaikams  nepatiko jiems siūlomi žaidimai, jie pradėjo eiti galvom.


taip ir pas mus personažas silpnas buvo, nesuvaldė vaiku, reikėjo tėvų pagalbos. Bet, normalu, nes programa labai pigi gaunasi... geri animatoriai 200 kainuoja o ne 50 Lt smile.gif tai įvertinus, aš didelių reikalavimų jiems nekėliau, ir tik dėl to, kad mes išsidukom Lazeriuose, o picerija tik užkandžiū vieta buvo. Vien picerijos tikrai būtų permažai.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2012 03 16, 16:43)
Na negaliu neparasyti.

Ieskojom kur 3 metukus atsvesti.

BIG atsidare zaidimo kambarys, grazu. 3 gimtadieniai vienu met, bet kaina tik 200LT ir ieina animatorius. Super....paskui paaiskejo, kad PRIVALOTE pirkti viska is ju. I(ndus, gerimus, maista karsta, salta. Is kazkokiu katalogu....
apie tai niekur ju svetaineje naparasyta. Bukit budrus.

Nei akropolis, nei drugelis tokiu nesamoniu nereikalauja! blink.gif


Bukite budrus! BIGO vaiku svenciu organizatoriai, skelbia paslaugu pradines kainas bei vilioja nuolaidomis, o kai atvyksti derinti svente vaikams , kaina pakyla dvigubai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ponia.s: 26 birželio 2013 - 11:17
QUOTE(ponia.s @ 2013 06 26, 12:09)
Bukite budrus! BIGO vaiku  svenciu organizatoriai, skelbia paslaugu  pradines kainas bei vilioja nuolaidomis, o kai atvyksti derinti svente vaikams , kaina pakyla dvigubai.


Mamos, viska reikia perskaityti iki galo. Nebuna nieko nemokamai ar pigiau negu kitur.
Esam svente ir drugelyje ir OZE ir Akropoljyje. BIGE patiko labiausiai. Su vaikais visas 2.5 val buvo lakstoma, sokama ir t.t

Mokejome 350lt + 30lt uz tevelius.
user posted image



Atsakyti
Mes taip pat esame svente ir akre ir oze ir bige. Maziausia patiko bige.
Atsakyti
Mes jau po gimtadienio šventės "Drugelyje". Viskas labai patiko ir tiko visiems. Užsisakėm personažą, kuris puikiai susitvarkė ir sugebėjo sudominti vaikus. Labai patiko tas, kad jokie pašaliniai neįleidžiami, erdvė ne per didelė (galėjome stebėti, ką veikia atžalos). Daug įvairių, nenudėvėtų žaislų įvairaus amžiaus vaikams.
thumbup.gif
Rekomenduoju!
Atsakyti
norime ir mes papasakot apie savo gimtadienius:)) 1 ir 2 mano Karalienes gimtadieniai buvo namuose. 3-cias zaidimo kambary "Arlekinas"http://www.vaikuzaidimukambarys.lt/.Kambarys svarus,jaukus,administracija ir personazas buvo super!!! Aciu Jums dar karteli:)
4-tas gimtadienis svientem Botanikos sode Vilniuje. Rezervavome puiku nameli(moketi nereikejo) ir gavome nuo kriksto mamytes duovanu pasivazynejimas su poniu. Tai beveik valanda visi mazi sveciai bendravo su poniuku:)
5-ta gim. planojame daryti Trakuose.Programoje butu:plaukimas laivu su fejerverkais ir tortu:)))
Atsakyti
Laba,
gal zinot, kas pucia muilo burbulus, bet ne firmos, nes kainos nemazos smile.gif, gal kas savo malonumui uzsiima ir noretu uz pinigeli kokia valandele vaiko gimtadieni papusti smile.gif
Vilnius
Aciu
laukiu ziniu i az
ACIU
Atsakyti
sveikos , galiu drasiai rekomenduoti zaidimu kambary "Ciuku ciuku". Nuostabi, moderni erdve tiek vaikams, tiek teveliams. Sventeme mano mazosios 3aji gimtadieni, visi liko suzaveti.
Atsakyti
QUOTE(deimantute81 @ 2013 07 21, 14:23)
sveikos , galiu drasiai rekomenduoti zaidimu kambary "Ciuku ciuku". Nuostabi, moderni erdve tiek vaikams, tiek teveliams. Sventeme mano mazosios 3aji gimtadieni, visi liko suzaveti.

Kas ieina i ta kaina? Ar buvo kazkokia programa? Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo menininke: 28 liepos 2013 - 21:41
QUOTE(menininke @ 2013 07 28, 22:37)
Kas ieina i ta kaina? Ar buvo kazkokia programa? Aciu


Na negi dar nepabodo tie žaidimų kambariai, kad temoje "kur ir kaip švęsti" tik apie juos ir kalbate. Ir beje, kokia ta Jums visoms priimtina kaina yra, kiek linkusios apskritai gimtadieniui išleisti, ir ko tikitės. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tevas ant arklio @ 2013 07 29, 09:09)
Na negi dar nepabodo tie žaidimų kambariai, kad temoje "kur ir kaip švęsti" tik apie juos ir kalbate. Ir beje, kokia ta Jums visoms priimtina kaina yra, kiek linkusios apskritai gimtadieniui išleisti, ir ko tikitės. cool.gif

Teveliams gal ir pabodo, bet vaikams tai nevisiems, nebent ten vazineja kas savaite.Mano panele savo 5metu gimtadieni nori svesti Akropolyje, bet man tai ten toks haosas, kad tikrai nenoreciau, todel ir dairausi kazka panasaus su mazesniu buriu vaiku:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo menininke: 30 liepos 2013 - 21:13