Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški serialai

sveikos,

kas ziuri "rajskije jablochki", tai kiek zinau, bus 3 sezonas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 02 28, 23:00)
Kaipaš tau pavydžiu...Norėčiau iš naujo žiūrėt...Ir pirmą kartą..Ta prasme,būti dar nemačius...
drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Ir aš sau pavydžiu, nors vakar iš to didelio noro tik 1 serija peržiūrėjau. O yra toks panašus serialas, apie gyvenimą, reikalaujantis daug ašarų "gromovy" ir antra dalis "gromovy dom". Pati jį 3 kartus žiūrėjau, ir visad su tokiu pačiu noru ir emocijom. Tad rekomenduoju ir jums, jei nematėt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smėlio Migla @ 2011 03 01, 07:05)
sveikos,

kas ziuri "rajskije jablochki", tai kiek zinau, bus 3 sezonas  4u.gif

smagu, nors nelabai įsivaizduoju, ką ten dar galima rodyt g.gif bet labiausiai tai laukiu Svaty 5 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smėlio Migla @ 2011 03 01, 06:05)
kas ziuri "rajskije jablochki", tai kiek zinau, bus 3 sezonas  4u.gif

Tai kad nebeliko jau personažų...Kądar gali rodyt...Ta prasme,tiesioginių palikuonių neliko,tik Lida...Na,nebent gali rodyt kaip bus kai Levas iš kalėjimo išeis...GAila man jo buvo...


QUOTE(Arveda @ 2011 03 01, 07:25)
Ir aš sau pavydžiu, nors vakar iš to didelio noro tik 1 serija peržiūrėjau. O yra toks panašus serialas, apie gyvenimą, reikalaujantis daug ašarų "gromovy" ir antra dalis "gromovy dom". Pati jį 3 kartus žiūrėjau, ir visad su tokiu pačiu noru ir emocijom. Tad rekomenduoju ir jums, jei nematėt.  4u.gif

Būtinai žiūrėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 03 01, 12:03)
Na,nebent gali rodyt kaip bus kai Levas iš kalėjimo išeis...GAila man jo buvo...

o už ką jis kalėjime?? g.gif et, nieko nebeatsimenu, jei rodys trečią spėju teks dar kartą peržiūrėt pirmas dvi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2011 03 01, 11:06)
o už ką jis kalėjime?? g.gif  et, nieko nebeatsimenu, jei rodys trečią spėju teks dar kartą peržiūrėt pirmas dvi doh.gif

Nugi jis juk nužudė tą šantažuotoją Vitalijų Vikentjevičių (pamiršau kokius dokumentus jis ten Levui su Olegu norėjo parduot),kuris beje tas pats aukštas pareigūnas,suviliojęs Lidą, pamenat?(tai dar sakau turėtų ir tai išaiškėti, Lida turėtų sužinoti kad tai jį nužudė).....Tai jis nuž-udė tą tipą, pasiėmė pinigus ir į kalėjimą Olegą įkišo...O kai sužinojo kad Iza buvo jo duktė ir kad dbr anūkę turitai kaip supratau prisidavė į miliciją pats...

O beje,to Vitalijaus Vikentjevičisu žmona (kai pamačiau, ilgai sukau galvą kur ji man matyta) taigi Pavlo buvusi draugė.....

Nu bet ir susukta viskas.....
Atsakyti
Norejau paklausti ar Сваты 34 serijos?Ar jus kalbat apie koki kita?
Dar grazios melodramos - serialai yra 'princesa i nisciaja' ir 'Ja tebia liubliu'
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 01 kovo 2011 - 13:37
QUOTE(Ramsius @ 2011 03 01, 13:42)
Nu bet ir susukta viskas.....

Ačiū, fragmentais kažką lyg ir pamenu g.gif bet įtariu vistiek teks antrą kartą peržvelgt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 03 01, 14:32)
Norejau paklausti ar Сваты 34 serijos?Ar jus kalbat apie koki kita?
Dar grazios melodramos - serialai yra 'princesa i nisciaja' ir  'Ja tebia liubliu'


Svaty - filmas, nepamenu 1 ar 2 serijos
Svaty 2 - irgi filmas, dvi serijos,
Svaty 3 - 12 seriju,
Svaty 4 - 16 seriju..
nu tai kaip ir 31-32 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 01 kovo 2011 - 13:44
kinozal radau va ka:
Сваты 1-4 (32 серии из 32)
Сваты (1-2 cерии из 2)
vienas 32 seriju , o kitas 2.Tai kuris is ju tas geras?Ar abu cia i viena sueina? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 01 kovo 2011 - 14:08
QUOTE(Ramsius @ 2011 03 01, 14:42)
Nugi jis juk nužudė tą šantažuotoją Vitalijų Vikentjevičių (pamiršau kokius dokumentus jis ten Levui su Olegu norėjo parduot),kuris beje tas pats aukštas pareigūnas,suviliojęs Lidą, pamenat?(tai dar sakau turėtų ir tai išaiškėti, Lida turėtų sužinoti kad tai jį nužudė).....Tai jis nuž-udė tą tipą, pasiėmė pinigus ir į kalėjimą Olegą įkišo...O kai sužinojo kad Iza buvo jo duktė ir kad dbr anūkę turitai kaip supratau prisidavė į miliciją pats...

O beje,to Vitalijaus Vikentjevičisu žmona (kai pamačiau, ilgai sukau galvą kur ji man matyta) taigi Pavlo buvusi draugė.....

Nu bet ir susukta viskas.....

dar , Lidos meiluzis , buvo vedęs Lidos tėvo pažįstamą , kuri bandė išskirti Lidos tėvus , kai jie dar nebuvo apsivedę . Norėjo Lidos tėvui primesti vaiką nuo kito vyro . Dar per jų vestuves tos panelės motina prakeikė , kad nenusisektų . smile.gif tikra Rusiška muilo opera .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senmerge: 01 kovo 2011 - 14:29
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 03 01, 14:51)
kinozal radau va ka:
  Сваты 1-4 (32 серии из 32) 
  Сваты (1-2 cерии из 2) 
vienas 32 seriju , o kitas 2.Tai kuris  is ju tas geras?Ar abu cia i viena sueina? biggrin.gif

ne vienas 2, kitas 32, o:
Svaty pirmos dalies 2 serijos, o kur 32, gi parasyta, kad cia pirma-ketvirta dalys (ty visos) sudaro 32 serijas.. taip kad abu teisingi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(senmerge @ 2011 03 01, 15:29)
dar , Lidos meiluzis , buvo vedęs Lidos tėvo pažįstamą , kuri bandė išskirti Lidos tėvus , kai jie dar nebuvo apsivedę . Norėjo Lidos tėvui primesti vaiką nuo kito vyro . Dar per jų vestuves tos panelės motina prakeikė , kad nenusisektų .  smile.gif tikra Rusiška muilo opera .

nu amnezija man visiška šio serialo klausimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 03 01, 14:29)
dar , Lidos meiluzis , buvo vedęs Lidos tėvo pažįstamą , kuri bandė išskirti Lidos tėvus , kai jie dar nebuvo apsivedę . Norėjo Lidos tėvui primesti vaiką nuo kito vyro . Dar per jų vestuves tos panelės motina prakeikė , kad nenusisektų .  smile.gif

Nu jo,taigi rašiau...

QUOTE(Ramsius @ 2011 03 01, 12:42)
O beje,to Vitalijaus Vikentjevičisu žmona (kai pamačiau, ilgai sukau galvą kur ji man matyta) taigi Pavlo buvusi draugė.....



Nu ne meilužis Lidos,suvedžiotojas greičiau g.gif Poto ji jukir vaikų negali turėti...
O dar Veronikos meilužis buvo jis... doh.gif


Atsakyti