Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

QUOTE(mamkaa @ 2011 01 23, 20:10)
as bandziau kepti atskirose formelese ir nieko nesigavo  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif .
teko pirkti keptuve ir dabar visas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



pradėjau nagrinėtį temą smile.gif
tai vat ką norėjau pasakyt, aš kepu visada tose formelėse, o ne keptuvėje, nes keptuvės neturiu, tik tas formeles, visada man gaunasi. nes tie riešutėliai pirmam psl, tai ten mano riešutėliai smile.gif net malonu matyti, kad mano įdėta smile.gif
dabar užsidegiau, man būtinai reik grybukų keptuvės, ir galvoju, jei ta moteriškė turės, tai tada reikia jaučiu ir riešutų paimti, nes mane užknisa tose formelėse kepti...

prisižiūrėjau kiek jūs darot, ir aš būtinai kepsiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 02 07, 17:54)
O jergau, kainos kyla kosminiu greiciu. As riesuteliu ten pirkus kazkada tai 75 mokejau, o ta nuoroda as tai narei jau nusiunciau kur pigiau, ir nemokamai siuncia smile.gif



Kaune bazėse, man rodos dvyliktam ar tryliktam sandėlyje, taikrai yra grybukų keptuvė, man rodos penkiasdešimt penki lt.
Atsakyti
labas mergaites, prisižiurejau jusu grožibiu blink.gif , prisirinkau receptu ir nutariau kepti,
labai nesijuokite nes tai pirmieji kepiniai toj sriti ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasta222: 18 balandžio 2011 - 18:47
Sveikos, aš kepiau gaidelius ir grybukus su karameliniu įdaru smile.gif Nėra nė kuo lygintis prie jūsų, kurios savo kepinukus gražiai išpuošiat, bet aš nepuošiau, kadangi valgo ir sūnus, tai nenoriu, kad su šokoladu būtų ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbarisa: 18 balandžio 2011 - 18:50
Sveikos wink.gif

Gal žinot - ar ant el. kaitlentės grybukai kepa lėčiau nei ant dujinės?

Ar spėčiau vienu metu kepti iš karto ant dviejų keptuvių?
(mintiju, gal užsisakyti iš karto dvi skirtingų formų (grybukai + kažkas kitkas pilnaviduris) g.gif )

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raar: 19 balandžio 2011 - 07:58
QUOTE(pasta222 @ 2011 04 18, 18:45)
labas mergaites, prisižiurejau jusu grožibiu blink.gif , prisirinkau receptu ir nutariau kepti,
labai nesijuokite nes tai pirmieji kepiniai toj sriti ax.gif
[


Kaip man primine vaikyste wub.gif Atrodo, net skonis aiskus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 04 18, 19:45)
labas mergaites, prisižiurejau jusu grožibiu blink.gif , prisirinkau receptu ir nutariau kepti,
labai nesijuokite nes tai pirmieji kepiniai toj sriti ax.gif
user posted image
user posted image



Nu labai gražūs jūsų kepinukai. Tai jei tokie pirmieji, tai kokie vėliau bus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif man tai šitie stebuklai nuo vaikystės labai įsiminę. Numeris vienas buvo tai braškės biggrin.gif (dažniausiai tik per vestuves), po to kaštonai, o grybukus, kadangi namuose būdavo tik šventėm, tai šiokią dieną pirkdavom pas kaimynę močiutę po 10 kapeikų (iš grynai asmeninių santaupų, kad niekas nežinotų biggrin.gif ).
O šiaip tai jeigu šie stebuklai būdavo nedažyti (nepuošti jokiais liukrais), tai mums, vaikams, neturėdavo absoliučiai jokios vertės doh.gif Taigi, tik noriu pasakyti, kad man apskritai buvo labai džiugu rasti šią temą, ir dar vis teiraujuos, ar kas iš Vilniečių galėtų man iškept kaštonų blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiogo_sese @ 2011 04 10, 22:30)
Sakykit, gal kuri nors zinote uz kokia kaina galima nusipirkti namie keptu grybuku?

Šiandien mačiau maisto turguje po 15 - 18lt/kg. Nusipirkau kelis grybukus - skonis labai šiaip sau. Tad manau, kad už naminius, valgomus ir iš naminių produktų tikrai sąžininga mokėti 20lt.
QUOTE(pasta222 @ 2011 04 18, 19:45)
labai nesijuokite nes tai pirmieji kepiniai toj sriti ax.gif

Nu kaip nesijuokti? laugh.gif Viens prie vieno maniškiai - nei tai ežiai, nei tai avinai lotuliukas.gif
user posted image
QUOTE(raar @ 2011 04 19, 08:57)
Ar spėčiau vienu metu kepti iš karto ant dviejų keptuvių?

Spakainiai. Aš, kai didelis užsakymas, ir ant 3 kepu ax.gif

Skanaus smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 04 19, 22:49)

šitas niam bigsmile.gif o ypač kaštonai
Atsakyti
Kas turit tokią keptuvę pasakykit, ar apetitni išeina gyvūnėliai? Ar labai jie vaikams patinka ar normaliai, greičiau grybukai susivalgo ? smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(barbarisa @ 2011 04 18, 19:48)
Sveikos, aš kepiau gaidelius ir grybukus su karameliniu įdaru smile.gif  Nėra nė kuo lygintis prie jūsų, kurios savo kepinukus gražiai išpuošiat, bet aš nepuošiau, kadangi valgo ir sūnus, tai nenoriu, kad su šokoladu būtų ax.gif


Šaunuolė, Barbarisa - pačios kepti grybukai ir gaideliai bus patys skaniausi, o ypač sūneliui. Dėl šokolado jūs teisi, ypač jeigu sūnelis jam alergiškas (kas neseniai pasireiškė mano dukrytei). Tai aš visada darau ne tik šokoladu aptepus grybukus. Glajų padalinu į kokias 5 dalis ir darau jį įvairių spalvų, įdėdama maistinių dažų. Gaunasi raudonviršiai bei"musmirės": geltonos, žalios, oranžinės, raudonos (dar taškelių baltų pritaškuojame - šis darbas ypač mažiukei patinka thumbup.gif). Baravykams naudoju kakavą.
Atsakyti
Na štai, pridedu ir savo grybukų nuotraukytę.
user posted image
Atsakyti
labai grazus bigsmile.gif 4u.gif tokie Velykiniai thumbup.gif
Atsakyti