Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

QUOTE(Deimantilija @ 2011 06 29, 17:26)
sveikos, o kur perkat maistiniu dazu, maximoi ieskojau neradau blush2.gif ar ju pc nebuna  g.gif

va cia http://www.sal2.puslapiai.lt/
Atsakyti
Taigi anokia cia paslaptis braskiu... pirmam puslapy temos yra receptas..
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 06 29, 20:54)
Taigi anokia cia paslaptis braskiu... pirmam puslapy temos yra receptas..

receptuka maciau,bandziau gaminti karta-nesigavo,del to ir prasiau pagalbos du kartus smile.gif
na nesvarbu juk,braskytes pagaminmtos,si kart viskas pavyko smile.gif
Atsakyti
sveikutės,
jungiuosi prie Jūsų.
prašau pagalbos. aš kepiau grybų šeimyną, aptepiau kiaušinio baltymo, pudros ir citrinos sulčių pagamintu reikalu, tačiau kuomet sustingo grybų šeimyna ir galėjau juos dėti ant stalo, jie beimant vienas nuo kito atlipo, nu tapo palaidim negrąžiai atrodė, kritinėjo. merginos noriu paklausti, kaip jūs pasigaminate ir iš ko pasigamite kad grybų šeimyna būna tvirta ir vienas nuo kito neatšoka, nekritinėja būna tvirta grybų šeimyna?
išansto už atsakymą ir pamokymą aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Jauciuosi,tokia beviltiska nes nesigavo padyti braskiu,idejau karkmola i vandeni rasoma kad reikia truputi pavirinti,tai net vanduo nepradejo virti ir susoko i gumulikus,pries tai buvau ismaisius,isijojau pudros krakmolas sau kazkoks kosmaras,gal atsiras kuri paaiskins kaip daro tas braskes
g.gif
Atsakyti
verdant krakmola su vandeniu reikia pastoviai maisyti, ka dnesuoktu i gumula, kaip jums nutiko, o kad gautusi vientisa mase, tada truputi luktelti kol praves ir sijoti cukraus pudra. va ir visa paslaptis smile.gif, tikrai nikeo sudetingo.
Atsakyti
Ar ant elektrinės paprastos kaitlentės pavyksta grybukus iškepti?
Atsakyti
QUOTE(Jovita xxx @ 2011 07 02, 20:21)
Ar ant elektrinės  paprastos kaitlentės pavyksta grybukus iškepti?


Žinoma smile.gif
Atsakyti
sveikutės,
dar kartą prašau patarimo. taigi: aš kepiau grybų šeimyną, aptepiau kiaušinio baltymo, pudros ir citrinos sulčių pagamintu reikalu, tačiau kuomet sustingo grybų šeimyna ir galėjau juos dėti ant stalo, jie beimant vienas nuo kito atlipo, nu tapo palaidim negrąžiai atrodė, kritinėjo. merginos noriu paklausti, kaip jūs pasigaminate ir iš ko pasigamite kad grybų šeimyna būna tvirta ir vienas nuo kito neatšoka, nekritinėja būna tvirta grybų šeimyna?
išansto už atsakymą ir pamokymą aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanta.jjolanta @ 2011 07 04, 08:38)
sveikutės,
dar kartą prašau patarimo. taigi: aš kepiau grybų šeimyną, aptepiau kiaušinio baltymo, pudros ir citrinos sulčių pagamintu reikalu, tačiau kuomet sustingo grybų šeimyna ir galėjau juos dėti ant stalo, jie beimant vienas nuo kito atlipo, nu tapo palaidim negrąžiai atrodė, kritinėjo. merginos noriu paklausti, kaip jūs pasigaminate ir iš ko pasigamite kad grybų šeimyna būna tvirta ir vienas nuo kito neatšoka, nekritinėja būna tvirta grybų šeimyna? 
išansto už atsakymą ir pamokymą aciuks.gif    aciuks.gif

Blimaba, as neesu zinove, bet pati labai noriu pabandyti iskepti seimyna vienai mini sventei g.gif Nezinau ar i tema parasysiu, bet gal tiesiog per mazai citrinos rugsteles idejot ar per daug baltyma papklaket (tada glajus labai trapus buna) g.gif O gal per mazai dziovinot? unsure.gif

Man dar idomu kaip grybukams galvas dazot? As dariau su tirpintu sokoladu su sviestu, tai palieka zymes prisilietus prie balto koto doh.gif Bandziau ir konditerini naudot, tai tas pats. Dar pirkau ta pagaminta glaju (kuri reikia pasildyti), bet jo nenaudojau, nes jis man isviso labai minstas pasirode ir pagalvojau, kad tikrai nesustings blush2.gif O kur bandziau dazyti tuo paciu baltu glajumi (idejus dazu, tipo raudonvirsiai biggrin.gif ), tai labai ciotki gavosi ax.gif

Buciau dekinga, jai aks pasidalintu, kaip daro tokius, kurie netepa 4u.gif Tiesa maciau receptuka pirmam psl. temos, bet nebandziua, nes is pirmo zvilgsnio kazkodel nepatikimas pasirode blush2.gif Gal be reikalo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 01 15, 16:41)
Glajus rudas:
2 st. cukraus
puse stiklines pieno
1 saukstas kakavos (karcios)

Gal kas dare glaju pagal si recepta? Kokia jo paruosimo eiga? 4u.gif
Atsakyti
[quote=Megi Simpson,2011 07 04, 12:32]
labai dėkoju, kad patarėte.
gal tikrai perdaug baltynus paplakiau, aš juos gerai išplakiau, bet nežinojau, kad baltymus reikai nedaug plakti.
o grygų galvas aptepiau kakavos pieno ir sviesto išvirtu mišiu, tokiu kurį Jūs "Megi Simpson" esate parašius, gerai gavosi, dar kelias buvau galvytes palikus nedažytas, taip pat gerai atrodė.
Atsakyti
QUOTE(jolanta.jjolanta @ 2011 07 04, 14:41)
labai dėkoju, kad patarėte.
gal tikrai perdaug baltynus paplakiau, aš juos gerai išplakiau, bet nežinojau, kad baltymus reikai nedaug plakti.
o grygų galvas aptepiau kakavos pieno ir sviesto išvirtu mišiu, tokiu kurį Jūs "Megi Simpson"  esate parašius, gerai gavosi, dar kelias buvau galvytes palikus nedažytas, taip pat gerai atrodė.

Kiek zinau (pasiskaiciau ankstesnese temose) baltymu plakti nereik, tik gerai issukti (raso mediniu saukstu), bet as sukau su sluotele blush2.gif

Hm... kur as auksciau pacitavau recepta, tai ten sviesto ner schmoll.gif Jus tikriausiai pagal kazkoki kita daret blush2.gif As kai lydizau sokolada su trupuciu sviesto, tai man jis kaip ir sustingo, bet norejosi, kad toks kietesnis butu, na ta prasme, kai prilieti kelis grybukus, kad nepaliktu zymes, o pas mane siek tiek buvo doh.gif Nes gi siaip ar taip silumoje sokoladas tirpsta ir pirstus tepa, tai vat tas pats buvo g.gif

Jo, nedazytos galvos t.p. atrodo neblogai, bet skaniau dazytos blush2.gif o jai zinai, kad dar ir vaikai valgys, tai juolabiau reik tepliot, nes gi viskas kas su glajais vaikams labai patinka biggrin.gif
Atsakyti