Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

negalima situ keptuvių plauti su jokiais fairy ax.gif bandykit dar karta tept aliejum ir kaitinti
as niekad neplaunu, tik su popierine servetele issluostau smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
mamulytes, neimkit i galva....... biggrin.gif cia gi pasiteisino aksioma: ,,pirmas blynas - visada prikepes!" blush2.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Krenta sekantys grybukai labai grazus il lengvai! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(VAMI @ 2011 09 20, 14:08)
negalima situ keptuvių plauti su jokiais fairy  ax.gif bandykit dar karta tept aliejum ir kaitinti
as niekad neplaunu, tik su popierine servetele issluostau  smile.gif

Ja jau reikejo isplauti... Sandeliuke 20 metu pragulejo, tai pelesiais ir kerpem buvo apaugusi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2011 09 20, 15:24)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
mamulytes, neimkit i galva.......  biggrin.gif  cia gi pasiteisino aksioma: ,,pirmas blynas - visada prikepes!"  blush2.gif
lotuliukas.gif  :tuliukas:  lotuliukas.gif
Krenta sekantys grybukai labai grazus il lengvai!  thumbup.gif
Papildyta:
thumbup.gif

Ja jau reikejo isplauti... Sandeliuke 20 metu pragulejo, tai pelesiais ir kerpem buvo apaugusi...  mirksiukas.gif


na vis tiek, tada soda kokia atsargiai, smarkiai nebruzinant, bent jau as taip darau ax.gif
Atsakyti
Labutis visom ,o aš norėčiau tokios formelės zuikio,kaip temos pradžioj. Gal žinot kur gauti g.gif
Atsakyti
Tepaluota minejo ,kad deda sokolado tabletes galvutem dazyt,kaip jos atrodo,gal galima nuotraukyte
Atsakyti
QUOTE(Preila30 @ 2011 09 20, 19:25)
Tepaluota minejo ,kad deda sokolado tabletes galvutem dazyt,kaip jos atrodo,gal galima nuotraukyte



Va taip atrodo

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miskouoga: 20 rugsėjo 2011 - 20:48
Kokio tirstumo turi buti grybuku tesla (kepant keptuveje)? 4u.gif
1 x) Ar skysta - su saukstu tiesiog ipilti i formele?
2 x) Ar tirstoka - lengvai ikabinti - ivarvinti su saukstu?
3 x) Ar tirsta ir lipni - is sauksto tesla istumti pirstu i formele?
4 x) Ar tokia, kad su pirstais reikia gumuliuka nulipdyti ir ideti i formele?

Kazkodel itariu, kad miltu per daug idejau - kietoki grybukai. ax.gif Arba truputi per daru perkepiau. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p Raganyte: 20 rugsėjo 2011 - 21:37
QUOTE(p Raganyte @ 2011 09 20, 23:36)
Kokio tirstumo turi buti grybuku tesla (kepant keptuveje)? 4u.gif
1 x) Ar skysta - su saukstu tiesiog ipilti i formele?
2 x) Ar tirstoka - lengvai ikabinti - ivarvinti su saukstu?
3 x) Ar tirsta ir lipni - is sauksto tesla istumti pirstu i formele?
4 x) Ar tokia, kad su pirstais reikia gumuliuka nulipdyti ir ideti i formele?

Kazkodel itariu, kad miltu per daug idejau - kietoki grybukai.  ax.gif Arba truputi per daru perkepiau.  ax.gif


as darau trecia varianta, isstumiu pirstu ax.gif
Atsakyti
grybukai pas mane irgi tristi, panasi i grietines gal tirstumo sakyciau netgi smile.gif

bet va dariau voverskas tai nieko nesigavo, tesla buvo ispilta, nezinau ka blogai dariau bet kiek zinau turi ta pati voveruska isslysti is formeles o man buvo prilipus, nors ir aliejus gerai ikaitintas ir formele taip pat smile.gif gal duosit koki patarima smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 09 21, 10:35)
grybukai pas mane irgi tristi, panasi i grietines gal tirstumo sakyciau netgi smile.gif

bet va dariau voverskas tai nieko nesigavo, tesla buvo ispilta, nezinau ka blogai dariau bet kiek zinau turi ta pati voveruska isslysti is formeles o man buvo prilipus, nors ir aliejus gerai ikaitintas ir formele taip pat smile.gif gal duosit koki patarima smile.gif  g.gif

Gal tas pats variantas kaip ir man buvo - tiesiog pati pirmoji keptuve prilipo? smile.gif Tiesiog greit iskrapsciau prilipusiuosius ir toliau kepiau - sekantys tai jau patys lipo lauk. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(p Raganyte @ 2011 09 21, 23:19)
Gal tas pats variantas kaip ir man buvo - tiesiog pati pirmoji keptuve prilipo? smile.gif Tiesiog greit iskrapsciau prilipusiuosius ir toliau kepiau - sekantys tai jau patys lipo lauk.  biggrin.gif

bandziau ir as antra karta iskrapscius vel kepti ale tas pats gavos, paskui jau ploviau ir vel kaitinau nieko gero is to irgi nebuvo schmoll.gif tai tiesiog padejau vel giliai i spintele ir nezinau ar kada ja pasiimsiu vel bandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 09 23, 14:30)
bandziau ir as antra karta iskrapscius vel kepti ale tas pats gavos, paskui jau ploviau ir vel kaitinau nieko gero is to irgi nebuvo  schmoll.gif  tai tiesiog padejau vel giliai i spintele ir nezinau ar kada ja pasiimsiu vel bandyti  g.gif

NU tai taip - įpili į keptuvę druskos, kiek telpa, kad uždaryti. Kaitini, apverti, kaitini antrą pusę. Truputį pravėsini, tada druską iškratai. Sausai iššluostai. Tada pripili aliejaus - nu jau be gailesčio - kad bevei po pusę formelės. Tada pakaitini, greit apverti - antrą pusę pakaitini. Išpili. Joks velniaas nebekibs.
Aišku, terlionės yra ir aliejus pasilaisto. Bet būdas išbandytas. Jau galvojau - mirė mano grybukų keptuvė. O kad ne, iškaitinau, ir geriausiai kepa.
Sėkmės
Papildyta:
QUOTE(p Raganyte @ 2011 09 20, 22:36)
Kokio tirstumo turi buti grybuku tesla (kepant keptuveje)? 4u.gif
1 x) Ar skysta - su saukstu tiesiog ipilti i formele?
2 x) Ar tirstoka - lengvai ikabinti - ivarvinti su saukstu?
3 x) Ar tirsta ir lipni - is sauksto tesla istumti pirstu i formele?
4 x) Ar tokia, kad su pirstais reikia gumuliuka nulipdyti ir ideti i formele?

Kazkodel itariu, kad miltu per daug idejau - kietoki grybukai.  ax.gif Arba truputi per daru perkepiau.  ax.gif

aš darau kaip 4. Formuoju drėgnom rankom ir dedu Ir mama taip darė, ir močiutės
Papildyta:
QUOTE(devolesa @ 2011 09 05, 19:31)
Sveikos merginos,
turiu toki klausima, as grybukus kepu tokius biskvitinius, minkstus.cia prisiminiau (nes teko kazkada ragauti) apie biskvitinius, bet tokius kaip medaus skonio meduoliukus.gal zinote toki recepta?  4u.gif  mano gaunasi paprasti, o noretus jau tu meduoliniu...  blush2.gif

o pagal kokią biskvitinę tešlą kepate? Gal receptuką parašytumėte? Nes kaip tik biskvitiniai man skanesni. Nelabai meduoliniai
Atsakyti