Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški serialai

Sveikos prisijungiu prie jusu, katik baigiau ziureti gera seriala DYSY SA MNOI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , labai patiko , negalejau atsitraukti.
dar neblogas ANDZELIKA.
o SVATY isvis superinis, tikrai verta paziureti, ju yra nemazai seriju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 02 19, 16:18)
Nerodo,raso kad reikia prisiregistruoti.... verysad.gif

Sitas puslapis ne online, jau sitam tai tikrai prisiregistruoti reikia. Bet tikrai verta, labai daug filmu, rusiski tai turbut visi, o ir kokybe gera.
Atsakyti
Paziurejau Райские яблочки..Nu nesamonė, kodėl turėjo taip baigtis doh.gif Daba antra gabalą reik žiūrėt, Juk dar daug ką turėtų ten išsiaiškinti...
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 02 22, 10:38)
Paziurejau Райские яблочки..Nu nesamonė, kodėl turėjo taip baigtis doh.gif Daba antra gabalą reik žiūrėt, Juk dar daug ką turėtų ten išsiaiškinti...

per šitą serialą ištisai verkiau,net gyvent nesinorėjo...antra dalis šiek tiek linksmesnė.Jautresniems žmonėms nepatarčiau žiūrėt,tikrai schmoll.gif
Atsakyti
siunciuosi si seriala, jauciu tikrai geras smile.gif , ziuresim, reiks pasiruost nosinaiciu smile.gif
Atsakyti
И все-таки я люблю - šitą dar prisiminiau,irgi virkavau pusę filmo,man geresnis už obuoliukus,labai jau anas slegiantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 02 22, 16:54)
И все-таки я люблю - šitą dar prisiminiau,irgi virkavau pusę filmo,man geresnis už obuoliukus,labai jau anas slegiantis smile.gif

nu ka zinau, i vsio-taki ja liubliu, man dar labiau slegiantis pasirode uz raiskije jablocki g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 02 22, 13:41)
per šitą serialą ištisai verkiau,net gyvent nesinorėjo...antra dalis šiek tiek linksmesnė.Jautresniems žmonėms nepatarčiau žiūrėt,tikrai schmoll.gif


Kur jau čia linksmesnė...Ypač kai tas Saša miršta...Laiško rašymas, atsisveikinimas....cray.gif

QUOTE(eliss @ 2011 02 22, 15:54)
И все-таки я люблю - šitą dar prisiminiau,irgi virkavau pusę filmo,man geresnis už obuoliukus,labai jau anas slegiantis smile.gif

QUOTE(blackkiss @ 2011 02 23, 10:28)
nu ka zinau, i vsio-taki ja liubliu, man dar labiau slegiantis pasirode uz raiskije jablocki g.gif


Nu tai ką daryt...Gal nežiūrėt? Betgi noriu lotuliukas.gif
Man tai dabar atrodo kad labiau slegiančių jau negali būti....Po Obuoliukų....Jau tiek skausmo kad siaubas....
Kai mb šalia žiūrėjo tai verkti gėda kažkaip buvo...Nu bet vakar viena žiūrėjau, tai leidau sau pabliauti...Pažiūrėjau 1-5 serijas antros dalies Obuoliukų...Kam ten atsirado tų naujų personažų? Visai jų nereiaki, užtenka ir senų...

Beje, kažkur rusiškam saite skaičiau komentarus...Nu viena stoks išdėjo į šuns dienas tuos kūrėjus...Neatitinka ten viskas to laimečio....Ale bet man ats nerūpi tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 23 vasario 2011 - 11:14
QUOTE(eliss @ 2011 02 22, 14:41)
per šitą serialą ištisai verkiau,net gyvent nesinorėjo...antra dalis šiek tiek linksmesnė.Jautresniems žmonėms nepatarčiau žiūrėt,tikrai schmoll.gif

žodis linksmesnė čia išvis netinka tam filmui biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramsius @ 2011 02 23, 12:11)
Nu tai ką daryt...Gal nežiūrėt? Betgi noriu  lotuliukas.gif

žiūrėt per daug neįsijaučiant, nepamirštant kad čia - tik filmas, sukurta istorija (be abejo, ir realybėj tokių istorijų pilna, manau, bet čia jau kita tema smile.gif ) mirksiukas.gif o šiaip jis trumpesnis nei raiskije jablocki, tai ir ašarų mažiau - trumpiau slegia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2011 02 23, 10:28)
nu ka zinau, i vsio-taki ja liubliu, man dar labiau slegiantis pasirode uz raiskije jablocki g.gif

Jau susiieskojau parsisiusti, ogi ziuriu, matytas, kazkada per tv rode. Geras sitas.
Atsakyti
Sveikos.
Nežinau ar buvo minėtas serialas ''BRATANY''- man labai patiko, mafija, buvę desantininkai, meilė, įtampa.
16 +32 serijos.
Visas žiūrėjau nekantraudama, tiksliau abu su vyru žiūrėjom.
Nepamenu kada filmas būtų taip užkabinęs.
Atsakyti
[quote=Skambanti tyla,2011 02 25, 19:46]
Sveikos.
Nežinau ar buvo minėtas serialas ''BRATANY''- man labai patiko, mafija, buvę desantininkai, meilė, įtampa.

Sitas tai tikrai neblogas, man taip pat patiko thumbup.gif ,katik baigiau ziureti pirma dali Raiskyje jablocki, nu tikrai, zinokit sedejau ir verkiau, seniai tokio filmo nemaciau, labai liudnas verysad.gif
siusiuos antra dali, reikia paziuret.
Atsakyti