Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio šventimas Vilniuje,jo apylinkėse

QUOTE(svetelis @ 2015 06 05, 11:36)
parasykit kaina.


taigi atidarykit ju puslapi (www.megintuvelis.lt), ten yra kontaktai, parasykit emaila, viska labai konkreciai atraso 4u.gif

musu svente kainavo apie 600Lt, bet patariu klausti asmeniskai, nes gal kaina priklauso nuo programos
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2015 05 18, 20:48)
Kokia kaina uz val ? Ir ar galima nestis savo maista, torta ?  4u.gif


Ka tik atsventem gimtadieni SKy parke, vaikams patiko thumbup.gif thumbup.gif gimtadienio kambario nuoma 58-70 eur uz 2,5 val. (priklauso koks kambarys) . Kambaryje yra arbatinukas, truputis vienkartiniu indu, uzsisakem pica is salia esancios picerijos, atsivezem torta, turekit omenyje kad negalima tortiniu fejerverku (kitur esame naudoje...)
Buvo karsta diena tai labai praverte pastatytas ventiliatorius thumbup.gif Sakyciau pliusas, kad emem vakarini laika, vaikams buvo gerokai erdviau sokineti thumbup.gif derindama svente esu uzsukusi dienos metu tai gerokai per tirsta budavo doh.gif
Atsakyti
Laba diena!

Gal patarsite, kokioje kavineje galima butu atsvesti gimtadieni, kad ir vaikui (4 m) butu neliudna, ir seneliai galetu ramiai pavalgyt... su vaikiais atskyrai svesime zaidimu kambary, bet senelius noretuai nuvesti i kazkokia kavine (kur galima ir karsta patiekala pavalgyt). "Veranda" visai nieko, bet rugseji jau bus salta tikriausiai lauke. Kokie atsiliepimai apie "Gusto blynine", yra aušros vartu ir laisves prospekte. Laisves prospekte atrodo daugiau zaidimu, vaikui butu idomiau...
Atsakyti
QUOTE(vaiduleairr @ 2015 08 07, 11:24)
Laba diena!

Gal patarsite, kokioje kavineje galima butu atsvesti gimtadieni, kad ir vaikui (4 m) butu neliudna, ir seneliai galetu ramiai pavalgyt... su vaikiais atskyrai svesime zaidimu kambary, bet senelius noretuai nuvesti i kazkokia kavine (kur galima ir karsta patiekala pavalgyt). "Veranda" visai nieko, bet rugseji jau bus salta tikriausiai lauke. Kokie atsiliepimai apie "Gusto blynine", yra aušros vartu ir laisves prospekte. Laisves prospekte atrodo daugiau zaidimu, vaikui butu idomiau...


seneliams gal visai patiktų HBH, jei nebūtina, kad būtų centre
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2015 06 07, 19:16)
taigi atidarykit ju puslapi (www.megintuvelis.lt), ten yra kontaktai, parasykit emaila, viska labai konkreciai atraso  4u.gif

musu svente kainavo apie 600Lt, bet patariu klausti asmeniskai, nes gal kaina priklauso nuo programos


Aš irgi svarsčiau šį variantą vaikui prieš pusmetį, bet kai man atsakė dėl kainos, apsigalvojau. Abu vaikai gimtadienius atšventė Sky parke - nebrangu, vaikams yra ką veikt ir nepabosta, galima atsinešti savo maistą.
Atsakyti
Sveikos, mamos!

Kokie atsiliepimai apie Vichy siūlomas programas, gimtadienio šventei? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Gal yra nuomonių, apie žaidimų kambarį Kikilio laizdas Vilniuje?Planuojame ten švęsti vaiko gimtadienį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 08 25, 18:17)
Aš irgi svarsčiau šį variantą vaikui prieš pusmetį, bet kai man atsakė dėl kainos, apsigalvojau.    Abu vaikai gimtadienius atšventė Sky parke - nebrangu, vaikams yra ką veikt ir nepabosta, galima atsinešti savo maistą.

Yra ir kiti, kurie organizuoja vaikams mokslinius gimtadienius, pvz. www. tortadienis. Lt ten kiek ziurejau kaina nuo 110 euru.
Atsakyti
Dar švieži įspūdžiai po 6-iamečio gimtadienio, temą pasiūlė pats jubiliatas - APIE GAMTĄ g.gif (aš bandžiau įsiūlyti "Piratus" - kategoriškai atsisakė). Taigi, nors šventė rudenį, nepabijojom daryti lauke, gerai, kad su oru pasisekė cool.gif.
Programoje buvo žygis miške su neries regioninio parko gidu (gyvename parko ribose) - vaikams patiko, įdomiai pasakojo, buvo išties pasiruošęs thumbup.gif . Grįžę užkandome namuose, tada programoje buvo numatyta laužas kieme, lauko žaidimai, zefyrų kepimas, jei būtų lijęs lietus ar trūktų veiklos - būtumėm darę darbelius (žygio metu buvau prisakius rudens gėrybių surinkti kiekvienam nedaug), lankstę origami varlytes ir darę šuolių į aukštį čempionatą. Deja, visko nespėjom blush2.gif. Kulminacijai iškart po torto tėtis buvo parūpinęs įspūdingą fejerverką. Aišku dar namus stengėme papuošti "į temą", patiekalų pavadinimus sugalvojom ir užrašėm (pvz. duonos lazdelės buvo "malkos", popkornai - "konkorėžiai", ir pan.). Bet šiaip rūpesčių daug švenčiant gimtadienį namie, žaidimų kambariai ar batutų parkai tikrai paprastesnis sprendimas, tik kad labai jau vienodi tie visi gimtadieniai gaunasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaspasakemiau: 29 spalio 2015 - 10:41
Patiems galima padaryti isties puiku gimtadieni, tik reikia noro ir laiko. O tie , kas neturi noro ar laiko, moka pinigus. Tik nesutinku, kad visi tie gimtadieniai zaidimu kambariuose vienodi, nes i zaidimu kambaryje galima uzsakyri koki rengini ar animatoriu. Cia jau pagal fantazija, norus ir finansines galimybes.
QUOTE(kaspasakemiau @ 2015 10 29, 11:38)
Dar švieži įspūdžiai po 6-iamečio gimtadienio, temą pasiūlė pats jubiliatas - APIE GAMTĄ g.gif (aš bandžiau įsiūlyti "Piratus" - kategoriškai atsisakė). Taigi, nors šventė rudenį, nepabijojom daryti lauke, gerai, Nkad su oru pasisekė cool.gif.
Programoje buvo žygis miške su neries regioninio parko gidu (gyvename parko ribose) - vaikams patiko, įdomiai pasakojo, buvo išties pasiruošęs thumbup.gif . Grįžę užkandome namuose, tada programoje buvo numatyta laužas kieme, lauko žaidimai, zefyrų kepimas, jei būtų lijęs lietus ar trūktų veiklos - būtumėm darę darbelius (žygio metu buvau prisakius rudens gėrybių surinkti kiekvienam nedaug), lankstę origami varlytes ir darę šuolių į aukštį čempionatą. Deja, visko nespėjom blush2.gif. Kulminacijai iškart po torto tėtis buvo parūpinęs įspūdingą fejerverką. Aišku dar namus stengėme papuošti "į temą", patiekalų pavadinimus sugalvojom ir užrašėm (pvz. duonos lazdelės buvo "malkos", popkornai - "konkorėžiai", ir pan.). Bet šiaip rūpesčių daug švenčiant gimtadienį namie, žaidimų kambariai ar batutų parkai tikrai paprastesnis sprendimas, tik kad labai jau vienodi tie visi gimtadieniai gaunasi...
Atsakyti
Mes sventeme Megintuvelyje, bet saziningai tikrai neverta tokiu pinigu ir mums nepatiko blush2.gif O va buvom kitu gimtadienyje tortadienis.lt, tai tikrai daug geresne programa. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas šventėt gimtadienį pripuciamospilys.lt ? kokie atsiliepimai?
mane labiausiai neramina, kad vaikai pašokinės, padūks ir neturės ką veikti?
ar nerimauju be reikalo?
g.gif Nes jokio vedėjo ten nebus unsure.gif
Atsakyti