Įkraunama...
Įkraunama...

Jau norėčiau tekėti, bet...

sveikos, mielosios!
skaitau apie suzadetuves, vestuves ir dziugu kad jus tokios laimingos clap.gif
as ir svajoju, tiesiog trokste trokstu, suzadetuviu, ir vestuviu....... tiesiog neisivaizduoju kito zmogaus salia saves, tai ir atrodo ko cia dar laukti?????? kaip tik vakar buvo mums metukai kai gyvename kartu thumbup.gif !!!!!!!!!!! taciau jis neskuba, jis mano kad geriau palaukti, prasigyventi, pasistatyti nama, tada iskelti vestuves..... bet man kazkodel darosi baisu.... ir nezinai kiek tai uztruks.......kaip tai negrazu gyventi susimetus....... Padekit prasau, nebezinau kaip elgtis....
Atsakyti

Kuom mes tau galime padeti? Kiek laiko jus jau esat kartu? Ga ltikrai taviskis mano, kad dar per anksti? Na, pavyzdziui, mes tuoksimes 4 musu draugystes metuku diena clap.gif Gal tikrai reikia jums dar palaukti smile.gif
O nama galima statyti jau ir susituokus tongue.gif
Atsakyti
mes pazistami nuo universiteto laiku, nuo pat pirmojo kurso... Jis toks draugiskas!!!! rimtesni santykiai prasidejo pernai, ir greit nusprendeme gyventi kartu nuomojamame bute.....nemanau, kad labai skubu - pazistami 8 metai, is to skaiciaus vienus metus gyvename kartu........beje, man jau 26........
noriu kazka keisti, nes daugelis vyru nesiima jokios iniciatyvos , paprasciausiai jiems taip labai gerai.......
Atsakyti

Na, tada tokiu atveju tau reiketu su juo pasikalbeti, suzinoti, kokie planai jo atzvilgiu. Dauguma vyru svajoja pasoneje tureti namu seimininke ir jai neisipareigoti.
Be to - siais laikais ir pacios moterys pasipersa thumbup.gif
Atsakyti
mes neseniai atsventeme savo draugystes 5meti clap.gif kartu gyvename jau beveik 4 metus. ir dziugu pasakyti nors jauciu, kad "teisingas" zmogus salia manes, bet nei as nei jis neskubame teisiskai isipareigoti vienas kitam. tiesiog mums netrukdo tai, kaip mes dabar gyvename ir abu esame labai patenkinti smile.gif viska perkame bendrai, taupome namui... as net pazistu viena pora, kuri teisiskai iformino savo santykius kai jau turejo irengta nama, gera masina ir vyriausiajam sunui jau buvo 11 metu. ir viena karta vistik ji prasitare: "o galejau ir dar palaukti..." aisku cia viskas priklauso ir nuo taves pacios spurga. jei tu tikrai nesijauti gerai gyvendama "susimetus", gal geriau ir iteisinti judvieju santykius. as pati bent kol kas jauciuosi laaaaabai gerai gyvendama ir "susimetus" thumbup.gif
Atsakyti
aciu Hereja!!!!!!!!!!!!!!!
galvojau apie pasipirsima, turbut taip ir reikes padaryti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tik beda, kad maniskis nemegsta nesioti jokiu ziedu....tai ka sau nusipirkti???????????????????????? wink.gif
gal kas turi patirties ar kokiu nuogirdu is draugiu, kaip butu galima pasipirsti merginai????
Atsakyti
QUOTE (spurga @ 2004 06 05, 12:00)
aciu Hereja!!!!!!!!!!!!!!!
galvojau apie pasipirsima, turbut taip ir reikes padaryti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tik beda, kad maniskis nemegsta nesioti jokiu ziedu....tai ka sau nusipirkti???????????????????????? wink.gif
gal kas turi patirties ar kokiu nuogirdu is draugiu, kaip butu galima pasipirsti merginai????


Tas pasipirsimas gal tik taip vadinasi smile.gif Juk nereikia merginai klauptis ir prasyti vaikino rankos laugh.gif laugh.gif laugh.gif Galetum padaryti skania vakariene, nepamaisytu ir zvakes, o tada graziai paklausk, ar noretu jis tave vesti tongue.gif aisku, ziurek i ji meiliai ir dar akytemis klapsek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (spurga @ 2004 06 05, 12:51)
mes pazistami nuo universiteto laiku, nuo pat pirmojo kurso... Jis toks draugiskas!!!! rimtesni santykiai prasidejo pernai, ir greit nusprendeme gyventi kartu nuomojamame bute.....nemanau, kad labai skubu - pazistami 8 metai, is to skaiciaus vienus metus gyvename kartu........beje, man jau 26........
noriu kazka keisti, nes daugelis vyru nesiima jokios iniciatyvos , paprasciausiai jiems taip labai gerai.......

hmmmm g.gif Gal vertėtų "netyčia" pastoti? Tuomet viskas pradeda daug greičiau suktis...bent jau daugeliu mano draugių taip buvo. Kai mažylis jau pakeliui, o ne tolimoj ateity, nebelieka laiko planams ir svajonėms- tenka spėriai suktis ir veikti...
Atsakyti
nieko baisaus ir susimetus.....tik negrazu nei pries tevus, nei pries kolegas... beje, draugai irgi susimete ir niekas neisdrista zengti pirmo zingsnio wink.gif
o jei pastociau nestuke.gif ir buciau dar netekejusi, tai man butu didelis merginos negerbimas, tada is principo netekeciau turbut..........
nejau as taip nesiuolaikiskai mastau, a???
Papildyta @ [mergetime]1086433709[/mergetime]
mes kalbejomes apie vestuves, ir ne karta.......kalbejom kad norim nedideliu............ zinau, as jam brangi, jis niekur nesiruosia pabegti, bet va pakalbam ir viskas tuom baigiasi......... darbu ir veiksmu kol kas jokiu.......turbut teks man pradeti pirmai wink.gif
Atsakyti
QUOTE (spurga @ 2004 06 05, 13:04)

nejau as taip nesiuolaikiskai mastau, a???

Bet juk siuaciją pakeisti nori? Ar ne to čia rašai? Pavargai nuo esamos situacijos, nusibodo- reik įleisti naujumo, gyvybės į sąntykius. O gerenės naujovės nei nestuke.gif - tikrai nežinau... reik vaduot santykius iš rutinos, ypač jei kito žmogaus net įsivaizduot šalia savęs negali... wink.gif
Atsakyti
as tai visom keturiom uz nestuke.gif , tik del neseniai pakeisto darbelio, dar turiu palaukti.....o tai naujasis sefas mane prismaugs...
Atsakyti
QUOTE (spurga @ 2004 06 05, 13:13)
as tai visom keturiom uz nestuke.gif , tik del neseniai pakeisto darbelio, dar turiu palaukti.....o tai naujasis sefas mane prismaugs...

Niekas neprismaugs- aš pati pastojau tą pačią dieną, kai tik pradėjau dirbti naujam darbe. Aišku neplanuotai,bet pasirodo- pačiu laiku. Kitaip niekad tam nebūčiau atradusi laiko. Ir bosas nepasmaugė (nors jaučiaus aišku kiauliškai)... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir namų savo neturėjom (nuomavomes) ir nevedę buvom- teko oi kaaaip staigiai apsisukt. Viską 2.gif pastatė į savo vietas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pypt!!!: 05 birželio 2004 - 13:28