Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rusiški serialai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Perrin
Paskutiniu metu esu pamišusi dėl rusišku serialų rolleyes.gif
Aš juos ne kiek žiūriu, kiek klausau gamindama vakarienę ar siuvinėdama. Dabar peržiūrėjau Margoša, laukiu paskutinių serijų ir jau prisisiunčiau keletą kitų, bet va bėda, norėtųsi rekomenduotų, nes taip tenka siūstis po 1 seriją, po to jau sprendžiu ar verta žiūrėti toliau g.gif
Taigi, ar dar yra tokių, būtent rusiškų serialų fanatikių? ax.gif
Patraukli ir Savarankiska
Yra
Perrin
QUOTE(senmerge @ 2011 01 08, 08:47)
Yra
*

Tai prašom dalintis, kurie verti dėmesio mirksiukas.gif
Anksčiau žiūrėjau dramas, o dabar visai pradėjo patikti komedijiniai.
Labai patiko "Igruški", "Interny", "Liubov y drugyje gluposty" ax.gif
QUOTE(Perrin @ 2011 01 08, 14:30)
Tai prašom dalintis, kurie verti dėmesio  mirksiukas.gif
Anksčiau žiūrėjau dramas, o dabar visai pradėjo patikti komedijiniai.
Labai patiko "Igruški", "Interny", "Liubov y drugyje gluposty"  ax.gif
*

Dabar žiūriu " Raiskije jablocki " negaliu atsitraukti . ir laukiu naujų " Univer " serijų .
Perrin
QUOTE(senmerge @ 2011 01 08, 12:51)
Dabar žiūriu " Raiskije jablocki " negaliu atsitraukti . ir laukiu naujų " Univer " serijų .
*

"Raiskije jabločki" esu žiūrėjusi, labai geras, net blioviau ax.gif
Tada turėtų patikti ir "Dve sudby"
Ai, dar nieko apie prostitutes "Prokliatyj raj" tik antras sezonas ne toks įdomus kaip pirmas.
QUOTE(Perrin @ 2011 01 08, 14:56)
"Raiskije jabločki" esu žiūrėjusi, labai geras, net blioviau  ax.gif
Tada turėtų patikti ir "Dve sudby"
Ai, dar nieko apie prostitutes "Prokliatyj raj" tik antras sezonas ne toks įdomus kaip pirmas.
*

Reikės pažiūrėti , dar man patinka " Daješ molodež" panašus į mūsų laidą " dar pažiūrėsim" filmuojamos įvairios anekdotinės situacijos .
Perrin
QUOTE(senmerge @ 2011 01 08, 13:22)
Reikės pažiūrėti , dar man patinka " Daješ molodež" panašus į mūsų laidą " dar pažiūrėsim" filmuojamos įvairios anekdotinės situacijos .
*

Kaip tik siunčiuosi, nes paskaičiau, kad ta pati aktorė iš Margošos vaidina. Man ji labai graži, panaši į Angelina Jolie blush2.gif
Agniska
Jungiuosi prie Jūsų,vakar pabaigiau žiūrėt 'Vera,Nadiezda,Liubov' nerealus serialas thumbup.gif
QUOTE(Agniska @ 2011 01 08, 16:54)
Jungiuosi prie Jūsų,vakar pabaigiau žiūrėt 'Vera,Nadiezda,Liubov' nerealus serialas thumbup.gif
*

O apie ką? Dar prisiminiau vieną " Ja ne vernusj "
Perrin
QUOTE(Agniska @ 2011 01 08, 14:54)
*

Sveika prisijungus mirksiukas.gif
Šito nežiūrėjau, bet dabar dar siunčiuosi ir 10 pirmų "Univer" serijų doh.gif
Išprotėjau biggrin.gif
Man taip pat žiauriai patiko . lotuliukas.gif
Nimbamedė
o man "interny" taip nereliai patinka thumbup.gif paskutines serijas jau liko paziuret. juokiuosi is dusios ziuredama
Perrin
O iš kur siunčiatės serialus?
Aš tai apsigyvenus rutracker.org rolleyes.gif
Gal yra dar koks dėmesio vertas puslapis?
Aš nesisiunčiu , žiūriu internetu . Bijau virusų prisigaudyti .Naudoju Kino-dom.tv
Perrin
QUOTE(senmerge @ 2011 01 08, 23:48)
Aš nesisiunčiu , žiūriu internetu . Bijau virusų prisigaudyti .Naudoju Kino-dom.tv
*

Mano internetas lėtas, jau nesulaukiu kol sutartis baigsis ir galėsim pasikeist doh.gif
Tai online nelabai išeina žiūrėti.
eliss
dar galima siustis iš kinozal.tv
Rekomenduoju keletą serialų:История зечки, Мой, Всегда говори "всегда",Провинциалка, Самая красивая, Своя правда,Когда растаял снег...
'Vera,Nadiezda,Liubov' - labai geras serialas thumbup.gif
Aš mėgstu tokius gyvenimiškus,nuo dušios filmus,tokius ir siūlau smile.gif
Agniska
QUOTE(senmerge @ 2011 01 08, 15:30)
O apie ką? Dar prisiminiau vieną " Ja ne vernusj "
*

Apie gyvenimą,šiaip daug aktorių vaidina,nes daug kartų rodo,labai įdomus thumbup.gif
Aš iš Linkomanijos siunčiuos drinks_cheers.gif
Perrin
QUOTE(Agniska @ 2011 01 09, 12:58)
Apie gyvenimą,šiaip daug aktorių vaidina,nes daug kartų rodo,labai įdomus thumbup.gif
Aš iš Linkomanijos siunčiuos drinks_cheers.gif
*

O Linkomanija turbūt verčia į Lt kalbą? g.gif
Aišku tai išeitis nemokantiems rusų kalbos, bet originalūs juokeliai, bajeriai lietuviškai taip neskamba rolleyes.gif
Įsitaisiau ir aš kino-dom.tv ax.gif
Agniska
QUOTE(Perrin @ 2011 01 09, 21:18)
O Linkomanija turbūt verčia į Lt kalbą?  g.gif
Aišku tai išeitis nemokantiems rusų kalbos, bet originalūs juokeliai, bajeriai lietuviškai taip neskamba  rolleyes.gif
Įsitaisiau ir aš kino-dom.tv  ax.gif
*

Ta prasme į LT kalbą?Ne,viskas originalo kalba,t.y rusiškai drinks_cheers.gif Arba ne taip supratau ax.gif
Perrin
QUOTE(Agniska @ 2011 01 09, 21:24)
Ta prasme į LT kalbą?Ne,viskas originalo kalba,t.y rusiškai drinks_cheers.gif Arba ne taip supratau ax.gif
*

A, tada kitas reikalas, nes negaliu žiūrėti rusiškų filmų lietuviškai doh.gif
Net vakar žiūrėjo MB rusišką filmą per TV3, tai tik įpusėjus filmui supratau, kad jis per lietuvišką kanalą biggrin.gif Net negirdėjau vertimo, klausiau ką kalba rusiškai tongue.gif Dar pasijuokėm, kad visai nušokau nuo proto su tais rusų serialais lotuliukas.gif
Demedy
QUOTE(Agniska @ 2011 01 08, 15:54)
*

superinis serialas thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 09, 23:48)
superinis serialas  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Man tai nelabai . Kvaila scena , kai ant galvos stovėjo norėdama vaikų susilaukti . ai nežiūrėsiu , per daug komunistinių scenų , pergalės šventimas su rusiškais šokiais dainomis man kaip patriotei nepatiko .
Agniska
QUOTE(senmerge @ 2011 01 09, 22:36)
Man tai nelabai . Kvaila scena , kai ant galvos stovėjo norėdama vaikų susilaukti . ai nežiūrėsiu , per daug komunistinių scenų , pergalės šventimas su rusiškais šokiais dainomis man kaip patriotei nepatiko .
*

Skonio reikalas mirksiukas.gif Man kaip tik dėl Jūsų išvardintų dalykų šis serialas be galo patiko biggrin.gif
blackkiss
QUOTE(Nimbamedė @ 2011 01 08, 17:57)
o man "interny" taip nereliai patinka thumbup.gif  paskutines serijas jau liko paziuret. juokiuosi is dusios ziuredama
*

kaip paskutines? smile.gif 120 bus.. cia tik pirmo sezono 60..
Nimbamedė
QUOTE(blackkiss @ 2011 01 10, 13:10)
kaip paskutines? smile.gif 120 bus.. cia tik pirmo sezono 60..
*

oj, sakydama paskutines, turejau omeny iki 45 biggrin.gif tik siandien suzinojau kad ir daugiau ju yra atsisiusti biggrin.gif
QUOTE(Agniska @ 2011 01 10, 13:59)
Skonio reikalas mirksiukas.gif Man kaip tik dėl Jūsų išvardintų dalykų šis serialas be galo patiko biggrin.gif
*

sakot patiko tai , dėl ko lietuviai ėjo į miškus kovojo , aukojo savo gyvybes . Gal nuvažiuokit į Sibirą pagyventi be daiktų , kaip stovit , kokiem dešimčiai metų , grįžus galėsit pasakyti ar dar patinka komunistinės scenos gun_bandana.gif
Agniska
QUOTE(senmerge @ 2011 01 10, 12:36)
sakot patiko tai , dėl ko lietuviai ėjo į miškus kovojo , aukojo savo gyvybes . Gal nuvažiuokit į Sibirą pagyventi be daiktų , kaip stovit , kokiem dešimčiai metų , grįžus galėsit pasakyti ar dar patinka komunistinės scenos  gun_bandana.gif
*

Jeigu užėjo pykčio priepuolis manau ne čia reikia jį parodyt doh.gif doh.gif Košmaras kokių būtybių būna doh.gif bigsmile.gif
Papildyta:
Beje,niekas nežiūrėjot Alibi na dvoich?
QUOTE(Agniska @ 2011 01 10, 14:54)
Jeigu užėjo pykčio priepuolis manau ne čia reikia jį parodyt doh.gif  doh.gif Košmaras kokių būtybių būna doh.gif  bigsmile.gif
Papildyta:
Beje,niekas nežiūrėjot Alibi na dvoich?
*

aš tau ne būtybė , komunistų drauge
Agniska
QUOTE(senmerge @ 2011 01 10, 13:09)
aš tau ne būtybė , komunistų drauge
*

Sorry senmerge lotuliukas.gif
Perrin
Merginos, juk čia tik diskutuojam apie filmus ir nebūtinai visoms vienodai turi tie patys patikti. Dabar jau būtinai reiks pažiūrėti šį serialą.
Agniska
QUOTE(Perrin @ 2011 01 10, 13:15)
Merginos, juk čia tik diskutuojam apie filmus ir nebūtinai visoms vienodai turi tie patys patikti. Dabar jau būtinai reiks pažiūrėti šį serialą.
*

Gera reklama filmo biggrin.gif Man jame patiko tai,ko nemačiau kituose serialuose,tai kartų kaita,seneliai,tevai,avaikai,anūkai,ir vėl ratas prasideda,iki šių laikų,vertas dėmesio filmas drinks_cheers.gif
Aha , komunistų šokiai , pionierių liniuotės , tarybinis mobingas darbe . Tikrai įdomus ir vertingas serialas .
Agniska
QUOTE(senmerge @ 2011 01 10, 13:44)
Aha , komunistų šokiai , pionierių liniuotės , tarybinis mobingas darbe . Tikrai įdomus ir vertingas serialas .
*

O kas verčia žiūrėt as niekaip nesuprantu? blink.gif blink.gif Jeigu ką,čia yra forumas,ir kiekvienas gali laisvai reikšti savo nuomonę,kaip Jūs,taip ir aš g.gif Įdomus mąstymas g.gif
blackkiss
QUOTE(senmerge @ 2011 01 10, 14:44)
*

Istorija reikia zinot, kokia ji bebutu... o ziuret ar neziuret, cia jau kiekvieno zmogaus pasirinkimas. ir visiskai nesuprantu, kam cia reikia uzsipulti zmones. Jums nepatinka, neziurekit.
Milka-Vanylka
QUOTE(senmerge @ 2011 01 10, 14:36)
sakot patiko tai , dėl ko lietuviai ėjo į miškus kovojo , aukojo savo gyvybes . Gal nuvažiuokit į Sibirą pagyventi be daiktų , kaip stovit , kokiem dešimčiai metų , grįžus galėsit pasakyti ar dar patinka komunistinės scenos  gun_bandana.gif
*

saudysit is ginklo ar dar is ko istorijos nepakeisit..man irgi ta tamatika filmai labai patinka.
Milka-Vanylka
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3328575 rekomenduoju sita.
Demedy
Rusu tikrai labai geru filmu yra. thumbup.gif As melodramu, dramu megeja, o paskutiniu metu tokiu filmu pas juos daug.
QUOTE(Dominyyka @ 2011 01 11, 00:55)
Rusu tikrai labai geru filmu yra.  thumbup.gif As melodramu, dramu megeja, o paskutiniu metu tokiu filmu pas juos daug.
*

Yra gerų rusiškų filmų ir be jokių nuodėmingos parsidavėliškos komunizmo įtakos , kurią kai kurios kvaišos dievina . O kodėl rusai nesukuria serialo apie Rusijos revoliuciją 1914 m. komunizmo įsigalėjimą . apie tai kaip komunistai susidorojo su Rusijos caru ? tai manau būtų vertingiau už komunistines tralialiuškes su upėmis samanės .
eliss
Vakar per rtr žiūrėjau melodramą "Случайный попутчик",tokį pažiūrėjus net gyvent noris,toks nuo dūšios filmas smile.gif o ir aktorius Sergejus Selinas man patinka,gerai vaidina
Agniska
QUOTE(senmerge @ 2011 01 10, 23:01)
Yra gerų rusiškų filmų ir be jokių nuodėmingos parsidavėliškos komunizmo įtakos , kurią kai kurios kvaišos dievina . O kodėl rusai nesukuria serialo apie Rusijos revoliuciją 1914 m. komunizmo įsigalėjimą . apie tai kaip komunistai susidorojo su Rusijos caru ? tai manau būtų vertingiau už komunistines tralialiuškes su upėmis samanės .
*

Vadinasi ne be reikalo būtybe pavadinau doh.gif lotuliukas.gif
Mandary
Yra dar toks serialas Pobeg, bet viskas grynai nukopijuota nuo Prison Break wub.gif Yra tik 1 sezonas kur pabega is pirmo kalejimo, ar daugiau bus nzn g.gif
QUOTE(Agniska @ 2011 01 12, 18:01)
Vadinasi ne be reikalo būtybe pavadinau doh.gif  lotuliukas.gif
*

Kai nėra kaip atsakyti į pateiktą klausimą , tai nuvemiama kokia nesąmonė ir mažvaikiškai žvengiama . esat iš tokių žmonių kuriems pirštą parodyk ir juoksispusę dienos .
Papildyta:
Iš visų rusiškų serialų reikia pasirinkti komunistišką , o kur tikrai geri tai apie tuos nediskutuojama . Kuo tas serialas toks geras ? Kokia jo išliekamoji vertė ? Manot , kad jis galėtų predentuoti į klaikinio filmo titulą . Ne , kaip kiti rimtesni dvasiškesni serialai gali lygintis su šiuo komunistiniu šlamštu . Aš jau geriau renkuos meksikietiškas muilo operas , kurių labai nemėgstu , negu šią komunistinę propagandą , gun_bandana.gif Gal dar išmesita lietuvos vėliavai ir ir iš savo sklepų ištrauksite tarybų lietuvos vėliavas ? gal ilgitės tsrs santvarkos jei šis raudonas šlamštas patinka . matyt žiūrite filmus apie komunizmo susikūrimą ir raudonają armiją . Jei tau čia tai blogai tai važiuok į Rusiją , prie Putino ir Medvedevo bus daug geriau . už mažiausia pasipriešinimą būsi pasodinta ir galėsi toliau savo raudonas mintis propaguoti .
eliss
čia ne vieta reikšt savo emocijas.Siūlom mums patikusius serialus,o ne propagandas savo varom doh.gif
Milka-Vanylka
QUOTE(senmerge @ 2011 01 12, 18:27)
Kai nėra kaip atsakyti į pateiktą klausimą , tai nuvemiama kokia nesąmonė ir mažvaikiškai žvengiama . esat iš tokių žmonių kuriems pirštą parodyk ir juoksispusę dienos .
Papildyta:
Iš visų rusiškų serialų reikia pasirinkti komunistišką , o kur tikrai geri tai apie tuos nediskutuojama . Kuo tas serialas toks geras ? Kokia jo išliekamoji vertė ? Manot , kad jis galėtų predentuoti į klaikinio filmo titulą . Ne , kaip kiti rimtesni dvasiškesni serialai gali lygintis su šiuo komunistiniu šlamštu . Aš jau geriau renkuos meksikietiškas muilo operas , kurių labai nemėgstu , negu šią komunistinę propagandą ,  gun_bandana.gif Gal dar išmesita lietuvos vėliavai ir ir iš savo sklepų ištrauksite tarybų lietuvos vėliavas ? gal ilgitės tsrs santvarkos jei šis raudonas šlamštas patinka . matyt žiūrite filmus apie komunizmo susikūrimą ir raudonają armiją . Jei tau čia tai blogai tai važiuok į Rusiją , prie Putino ir Medvedevo bus daug geriau . už mažiausia pasipriešinimą būsi pasodinta ir galėsi toliau savo raudonas mintis propaguoti .
*

is kur tiek pagiezos tam laikotarpiuj doh.gif nieko as blogo tuose serialuose nematau..parodo kaip zmones gyvano tokiu laikotarpiu ir viskas..nu neikertu prei ko cia tarybu valdzios ilgesys doh.gif su nostalgija atsimenu maisto produktus kur kas naturalesnius nei dabar ir ka?man pirmu reisu pas Putina ir Medvedeva arbatos gert...kazko itariu ir visos rusu tautybes nekenciat g.gif
Perrin
Nu bet ir duodat doh.gif
Cia gi butent tema apie rusiskus filmus ir savaime aisku, kad juose bus komunizmo apraisku, juk net mes dar gyvenomo tuo laikotarpiu, tai kaip patys rusai gali nekurti savo filmu apie savo istorija? g.gif Didzioji dauguma serialu prasideda komunistiniais laikais. Manau tuo klausimu galetumete rauti viena kitai plaukus, jei kalba eitu apie lietuviskus filmus. Itariu mazai kam patinka kaip skriaudzia vargsus, bet juk ziurim ir tokius filmus kaip "Tadas Blinda" ir pan. Manau, cia ne pagrindas pestynems.
Kazkuri gi vis gi turetu pasirodyti protingesne ir kaip sakoma, uzleisti kelia 4u.gif
Davaite zit druzna tongue.gif

Beje, dabar ziuriu, "Zizn, kotoroj nebylo". Po kol kas nieko, kai perziuresiu, duosiu zinot ar verta g.gif
Milka-Vanylka
QUOTE(Perrin @ 2011 01 12, 20:13)
Nu bet ir duodat  doh.gif
Cia gi butent tema apie rusiskus filmus ir savaime aisku, kad juose bus komunizmo apraisku, juk net mes dar gyvenomo tuo laikotarpiu, tai kaip patys rusai gali nekurti savo filmu apie savo istorija?  g.gif  Didzioji dauguma serialu prasideda komunistiniais laikais. Manau tuo klausimu galetumete rauti viena kitai plaukus, jei kalba eitu apie lietuviskus filmus. Itariu mazai kam patinka kaip skriaudzia vargsus, bet juk ziurim ir tokius filmus kaip "Tadas Blinda"  ir pan. Manau, cia ne pagrindas pestynems.
Kazkuri gi vis gi turetu pasirodyti protingesne ir kaip sakoma, uzleisti kelia  4u.gif
Davaite zit druzna  tongue.gif

Beje, dabar ziuriu, "Zizn, kotoroj nebylo". Po kol kas nieko, kai perziuresiu, duosiu zinot ar verta  g.gif
*

verta ,verta super serialas thumbup.gif
As :)
Man patiko "Tango s angelom", detektyvinis, bet apskritai apie gyvenimą. Žiūrėjau iškart internete: http://www.online-serial.ws/ .
ajivlis
QUOTE(senmerge @ 2011 01 11, 01:01)
*

smile.gif Pasižiūrėk filmą Admirolas ir pamatysi ,kaip komunistai susidorojo su baltagvardiečiu Kolčaku ir kitais caro karininkais.Besipiktinančioms ,kad rodoma apie komunizmo laikus ir siūlančioms vietoj to žiūrėti meksikietiškus serialus,paklausiu:o tai jūsų tėvai gyvendami tame laikotarpyje nemylėjo,nedraugavo ir savo gyvenimo neturėjo?Man pavyzdžiui įdomu mano tėvų jaunystės laikotapis,kad ir koks jis bebūtų.Gal mūsų vaikams mūsų laikotarpis baisus pasirodys ir ar norėtumėt ,kad dergtų mūsų laiką šitaip?
Lukaaaa
Oi koks tas Tango s angelom geras !!!!!!! super !!! tikrai rekomenduoju smile.gif negaliu atsitraukt !!!
blackkiss
QUOTE(Lukaaaa @ 2011 01 14, 00:19)
Oi koks tas Tango s angelom geras !!!!!!! super !!! tikrai rekomenduoju smile.gif negaliu atsitraukt !!!
*

drinks_cheers.gif dar verbnoje voskresenije geras ir salnoi angel smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.