Įkraunama...
Įkraunama...

United Colours Of Benetton

Tęsiam diskusijas toliau smile.gif
user posted image
Atsakyti
O kaip vertinat naują kolekciją?
Atsakyti
QUOTE(Benetton @ 2011 01 09, 01:56)
O kaip vertinat naują kolekciją?



Benetton, nesulaukiau atsakymo anoj temoj, klausiu sitoj: pagal koki principa dabar duodamos nuolaidu korteles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benetton @ 2011 01 09, 01:56)
O kaip vertinat naują kolekciją?


vakar uzejau i akropoli, na tragedija.... jokio pasirinkimo, tuscia parde. Sijonu nera visiskai... doh.gif blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 01 09, 14:21)
vakar uzejau i akropoli, na tragedija.... jokio pasirinkimo, tuscia parde. Sijonu nera visiskai... doh.gif  blink.gif  verysad.gif

Kaip taip tuscia parde blink.gif buvau sekmadieni, tai daug drabuziu kabejo, smile.gif
del sijonu, aisku, nezinau, bet megztuku, dzinsu tai tikrai maciau.
Atsakyti
QUOTE(Benetton @ 2011 01 09, 00:56)
O kaip vertinat naują kolekciją?

kiek vaikų nete mačiau, spalvų trūksta... gal realiai geresnis vaizdas..
Atsakyti
Man kaip visada yra gražių dalykėlių cool.gif

Ir paklausiu sorry, kad ne visai į temą, gal žinot kada prasideda didieji sale'ai vaikiškų drabužėlių? Pernai su 70% pripirkau ir pasirinkimas buvo nemažas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(U_gutė @ 2011 01 19, 13:29)
Man kaip visada yra gražių dalykėlių cool.gif

Ir paklausiu sorry, kad ne visai į temą, gal žinot kada prasideda didieji sale'ai vaikiškų drabužėlių? Pernai su 70% pripirkau ir pasirinkimas buvo nemažas  bigsmile.gif

gal nuo vasario g.gif vakar buvom su dukr UCB Akre tai buvo iki 50% nuolaidos, tiems brangiems suknelems, kurie kainavo 375 lt berods, dabar apie 50 kaina, bet kitiems drabuziams 20%
va, apie tokias kalbejau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olgunia_2006: 19 sausio 2011 - 15:06
Mergites, o realiai gal kas jau mate nauja kolekcija? Kaip JUms, ar patiko? Ar verta demesio? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2011 01 20, 09:48)
Mergites, o realiai gal kas jau mate nauja kolekcija? Kaip JUms, ar patiko? Ar verta demesio?  biggrin.gif



siandien kaip tik busiu akre, reikes paziureti
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2011 01 20, 08:48)
Mergites, o realiai gal kas jau mate nauja kolekcija? Kaip JUms, ar patiko? Ar verta demesio?  biggrin.gif

Maciau Oze, viskas sviesu, tyru, lengva ir be abejo grazu. Man patiko bigsmile.gif Tik dar mazoji dalis sukabinta
Atsakyti
Labai megstu sia parduotuve, tik kad kainos doh.gif
bet kokybe tikrai nebloga... ax.gif turejau pukine striuke, tai kokius 4 metus isvaiksciojau ir puikiai atitarnavo ax.gif

Gaila tik, kad nera internetines parduotuves ax.gif
Atsakyti