Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

QUOTE(sinta @ 2011 03 16, 11:47)
hm..tai masę baltymų reikia padaryti pakankamai standžią taip? Kad pasidarytu tie ravukai ?  blush2.gif

Taip, išplakti standžiai.
QUOTE(simisimi84 @ 2011 03 16, 13:55)
ačiū, bandysiu, nes žymiai gražiau kai dengiama skystesniu glajumi, nes peiliu ar teptuku tepliojant... dažnai darau su cukrumi ir vandeniu, verdu ir pan., bet labai jau storas sluoksnis gaunasi to glajaus...

Kai glajus skystesnis, jo ir mažiau reikia, ir grybukas minkštesnis, ir bobutės dantų neišsilaužo laugh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Kad bobutes neissilauzytu dantu,as puse baltymu isplaku iki putu,o paskui dadeti baltymo ir pudros ir tik truputi paplakti mirksiukas.gif
Atsakyti
jungiuos i jusu buri- ir mano pirmasis bandymas smile.gif


p.s.kaip iketi paveiksliuka?... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devolesa: 28 kovo 2011 - 21:23
QUOTE(devolesa @ 2011 03 28, 23:22)
jungiuos i jusu buri- ir mano pirmasis bandymas smile.gif
p.s.kaip iketi paveiksliuka?... sad.gif


Man rekomendavo šį, puikiai sekasi:)
http://www.part.lt/p...sleliu_talpykla

Beje, kas žinote, kur galima įsigyti grybukų keptuvę (ne Kalvarijose, nes ten tik baltarusiškos ir labai storos, ir ne iš Mažeikių merginos, nes ten jau kuris laikas ukrainietiškų nėra schmoll.gif )? .
Papildyta:
QUOTE(Tepaluota @ 2011 03 15, 20:33)
Taip, jau išsuktą statau į vonelę , kiek pašildau, jis paskystėja, o tada jau dažau.


O kaip dažot - tepat peiliu, teptuku ar merkiat visą kotą?
Ir kuo ir kaip tepliojat galvutes?
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 03 29, 12:16)
O kaip dažot - tepat peiliu, teptuku ar merkiat visą kotą?
Ir kuo ir kaip tepliojat galvutes?

Ir galvutes, ir kotus merkiu į glaistą, o paskui smeigiu ant vinuko. Galvutėms dažyti naudoju pienišką arba juodą šokoladą. Perku papigiai pas didmenininkus, tačiau teko matyt ir bazėse, ir turguose sveriamų "tablečių", bet ten ne tikras šokoladas, o glaistas. Tačiau pakankamai skanus ir nebrangus (apie 10lt/kg), gerai stingsta.
Atsakyti
na bandau kelt, neprizadu kad isikels biggrin.gif http://www.part.lt/vartotojo_galerija
Atsakyti
dar mergaites, niekaip nesuprantu kaip ta balta glaju pasidaryt, gal kuri smulkiau aprasykit...be to man kazkaip tas zalias baltymas schmoll.gif gal yra kaip kitaip ta balta glaju pasidaryt?pasidalinkit patirtim mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes kepejeles mirksiukas.gif zinau kad ne viena ieskot irankio kepti gelytem mirksiukas.gif tai idedu nuorodele kur netycia radau bigsmile.gif tai is laimes net nuo kedes pasokau thumbup.gif GELYTES FORMELE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekava: 30 kovo 2011 - 05:29
QUOTE(nekava @ 2011 03 30, 07:28)
Sveikutes kepejeles  mirksiukas.gif  zinau kad ne viena ieskot irankio kepti gelytem  mirksiukas.gif  tai idedu nuorodele kur netycia radau  bigsmile.gif  tai is laimes net nuo kedes pasokau  thumbup.gif GELYTES FORMELE

Pažiūrėkit čia, man atrodo, pigiau mirksiukas.gif
http://www.pjaustykles.lt/

Papildyta:
QUOTE(Tepaluota @ 2011 03 29, 22:27)
Ir galvutes, ir kotus merkiu į glaistą, o paskui smeigiu ant vinuko. Galvutėms dažyti naudoju pienišką arba juodą šokoladą. Perku papigiai pas didmenininkus, tačiau teko matyt ir bazėse, ir turguose sveriamų "tablečių", bet ten ne tikras šokoladas, o glaistas. Tačiau pakankamai skanus ir nebrangus (apie 10lt/kg), gerai stingsta.

Jau kai įsigysiu keptuvę, tai kepsiu 4u.gif
Beje, gal turit nuotrauką, kaip atrodo įpakavimas tokio glaisto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JusRuMa: 30 kovo 2011 - 12:04
user posted image

user posted image

Cia mano kepinukai - blynukai blush2.gif , braskes dariau pirma karteli ax.gif

As glaju taip pat dabar verdu be baltymo, kur merginos buvo imetusios, kad kaitina cukraus glaju ir issiplaka baltut baltutelis glajus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grali @ 2011 03 30, 13:29)


Cia mano kepinukai - blynukai  blush2.gif , braskes dariau pirma karteli  ax.gif

As glaju taip pat dabar verdu be baltymo, kur merginos buvo imetusios, kad kaitina cukraus glaju ir issiplaka baltut baltutelis glajus  thumbup.gif

pagal koki recepta gaminot braskes?
Atsakyti
Kaip skaniai cia viskas atrodo wub.gif
Nusprendziau nusipirkti gribuku, riesutu keptuves, bet pas mane indukcine kaitlente, tai tokiu keptuviu nepriiims, gal zinot, jei nusipirksiu elektine maza plytute ar ant jos iseitu ikaitinti tas keptuves 4u.gif
Atsakyti